BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011

Go down 
3 posters
AuthorMessage
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 Empty
PostSubject: TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011   TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 EmptyMon May 02, 2011 11:56 am

-------------ΑΕΚ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 3-0--------------------
Αυτο το τόπικ ανοίγει και κλείνει εδώ ΝΤΡΟΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ-----------------
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 Empty
PostSubject: Re: TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011   TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 EmptyMon May 02, 2011 11:58 am

ΤΟ ΞΕΚΛΕΙΔΩΝΩ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΝΟ.....
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 Empty
PostSubject: Re: TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011   TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 EmptyMon May 02, 2011 12:46 pm

Κρίμα με τους κάφρους που έχουμε μπλέξει What a Face
Κρίμα για την Αεκ, κρίμα για όλους...τι να πω ρε παίδες....
Embarassed Embarassed Embarassed Mad Mad TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 342718 TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 570861
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 Empty
PostSubject: Re: TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011   TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 EmptyMon May 02, 2011 1:01 pm

Τι να πεις ρε Νίκο. έχει καταντήσει κουραστικό να λέμε τα ίδια και τα ίδια σνέχεια.
Προσωπικά δεν μπόρεσαν α δω το παιχνίδι και δεν είδα και τι έγινε γενικότερα. Σήμερα διάβασα κάποια πράγματα. Για μένα δε θέλει και πολύ σκέψη.

Από τη στιγμή που μια ομάδα δεν μπορεί να εγγυηθεί ασφάλεια σε ένα γήπεδο, δεν είναι ικανή να φιλοξενεί κοσμάκι. Ρίξε 10 αγωνιστικές στην ΑΕΚ και τελείωνε το θέμα. Να δούμε μετά γίνεται τίποτα; Αλλά να γίνει συστηματικά. έλα εδώ κύριε παοκ, αρη κλπ έγιναν επέισόδια; δεν μπορεί να εγγυηθείς ότι θα είναι ασφαλείς φίλαθλοι και ποδοσφαιρστές;
άρα δεν είσαι ικανός...άρα φάε 5-6-10 αγωνιστικές με κλειστό γήπεδο και άρα χωρίς έσοδα, να δούμε μετά, θ αγίνει φασαρία; Ξαναγίνεται;Διπλάσια τιμωρία. Αν δεν είμαστε άξιοι να παρακολουθήσουμε έναν ποδοσφαιρικό αγώνα, ε ας μην το κάνουμε.


Αλλιώς δε γίνεται τίποτα. Μόνο έτσι μαθαίνουμε, αφού είμαστε ζώα.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 Empty
PostSubject: Re: TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011   TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 EmptyMon May 02, 2011 1:43 pm

Λοιπόν μάγκες εγώ σκέφτηκα κάτι πιο γαμάτο... Καινοτομία φίλοι μου, που αν είχαν τα κότσια να το κάνουν θα γάμαγε... Κλειστές θύρες? Απαπαπα... Τι θέλετε επεισόδια? Κάντε τα... Πρόστιμα φωτιά που να γαμάνε και να δέρνουν... Το μικρότερο να είναι ξέρω και εγώ 500.000 ευρώ... Μόνο που τα πρόστιμα να μην τα εισπράτει η ΕΠΟ ή δεν ξέρω και εγώ ποιος άλλος... Πχ... Έγιναν επεισόδια στο ματς ΑΕΚ - Ατρομητος? Πρόστιμο 500.000 ευρώ και αυτά να τα παίρνει η αντίπαλη ομάδα... Οι μεγάλοι δεν είναι που κάνουν τα περισσότερα? Ας τα κάνουν και ας πληρώνουν τους μικρούς... Και όχι γενικά και αυθαίρετα... Αν μέσα σε 15 μέρες δεν έχεις πληρώσει, δεν έχεις δικαίωμα να κατέβεις στον επόμενο αγώνα, μέχρι να πληρώσεις... Κάνουν μετά επεισόδια? Βάζει η ΠΑΕ τους οργανωμένους να έχουν περιφρούρηση μην τυχών υπάρξουν προβοκάτορες? Και αν τυχών κάνεις, δυναμώνεις οικονομικά και τον μικρότερο...

Για σκεφτείτε το... Θα ξαναδούμε εύκολα επεισόδια σε ματς ΠΑΟ - Οσφπ? Που θα ξέρεις οτι αν κάνεις μαλακία θα πληρώσεις τον μεγάλο σου αντίπαλο?

Βέβαια αυτό που λέω δεν είναι κάτι τρομερό, απλά στα μέτρα τα δικα τους θα απέδιδε...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 Empty
PostSubject: Re: TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011   TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 EmptyMon May 02, 2011 2:22 pm

Γιάννη για μένα το χρηματικό πρόστιμο είναι μαλακία τιμωρία γενικότερα. όταν γίνονται συνέχεια επεισόδια σε συγκεκριμένα γήπεδα, πχ οακα, τούμπα κλπ, σημαίνει ότι οι ομάδες δεν είναι ικανές να φιλοξενήσουν φιλάθλους. Για μένα το πρώτο είναι η υγεία των φιλάθλων και των ποδοσφαιρστών. όταν δεν μπορείς να διαφυλάξεις την ασφάλεια του κόσμου, τότε δεν πρέπει να έρχεται κόσμος στο γήπεδο. και σκέψου ότι αυτό πέραν του ότι στερεί από την ομάδα τη βοήθεια του κόσμου, πέραν του ότι δεν επιτρέπει στους οπαδούς να υποστηρίξουν την ομάδα τους που γι αυόύς είναι πρόβλημα και ίσως τους ενεργοποιήσει ώστε και οι ίδιοι να προσπαθήσουν να λύσουν το πρόβλημα, τους δημιουργεί και οικονομικό πρόβλημα. Για πάρε από την έτσι κι αλλιώς προβληματική αεκ τα λεφτά των εισητηρίων να δούμε...

Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 Empty
PostSubject: Re: TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011   TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 EmptyMon May 02, 2011 4:29 pm

Ρε Χρήστο κάτσε τώρα... Πόσα έσοδα έχει η ΑΕΚ από ένα ματς που παίζει στην έδρα της? Γιατι ουσιαστικά αυτό είναι το κόστος του κεκλεισμένων των θυρών... Τα έσοδα που χάνει... Ε εγώ λέω απλά αντί να τα χάνει από την τιμωρία κεκλεισμένων των θυρών, να τα μεταφράζουν αυτά σε χρηματικό πρόστιμο και αντί να τα τσιμπάει η ΕΠΟ ή δεν ξέρω και εγώ ποιος άλλος, να πηγαίνουν στον αντίπαλο εκείνης της αγωνιστικής... Γιατί απλά έτσι δεν είναι μόνο οτι θα έχεις να σκεφτείς οτι θα χάσεις λεφτά, αλλά το οτι θα τα πάρει και η αντίπαλη ομάδα... Και έφερα ένα παράδειγμα... ΠΑΟ - Οσφπ... Επεισόδια? 1.000.000 πρόστιμο στον ΠΑΟ δώρο στον Ολυμπιακό... Θα τα κάνουν τα επεισόδια? Εσύ τι λες? Θα νοιαστεί η ΠΑΕ να πάρει περισσότερα μέτρα αν ξέρει οτι από τυχών επεισόδια θα ενισχύσει τους αντιπαλους της? Και δεν μιλαω για ποινές χάδια... Μιλάω για εξοντωτικές τιμωρίες... Δυνατά πρόστιμα... Θα τα κάνει ο Πανιώνιος? Καληνύχτα γιατί δεν έχει να πληρώσει, οπότε στην πρώτη στραβή θα σημαίνει και υποβιβασμός... Το ίδο βέβαια για όλες τις ομάδες...

Και το ξαναλέω, δεν είναι το ιδανικό... Είναι λύση μέσα στα πλαίσια αυτού του ποδοσφαίρου που έχουμε...
Back to top Go down
Sponsored content





TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 Empty
PostSubject: Re: TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011   TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011 Empty

Back to top Go down
 
TEΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2011
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009......................
» ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 2010
» ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥ 2011 (1-6/1/2011)
» NBA 2011
» Τ.Τ.Π.23/24/25-8/2011

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: