BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"

Go down 
+4
vasilis
KAISARAS
filologos
Apostolis
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptyFri Jul 02, 2010 5:56 pm

Τραγική η Βραζιλία στο Β... Δίκαια οι Ολλανδοί πέρασαν... Έτσι είναι δεν μπορεί με 45+45 λεπτα μπάλα (2ο με Ακτή και 1ο σήμερα) να θέλεις να φτάνεις ημιτελικό κυρα Βραζιλία....

Καλά την αλλαγή του Ντούνγκα Νιλμαρ - Φαμπιανο την αφήνω τελείωας ασχολίαστη....
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptyFri Jul 02, 2010 7:39 pm

Οι 11αδες του αγώνα

Ουρουγουάη : Muslera , Lugano , Fucile , Victorino , Cavani , Suarez , Forlan , Perez , Preira , Arevalo rios , Fernandez

Γκάνα : Kingson , Sarpei , A, Gyan , Pantsil , Mansah , Annan , Inkoom , Muntari , Vorsah , K. Asamoah , Prince

Στο όριο καρτων απο Ουρουγουάη οι Lugano , Fucile , Victorino και από Γκάνα οι Annan , Vorsah , Tagoe , Addy
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptyFri Jul 02, 2010 10:17 pm

Ναρκωτικά πήραν στο ημίχρονο οι μαλάκες οι Βραζιλιάνοι;

Και μέσα σ'όλα δεν έκατσε ούτε το όβερ 3,5 που και είχε ξεκινήσει ιδανικά, και προχώραγε καλά... Πουλήθηκε βέβαια κι αυτό όπως όλα αλλά μόνο το ποντάρισμα...

(Ήμουν στο δρόμο την ώρα του ματς... Φτάνω σπίτι με την αρχή του ημιχρόνου και θέλω να τρέξω να πουλήσω Βραζιλία που κέρδιζε... Στην είσοδο με πετυχαίνει ο μαλάκας από πάνω και μου πιάνει μια κουβέντα με ορέξεις... Προσπαθώ να την κάνω, τα καταφέρνω, ανεβαίνω. Ανοίγω και το πσ, βλέπω 1,25 η Βραζιλία μια χαρά για πούλημα του 2,10... Και αμέσως διακοπή...)
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptyFri Jul 02, 2010 11:17 pm

ΑΜΠΡΕΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptyFri Jul 02, 2010 11:20 pm

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Locoabreupresentationar





ΑΡΕΙΑΝΑΚΙ ΑΡΡΩΣΤΟΟΟΟΟ ΣΕ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptyFri Jul 02, 2010 11:34 pm

Hammer wrote:
Hammer wrote:
εγω το στοιχημα μου στην αργεντινη το πουλησα ολο και πηρα και τα κερδη οσα ητανε, ισοσκελισα τη χασουρα απο αμερικανο σχεδον,δεν αφησα τιποτε μεσα να υπαρχει.
το σκεφτηκα καλα και δεν ειναι ομαδα αυτη να της αφιερωσω χρηματα. ουτε το μουντιαλ αυτο ειναι προς στοιχηματισμο.
επισης δε δεχομαι να βαλω χρημα σε στημενο μουντιαλ γιατι τετοιο ειναι.
οκ, λαθη κανουν οι διαιτηται αλλα ποσα?ημαρτον.
δεν μπορω να καθομαι να χανω χρημα απο τον καθε μαλακα. τελος. το κουμαρι δε θα πεθανει. μη παγιδευεστε.
η ηπα σφαχτηκε. η ελβετια το ιδιο. το μεξικο το ιδιο. η πορτογαλια προχτες ο κορακας την πηγε αιμα. η αγγλια το ιδιο. και δε θυμαμαι ποσα αλλα ητανε.
ειναι πληρως αλλοιωμενο και μουφα το ολο πραμα. οτι θελουνε κανουνε.
εγω εκλεισα με τους απατεωνες και τελος.
οτι κατσει απο εδω κ περα μονο στα της ημερας τα στοιχηματα.

την τελευταια γραμμη την ειδες βασιλακη?
ειπα μεσες ακρες οτι πουλησα τα πολλα που εχω σε κατακτηση και θα ασχοληθω μονο με ημερησια στοιχηματα με πιο μικρα πονταρισματα.
τεσπα.

Ηθελα να ξερα εσεις που ειστε τοσο χιουμοριστες (γιατι εμεις δεν ειμαστε), στους μισους απαντατε με χιουμορ και στους αλλους μισους σοβαρα. Ειναι μαλλον επειδη δε βριζομαστε. Α ξεχασα εσεις δε βριζει κανενας.

Υ.Γ. Ο Μπιλαρας μου το πε να το γραψω
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 2:16 am

Ρε σεις όλα σωστά αυτά που λέτε... Η Βραζιλία έπαιξε αθλια στο 2ο ημίχρονο... Βασικά ήταν σαν να μην κατέβηκε στο γήπεδο... Αλλά αυτός ο Μέλο, έκανε οτι πέρναγε από το χέρι του για να χάσει η Βραζιλία... Αν ήμουν στην ομοσπονδία πάντως δεν ξέρω αν θα τον ξανακαλούσα στην εθνική... Όταν είσαι σε τέτοιο επίπεδο, είναι απλά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να καταδικάζεις την ομάδα σου έτσι εύκολα... Και ας κάνανε το παν οι Ολλανδοι... Γιατί από την άλλη πολύ θα μου άρεσε να φάει ένα γκολ στο τέλος, αφού το ταγάρι ο Χούντελαρ γαμούσε τις επιθέσεις, κάτι παραπάνω από μισό γκολ, της ομάδας του...

Όσο για το βραδυνό τι να πεις... Τρομερό ματσάκι που επιβεβαιώνει οτι πιο ενδιαφέροντα ματς είδαμε σ' αυτό το μουντιάλ από τις υποτιθέμενες μικρότερες ομάδες...

Υ.Γ. Τον Αμπρέου για ποιον λόγο ακριβώς τον έδιωξε ο Άρης? Τους χάλαγε να έχουν ένα μουντιαλικό παίχτη μάλλον... Τες πα, για άλλη ώρα αυτή η κουβέντα...

Υ.Γ. Εννοείτε πως ο μόνος λόγος που στεναχωριέμαι για την ήττα της Βραζιλίας είναι το χαμένο μπετ του Φαμπιάνο... Πάντως ήδη πήρα μερικά στον Μίλερ... Στο 22... Ελπίζω να κάνει το 0-1 και να φάει πούλημα...
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 8:47 am

Ernesto wrote:
Πάντως ήδη πήρα μερικά στον Μίλερ... Στο 22... Ελπίζω να κάνει το 0-1 και να φάει πούλημα...

ΜΠΑ ΠΟΥ ΦΑΣ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΣΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 174217
ΟΥΣΤ ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 786402 ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 786402 ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 786402 ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 786402 ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 786402

:xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 10:27 am

vasilis wrote:


Ηθελα να ξερα εσεις που ειστε τοσο χιουμοριστες (γιατι εμεις δεν ειμαστε), στους μισους απαντατε με χιουμορ και στους αλλους μισους σοβαρα. Ειναι μαλλον επειδη δε βριζομαστε. Α ξεχασα εσεις δε βριζει κανενας.

Υ.Γ. Ο Μπιλαρας μου το πε να το γραψω

ο διαχωρισμος σου σε εσεις κι εμεις δυστυχως δε μ'αφηνει να σχολιασω.
για μενα υπαρχει μονο ΟΛΟΙ εμεις και εσεις δεν υπαρχει.
εκτος κι αν μου το κανεις λιανα το εσεις κι εμεις να γελασω κι εγω με το χιουμορ σου.

υγ
-το θεμα αυτο με τον μπιλαρα κλειστο και μη φανερωνεις εμπαθειες. καναμε μια κουβεντα και τελος, γιατι επαναλαμβανεσαι?
εκτος κι αν εντασεται κι αυτο στα πλαισια του χιουμορ σου, που δε νομιζω γιατι το ιδιο υγ σου εγραψα κι εγω προχτες αλλα δε γελασες καθολου Wink
- και επειδη εχουν προηγηθει τοσα πριν κανα δυο μερες μην ξαναριχνεις λαδι στη φωτια. προσωπικα ξενερωμενος ειμαι και δεν εχω καμια ορεξη να ασχολουμαι με εξηγησεις-μακαρονια και αντιπαραθεσεις.
-και για να σε κανω να γελασεις και λιγο, να γουσταρεις ετσι χιουμορ απο τον χαμερ,

λες μαλακιες 11 γραμματα
στοιχημα 8 γραμματα
κουβανος 8 γραμματα
μπιλαρας 8 γραμματα
ολο μαζι? 11888

τυχαιο? δε νομιζω
:xaxaxa:
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 10:59 am

στα καθαρα στοιχηματικα
-αργεντινη- γερμανια απο αμυνες σκιζουνε και οι δυο. οποιος παιξει σημειο τρελος πρεπει να ειναι. μεγαλη τριπλη, οπως και χτες η βραζιλια με ολλανδια. μονο που εδω οι αποδοσεις δεν δειχνουν καποια ευκαιρια ιδιαιτερη οπως χτες η αποδοση της ολλανδιας.
το μονο που μπορει να παιξει καποιος ειναι το οβερ που μαλιστα ειναι και αουτσαιντερ πανω απο 2 φραγκα. ειναι ενα στοιχημα που και γκολ να μη μπει στο πρωτο ημιχρονο αυτες ειναι ικανες να βαλουνε στο 2ρο τρια τεμαχια με τη τρελα που τις δερνει.
βεβαια μιλαμε για ματς θανατηφορο που ισως η εικονα των ομαδων να μην και καμια σχεση με αυτα που εχουμε δει ως τωρα. θα παω με αυτα που εχω δει ομως, μαντης δεν ειμαι και θα βαλω το οβερακι.
επισης ο μεσι ισως ξεμπουκωσει το παπαρακι αυτο σημερα, μιας και θα βρει απειρους χωρους να κανει τα δικα του. καιρος ειναι να παιξει κι ενα παιχνιδι.
το να βγει παικτης του αγωνα πληρωνει 3,25 το ματς του ταιριαζει το σημερινο και θα το παιξω.
οπως επισης θα παιξω και τον ποντολσκι στο 9 που ισως κανει παρτυ με τα αργοκινητα καραβια του ντεμικελις και να το εχω σαν εναλλακτικη σε περιπτωση που κερδισει ο γερμανος.
-ισπανια-παραγουαη θα ριξω τον ασσο και με ειδικα δεν εχω ασχοληθει καθολου, ισως το απογευματακι μετα τη ληξη του αλλου ματς.

διαιτητες ειναι κατι απιθανοι σημερα απο γουατεμαλα και ουζμπεκισταν..ονειδος...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 11:14 am

Καλημέρα... Όπως χτες, έτσι και σήμερα αυτό που αξίζει να τιμηθεί είναι το over... Στο θεωρητικά πιο κλειστό ματς από όλα σε αυτή τη φάση και από ατυχία δεν ήρθε το over(στο χτεσινό της Ουρουγουάης), αφού ο λαλάκας ο Σουάρεζ έχασε τουλάχιστον 3 σούπερ ευκαιρείες να κάνει το 2-1, όπως και οι Γκανέζοι το ίδιο... Πόσο μάλλον σε ένα ματς Αργεντινή - Γερμανία, που και οι δύο έχουν σούπερ επιθέσεις, βγαίνουν ταχύτατα στην κόντρα και το πιο βασικό από όλα στους γρήγορους επιθετικούς, έχουν να αντιπαραθέσουν αργούς αμυντικούς... Το over στο συγκεκριμένο ματς είναι το τελευταίο κατά πάσα πιθανότητα αρκετά δυνατό ποντάρισμα του μουντιάλ...

Στο βραδυνό δεν ξέρω πως μπορεί να μην νικήσει η Ισπανία... Οκ, έχουμε δει πολλά, αν δούμε και μη νίκη στην κανονική διάρκεια ή ήττα της Ισπανίας τι να πω...

Δυάδα Αργεντινή over - Ισπανία 2...
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 11:53 am

Ρε σεις μην τους βαζουμε ολους στο ιδιο καζανι. Ο Ουζμπεκος δεν ειναι μαλακας διαιτητης. ΟΚ είναι. Απλα αρχιζω να υποπτευομαι σοβαρα πλεον οτι εκανα μαλακια χοντρη μαλιστα που δεν πονταρα οταν το ελεγα τους Μπουζακα και Ντε Μπλεκερε για διαιτητη τελικου. Δεν μπηκαν στους 16, δεν μπηκαν στους 8, βλεπω τον εναν να παιζει ημιτελικο και τον αλλον τελικο. Αν ηταν διοργανωση της UEFA θα εβαζα κανενα σπιτι στο αγαπημενο της παιδι, τον Ελβετο.
Παρεπιπτοντως οποιος δεν εχει δει το βιντεακι με την υποκλοπη της ενδισυννενοησης των διαιτητων με Μπουζακα στο Σουηδια-Ελλαδα στην Αυστιρα απλά χάνει.

Για τα σημερινά τώρα. Αποφασισα να μη ριξω ουτε μισο ευρω στους προημιτελικους. Αν και οκ χθες μετα το χαμενο πεν του ΓΚιαν στο 120, με εναν μεταφυσικο τροπο ημουν 100% σιγουρος οτι θα προκριθει η ΟΥρουγουαη. Ηταν ακριβως οπως το πιστευα στην Πολη το 2005 για τη Λιβερπουλ, μετα την απιστευτη χαμενη ευκαιρια του Σεφτσενκο στο 118. Μετα απο τετοιες φασεις οι τερματοφυλακες δεν εχουν χέρια στη διαδικασια των πεν αλλα φτερά.
Στο απογευματινο απλα θα καθισω να το απολαυσω, θα γινει καλο ματς, και θα περιμενω την Αργεντινη να προκριθει. Το εχω ξαναγραψει οτι μονο αν το παρει βγαινω κερδισμενος απο το Μουντιαλ. Σκεφτομουν χθες βραδυ κατι. Το 2006 ο τελικος ηταν Γαλλια-Ιταλια. Ποτε στην ιστορια των τελικων δεν εγιναν 2 σερι που να λειπει μια Λατινοαμερικανικη. Ειτε η βραζιλια, είτε η Αργεντινη. Πιστευω πως δε θα σπασει αυτο. Μα ετσι μα αλλιως σημερα περναμε τη Γερμανια και μετα βλεπουμε.
Βλεπουμε τι θα κανουμε με την Ισπανια δλδ, γιατι σημερα δε δινω καμια πιθανοτητα προκρισης στην Παραγουαη. Αν θα εχει ηδη προκριθει η Αργεντινη βεβαια μαζι της θα ειμαι, αλλα ας ειμαστε ρεαλιστες. Μα ετσι, μα αλλιως, μα ευκολα, μα δυσκολα, η Ισπανια θα περασει.

Υ.Γ. Καλα να μαστε και στις επομενες 2 μεγαλες διοργανωσεις να ειστε σιγουροι για το ποιος θα τις κατακτησει. Το Euro του 2012 αυτη που εχει τα πιο πολλα και το Μουντιαλ του 2014 επισης αυτη που εχει τα πιο πολλα. Οι υπολοιποι ας περιμενουν το Euro του 2016. Τι είναι 6 χρονια μπροστα στην αιωνιοτητα?
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 12:01 pm

Μην ανοίγεσαι γιατί τώρα με Σάντος πάμε με φόρα να τους μαμήσουμε και πάλι... Very Happy
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 2:31 pm

Θα παίξω και λίγο κόκκινη κάρτα στο Αργεντινή - Γερμανία.
Νομίζω ότι είτε λόγω των ικανών και γρήγορων επιθετικών, είτε πιθανώς λόγω νεύρων προς το τέλος αν κάποια χάνει υπάρχουν καλές πιθανότητες.
Στο 3,40 είναι στο ανταλλακτήριο.

Εννοείται ότι το όβερ και ως αουτσάιντερ που δίνεται, στέκει γερά.
edit: Παπάρια αουτσάιντερ πλέον... στα ίσα είναι

(μαλάκα Κακά και μαλάκες Ολλανδοί... χάσαμε το όβερ 3,5 τσάμπα χτες...)
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 3:51 pm

Μια ψιλη στο First goalscorer Tevez 8,8 και μια ακομα ψιλη στο σκορακι 3-1 υπερ Αργεντινης (22,00). Το οβερ εννοειται οπως και ο ασσος
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 3:56 pm

Εγώ πήρα και μια ψιλή στο ημ/τελ με Αργεντινή/ισοπαλία και Γερμανία/ισοπαλία... Γενικά θέλω στο πρώτο ημίχρονο να έχουμε νικητή... Και αν γίνεται με 2-1...Να έχει περάσει και το over χαλαρά...
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 9:54 pm

καλά για τα δυο πεν και ειδικα την επαναληψη στο πεν της Ισπανίας δεν κανω λόγο. Πεν ήταν αλλά επανάληψη δεν υπάρχει... ΟΜΩΣ ας μουπει καποιος γιατι ακυρωνει το γκολ της Παραγουαης στο πρωτο ημιχρονο

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Dxnsio
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 10:01 pm

Α και στο χαμενο πεν της Ισπανίας υπαρχει και παλι πεν πανω στον Σεσκ απο τον τερματα... ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ κιολας....

Ακομα μια τραγικη διαιτησια στις τοσες που ειδαμε...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 10:03 pm

γιατί είναι οριακό και επιπλέον από εκεί που βλέπει ο επόπτης (που είναι και σε λίγο λάθος θέση) βλέπει και τον πίσω παίκτη πιο μπροστά απ'τον αμυντικό
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptySun Jul 04, 2010 2:11 pm

Την φάση δεν την έχω δει αλλά άκουσα στο ραδιόφωνο οτι ο παίχτης που είναι offside, ο Καρντόζο νομίζω, κάνει κίνηση, πηδάει, κάτι τέτοιο... Αν ισχύει, ο επόπτης θεωρεί συμμετοχή του στην φάση... Δεν λέω αν είναι σωστό ή όχι, απλά λέω τι άκουσα γιατί δεν έχω δει το παιχνίδι...
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 EmptySun Jul 04, 2010 5:20 pm

Εκτος του οτι οντως ο Καρντοσο κανει κινηση προς τη μπαλα και ας μην τη βρισκει, δεν ειναι απο τις φασεις που θα με κανουν να πω οτι μια διαιτησια ειναι τραγικη. Και στο κατω κατω ο ιδιος εποπτης μετα (γιατι ετσι πως ειναι η φαση αυτο ευθυνεται) δε δινει το πεντακαθαρο πεν στον Φαμπρεγας μετα τη χαμενη εκτελεση του Αλονσο. Εκεινο ειναι χειροτερη αποφαση παρα αυτη που ειναι και οριακη και ειναι στην ευχερεια του εποπτη να πει αν κατα την αποψη του ο Καρντοσο εμπλεκεται στη φαση ή οχι.
Back to top Go down
Sponsored content





ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"   ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8" - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ -ΦΑΣΗ "16"
» ΔΕΙΤΕ ΦΑΣΗ ΤΑ ΚΟΛΛΗΤΑΡΙΑ
» Παράλληλα του Μουντιάλ...
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: