BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyTue Sep 27, 2011 5:22 pm

Δεν ανοίγει κανείς νέο τόπικ... Άντε το κανω εγώ ο γουρλής... Έχω πάρει ήδη το όβερ 3,5 στο ημίχρονο στο Ολντ Τράφορντ...

Από κει και πέρα πήρα και μια 4αδούλα με φαβοράκια...

ΤΣΣΚΑ g/g
Λυών 1
Μπενφίκα 2
Νάπολι 1
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyTue Sep 27, 2011 10:39 pm

Ernesto wrote:
Δεν ανοίγει κανείς νέο τόπικ... Άντε το κανω εγώ ο γουρλής... Έχω πάρει ήδη το όβερ 3,5 στο ημίχρονο στο Ολντ Τράφορντ...

Από κει και πέρα πήρα και μια 4αδούλα με φαβοράκια...

ΤΣΣΚΑ g/g
Λυών 1
Μπενφίκα 2
Νάπολι 1



Πλερουά λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...

Υ.Γ. Και το χάρηκα με τον μαλάκα τον γεροξεκούτη που έφερε χ... Δεν παίζεις μαλάκα αγγλικό αδιάφορο κύπελλο... Τσου Λου παίζεις... Όταν δεν έχεις ούτως ή άλλως κάποιους, δεν αφήνεις και τον Νάνι στον πάγκο... Πάρτα μαλάκα τσίχλα και κράτα τώρα το χιναράκι... Άντε και στο επόμενο βάλε πάλι μέσα τα 2α... Παπάρα...
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyWed Sep 28, 2011 8:24 am

Ernesto wrote:
Ernesto wrote:
Δεν ανοίγει κανείς νέο τόπικ... Άντε το κανω εγώ ο γουρλής... Έχω πάρει ήδη το όβερ 3,5 στο ημίχρονο στο Ολντ Τράφορντ...

Από κει και πέρα πήρα και μια 4αδούλα με φαβοράκια...

ΤΣΣΚΑ g/g
Λυών 1
Μπενφίκα 2
Νάπολι 1



Πλερουά λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...

Υ.Γ. Και το χάρηκα με τον μαλάκα τον γεροξεκούτη που έφερε χ... Δεν παίζεις μαλάκα αγγλικό αδιάφορο κύπελλο... Τσου Λου παίζεις... Όταν δεν έχεις ούτως ή άλλως κάποιους, δεν αφήνεις και τον Νάνι στον πάγκο... Πάρτα μαλάκα τσίχλα και κράτα τώρα το χιναράκι... Άντε και στο επόμενο βάλε πάλι μέσα τα 2α... Παπάρα...


Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... 955110 Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... 955110 Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... 955110 Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... 955110
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyWed Sep 28, 2011 9:09 am

Καλά ήταν χτες... Ταμείο στο Τσου Λου μετά από πολύ καιρό... Άλλες φορές δεν έβγαινε ούτε δυάδα, χτες πέρασε 4αδα... Οτι να 'ναι...

Σήμερα είναι πιο μούφα το πρόγραμμα, αφού δεν φαίνεται εκ πρώτης όψεως να υπάρχει καμιά στοιχηματική ευκαρία... Αν θα κράταγα κάτι εγώ, χωρίς όμως να έχω κοιτάξει ιδιαίτερα τα παιχνίδια, θα ήταν με ρίσκο ο άσος στη Ρωσία για την Ζενίτ, σίγουρα το g/g ή το όβερ που μοιάζουν πολύ πιθανά, το χιναράκι μου κάθεται καλά στο Μαρσέιγ - Ντόρτμουντ και κάπου εκεί μάλλον θα τέλειωνα κιόλας... Δεν μπορώ να εμπιστευτώ την Τσέλσι, η Μπάρτσα ουκ ολίγες φορές έχει κάνει γκέλα εκτός, αλλά ποιος μπορεί να την κοντράρει με αξιώσεις, ενώ τα υπόλοιπα είναι να 'χαμε να λέγαμε... Θα τα κοιτάξω και περισσότερο βέβαια αργότερα τα ματς, ενώ πιθανό να ασχοληθώ πάλι με κανένα ειδικό...

Για το χτεσινό τα καντήλια μου στον Φέργκιουσον τα λένε όλα μάλλον... Παρόλο το rotation έκανε ένα 2-0 όπως περίμενα η Μαντσεστερ στο 16 και στο 18, αλλά κάπου εκεί τα παιδαρέλια μάλλον είπανε να πάνε να παίξουν το πουλάκι τους...
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyWed Sep 28, 2011 9:24 am

Παρολι με
Λυών - Ντιναμό Ζάγκρεμπ ΑγώναςΚανονικός Χρόνος Το στοίχημά σας: 1
'
1,38 2-0
'
Ρέιντζερς - Κιλμάρνοκ ΑγώναςΚανονικός Χρόνος Το στοίχημά σας: 1
'
1,22 2-0
'
Νάπολι - Βιγιαρεάλ Διπλή ΕυκαιρίαΚανονικός Χρόνος Το στοίχημά σας: 1X
'
1,22 2-0
'
Οτελούλ Γκαλάτι - Μπενφίκα Διπλή ΕυκαιρίαΚανονικός Χρόνος Το στοίχημά σας: X2
'
1,10 0-1
'
Ρεάλ Μαδρίτης - Άγιαξ Ημίχρονο/ΤελικόΚανονικός Χρόνος Το στοίχημά σας: 1/1
'
1,62 1/1
'
Μάντσεστερ Γ. - Βασιλεία Επιπλέον ΣτοιχήματαΑποτέλεσμα Ημιχρόνου Το στοίχημά σας: 1
'
1,48 2-0
'
Το στοίχημά σας: εξαπλό ....... 5,42 6 / 6 ..... €
26-9-11 14:42 euro euro κατι πηρα :xaxaxa:


Αλλά η πίκρα ήρθε από Αγλλία (παλιονενέδες..πέστα Κώστα...) στο 83΄πιάνω 5/5 , ΜΕ ΛΥΩΝ,ΜΠΑΓΕΡΝ,ΚΟΒΕΝΤΡΙ,ΜΠΡΑΙΤΟΝ ΜΕ 2-3 ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΠΡΕΣΤΟΝ ΔΙΠΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Η ΚΟΒΕΝΤΡΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 2-1,ΩΧ ΜΕ ΖΩΝΟΥΝ ΤΑ ΦΙΔΙΑ(ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΣ..).΄
ΠΑΕΙ ΣΤΟ 90΄ΕΛΑ ΛΕΩ Η ΠΕΝΤΑΔΑ ΒΓΑΙΝΕΙ!!!
ΚΑΙ ΚΛΑΠ ΤΟ ΚΑΜΠΑΝΑΚΙ ΣΤΗ ΜΠΡΑΙΤΟΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ 1-1ΤΟ ΡΟΥΦΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΛΑΣ 1-2, ΛΕΩ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΤΟΧΩ ΑΚΟΜΑ, ΘΑ ΛΗΞΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ.. ΚΛΑΠ ΜΕΤΑ 1 ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ Η ΠΑΛΑΣ 1-3 Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ΣΥΓΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΛΕΩ ΤΕΤΡΑΔΑ ΚΑΙ ΤΡΙΑΔΕΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ...
ΚΛΑΠ90΄+++, 2-2 Η ΚΟΒΕΝΤΡΙ ΤΕΖΑ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΑ ΤΡΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ γμτ γμτ γμτ γμτ
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ...ΑΛΛΑ ΧΑΣΟΥΡΑ ΑΠΟ ΧΑΣΟΥΡΑ ΔΙΑΦΕΡΕΙ.ΔΗΛ.ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΠΑΙΞΑ ΤΗ ΣΙΕΝΑ ΑΝΤΕΡ (ΤΑΧΩΣΑ ΛΙΓΟ),ΟΤΑΝ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΕΙΝΑΙ 2-0 ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙς ΚΑΤΑ 80%....
ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΑ, ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΛΑΙΒ...ΤΟ ΡΟΥΦΗΞΑ ΣΤΟ 70΄,ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΩΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ...ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΑ ΔΕ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΛΥ..,
ΤΑΠΑ ΚΑΙ ΞΕΘΥΜΑΝΑ Laughing Laughing Laughing Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... 907572
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyWed Sep 28, 2011 10:18 am

Καλά έκανες τέκνο μου... Πες 5 φορές δεν θα ξαναέχω πολλές απαιτήσεις από την Κόβεντρι και 3 φορές το Κυρ Ελέησον και να προσέχεις άλλη φορα... pappas
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyWed Sep 28, 2011 10:43 am

Ernesto wrote:
Καλά έκανες τέκνο μου... Πες 5 φορές δεν θα ξαναέχω πολλές απαιτήσεις από την Κόβεντρι και 3 φορές το Κυρ Ελέησον και να προσέχεις άλλη φορα... pappas
5 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΔΕΣΠΟΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΕΙΠΑ ΧΘΕΣ Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... 227799 Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... 227799
ΚΟΙΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΑΜΕΙΟ ΠΑΛΙ ΠΑΛΙΟ ΤΣΕΓΚΕΒΑΡΑ 1lol 1lol 1lol
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyWed Sep 28, 2011 1:48 pm

Κοίτα, είχα να κάνω ταμείο στο Τσου Λου πολύ καιρό... Να κάνω 2η μέρα σερί θα είναι τρομερό... Πάντως εγώ θα πάω πολύ χαλαρά για το 3/3 της εβδομάδας... Μην χαλάσει τώρα το σερί... Υπάρχει η τάση να ανέβει ο άσος της Άρσεναλ λόγω των απουσιών... Εγώ πάντως παρόλο τις απουσίες βλέπω μια χαρά 11αδα... Φρίμπονγκ, Αρτέτα, Ράμσι, Φαν Πέρσι, Αρσάβιν, Σαμάκ, δεν είναι και λιμά... Ακόμα είναι χαμηλά αλλά αν ανέβει θα το τιμήσω... Δεν βρίσκω τον λόγο και ο Ολυμπιακός ακόμα δεν είναι σε καμιά τρομερή κατάσταση... Οριακά δεκτός ο άσος για μένα της Σαχτάρ, μπορεί να μπει παρέα με το g/g στη Ρωσία... Βάλτε παρέα και ένα g/g στο Μεστάγια και κάναμε μια καλή τριάδα που πληρώνει περίπου 5,4...

Ένα δελτίο λοιπόν μπορεί να είναι αυτό... Και ένα 2ο σε 2/3 σύστημα με ισοπαλίες σε Μεστάγια, Βελοντρόμ και Ζενίτ ίσως να είναι καλό... Θα τα σκεφτώ πάλι και θα καταλήξω το απογευματάκι...
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyWed Sep 28, 2011 2:57 pm


1
Λεβερκούζεν - Γκενκ (0-2)
3-Way Χάντικαπ
Κανονική διάρκεια
Το στοίχημά σας: 2 (0-2)
1,95
28/9/2011
2
Μίλαν - Βικτόρια Πλζεν (0-2)
3-Way Χάντικαπ
Κανονική διάρκεια
Το στοίχημά σας: X (0-2)
3,65
28/9/2011
3
Μπάτε Μπορίσοφ - Μπαρτσελόνα (2-0)
3-Way Χάντικαπ
Κανονική διάρκεια
Το στοίχημά σας: X (2-0)
4,10
28/9/2011
Διπλά
Τριπλά

ΑΠΟΔΟΣΗ 29,18


Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyWed Sep 28, 2011 6:50 pm

Αναλυτικά, ο Βάσκος τεχνικός επέλεξε τον Κοστάντσο κάτω από τα δοκάρια, τους Μέλμπεργκ και Μαρκάνο στο κέντρο της άμυνας, με τον Τοροσίδη στο δεξί άκρο της άμυνας και τον Χολέμπας αριστερά, Ορμπάιθ και Φέισα σε ρόλο κεντρικών χαφ, με τον Ιμπαγάσα σε επιτελικό ρόλο μπροστά τους και τον Φουστέρ να κινείται πίσω από τους Μιραλάς και Τζεμπούρ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyWed Sep 28, 2011 7:35 pm

Η κόκκινη μας ψιλομάμησε... 3-1 τώρα το ματς το χιναράκι έκανε φτερά... Αν έρθει Βαλένθια και Μαρσέιγ σώζω μόνο τα λεφτά μου... Λαλάκες Πορτογάλλοι... Πάντως το g/g ήρθε εύκολα, ενώ και το οβεράκι δεν κούρασε...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyWed Sep 28, 2011 7:41 pm

Έφυγε και μια δυάδα με πρώτους σκόρερ Φαν Πέρσι και Ιμπραϊμοβιτς...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyWed Sep 28, 2011 8:04 pm

5 πεταμένα ευρώ λόγω μαλακίας των δύο που κάνουν εκπομπή στον Sportfm... Λέγανε τόση ώρα οτι ξεκινάει ο Φαν Πέρσι και τελικά είναι παγκο... Σώζωμαι μόνο αν πάει το ματς στο 0-0 και το πετάξει σαν αλλαγή...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyWed Sep 28, 2011 8:10 pm

Σώζεσαι και αν δεν μπει καθόλου νομίζω
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyWed Sep 28, 2011 8:10 pm

Δε με χαλάνε οι ισοπαλίες γι'αυτό θα βάλω κι εγώ δυο φτηνά:
1 Ισοπαλία Σαχτάρ Ντόνετσκ v ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
(Τελικό Αποτέλεσμα) 28/09/2011 Κανένα 4.20 Ανοικτό
2 Ισοπαλία Μαρσέιγ v Ντόρτμουντ
(Τελικό Αποτέλεσμα) 28/09/2011 Κανένα 3.25 Ανοικτό
3 Ισοπαλία Βαλένθια v Τσέλσι
(Τελικό Αποτέλεσμα) 28/09/2011 Κανένα 3.25 Ανοικτό

με 2/3

και σε επανάληψη το ίδιο, αλλά με κερασάκι:

4 Ισοπαλία ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ v Μπαρτσελόνα
(Τελικό Αποτέλεσμα) 28/09/2011 Κανένα 8.00 Ανοικτό

με 2/3/4
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyWed Sep 28, 2011 8:15 pm

Ernesto wrote:
5 πεταμένα ευρώ λόγω μαλακίας των δύο που κάνουν εκπομπή στον Sportfm... Λέγανε τόση ώρα οτι ξεκινάει ο Φαν Πέρσι και τελικά είναι παγκο... Σώζωμαι μόνο αν πάει το ματς στο 0-0 και το πετάξει σαν αλλαγή...
pontiak wrote:
Σώζεσαι και αν δεν μπει καθόλου νομίζω
Να θυμίσω και στους δυο σας ότι πέρσι ο Ιγκουαϊν χωρίς να είναι καν στην αποστολή στο Μπαρτσελόνα - Ρεάλ, με πλήρωσε αδρά ως σκόρερ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Ο Πόντιος θα το θυμάται σίγουρα βέβαια γιατί αυτός μου είχε πει ότι είναι τραυματίας, όταν ανακοίνωσα με χαρά ότι τον έπαιξα πρώτο σκόρερ Very Happy

Για εσάς τους κοινούς θνητούς βέβαια, ισχύει αυτό που λέει ο Πόντιος... Αν δεν παίξει είναι άκυρο.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyWed Sep 28, 2011 8:57 pm

Πρώτος /Τελευταίος Παίκτης Που Θα Σκοράρει
Τα στοιχήματα γίνονται δεκτά για την κανονική διάρκεια μόνο (90 λεπτά + καθυστερήσεις)

Στόχος είναι να προσφέρονται αποδόσεις για όλους τους πιθανούς συμμετέχοντες. Ωστόσο, παίκτες που δεν έχουν προσφερθεί, θα μετρήσουν ως νικητές στο στοίχημα αν πετύχουν το πρώτο ή το τελευταίο γκολ αντίστοιχα. Στοιχήματα σε παίκτες που δεν λαμβάνουν μέρος στο παιχνίδι, ακυρώνονται. Το ίδιο ισχύει και για στοιχήματα πρώτου γκολ σε παίκτες που δεν ήταν στο παιχνίδι πριν την επίτευξη του πρώτου γκολ. Όλοι οι παίκτες που έχουν λάβει μέρος στο παιχνίδι, υπολογίζονται ως συμμετέχοντες για το τελευταίο γκολ.

Μόλις τη γλύτωσες δηλαδή!
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyWed Sep 28, 2011 9:59 pm

Ernesto wrote:
Έφυγε και μια δυάδα με πρώτους σκόρερ Φαν Πέρσι και Ιμπραϊμοβιτς...

Με βάση αυτά που είπε ο Κώστας ένα έχω να πω...

ΠΛΕΡΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyWed Sep 28, 2011 11:16 pm

suspect wrote:
Δε με χαλάνε οι ισοπαλίες γι'αυτό θα βάλω κι εγώ δυο φτηνά:
1 Ισοπαλία Σαχτάρ Ντόνετσκ v ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
(Τελικό Αποτέλεσμα) 28/09/2011 Κανένα 4.20 Ανοικτό

2 Ισοπαλία Μαρσέιγ v Ντόρτμουντ
(Τελικό Αποτέλεσμα) 28/09/2011 Κανένα 3.25 Ανοικτό
3 Ισοπαλία Βαλένθια v Τσέλσι
(Τελικό Αποτέλεσμα) 28/09/2011 Κανένα 3.25 Ανοικτό


με 2/3

και σε επανάληψη το ίδιο, αλλά με κερασάκι:

4 Ισοπαλία ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ v Μπαρτσελόνα
(Τελικό Αποτέλεσμα) 28/09/2011 Κανένα 8.00 Ανοικτό

με 2/3/4
13,5 η δυαδούλα... μια χαρά

(Ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΑΠΟΕΛ έχει μαζέψει 4 ποντάκια σε δυο ματς και πάει και για πρόκριση με κάτι υπολλείμματα των δικών μας σούπερ ομάδων... που μαζεύοντας κάτι λατινοτζουτζούκες χαιρετάνε, ξεχνώντας πώς πέρναγαν λίγα χρόνια πριν...)

στο άλλο κάτι θα πιάναμε παραπάνω, αλλά είναι ντροπή πραγματικά... Τόσο μαλάκες είναι αυτοί της ΜΠΑΤΕ που δε μπορούν να βάλουν 5 γκολ σε μια ομάδα ισπανικής παραλίας; Τσάμπα το χάσαμε αυτό το Χ...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyThu Sep 29, 2011 10:07 am

Εγώ χτες σπάστηκα με την Πόρτο... Πιθανόν να έπαιξε κα καθοριστικό ρόλο η αποβολή πάντως το χιναράκι δεν ήρθε... Όπως και στην Γαλλία, οπότε πάει το 2/3... Η τριαδούλα πήγαινε σούπερ αλλά μου την χάλασε ο ΑΠΟΕΛ ή καλύτερα η Σαχτάρ που δεν μπόρεσε να κερδίσει και έτσι πήγε στράφι το εύκολο g/g της Ζενίτ και το g/g της Βαλένθια...

Έμεινα λοιπόν με το κουλό έτσι όπως ήρθε στοίχημα των πρώτων σκόρερ αφού ο Ιμπραίμοβιτς σκόραρε πρώτος ενώ ο Φαν Πέρσι δεν ξεκίνησε και ακυρώθηκε το σημείο...
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyThu Sep 29, 2011 10:12 am

barboua wrote:

1
Λεβερκούζεν - Γκενκ (0-2)
3-Way Χάντικαπ
Κανονική διάρκεια
Το στοίχημά σας: 2 (0-2)
1,95
28/9/2011
2
Μίλαν - Βικτόρια Πλζεν (0-2)
3-Way Χάντικαπ
Κανονική διάρκεια
Το στοίχημά σας: X (0-2)
3,65
28/9/2011
3
Μπάτε Μπορίσοφ - Μπαρτσελόνα (2-0)
3-Way Χάντικαπ
Κανονική διάρκεια
Το στοίχημά σας: X (2-0)
4,10
28/9/2011
Διπλά
Τριπλά

ΑΠΟΔΟΣΗ 29,18


Η ΘΕΑ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΚΟΛ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΑ ΤΗ ΔΥΑΔΑ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing (εδώ ο Κώστας έχασε το Χ ΓΙΑ 5 ΨΩΡΟΓΚΟΛ),αλλά τη σημασία έχει όταν ο καλός θεούλης με έκανε και έπαιξα ΟΠΑΠ...(λόγω που βρέθηκα να περιμένω κάποιον και καθυστέρησε..)
Ποσέξτε πόσα ήρθν 2-3 γκολ χθες; 6 στα 8!!! τα 4 από αυτά σε 3/4 τάπαιξα....
ΑΡΣΕΝΑΛ,ΜΙΛΑΝ ,ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ,ΜΑΡΣΕΙΓ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΦΡΕΣΚΟ ΧΡΗΜΑ, ΜΕΤΡΗΤΑ, ΟΠΑΠ ΕΥΓΕ!!! euro euro euro euro
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyThu Sep 29, 2011 12:19 pm

Λοιπόν λέω να προσπαθήσω να κάνω μια πρώτη προσέγγιση στα σημερινά ματσάκια...

Για τον ΠΑΟΚ δεν λέω τπτ... Εγώ πάντως δεν θα τον κόντραρα... Ειδικά στις αποδόσεις που κυκλοφορεί η Ρούμπιν... Τον υποτιμάνε πολύ και δεν το δικαιολογεί η 1 ήττα στις τελευταίες 10 εξόδους του... Ίσως live να ρίξω κανα ψιλό πάνω του αν δω οτι πατάει καλά...

Λοκομότιβ Μόσχας - Άντερλεχτ... Σημείο δεν μπορώ να δω... Περίεργο ματς... Τσιμπάμε ένα g/g και πάμε παρακάτω... Χωρίς Γιοβανοβιτς οι Βέλγοι, αλλά έχουν τους παίχτες να κάνουν το γκολ...

Μέταλιστ - ΑΖ... Και εδώ θα πήγαινα με το 2πλο αλλά με κολάει λίγο η μαλακία που την δέρνει την ΑΖ ειδικά εκτός... Το όβερ φαίνεται καλό πάντως...

ΑΕΚ - Σουρμ... Εδώ γελάνε... Τπτ...

Σέλτικ - Ουντινέζε... Απουσίες στην άμυνα οι Σκωτσέζοι, με πολλές αλλαγές, χωρίς Ντι Νατάλε και ουσιαστικά καθαρό φορ οι Ιταλοί... Οριακά αποδεκτός ο άσος... Δεν είναι εύκολο αλλά μπορεί να εκμεταλευτεί τις απουσίες των Ιταλών...

Σπόρτινγκ - Λάτσιο... Καλά η Σπόρτινγκ γενικά είναι ανέκδοτο... Από τις πιο δύσκολες ομάδες στο να προβλέψεις τι θα κάνει είναι... Δεν την έχω σε εκτίμηση... Σήμερα όμως μπορεί να μην χάσει και να τσιμπήσει τον βαθμουλάκο... Χινάρι και g/g... Με Σισέ στο γήπεδο ξέρουμε και τον σκόρερ... Χαχαχαχα...

Ρεν - Ατλέτικο... Φαινομενικά καλό όβερ... Και g/g. Και 2πλο χωράει... Αν και ίσως βγει και κάτι απο κούραση και στους Ισπανούς...

Τα υπόλοιπα αργότερα...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyThu Sep 29, 2011 5:09 pm

Μιας και δεν προλαβαίνω να γράψω για περισσότερα ματς επικεντρώνομαι σε αυτά που θα ακουμπήσω...

Την Σέλτικ την κάνω τρίαδα με Λέγκια Βαρσοβίας και Παρί σε ένα σύστημα 2/3... Η Λέγκια στην έδρα της μπορεί να πάρει το ματσάκι, που από οτι διαβάζω το αντιμετωπίζει και σαν τελικό, ενώ η Παρί που έχει ανεβάσει στροφές, ελπίζω επιτέλους μια φορά να με πληρώσει...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyThu Sep 29, 2011 5:35 pm

Λοκομοτίβ όβερ - Σταντάρ g/g - Ρεν g/g μια τριαδούλα και
Σπόρτινγκ Χ - Μέταλιστ Χ - Ραπίντ Χ σε 2/3 η τρίτη τριαδούλα...
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... EmptyThu Sep 29, 2011 9:00 pm

Γεγονός Ποντάρισμα Αποδόσεις Αποτέλεσμα Πληρωμή
Ραπίντ Βουκουρεστίου - Αϊντχόβεν Mertens, DHead to HeadΘα σκοράρει ο πάικτης στον αγώνα; Το στοίχημά σας: Μονό, Ναι 2,45 29/9/2011 Εκκρεμεί
Back to top Go down
Sponsored content





Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty
PostSubject: Re: Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...   Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2... Empty

Back to top Go down
 
Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι Νο2...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Τ-Τ-Π και κουνάμε σεντόνι
» Μεσοβδόμαδο 24-27/4/12 ΜΕ ΣΕΝΤΟΝΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑΠΕ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: