BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...

Go down 
+6
chris1983
Hammer
barboua
KAISARAS
Ernesto
filologos
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 8:12 am

εγω πιστευω οτι ειναι επιπεδου μποτσουνας παντως. Laughing
καλημεραααααααααααα

Very Happy
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 8:30 am

Καλημέρες και απο μένα. Είπαμε κάποια πράγματα χθες στο τσατ. Δεν συμφωνούμε και τελείωσε...

Τώρα ο άλλος πάει να μου συγκρίνει τακτική διπλού ματς με ματς μουντιάλ (Γιατί ΕΣΥ Κώστα αναφέρθηκες πρώτος στο ματς της Ιντερ)... Εντάξει πάσο...

Εγώ αυτό που ξέρω είναι πως χθες γίναμε η ΠΡΩΤΗ , ΜΟΝΑΔΙΚΗ & ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ομάδα που κατέβηκε με 8 αμυντικούς στην αρχική 11αδα... Όλα τα άλλα τα ακούω βερεσέ. Αλλά ok οι απόψεις διαφέρουν... Μέχρι και αριστουργηματικό χαρακτιρήστηκε το παιχνίδι της Ελλάδας χθες... Αν αυτό ήταν αριστούργημα τότε εγώ είμαι πυρηνικός φυσικός με ειδικότητα στις μαυρες τρύπες και 7-8 ντοκτορά σε διάφορους τομείς της αστροπυρινικής φυσικής... Μην ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 8:34 am

να σας πω κατι ρε μαγκες τωρα που το θυμηθηκα.













































αμερικανο πηρατε?τελευταια μερα σημερα :xaxaxa:
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 9:55 am

filologos wrote:
Καλημέρες και απο μένα. Είπαμε κάποια πράγματα χθες στο τσατ. Δεν συμφωνούμε και τελείωσε...

Τώρα ο άλλος πάει να μου συγκρίνει τακτική διπλού ματς με ματς μουντιάλ (Γιατί ΕΣΥ Κώστα αναφέρθηκες πρώτος στο ματς της Ιντερ)... Εντάξει πάσο...

Εγώ αυτό που ξέρω είναι πως χθες γίναμε η ΠΡΩΤΗ , ΜΟΝΑΔΙΚΗ & ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ομάδα που κατέβηκε με 8 αμυντικούς στην αρχική 11αδα... Όλα τα άλλα τα ακούω βερεσέ. Αλλά ok οι απόψεις διαφέρουν... Μέχρι και αριστουργηματικό χαρακτιρήστηκε το παιχνίδι της Ελλάδας χθες... Αν αυτό ήταν αριστούργημα τότε εγώ είμαι πυρηνικός φυσικός με ειδικότητα στις μαυρες τρύπες και 7-8 ντοκτορά σε διάφορους τομείς της αστροπυρινικής φυσικής... Μην ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε...

Χωρίς να διαφωνώ με το ότι το παραγάμησε ο Οτο, μπορείς να μου απαριθμίσεις τους 8 αμυντικούς γιατί εγώ λέω ότι έβαλε 5 αμυντικούς
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 10:16 am

vasilis wrote:
6-3-1 ΔΕΝ ειδα και ΔΕΝ προκειται να ξαναδω τετοιο πραγμα

6-3-1 ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΔΕΙ ΒΑΣΙΛΑΚΗ, ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΑΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ 6-3-1, ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΠΟΙΟΝ pappas ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Κ ΛΙΓΟ ΛΑΔΑΚΙ Κ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ 6-3-1.
ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΧΘΕΣ ΕΠΑΙΞΕ 5-4-1.
Ο ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ, ΜΑΝ 2 ΜΑΝ ΤΟ ΜΕΣΙ ΕΙΧΕ Κ ΤΟ ΜΑΡΚΑΡΙΣΜΑ ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗ ΜΕΣΑΙΑ ΓΡΑΜΜΗ, ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ.
ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΣΤΕ.

Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΕΛΙΚΑ Κ ΓΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΣΟΥΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΠΑΛΑ Κ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ, ΜΑΣ ΕΒΑΛΕ ΤΑ ΓΥΑΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.
ΣΤΟ 1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ 1 ΦΟΡΑ ΜΟΝΑΧΑ ΚΙΝΔΥΝΕΨΑΜΕ.
ΤΟ ΤΡΙΚ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟ ΔΟΥΛΕΨΕ ΑΨΟΓΑ. ΤΟΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕ ΤΟΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΕΣΙ Κ ΤΟΝ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕ ΚΙΟΛΑΣ, ΣΕ ΕΝΑ ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΟΜΑΔΑ.
ΤΗ ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΣΤΟ 1ο ΜΕΡΟΣ.
ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ 0-0 ΜΗΠΩΣ Κ Η ΝΙΓΗΡΙΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗΝ ΚΟΡΕΑ
ΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΕΙ 0-0 ΜΕΧΡΙ ΤΟ 70 Κ ΑΝ ΔΕΙ ΠΧ ΟΤΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΗΤΑΝ ΧΗΝΑΡΙ, ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.
ΤΑΚΤΙΚΑ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟ ΠΗΓΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ.
ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΠΙΚΑΛΟΥΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΚΛΑΝΑ ΤΟΥ, ΠΟΥ Κ ΓΩ ΤΟ ΧΩ ΚΑΝΕΙ, ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΑΣΤΕΪΣΜΟΥ Κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΜΕΙΩΣΩ ΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΜΠΑΛΟΣ Κ ΛΙΓΟΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΟ ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΟΗΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ (ΠΕΡΙ ΚΛΑΝΑΣ) ΧΘΕΣ ΕΙΔΕ 3 ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΖΟΝΤΑΙ.
ΕΚΑΝΕ Κ ΤΙΣ 3 ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΕΣ.
ΟΠΟΤΕ ΕΚΕΙ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ, ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΚΑΘΟΔΗΓΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΡΑ Κ ΤΟ ΣΑΜΑΡΑ Κ ΕΧΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟ ΜΕΣΙ Κ ΤΟ ΜΙΛΙΤΟ.

ΧΘΕΣ 2 ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΕ ΘΑΜΠΩΣΑΝ.
ΚΑΤΑ 2ο ΛΟΓΟ Ο ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ. ΤΟΝ ΕΣΒΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΡΤΗ ΤΟ ΜΕΣΙ. ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΜΑΡΑ. Κ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΞΕΙ ΒΡΩΜΙΚΑ. Ο ΠΑΠΑΣΤΑΘΟ ΕΧΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ Κ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΟΜΑΔΑ.
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΟΜΩΣ ΟΣΟ ΕΠΑΙΞΕ, ΗΤΑΝ Ο ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ. ΕΚΑΝΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΑΤΣ ΟΣΟ ΕΠΑΙΞΕ. ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΛΕΤΑΙ, ΕΔΙΝΕ ΑΝΑΣΕΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΤΗΝ ΕΒΓΑΖΕ ΜΠΡΟΣΤΑ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ. ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ Κ ΗΓΕΤΗΣ. ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΟΣΟΥΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ Κ ΔΕΝ ΤΡΩΣ ΠΡΟΛΟΓΟ, ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΛΑΣ Κ ΜΟΥΡΗ, ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ Κ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΟΥ.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΤΡΙΝΟΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΗΓΕΤΗΣ. Κ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ Κ ΕΤΡΕΞΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΡΑΚΑ ΣΕ ΣΚΛΗΡΑ ΜΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΑ ΣΥΜΠΑΙΧΤΩΝ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ.
ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ Κ ΤΑ ΧΩΣΕ ΣΤΟ ΜΕΣΙ, ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΣ ΒΓΑΛΑΜΕ ΓΙΑ FAIR PLAY ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΠΛΑΓΙΟ ΑΡΑΟΥΤ Κ ΑΥΤΟΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΜΑΣ, ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΠΛΑΓΙΟ. ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΕΣΙ ΣΕ ΚΕΙΝΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ FAIR PLAY, ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΙΑ.
ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΜΕ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ. Κ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΚΕΙ.
ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΗ ΝΙΓΗΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΝΕ ΜΕ 10 ΠΑΙΧΤΕΣ, ΤΟ ΕΙΠΑ Κ ΓΩ. ΑΛΛΑ Κ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ? ΑΣ ΜΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗ ΜΛΚΙΑ ΟΙ ΝΙΓΗΡΙΑΝΟΙ, ΝΑ ΕΜΕΝΑΝ ΜΕ 11. Κ ΤΑ ΛΑΘΗ Κ Η ΜΛΚΙΑ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ.
lol!
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 10:26 am

pontiak wrote:
filologos wrote:
Καλημέρες και απο μένα. Είπαμε κάποια πράγματα χθες στο τσατ. Δεν συμφωνούμε και τελείωσε...

Τώρα ο άλλος πάει να μου συγκρίνει τακτική διπλού ματς με ματς μουντιάλ (Γιατί ΕΣΥ Κώστα αναφέρθηκες πρώτος στο ματς της Ιντερ)... Εντάξει πάσο...

Εγώ αυτό που ξέρω είναι πως χθες γίναμε η ΠΡΩΤΗ , ΜΟΝΑΔΙΚΗ & ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ομάδα που κατέβηκε με 8 αμυντικούς στην αρχική 11αδα... Όλα τα άλλα τα ακούω βερεσέ. Αλλά ok οι απόψεις διαφέρουν... Μέχρι και αριστουργηματικό χαρακτιρήστηκε το παιχνίδι της Ελλάδας χθες... Αν αυτό ήταν αριστούργημα τότε εγώ είμαι πυρηνικός φυσικός με ειδικότητα στις μαυρες τρύπες και 7-8 ντοκτορά σε διάφορους τομείς της αστροπυρινικής φυσικής... Μην ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε...

Χωρίς να διαφωνώ με το ότι το παραγάμησε ο Οτο, μπορείς να μου απαριθμίσεις τους 8 αμυντικούς γιατί εγώ λέω ότι έβαλε 5 αμυντικούς

Ναι βέβαια... Σαφώς... Πάντα με δύο μέτρα και δύο σταθμά... Ο Μουρίνιο με Παντεφ - Ετό - Μιλίτο έπαιξε αμυντικά αλλά ο Ότο με Βύντρα , Τόρο σαν μπακ , Παπασταθόπουλο , Παπαδόπουλο , Κυργιάκο , Μόρα μπροστά από τους 4 , Τζιώλη που πάτησε τον κύκλο του κέντρου μετά το 70 έπαιξε με 5 αμυντικούς... οκ ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ... ΤΕΛΟΣ
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 10:36 am

Λοιπον θα το γραψω μια φορα και οποιος θελει μου την κανει την χαρη. Οποιος δε θελει καλη καρδια. Οποιος ξαναφερθει σε οτιδηποτε εχω γραψει, να μου κανει τη χαρη απλα να διαφωνει να γραφει τη γνωμη του και τελος. Σχολια του τυπου "οποιος ξερει μπαλα ειδε" (δλδ εμεις που δεν ειδαμε ΔΕΝ ξερουμε μπαλα) να λειπουν. Οτε ειπα ποτε σε κανεναν αμα ξερει μπαλα ουτε τπτ. Θελετε να γραφουμε τη γνωμη μας εδω να διαφωνουμε κι να τραβαει η συζητηση 5 χρονια? Κανενα προβλημα. ΔΕ θελω να πεισω κανεναν να βλεπει τα πραγματα οπως εγω. Και ΔΕ θεωρω τον εαυτο μου παντογνωστη.
ΑΠΛΑ ΜΗ ΜΟΥ ΑΝΑΒΕΤΕ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΟΛΟΙ ΞΕΡΕΤΕ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΟΧΙ. Η ΑΝΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΜΗΔΕΝΟΣ ΕΞΑΙΡΟΥΜΕΝΟΥ. Πειτε τη γνωμη σας απλα, οπως κανω και εγω.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 10:37 am

Αν ο παιρνεις τον Τοροσιδη ως μπακ, και καλα κανεις, δεν μπορε΄ςι να πάρεις τον Παπασταθοπουλο ως κεντρικο αμυντικό. Γιατί από τη μια ειχε μαρκαρισμα πανω στον μεσι και από την αλλη όποτε μπορουσε ανεβαινε. Σαν αμυντικο χαφ επαιξε χθες

Εγω για μουρινιο δε μιλησα....
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 10:38 am

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΜΗ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΙΟ.
ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ Κ ΤΟ ΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΑΚΡΙΒΕΣ (ΒΛΕΠΕ ΔΙΑΤΑΞΗ 6-3-1 ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ), ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙΣ ΤΠΤ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 10:46 am

Για να μην ξεφύγουμε... Λοιπόν κάποιοι πιστεύουν πως η Ελλαδα έπαιξε καλά χθες και κάποιοι όχι... Το θέμα δεν είναι αν έπαιξαν καλά οι παίχτες... Οι παίχτες έκαναν αυτό που τους είπε ο προπονητής. ΑΝ το δούμε από αυτή την σκοπιά τότε ναι έπαιξε καλά η Ελλάδα... Οι παίχτες έκαναν όσο καλύτερα μπορούσαν αυτό που τους είπε ο προπονητής. Αυτό που δεν καταλάβατε είναι ότι ΔΕΝ ΚΑΚΙΖΩ τους παίχτες αλλά τον Ότο (για πρώτη φορά από τότε που ανέλαβε)... Πιστεύω πως κακώς κατέβασε την ομάδα τόσο αμυντικά. Πιστεύω πως μπορούμε να παίξουμε καλύτερα ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ , χωρίς να διασυρθουμε , από αυτό που είδαμε χθες. Εγώ ρε παιδιά δεν θέλω να πηγαίνω στο μουντιάλ και να είμαι η ομάδα που έπαιξε το πιο κλειστό ποδόσφαιρο ελπίζοντας πως κάποιος άλλος θα κάνει την δουλειά μου για μένα (βλέπε σενάριο νίκη Νιγηρίας - ισοπαλία εμείς). Θέλω να μπει η ομάδα μέσα και να παίξει αυτό που μπορεί. Και χθες αποψη μου είναι πως μπορούσαμε να παίξουμε πολύ καλύτερα (ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ) από αυτό που κάναμε....

Υ.Γ Καίσαρα νομίζω λάθος να μην έχεις στους διακριθέντες τον Τζόρβα... Όπου χρειάστηκε (και δεν φταίει σε κανένα από τα δύο γκολ) ήταν εκεί με καλές επεμβάσεις...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 10:54 am

filologos wrote:

Υ.Γ Καίσαρα νομίζω λάθος να μην έχεις στους διακριθέντες τον Τζόρβα... Όπου χρειάστηκε (και δεν φταίει σε κανένα από τα δύο γκολ) ήταν εκεί με καλές επεμβάσεις...

Μέχρι και με τ'αρχιδια μπλοκαρε το παιδι. Ενα μπραβο το αξιζει τουλαχιστον Very Happy Very Happy Very Happy

Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 10:55 am

filologos wrote:
Για να μην ξεφύγουμε... Λοιπόν κάποιοι πιστεύουν πως η Ελλαδα έπαιξε καλά χθες και κάποιοι όχι... Το θέμα δεν είναι αν έπαιξαν καλά οι παίχτες... Οι παίχτες έκαναν αυτό που τους είπε ο προπονητής. ΑΝ το δούμε από αυτή την σκοπιά τότε ναι έπαιξε καλά η Ελλάδα... Οι παίχτες έκαναν όσο καλύτερα μπορούσαν αυτό που τους είπε ο προπονητής. Αυτό που δεν καταλάβατε είναι ότι ΔΕΝ ΚΑΚΙΖΩ τους παίχτες αλλά τον Ότο (για πρώτη φορά από τότε που ανέλαβε)... Πιστεύω πως κακώς κατέβασε την ομάδα τόσο αμυντικά. Πιστεύω πως μπορούμε να παίξουμε καλύτερα ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ , χωρίς να διασυρθουμε , από αυτό που είδαμε χθες. Εγώ ρε παιδιά δεν θέλω να πηγαίνω στο μουντιάλ και να είμαι η ομάδα που έπαιξε το πιο κλειστό ποδόσφαιρο ελπίζοντας πως κάποιος άλλος θα κάνει την δουλειά μου για μένα (βλέπε σενάριο νίκη Νιγηρίας - ισοπαλία εμείς). Θέλω να μπει η ομάδα μέσα και να παίξει αυτό που μπορεί. Και χθες αποψη μου είναι πως μπορούσαμε να παίξουμε πολύ καλύτερα (ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ) από αυτό που κάναμε....

Υ.Γ Καίσαρα νομίζω λάθος να μην έχεις στους διακριθέντες τον Τζόρβα... Όπου χρειάστηκε (και δεν φταίει σε κανένα από τα δύο γκολ) ήταν εκεί με καλές επεμβάσεις...

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΙΧΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΨΗ Κ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΕΒΑΣΤΗ.
ΑΛΛΟ ΟΜΩΣ ΓΡΑΦΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΕΠΟΙΘΗΣΗ Κ ΑΛΛΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΤΙ Κ ΤΟ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΝΑΚΡΙΒΕΣ. ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΑ ΠΕΡΙ 6-3-1. Κ ΤΟ ΚΛΕΙΝΩ.
ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ.
Κ ΓΩ ΘΑ ΘΕΛΑ Η ΕΘΝΙΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΙΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ, ΕΧΩ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΕΤΡΙΟΥΣ ΠΛΗΝ ΚΑΠΟΙΩΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΘΑΜΠΩΣΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥ. ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΗΛ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΜΕΓΑΛΟ. ΣΕ ΟΜΙΛΟ 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ, ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΑΤΣ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΤΑ 3 ΜΑΤΣ. ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΗΛ.
ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΡΑΓΙΚΗ Η ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΑΠΟ ΚΟΡΕΑ, ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΩ. ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟ ΠΗΓΕ ΤΕΛΙΚΑ ΣΩΣΤΑ Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ. ΗΤΑΝ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ, ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΗΛ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΖΟΡΒΑ.
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΧΘΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΣΟΥΤ ΠΗΓΑΝ ΠΑΝΩ ΤΟΥ, ΠΛΗΝ ΕΝΟΣ ΤΟΥ ΜΑΞΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΤΟΥ ΓΩΝΙΑ Κ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΗ ΚΑΛΗ ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ.
ΤΟ ΝΑ ΕΧΩ 6 ΑΠΟΚΡΟΥΣΕΙΣ ΣΕ ΣΟΥΤ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ, ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΠΤ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.
ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΧΘΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΞΟΔΟΥΣ (ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΞΟΔΟΥ Ο ΤΖΟΡΒΑΣ) ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΣΤΕΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΚΕΙ.
ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΕΒΓΑΖΕ 10 ΣΟΥΤ ΤΡΕΛΑ Ο ΤΖΟΡΒΑΣ, ΣΕ 1 ΜΑΤΣ, ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΑΠΟΨΗ, ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΩ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ ΑΠΛΑ ΑΠΟ 1 ΜΑΤΣ.
ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ 1 ΤΕΡΜΑΤΑ ΑΝ ΣΕ 5 ΜΑΤΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΕΤΡΙΟΣ Κ ΣΤΟ 1 ΒΓΑΖΕΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ?
ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ.
ΑΝ Κ ΞΑΝΑΛΕΩ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΟΙ 3 ΤΕΡΜΑΤΑΔΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΙΟΙ.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 11:07 am

Εχετε αλλες 5 ωρες να συζητατε γα την Ελλαδα. Αν αρχισει η Αγγλια και οι ΗΠΑ και δε στηριξετε τον ....λαο (δλδ εμένα Very Happy ) θα σας μπιπ ρε μπιπ.

Αλέξη όσα χρόνια βλέπω μπάλα αυτό με τις εξόδους των Ελλήνων τερματοφυλάκων είναι απίστευτο. Κανεις δεν ξερει να κανει έξοδο. Μα κανεις. Μόνο τον Σαργκανη προλαβα να ξερει να κανει εξόδους. Οι παλιοι λένε και για τον Οικονομοπουλο (το "πουλι" του ΠΑΟ) αλλα οκ δεν τον προλαβα. Απο κει και περα κανεις μα κανεις. Βαλε οτι θελεις. Απο εποχη Θεολογη Παπαδοπουλου και Αντωνη Μηνου ως Ατματσιδη και μετά Νικοπολιδη και τους 3 της Εθνικης τωρα. ¨οσο καλοι ή κακοι και αν ηταν, εξοδο δεν ηξερε κανεις τους να κανει.



Last edited by vasilis on Wed Jun 23, 2010 11:20 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 11:09 am

KAISARAS wrote:
Κ ΓΩ ΘΑ ΘΕΛΑ Η ΕΘΝΙΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΙΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ, ΕΧΩ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΕΤΡΙΟΥΣ ΠΛΗΝ ΚΑΠΟΙΩΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΘΑΜΠΩΣΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥ. ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΗΛ.

Ε ναι εγώ είμαι Ελλαδίτσα... Η Ονδούρα ας πούμε που είναι υπερομάδα κόντρα στην Ισπανία δεν την είδα να παίζει τόσο αμυντικά. Ή την Ν. Ζηλανδία δεν την είδα να κολώνει με Ιταλία ή ακόμα και την Β. Κορέα κόντρα στην Βραζιλία (και ας ήταν κακή η Βραζιλία) δεν την είδα να παίζει τόσο αμυντικά. Πιστεύω να κατάλαβες τι εννοώ.

KAISARAS wrote:
ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΕΒΓΑΖΕ 10 ΣΟΥΤ ΤΡΕΛΑ Ο ΤΖΟΡΒΑΣ, ΣΕ 1 ΜΑΤΣ, ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΑΠΟΨΗ, ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΩ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ ΑΠΛΑ ΑΠΟ 1 ΜΑΤΣ


Ρε φίλε δεν σου είπα να πεις ότι είναι καλός τερματοφύλακας γενικά... Απλά ότι είναι μέσα στους διακριθέντες στο ΧΘΕΣΙΝΟ παιχνίδι...

KAISARAS wrote:
ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟ ΠΗΓΕ ΤΕΛΙΚΑ ΣΩΣΤΑ Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ. ΗΤΑΝ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ, ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΗΛ.


Εδώ διαφωνούμε αλλά ok. Μπορεί εγώ να είμαι πιο απαιτητικός από σένα ...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 11:15 am

ΚΡΙΣΙΜΗ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ.
ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ, ΕΤΣΙ Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΣΗΜΕΡΑ
1η ΑΓΓΛΙΑ - 2η ΗΠΑ
κ 1η ΓΕΡΜΑΝΙΑ - 2η ΣΕΡΒΙΑ.
ΚΑΠΟΥ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ Κ ΣΕΡΒΙΑ 1η - ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ 1η , ΟΠΟΤΕ ΕΙΤΕ ΤΟ 1 ΘΑ ΡΘΕΙ ΕΙΤΕ ΤΟ ΑΛΛΟ. ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΡΘΕΙ ΤΟ 1η ΓΕΡΜΑΝΙΑ - 2η ΣΕΡΒΙΑ
ΑΥΤΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΤΙ ΘΕΛΩ.

ΠΑΜΕ Κ ΣΤΟ ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΣΤΑ ΜΑΤΣ ΤΗΣ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ.

23 Ιουν 17:00 ΗΠΑ v Αλγερία 2.00 3.40 4.00
Ο Αμερικάνος με δεδομένο ότι θα νικήσει ο Άγγλος, θέλει νίκη για να προκριθεί στους 16. Έχει μάλιστα σοβαρές πιθανότητες να πάρει κ την 1η θέση στον όμιλο. Η Αλγερία από την άλλη έχει κ αυτή βαθμολογικά ελπίδες για πρόκριση, αλλά θέλει μόνο νίκη, για να το πετύχει. Αυτό σημαίνει βέβαια ότι δε θα κλειστεί, καθώς δεν της αρκεί απλά να μη χάσει.
Θεωρώ ότι οι ΗΠΑ θα κερδίσουν, η απόδοση στο σημείο είναι εξαιρετική, προσωπικά θα το δινα το σημείο στο 1,80.

23 Ιουν 17:00 Σλοβενία v Αγγλία 7.50 4.50 1.44
Ο Άγγλος είναι ως τώρα από τις απογοητεύσεις της διοργάνωσης. 3ο ματς θα είναι αυτό κ καλά καλά ο Καπέλο δεν έχει βρει ακόμα μόνιμο σχήμα. Πάλι ετοιμάζει αλλαγές, κάποιες εξ αυτών θα είναι κ αναγκαστικές. Προόριζε για δίδυμο στόπερ τους Τέρι – Φέρντιναντ, τραυματίστηκε πριν το Μουντιάλ ο δεύτερος, έβαλε στο 1ο ματς τον Κινγκ, τραυματίστηκε κ αυτός, στο 2ο παιχνίδι έπαιξε ο Κάραγκερ, τώρα είναι τιμωρημένος, οπότε ο Καπέλο θα δοκιμάσει άλλο δίδυμο στόπερ, μάλλον με Τέρι – Άπσον. Πέρα από τα παραπάνω, το κλίμα στην ομάδα δεν είναι καλό. Από την άλλη η Σλοβενία αν δε χάσει περνά στην επόμενη φάση. Πολλοί θα πέσουν με τα μούτρα στην Αγγλία, με τη λογική ότι ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να κερδίσει. Προσωπικά στο 1,44 δε θα παιζα Αγγλία ΠΟΤΕ. Δεν έχει δείξει τπτ ως τώρα, έχει απουσίες, έχει κ κακό κλίμα, δε με νοιάζει τι θα κάνει. Ας κερδίσει κ 5-0, στο 1,44 δεν τη βάζω σε δελτίο μου.

23 Ιουν 21:30 Αυστραλία v Σερβία 4.20 3.50 1.90
Το Σέρβο τον πίστευα πριν ξεκινήσει το Μουντιάλ. Όμως ξεροκέφαλος δεν είμαι. Ως ομάδα είναι κακή ομάδα. Μπορεί να κέρδισε τη Γερμανία, όμως κοιμήθηκε ο Θεός σε εκείνο το ματς. Είναι κ ανόητοι ως ομάδα οι Σέρβοι, έχοντας κάνει κ στα 2 παιχνίδια πέναλτι που θα μπορούσαν να είχαν αποφύγει, ειδικά αυτό στο ματς με τη Γερμανία. Από την άλλη οι Αυστραλοί έχουν μαθηματικές ελπίδες, αρκεί να κερδίσουν αυτοί κ να χάσει η Γερμανία από την Γκάνα. Σέρβο δεν παίζω, γιατί ως ομάδα δε μου χει δείξει τπτ στα 2 πρώτα ματς. Αυστραλό δεν παίζω, γιατί θεωρώ ότι ναι μεν έχει ελπίδες, αλλά μαθηματικά μονάχα, οπότε απέχω κ από αυτό το ματς.

23 Ιουν 21:30 Γκάνα v Γερμανία 7.00 4.20 1.50
Εδώ προβληματίζομαι. Προβληματίζομαι γιατί θέλω να παίξω Γερμανό, αλλά η απόδοση είναι πετσοκομμένη. Τον πιστεύω όμως το Γερμανό, μου χει αρέσει πολύ ως τώρα. Ο Κλόζε δε θα αγωνιστεί λόγω τιμωρίας, αλλά έχει λύσεις ο Λεβ, λογικά τη θέση του θα πάρει ο καλός striker Κακάου. Ο Γερμανός με νίκη βγαίνει κατά 99% πρώτος στον όμιλο. Αν δεν κερδίσει μάλιστα, κινδυνεύει σοβαρότατα να μείνει εκτός συνέχειας, σε περίπτωση που κερδίσει ο Σέρβος. Η δε Γκάνα αν χάσει κ κερδίσει ο Σέρβος, λέει αντίο. Όποιος πιστεύει τον Γερμανό κ του κάνει ως απόδοση το 1,53, το βάζει σε δελτίο του.

24 Ιουν 17:00 Παραγουάη v Νέα Ζηλανδία 1.50 4.00 7.00
Άλλο ένα σημείο που βλέπω, αλλά με χαλάει η απόδοση είναι η νίκη της Παραγουάης. Η Παραγουάη είναι σοβαρή ομάδα κ για να της βάλεις γκολ πρέπει να φτύσεις αίμα. Έχει κ πολύ καλή επιθετική γραμμή. Το μόνο που νομίζω ότι της λείπει είναι ένας καλός επιτελικός χαφ. Με νίκη βγαίνει 1η κ δεν τη νοιάζει τπτ κ αποφεύγει στη φάση των 16 τον Ολλανδό. Νομίζω ότι θα κερδίσει. Η απόδοση όμως στον άσσο δεν είναι κ τπτ το σπουδαίο. Παρόλα αυτά κρατάω τη νίκη της Παραγουάης στις επιλογές μου.

24 Ιουν 17:00 Σλοβακία v Ιταλία 6.50 4.00 1.53
Ίδιο ματς με το Αγγλία – Σλοβενία. Η μόνη διαφορά που υπάρχει είναι ότι η μεν Ιταλία δεν έχει κακό κλίμα κ ότι η Σλοβακία δεν έχει την ομάδα της Σλοβενίας. Η Σλοβακία είναι κακή ομάδα. Επειδή όμως κ ο Ιταλός δε μου χει δείξει τπτ κ κυρίως ξέροντας ότι οι Ιταλοί στους ομίλους κοιτάζουν ΠΑΝΤΑ την ουσία, δε θα μου κάνει εντύπωση ακόμα κ αν οι Ιταλοί μάθουν ότι κερδίζει η Παραγουάη κ μετά έχουν το μυαλό τους περισσότερο στο να μη δεχτούν γκολ, παρά στο να πετύχουν. Θεωρώ ότι όποιος ποντάρει Ιταλό θα χει παίξει λάθος. Τους λόγους τους ανέφερα. Προσωπικά δεν πρόκειται να ασχοληθώ.

24 Ιουν 21:30 Δανία v Ιαπωνία 2.25 3.30 3.25
Τριπλή του θανάτου. Η Ιαπωνία αν δε χάσει προκρίνεται. Η Δανία θέλει μόνο νίκη. Θεωρώ ότι η Ιαπωνία θα προκριθεί στην επόμενη φάση. Τώρα δεν ξέρω αν θα το πετύχει είτε νικώντας είτε φέρνοντας ισοπαλία. Το Χ2 είναι μια επιλογή σε 2πλη ευκαιρία, πληρώνει 1,57, αλλά δεν είναι κ για να ορμήξεις.

24 Ιουν 21:30 Καμερούν v Ολλανδία 4.50 3.50 1.83
Τπτ, αδιάφορο παιχνίδι, δε θα με απασχολήσει καθόλου.

25 Ιουν 17:00 Βόρεια Κορέα v Ακτή Ελεφ/στού 8.50 5.00 1.36
Η Ακτή για να προκριθεί θα πρέπει να καλύψει διαφορά 9 γκολ από τον Πορτογάλο. Άντε να χάσει ο Πορτογάλος από τη Βραζιλία με 2 γκολ διαφορά. Θα πρέπει η Ακτή να κερδίσει τουλάχιστον με 7 γκολ διαφορά. Το θεωρώ πολύ δύσκολο. Μια επιλογή είναι το over 2.5 goal, πληρώνει 1,80, αλλά δεν είναι κ για σοβαρό δελτίο νομίζω.

25 Ιουν 17:00 Πορτογαλία v Βραζιλία 3.75 2.87 2.30
Ο Πορτογάλος έριξε 7 γκολ στη Β. Κορέα έχοντας 6 παίχτες να σκοράρουν. Με νίκη κλέβει την 1η θέση από τη Βραζιλία. Η δε Βραζιλία έπαιξε καλή μπάλα με την Ακτή, αν κ κακώς μέτρησε το 2ο γκολ του Φαμπιάνο. Η Βραζιλία δε θα χει σίγουρα τον Κακά, ο οποίος επιτέλους έδειξε στο ματς με την Ακτή τον παίχτη που όλοι μας έχουμε λατρέψει. Ίσως λείψει κ ο Ελάνο ο οποίος τραυματίστηκε στο προηγούμενο ματς. Μιλάμε δηλαδή για τα 2 βασικά επιτελικά χαφ της Βραζιλίας που οργανώνουν επιθετικά το παιχνίδι της ομάδας. Το παιχνίδι με βάση τις απουσίες της Βραζιλίας είναι ανοιχτό σε όλα.

25 Ιουν 21:30 Ελβετία v Ονδούρες 1.53 4.00 6.50
Ο Ελβετός σφαγιάστηκε στο ματς με τη Χιλή. Παρόλα αυτά αν κερδίσει με σκορ πάνω από 1-0 την Ονδούρα, περνά σίγουρα στην επόμενη φάση. Πιστεύω ότι η Ελβετία θα κερδίσει την Ονδούρα, αλλά στο 1,53 μια ομάδα που είναι δύσκολη στο γκολ, δεν μπορώ να την ποντάρω.

25 Ιουν 21:30 Χιλή v Ισπανία 7.00 4.00 1.50
Υπάρχει σενάριο να κερδίσει η Ελβετία με 1-0 κ η Ισπανία επίσης να κερδίσει με 1-0 τη Χιλή. Αν συμβεί αυτό περνά 1η η Ισπανία, 2η η Χιλή κ η Ελβετία πάει σπίτι της. Αν η Ελβετία δεν κερδίσει την Ονδούρα, η Χιλή προκρίνεται κ με ήττα. Γενικά είναι μπερδεμένη η κατάσταση. Για να μην το κουράζω λοιπόν, θεωρώ ότι η Ισπανία θα κερδίσει. Αλλά κ εδώ η απόδοση είναι χαμηλή. Όποιος θεωρεί ότι αξίζει να ποντάρει νίκη της Ισπανίας στο 1,50 την ποντάρει.

ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΨΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΣΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.
ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΩΡΑ.
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΠΛΗΝ ΤΩΝ ΗΠΑ, ΟΙ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ.
ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΡΙΞΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ, ΗΠΑ, ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ, ΙΣΠΑΝΙΑ.

Κ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΠΟΝΤΑΡΑ ΣΕ 5ΑΔΑ, ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΙ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ.
ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΦΟΡΛΑΝ, ΜΕ ΤΟ 4,5 , Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Κ ΜΕ ΛΙΓΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΛΟ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ ΟΙ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΑ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑΤΑ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 11:21 am

filologos wrote:
KAISARAS wrote:
Κ ΓΩ ΘΑ ΘΕΛΑ Η ΕΘΝΙΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΙΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ, ΕΧΩ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΕΤΡΙΟΥΣ ΠΛΗΝ ΚΑΠΟΙΩΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΘΑΜΠΩΣΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥ. ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΗΛ.

Ε ναι εγώ είμαι Ελλαδίτσα... Η Ονδούρα ας πούμε που είναι υπερομάδα κόντρα στην Ισπανία δεν την είδα να παίζει τόσο αμυντικά. Ή την Ν. Ζηλανδία δεν την είδα να κολώνει με Ιταλία ή ακόμα και την Β. Κορέα κόντρα στην Βραζιλία (και ας ήταν κακή η Βραζιλία) δεν την είδα να παίζει τόσο αμυντικά. Πιστεύω να κατάλαβες τι εννοώ.

ΚΑΤΣΕ ΛΙΓΟ ΡΕ ΦΙΛΕ.
ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΙΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΡΩΣ 2 Κ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΝΑ ΧΕΙΣ ΦΑΕΙ 4 ?
ΔΗΛ Η ΟΝΔΟΥΡΑ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ?
ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΝΟΜΑΙ ΠΙΣΩ, ΑΣΧΕΤΩΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΩ Κ 5.
1000 ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΟΠΩΣ ΧΘΕΣ ΤΗΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ, ΠΑΡΑ ΟΠΩΣ Η ΟΝΔΟΥΡΑ ΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ.

ΜΕΤΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ. ΜΕ ΤΟΝ ΙΤΑΛΟ ΕΠΑΙΖΕ, ΤΟΝ ΨΟΦΙΟ ΙΤΑΛΟ, ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΙΤΑΛΟ Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ.

Κ ΓΙΑ ΤΗ Β. ΚΟΡΕΑ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗ ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΕΠΑΙΞΕ Κ ΑΥΤΗ ΠΟΛΥ ΑΜΥΝΤΙΚΑ, Κ ΛΟΓΙΚΟ ΒΕΒΑΙΑ. ΜΕ ΤΗ ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΕΠΑΙΖΕ, ΟΧΙ ΜΕ ΤΗ ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ.

ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΠΑΝΤΩΣ, ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΜΕΙΩΝΕΤΕ. ΕΚΕΙ ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΣΑΣ.
ΔΗΛ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο Β. ΚΟΡΕΑΤΗΣ ΛΕΜΕ ΜΠΡΑΒΟ, ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΕΤΡΕΣ.
Ε ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ, ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΑΥΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ, ΕΤΣΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ.
Κ ΓΩ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΠΑΛΑ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ.
Κ ΑΠΟ ΤΟ ΕΙΜΑΙ ΣΑΚΟΣ ΤΟΥ ΜΠΟΞ ΣΑΝ ΤΗΝ ΟΝΔΟΥΡΑ, ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΑΔΑ Κ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΟΠΩΣ ΧΘΕΣ. ΧΘΕΣ Η ΟΜΑΔΑ ΤΑΚΤΙΚΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ.
Κ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΚΑΤΙ.
ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ 3 ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΑΛΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΤΩΡΑ.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 11:26 am

ΑΥΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ, ΕΤΣΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ.

Εδώ είναι η ΒΑΣΙΚΗ διαφωνια μας ρε φιλε... Το ειπα και πριν... ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι μπορουμε και καλυτερα... Γι αυτο τσατιζομαι...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 11:30 am

ΝΑ ΠΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ.
ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΘΑ ΦΥΓΕΙ.
ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΤΟΥ, ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΑΝ ΝΑ ΦΕΡΩ ΤΟ ΧΙΤΖΦΕΛΝΤ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ.
ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ, ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ Η ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΣ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΣΕ ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ.
Κ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Η ΕΛΒΕΤΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟ 2004.
ΟΠΟΤΕ Κ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΜΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ.
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΡΘΕΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ, ΑΝ Κ ΤΟ ΚΟΒΩ ΨΙΛΟΑΠΙΘΑΝΟ.
ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΣΑΝΤΟΣ ΜΑΣ ΚΟΒΩ, ΠΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΧΙΤΖΦΕΛΝΤ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 11:31 am

KAISARAS wrote:

Κ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΚΑΤΙ.
ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ 3 ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΑΛΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΤΩΡΑ.
και όχι οποιεσδήποτε αναγκαστικές αλλαγές, έτσι; μιλάμε για τους δύο (κυρίως )+ έναν πιο απαραίτητους παίκτες, και άλα αυτά μέχρι το 55...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 12:35 pm

για σημερα αγγλια-ηπα δυαδα
δυαδα οβερακια γερμανια-αμερικη
αυστραλια νικη εκπληξη, ο σερβος δεν ειναι εμπιστοσυνης ομαδα.
αυτα θα ριξω αν και δεν πολυκαιγομαι.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 2:23 pm

Καλά αναφορά στην Εθνική μας θα κάνω αργότερα...

Ένα έχω να πω... Σήμερα η μέρα είναι do or die... Το πιο δυνατό μπετ, όχι απλά του μουντιάλ, αλλά ίσως και της χρονιάς... Δυάδα ΗΠΑ - Αγγλία... Η Αμερική είναι απλά καλύτερη ομάδα... Και περιμένω και καμιά βοήθεια από την διατησία αν χρειαστεί μετά το κάζο που τους κάνανε, γιατί αν ξαναγίνει κάτι παρόμοιο θα έχουμε νέο πόλεμο και μαντέψτε ποιος θα είναι ο νέος στόχος... Very Happy

Για την Αγγλία τι να πω... Must win το ματσάκι... Το πήρες και έφυγες... Αν δεν το πάρουν τι να πω...

Πάντως αν θα φοβόμουν ένα από τα 2 πιο πολύ με φοβίζει η Αγγλία... Ελπίζω να το πάρει και άνετα και να κάνουμε το πρώτο πολύ δυνατό ταμείο...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 2:47 pm

ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΩ.
ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΤΙ ΝΑ ΠΟΝΤΑΡΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΟ ΚΕΡΔΟΣ.
ΚΛΕΜΜΕΝΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.

Πάμε με την φανέλα και την ποιότητα της Γερμανίας που μας έχει δείξει ότι μπορεί και στα δύσκολα. Για τους λάτρεις των ειδικών στοιχημάτων θεωρώ ότι ο Κλόζε θα κάνει αυτί την φορά το καθήκον του και θα σκοράρει, μαζί σου ρε Μίρο

Shocked Shocked Shocked
cyclops cyclops

:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΕΔΩ Κ ΑΝ ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ.
ΑΘΑΝΑΤΕ ΚΟΥΛΙΑΝΕ, ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ.
ΕΙΣΑΙ ΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΤΙΟΣ ΛΕΜΕ.
Κ ΣΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
ΕΧΕΤΕ ΓΕΙΑ ΒΡΥΣΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Κ ΕΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ
παρτα
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 2:52 pm

μια μικρούλα ως ελάχιστη ελπίδα έχει ο συμβουλάτορας... να ήταν γραμμένο αυτό από το προηγούμενο ματς. Very Happy

Στη χειρότερη, τουλάχιστον στον κουβά δε σε στέλνει, γιατί το παίρνεις πίσω όταν δεν παίζει... :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 2:55 pm

suspect wrote:
Στη χειρότερη, τουλάχιστον στον κουβά δε σε στέλνει, γιατί το παίρνεις πίσω όταν δεν παίζει... :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:

ΜΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΟ ΚΕΡΔΟΣ.
ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΧΑΝΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ :xaxaxa: :xaxaxa:
ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΚΛΟΖΕ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΟΣ, ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΤΟ ΒΛΑΚΑ ΤΟΝ ΚΟΥΛΙΑΝΟ, ΤΟΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΜΠΑΛΟ Κ ΑΣΧΕΤΟ ΚΟΥΛΙΑΝΟ, Κ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑΓΗ Ο ΚΛΟΖΕ, ΜΗΠΩΣ Κ ΣΚΟΡΑΡΕΙ :xaxaxa:

Ε ΤΟΝ ΚΟΥΛΙΑΝΟ ΡΕ, ΕΧΕΙ Κ ΠΡΟΠΟΤΖΙΔΙΚΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΟΥ.
ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΜΙΑ 10ΡΙΑ ΠΕΛΑΤΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΦΥΛΑΚΗ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ :xaxaxa:

ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙΣ ΑΝ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΠΟΝΤΑΡΕΙΣ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 473921 :xaxaxa:

ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΒΕΤ. ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΧΑΣΟΥΡΑ :xaxaxa:
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 EmptyWed Jun 23, 2010 2:57 pm

Εδώ κολάει αυτό που έλεγες πριν στον Μάριο (άσχετα αν δεν έλεγε αυτός το ίδιο)... Βάζεις 500 στον Κλόζε, τελειώνει το ματς, πας ταμείο και τσιμπάς 500... Δεν είναι άσχημα... Σαν να παίζεις σύστημα και να παίρνεις πίσω τα λεφτά σου... Πρώτος στόχος στο στοίχημα... Να μην χάνεις... Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...
Back to top Go down
Sponsored content





Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...   Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη... - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...
Back to top 
Page 3 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"
» Παράλληλα του Μουντιάλ...
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
» MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: