BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...

Go down 
+5
pontiak
Apostolis
Hammer
KAISARAS
Ernesto
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySat Apr 03, 2010 5:54 pm

lipton wrote:
LATSIO 1-1 Very Happy Very Happy Very Happy

ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΕΡΤΑ ΔΙΠΛΟ cheers cheers
Χαρά στο κουράγιο σου εσένα... τουλάχιστον το ρ της Χέρτα είναι σε όλα τα αλφάβητα ακριβώς δίπλα στο σ, οπότε το αλλάζεις εύκολα Very Happy

Μέγας ο Πόντιος στη στήλη στη Μπάγερν... Δεν είχα χρόνο το πρωί να πω από πριν πόσο συμφωνούσα... Καλή η Σάλκε, και μάγκας ο Μάγκατ, (ΠΑΟΚ θυμίζει...) αλλά δε μπορείς να τα κλέβεις κι όλα... Η Βόλφσμπουργκ πέρσι δεν ήταν η φετινή Σάλκε, ήταν άλλη ομάδα, που έπαιζε μπάλα, πάταγε στο λαιμό κι έριχνε πεντάρες... δεν έκλεβε.


Last edited by suspect on Sat Apr 03, 2010 6:16 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySat Apr 03, 2010 6:09 pm

Τολμάμε ελαφρά και τη Λοριάν στην πεθαμένη Γκρενόμπλ... 2,50 πληρώνει, δεν είναι λίγο.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySat Apr 03, 2010 6:59 pm

Η θεά Ολανένσε ισοφάρισε στο θάνατο παιχνίδι που ήταν 0-2 μέχρι το 84... Very Happy... χίλια μπράβο και χίλια ευχαριστώ στα παιδιά που μου τό'δειξαν... στο Βασίλη δλδ για το αρχικό και στον αγαπημένο μου Καίσαρα για το μπολντ και με μεγάλα Very Happy Το παιχνιδάκι το έπαιξαν βέβαια απ'οτι φαίνεται, δεν το βγάλανε Χ της ησυχίας, αλλά τέλος καλό όλα καλά... Very Happy Μπράβο και πάλι!

κερασάκι:
(κατά) Σετούμπαλ 1.03 €ΧΧΧ €ΧΧΧ
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lefta lefta lefta lefta lefta

και βέβαια ρε Καισαράκο... φοβήθηκες τη Σίτι (σωστά...) κι είχε 0-4 στο 20λεπτο.... όταν λέμε τις Αγγλίδες πουτάνες, δεν τις λέμε τυχαία Very Happy

edit: τέλος και η Ταραγόνα 1-1... Άλλα χίλια μπράβο και καλοφάγωτα τα ευρά Very Happy
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySat Apr 03, 2010 8:14 pm

Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΣΑΡΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ Very Happy Very Happy Very Happy

ΜΠΡΑΒΟ

ΕΛΑ ΚΙ ΕΣΥ ΛΙΛΙΚΑ ΕΝΑ ΠΑΣΤΕΛΑΚΙ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySat Apr 03, 2010 8:16 pm

vasilis wrote:
Καλησπέρα και από μένα και καλή Ανάσταση σε όλους. Ανάθεμα και αν έχω ξαναμπεί στο φορουμ να γράψω κάτι. Και τώρα που το κάνω μάλλον δε θα προλάβει να το διαβάσει κανείς. Τέλος πάντων μπήκα να δώσω ένα σύστημα 2-3 τελευταίας στιγμής αλλά είδα ότι με πρόλαβε ο Αλέξης.
Ολανένσε-Λάτσιο-Ταραγόνα όλα στο χ. Παίχτηκαν ήδη. Μιλάμε για 3 χινάρια που αξίζουν αφού βολεύουν και τις 6 ομάδες και κυρίως είναι σε αποδόσεις σωστές. 3,20 3,00 3,20 τα πόνταρα. Μακάρι να βγούνε.

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΑΙΚΤΗ
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySat Apr 03, 2010 8:17 pm

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣΠΕΚΤ ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΣΤΟ LAY ...


ΑΝΤΕ ΜΑΡΙ ΚΑΡΓΙΑ ΛΙΛΙΚΑ...ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΗ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySat Apr 03, 2010 8:21 pm

lipton wrote:
Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΣΑΡΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ Very Happy Very Happy Very Happy

ΜΠΡΑΒΟ

ΕΛΑ ΚΙ ΕΣΥ ΛΙΛΙΚΑ ΕΝΑ ΠΑΣΤΕΛΑΚΙ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ
Ένα Λιλ κι ένα Λοριάν.... και δύο ακόμα καλύτερα... Wink Να κερδίσουν τέλος πάντων... Άντε, τελειώνετε!
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySat Apr 03, 2010 8:26 pm

ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΛΙΛ

ΧΙΝΑΡΑΚΙ ΠΑΕΙ

http://www.ustream.tv/channel/simaghan#flashWrapper
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySat Apr 03, 2010 8:30 pm

lipton wrote:
ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΛΙΛ

ΧΙΝΑΡΑΚΙ ΠΑΕΙ

http://www.ustream.tv/channel/simaghan#flashWrapper
σκάσε και παρακάλα... Very Happy
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySat Apr 03, 2010 8:33 pm

κανω και τιποτα αλλο ρε....
αντε μωρη λιλικα ,μην σε βαλω κανα χιωτικο βεγκαλικο εκει που ξες Laughing Laughing
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySat Apr 03, 2010 8:48 pm

lipton wrote:
κανω και τιποτα αλλο ρε....
αντε μωρη λιλικα ,μην σε βαλω κανα χιωτικο βεγκαλικο εκει που ξες Laughing Laughing
σε πρόλαβαν και της τό'βαλαν οι άλλοι το βεγγαλικό... Very Happy τουλάχιστον έβαλε η λοριάν...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySat Apr 03, 2010 9:28 pm

suspect wrote:
Aarau v Young Boys Match Odds:
Young Boys Υπέρ 378572517 03-Απρ-10
18:11 - 1.36 - Ταιριασμένο
Bursaspor v Antalyaspor Match Odds:
Bursaspor Υπέρ 378572518 03-Απρ-10
18:11 - 1.4 - Ταιριασμένο
Bordeaux v Nancy Match Odds Unmanaged:
Bordeaux Υπέρ 378572519 03-Απρ-10
18:11 - 1.47 - Ταιριασμένο
AZ Alkmaar v Utrecht Match Odds:
Az Alkmaar Υπέρ 378572520 03-Απρ-10
18:11 - 1.47 - Ταιριασμένο

Χαμηλές οι αποδόσεις... αλλά πρέπει να πιάνουμε και τίποτα και βλέπω εξαιρετικά δύσκολο να χάσει κάποιο... κι αν πρέπει να διαλέξουμε το ένα για τσιμέντο, είναι οι Γιανγκ Μπόυς... Αν χάσει αυτό να πηδηχτούμε απ'το παράθυρο... (και δεν έχει και τίποτα απέναντι γμτ... ένας απαίσιος με μια γυναίκα και μια κόρη εντελώς μπάζα είναι...)
Η τετράδα πληρώνει 4, η τριάδα σε 3-4 δίνει τα 3/5 πίσω.
έχασε η Μπορντώ... γμτσπτκ σας μεθύστακες... το μπετόν όμως πέρασε αέρα 1-5 μαζί και με όλα του τα χάντικαπ... καλά τη βγάλαμε κι απο'δώ σήμερα
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySat Apr 03, 2010 9:53 pm

KAISARAS wrote:
ΒΡΙΣΚΟΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΕΞΩΤΙΚΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑ Laughing , ΣΤΑ ΨΗΛΑ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΕΧΟΝΤΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΘΕΑ (ΟΛΗ ΤΗ ΛΙΜΝΗ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ) ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ, ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΜΟΝΟΣ ΤΑΜΕΙΟ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΟΔΗΓΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΣΤΑ euro whistle .

ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΣΑΚΙΑ, ΑΦΟΥ ΠΡΟΪΔΕΑΣΩ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΜΟΥ Shocked ΟΤΙ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΩ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ.

ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΜΕ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ. ΔΕΙΤΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ Χ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΟΛΙΑΝΕΝΣΕ - ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ.
ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΔΕ ΘΑ ΔΙΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1,80. ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΔΙΝΕΙ 3,20.

Κ ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΙΤΑΛΙΑ, ΑΣ ΠΩ Κ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ.
2 ΧΗΝΑΡΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ 3. ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΕΙΠΕ Κ Ο ΜΑΡΙΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΤΣΙΟ - ΝΑΠΟΛΗ. ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΙΕΒΟ - ΣΑΜΠ. ΔΕΙΤΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΙΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟ 1ο ΣΗΜΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Χ, ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΤΕ.

ΣΤΑΣΗ ΙΣΠΑΝΙΑ.
Β΄ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΠΑΙΖΩ ΣΠΑΝΙΑ Κ ΑΥΤΟ ΚΑΜΙΑ ΙΣΟΠΑΛΙΑ.
ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ. ΜΑΤΣ ΤΑΡΑΓΟΝΑ - ΟΥΕΛΒΑ. ΔΕΙΤΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ Χ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 1ο ΣΗΜΕΙΟ.

ΤΙ ΘΑ ΠΟΝΤΑΡΩ ΛΟΙΠΟΝ.
ΛΑΤΣΙΟ, ΤΑΡΑΓΟΝΑ, ΟΛΙΑΝΕΝΣΕ, ΟΛΑ ΣΤΟ Χ.ΚΙΕΒΟ, ΤΑΡΑΓΟΝΑ, ΟΛΙΑΝΕΝΣΕ, ΟΛΑ ΣΤΟ Χ.
ΕΙΔΙΚΑ ΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ ΖΕΣΤΑ.

euro euro euro euro euro euro euro
TO ΠΑ Κ ΤΟ ΚΑΝΑ. ΕΙΧΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΗΜΟΥΝ Κ ΚΑΛΑ ΔΙΑΒΑΣΜΕΝΟΣ Κ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΑΤΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΚΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΕΡΑΣ. ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ Κ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΑΤΣ, ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΩ ΠΡΙΝ ΤΑ ΜΑΤΣ.
ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗ ΛΑΤΣΙΟ ΓΙΑ 3ο. ΕΙΠΑ ΝΑ ΒΑΛΩ Κ ΤΗΝ ΚΙΕΒΟ ΣΕ ΕΝΑ 2ο ΔΕΛΤΙΟ. ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ, 1 ΘΑ ΒΓΑΙΝΕ.
Κ ΒΓΗΚΑΝΕ ΟΜΟΡΦΑ.
ΠΡΟΩΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΕΚΑΝΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΑΤΕ Κ ΣΕΙΣ.
ΜΠΡΑΒΟ Κ ΣΤΟ ΒΑΣΙΛΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΕ, ΑΝ Κ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΑ Laughing .
ΕΙΠΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ. ΔΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ ΘΑ ΠΕΙΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΑ Χ ΗΤΑΝ ΒΟΛΙΚΟΤΑΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ.

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΙΛΑΩ, ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΚΟ Κ ΤΟ ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΗΤΑΝ ΑΥΡΙΟ. ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΠΑΙΖΑΝ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΛΗΞΑΝ Χ.
Laughing Laughing Laughing Laughing
ΤΡΕΛΗ ΚΑΥΛΑ.
ΕΔΩ Κ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΓΑΜΙΩΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΤΟΥΣ ΜΠΟΥΚ. 2 ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ Η ΡΕΑΛ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΙΖΩ ΠΑΝΤΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΤΟ.
ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ, ΧΑΛΑΡΟ ΟΜΩΣ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ ΕΚΕΙΝΟ.
ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.
ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Κ ΤΟ ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ, ΔΕ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΠΟΤΕ Η ΤΥΧΗ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
ΗΤΑΝ 6 ΦΟΡΕΣ, ΤΙΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΛΕΣ. ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΗΓΑ ΤΑΜΕΙΟ.
ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΓΡΑΨΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ Laughing
Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΚΟ ΕΓΙΝΕ 2-2 ΜΕ ΤΟ 1-2 ΣΤΟ 84 Κ ΤΟ 2-2 ΣΤΟ 90+. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΤΡΩΜΕ ΜΟΝΟ ΑΣΧΗΜΑ ΓΚΟΛ ΣΤΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ.

Υ.Γ. ΛΙΠΤΟΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΟΝΤΑΡΕΣ ΤΙΣ 2 ΚΑΛΕΣ 3ΑΔΕΣ. ΣΕ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΑΛΙΑ ΛΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑΜΕΙΟ, ΤΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗ ΜΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΕΔΙΝΕ ΑΠΟΔΟΣΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 11.
ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΙΝΕ 29 Κ ΚΑΤΙ.

Υ.Γ.1. Suspect ΤΗ ΣΙΤΥ ΔΕΝ ΤΗ ΦΟΒΗΘΗΚΑ.
ΤΗ ΣΙΤΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΑΙΞΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΗΣ.
ΤΟ ΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ. ΟΣΟ Κ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΝΑ ΜΑΤΣ, ΑΝ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΑΠΟΔΟΣΗ, ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ, Κ ΑΣ ΛΗΞΕΙ 1-6.
ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ, ΣΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΠΑΣΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ.
ΟΠΩΣ ΕΠΙΔΗΣ Η ΡΟΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΕΡΔΙΣΕ. ΣΤΟ 1,66 ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΑΙΖΑ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySat Apr 03, 2010 10:15 pm

Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΛΙΓΑΚΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ Κ ΔΕ ΘΑ ΒΓΩ ΑΠΟΨΕ, Κ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝ ΕΒΓΑΙΝΑ ΘΑ ΠΙΝΑ ΧΑΛΑΡΑ 2 ΠΟΤΑΚΙΑ ΑΠΟΨΕ, ΤΑ ΧΑΡΑΜΙΣΑ ΣΕ ΜΙΑ 3ΑΔΑ ΑΥΡΙΑΝΗ.

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΠΟΝΤΑΡΑ Κ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΣΤ.
1 Ντιγιαρμπακίρσπορ @ 2.80

2 Μπέτις @ 2.15

3 Οσέρ @ 2.20

ΑΣ ΒΓΑΛΕΙ Ο ΠΟΝΤΙΟΣ ΤΟΥΣ ΚΟΥΡΔΟΥΣ, ΤΗΝ ΟΣΕΡ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΑΒΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΜΙΧΑΛΗ, ΜΙΑ Κ Η ΠΣΖ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΟΥ ΓΚΟΜΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΜΠΕΤΙΣ ΘΑ ΤΗΝ ΣΠΡΩΞΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ (ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΙΖΕΙ).

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΙΔΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Κ ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΣ Κ Η ΤΥΧΗ, ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ Κ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΤΑΜΕΙΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ. Κ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΝΑΙ, ΔΕ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΟΧΙ, ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ 1 ΤΟ ΜΗΝΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ, ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΟ.

lol!


Last edited by KAISARAS on Sun Apr 04, 2010 12:13 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySat Apr 03, 2010 10:29 pm

KAISARAS wrote:
Υ.Γ.1. Suspect ΤΗ ΣΙΤΥ ΔΕΝ ΤΗ ΦΟΒΗΘΗΚΑ.
ΤΗ ΣΙΤΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΑΙΞΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΗΣ.
ΤΟ ΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ. ΟΣΟ Κ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΝΑ ΜΑΤΣ, ΑΝ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΑΠΟΔΟΣΗ, ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ, Κ ΑΣ ΛΗΞΕΙ 1-6.
ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ, ΣΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΠΑΣΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ.
ΟΠΩΣ ΕΠΙΔΗΣ Η ΡΟΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΕΡΔΙΣΕ. ΣΤΟ 1,66 ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΑΙΖΑ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ.
Όταν "δε σου κάνει η απόδοσή της" τη φοβάσαι... Η λέξη σ'ενοχλεί; Το ίδιο πράγμα είναι.. Χαίρω πολύ, αν ήταν 3 θα την παίζαμε με χέρια και πόδια αλλά θα έπρεπε να τη φοβόμαστε πιο πολύ γιατί θα την έπαιζε όλη η γη κι οι μπουκ δε θα είχαν να μας πληρώσουν...
Πολύ σωστά βεβαίως παίζεις αυτά που σ'αρέσουν και δεν παίζεις αυτά που δε σ'αρέσουν, όπως όλοι μας άλλωστε Smile
Συζητήσεις για αποδόσεις και αξίες έχουν γίνει πολλές... Κι εγώ σαφώς τις ψάχνω, και φαίνεται άλλωστε απ'όσα γράφω, αλλά δεν είμαι και απόλυτος ποτέ... Απο'δώ και πέρα πχ περισσότερο από πριν, οι αποδόσεις στα δυνατά σημεία θα είναι ριγμένες... Κάποια θα τα παίξω... Σε προηγούμενη συζήτηση έχω πει ότι προτιμώ να πιάσω το 2 που θα έπρεπε να ήταν 2,50 παρά να χάσω το 2,50 που θα έπρεπε να είναι 2... Εγώ σ'αυτό το θέμα συμφωνώ με το Μάριο... Δηλ, βεβαίως να παίζουμε αξία, αλλά πρώτα απ'όλα η τσέπη... Η Ρετζίνα χτες δεν ήταν για 1,35 ούτε στα όνειρα... Ήταν όμως τσιμέντο... Επειδή κανένας δε θα με πλήρωνε 1,60 πχ όπως θά'πρεπε... παίρνω το 1,35 στην τσέπη και δε λέω κουβέντα... Αν δεν το πάρω, είτε πω ότι δε μου κάνει η απόδοση, είτε το φοβήθηκα, ένα και το αυτό είναι...


Last edited by suspect on Sun Apr 04, 2010 2:36 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySat Apr 03, 2010 10:41 pm

suspect wrote:
KAISARAS wrote:
Υ.Γ.1. Suspect ΤΗ ΣΙΤΥ ΔΕΝ ΤΗ ΦΟΒΗΘΗΚΑ.
ΤΗ ΣΙΤΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΑΙΞΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΗΣ.
ΤΟ ΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ. ΟΣΟ Κ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΝΑ ΜΑΤΣ, ΑΝ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΑΠΟΔΟΣΗ, ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ, Κ ΑΣ ΛΗΞΕΙ 1-6.
ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ, ΣΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΠΑΣΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ.
ΟΠΩΣ ΕΠΙΔΗΣ Η ΡΟΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΕΡΔΙΣΕ. ΣΤΟ 1,66 ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΑΙΖΑ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ.

Όταν "δε σου κάνει η απόδοσή της" τη φοβάσαι... Το ίδιο πράγμα είναι.. Χαίρω πολύ, αν ήταν 3 θα την παίζαμε με χέρια και πόδια αλλά θα έπρεπε να τη φοβόμαστε πιο πολύ γιατί θα την έπαιζε όλη η γη κι οι μπουκ δε θα είχαν να μας πληρώσουν...
Αν δεν το πάρω, είτε πω ότι δε μου κάνει η απόδοση, είτε το φοβήθηκα, ένα και το αυτό είναι...

ΔΙΑΦΩΝΩ.
ΑΝ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΣΤ, ΛΕΩ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΟΥΝΤΙΝΕ, ΑΝ Κ ΠΑΙΧΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΣΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΟΙ 2 ΟΜΑΔΕΣ Κ ΜΑΣΑΩ.
ΕΚΕΙ ΝΑΙ, ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ 1 ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ.
ΠΡΙΝ 2-3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΒΛΕΠΑ ΜΠΑΡΙ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΡΩΜΗ ΜΕ ΛΑΤΣΙΟ. ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΖΕ ΛΑΤΣΙΟ ΟΛΟΣ Ο ΝΤΟΥΝΙΑΣ.
0-2 ΕΙΧΕ ΛΗΞΕΙ. ΕΙΧΑ ΠΕΙ, ΠΑΙΖΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΝΤΟΥΝΙΑΣ 1 Κ ΜΑΣΑΩ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΠΑΡΙ. ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΦΟΒΟΣ.

ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΠΧ ΣΙΤΥ, ΠΟΥ ΤΗ ΒΛΕΠΩ, ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΑΠΟΔΟΣΗ, ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ.
ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΓΩΙΣΤΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΓΩΙΣΤΗΣ. ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΧΩ Κ ΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΝΑ ΚΡΙΝΩ ΠΟΙΑ ΑΠΟΔΟΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΗ, ΠΟΙΑ ΠΕΤΣΟΚΟΜΜΕΝΗ Κ ΠΟΙΑ ΥΨΗΛΗ.
ΘΑ ΣΤΟ ΠΩ ΑΠΛΑ.
ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΠΟΤΕ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΧΑΜΗΛΕΣ, ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΑ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ (ΠΛΗΝ ΕΛΑΧΙΣΤΟΤΑΤΩΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ) ΓΙΑ ΕΝΑ ΛΟΓΟ.
Κ ΠΕΣ Ο,ΤΙ ΘΕΣ. ΠΕΣ ΜΕ ΜΛΚ, ΠΕΣ ΜΕ ΠΑΠΑΡΑ, ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ.
Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΞΗΣ.
ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΩΤΣΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΠΟΥΚ.
ΟΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΑΚΡΙΒΩΣ. ΑΝ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΣΕ ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ, ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ. ΑΝ ΤΑ ΧΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΠΕΤΣΟΚΟΜΜΕΝΑ, ΔΕ ΘΑ ΠΑΙΞΩ. ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΠΟΤΕ.

ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ.
''Αν δεν το πάρω, είτε πω ότι δε μου κάνει η απόδοση, είτε το φοβήθηκα, ένα και το αυτό είναι...''
ΣΑΦΩΣ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΙΣ ΕΝΑ ΜΑΤΣ, Κ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΤΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ.
ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΡΕΤΖΙΝΑ 2ΠΛΟ ΣΤΟ 1,35 ΔΕ ΘΑ ΠΑΙΖΑ ΠΟΤΕ. ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΝ ΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ 2ΠΛΟ ΣΕ 1,35. ΠΟΤΕ.
ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ ΕΓΩ. ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Κ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΦΥΣΙΚΑ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySat Apr 03, 2010 11:16 pm

το ότι το όλο θέμα είναι προσωπικών ορέξεων είναι δεδομένο... γράφουμε ο καθένας τη δική του, και τον τρόπο και τη λογική που παίζει, για να ξέρει όποιος διαβάζει, τι διαβάζει...
KAISARAS wrote:

ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΩΤΣΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΠΟΥΚ.
Αυτό είναι άλλη μεγάλη συζήτηση... Δηλαδή, εγώ δέχομαι;;; Ποιος δέχεται;;; Μας πιάνουν όλους όμως... Διότι είναι η δουλειά τους... Εμάς είναι χόμπυ και πλάκα, αυτών είναι δουλειά...! Και χομπίστας που να κέρδισε επαγγελματία βγαίνει ένας κάθε ποτέ...
Για μένα δεν κάνουν "λάθη" οι μπουκ... που ψάχνουμε και κοκορευόμαστε εμείς σα γύφτικα σκεπάρνια... Δεν κάνουν στα σοβαρά παιχνίδια... ΠΟΤΕ!... για την πάρτη τους βέβαια δεν κάνουν... Αν έχουμε εμείς ένα περιθώριο μαγκιάς είναι να πάρουμε κανα ψιλό εκεί που αυτούς δεν τους πονάει... Είναι τα ματς που δεν παίζει κανείς όταν γίνεται χαμός από άλλα... Αραβικά ξέρει κανείς; Εκεί θα έχει παπάδες... Στα μεγάλα ποτέ δε θα βρεις Σιτι με 2 ή Ρετζίνα με 1,80... Εκεί που τη βρήκες, το τόλμησες και σού'κατσε; ΟΚ...
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySun Apr 04, 2010 12:07 am

KAISARAS wrote:
KAISARAS wrote:
ΒΡΙΣΚΟΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΕΞΩΤΙΚΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑ Laughing , ΣΤΑ ΨΗΛΑ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΕΧΟΝΤΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΘΕΑ (ΟΛΗ ΤΗ ΛΙΜΝΗ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ) ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ, ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΜΟΝΟΣ ΤΑΜΕΙΟ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΟΔΗΓΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΣΤΑ euro whistle .

ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΣΑΚΙΑ, ΑΦΟΥ ΠΡΟΪΔΕΑΣΩ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΜΟΥ Shocked ΟΤΙ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΩ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ.

ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΜΕ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ. ΔΕΙΤΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ Χ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΟΛΙΑΝΕΝΣΕ - ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ.
ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΔΕ ΘΑ ΔΙΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1,80. ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΔΙΝΕΙ 3,20.

Κ ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΙΤΑΛΙΑ, ΑΣ ΠΩ Κ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ.
2 ΧΗΝΑΡΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ 3. ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΕΙΠΕ Κ Ο ΜΑΡΙΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΤΣΙΟ - ΝΑΠΟΛΗ. ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΙΕΒΟ - ΣΑΜΠ. ΔΕΙΤΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΙΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟ 1ο ΣΗΜΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Χ, ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΤΕ.

ΣΤΑΣΗ ΙΣΠΑΝΙΑ.
Β΄ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΠΑΙΖΩ ΣΠΑΝΙΑ Κ ΑΥΤΟ ΚΑΜΙΑ ΙΣΟΠΑΛΙΑ.
ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ. ΜΑΤΣ ΤΑΡΑΓΟΝΑ - ΟΥΕΛΒΑ. ΔΕΙΤΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ Χ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 1ο ΣΗΜΕΙΟ.

ΤΙ ΘΑ ΠΟΝΤΑΡΩ ΛΟΙΠΟΝ.
ΛΑΤΣΙΟ, ΤΑΡΑΓΟΝΑ, ΟΛΙΑΝΕΝΣΕ, ΟΛΑ ΣΤΟ Χ.ΚΙΕΒΟ, ΤΑΡΑΓΟΝΑ, ΟΛΙΑΝΕΝΣΕ, ΟΛΑ ΣΤΟ Χ.
ΕΙΔΙΚΑ ΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ ΖΕΣΤΑ.

euro euro euro euro euro euro euro
TO ΠΑ Κ ΤΟ ΚΑΝΑ. ΕΙΧΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΗΜΟΥΝ Κ ΚΑΛΑ ΔΙΑΒΑΣΜΕΝΟΣ Κ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΑΤΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΚΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΕΡΑΣ. ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ Κ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΑΤΣ, ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΩ ΠΡΙΝ ΤΑ ΜΑΤΣ.
ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗ ΛΑΤΣΙΟ ΓΙΑ 3ο. ΕΙΠΑ ΝΑ ΒΑΛΩ Κ ΤΗΝ ΚΙΕΒΟ ΣΕ ΕΝΑ 2ο ΔΕΛΤΙΟ. ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ, 1 ΘΑ ΒΓΑΙΝΕ.
Κ ΒΓΗΚΑΝΕ ΟΜΟΡΦΑ.
ΠΡΟΩΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΕΚΑΝΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΑΤΕ Κ ΣΕΙΣ.
ΜΠΡΑΒΟ Κ ΣΤΟ ΒΑΣΙΛΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΕ, ΑΝ Κ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΑ Laughing .
ΕΙΠΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ. ΔΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ ΘΑ ΠΕΙΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΑ Χ ΗΤΑΝ ΒΟΛΙΚΟΤΑΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ.

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΙΛΑΩ, ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΚΟ Κ ΤΟ ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΗΤΑΝ ΑΥΡΙΟ. ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΠΑΙΖΑΝ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΛΗΞΑΝ Χ.
Laughing Laughing Laughing Laughing
ΤΡΕΛΗ ΚΑΥΛΑ.
ΕΔΩ Κ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΓΑΜΙΩΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΤΟΥΣ ΜΠΟΥΚ. 2 ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ Η ΡΕΑΛ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΙΖΩ ΠΑΝΤΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΤΟ.
ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ, ΧΑΛΑΡΟ ΟΜΩΣ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ ΕΚΕΙΝΟ.
ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.
ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Κ ΤΟ ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ, ΔΕ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΠΟΤΕ Η ΤΥΧΗ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
ΗΤΑΝ 6 ΦΟΡΕΣ, ΤΙΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΛΕΣ. ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΗΓΑ ΤΑΜΕΙΟ.
ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΓΡΑΨΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ Laughing
Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΚΟ ΕΓΙΝΕ 2-2 ΜΕ ΤΟ 1-2 ΣΤΟ 84 Κ ΤΟ 2-2 ΣΤΟ 90+. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΤΡΩΜΕ ΜΟΝΟ ΑΣΧΗΜΑ ΓΚΟΛ ΣΤΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ.

Υ.Γ. ΛΙΠΤΟΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΟΝΤΑΡΕΣ ΤΙΣ 2 ΚΑΛΕΣ 3ΑΔΕΣ. ΣΕ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΑΛΙΑ ΛΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑΜΕΙΟ, ΤΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗ ΜΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΕΔΙΝΕ ΑΠΟΔΟΣΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 11.
ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΙΝΕ 29 Κ ΚΑΤΙ.

Υ.Γ.1. Suspect ΤΗ ΣΙΤΥ ΔΕΝ ΤΗ ΦΟΒΗΘΗΚΑ.
ΤΗ ΣΙΤΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΑΙΞΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΗΣ.
ΤΟ ΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ. ΟΣΟ Κ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΝΑ ΜΑΤΣ, ΑΝ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΑΠΟΔΟΣΗ, ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ, Κ ΑΣ ΛΗΞΕΙ 1-6.
ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ, ΣΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΠΑΣΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ.
ΟΠΩΣ ΕΠΙΔΗΣ Η ΡΟΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΕΡΔΙΣΕ. ΣΤΟ 1,66 ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΑΙΖΑ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ.

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΑΛΑΝΙΑ,ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΑΣ.

ΟΧΙ ΡΕ ΚΑΙΣΑΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ ,ΔΥΣΤΥΧΩΣ.
ΜΟΝΟ ΤΟ Χ ΤΗΣ ΛΑΤΣΙΟ ΕΠΑΙΞΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Η ΕΥΧΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ.
ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΜΙΑ 150ΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΟΝΑ Χ ΛΑΤΣΙΟ ΚΑΙ 2 ΧΕΡΤΑ ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΙΝΑΡΙΑ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΤΡΕΛΟ ΠΑΡΤΥ ΝΑΟΥΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ!!!!
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΥ,ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟΡΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩΣΕ,ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΘΕΩΡΗΣΑ ΠΩΣ Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ.ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΣΕ ΔΙΠΛΟ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΑΝ.ΓΙΟΥ,ΤΣΕΛΣΙ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ).
Η ΛΙΛΙΚΑ ΑΜΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΘΑ ΜΑΖΕΥΑ ΚΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ.

ΓΕΝΙΚΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΗΓΑΝ ΠΡΙΜΑ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ.ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΜΕΡΑ.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySun Apr 04, 2010 7:57 pm

Χριστός Ανέστη σε όλους. Ναι οκ ήταν πολύ καλά τα λεφτά της τριάδας των χ αλλά συγχαρητήρια και λοιπά σχόλια για μένα περιττεύουν. Θα γράψω εδώ κάτι που πολύ καιρό σκέφτομαι να το κάνω στη στήλη αλλά οκ δεν πειράζει. Όλοι ερασιτέχνες παίκτες είμαστε. Για τον εαυτό μας παίζουμε. Τώρα οκ μερικούς μας έπιασε η λόξα να γράφουμε και στήλη και να νομίζουμε ότι κάτι είμαστε. Προσωπικά δεν αισθάνομαι κάτι ιδιαίτερο και αρκεόί εδώ μέσα με ξέρουν και προσωπικά. Το αν βγάζω ή όχι χρήματα από το στοίχημα το ξέρει η τσέπη μου και 3-4 ακόμα και δε βρίσκω το λόγο να το ξέρει και κανένας περισσότερο.
Το θέμα είναι άλλο. Όλοι μας παίζουμε αρκετά χρόνια στοίχημα. Έχουμε εμπειρία. Εμπειρία σε 2 πράγματα. Το 1ο είναι να βλέπουμε πότε αξίζει κάτι να πονταριστεί με περισσότερο ποσοστό της μπάνκας μας από κάποια άλλα σημεία. Το καλό ποντάρισμα δλδ που θα μας βγάλει όλη τη χρονιά από πάνω. Όπως γράφει ο Αλέξης, άμα έχει κάνει 6 καλά πονταρίσματα όλο το χρόνο και πήγε ταμείο και στα 6, νομίζω ότι τα υπόλοιπα του πονταρίσματα τα γράφει στα παπάρια του. Και έτσι πρέπει να είναι. Σίγουρα δε θα μας βγαίνουν όλα αλλά το θέμα είναι να βγαίνουν τα πιο πολλά. Το 2ο πράγμα στο οποίο είμαστε έμπειροι πιστεύω είναι το εξής. Ξέρουμε από αυτούς που διαβάζουμε (γιατί όλοι κάποιους διαβάζουμε) ποιον αξίζει να εμπιστευόμαστε. Ποιάνού τα άρθρα αξίζουν της προσοχής μας γιατί μας έχει πείσει ότι για αυτά που γράφει είναι γνώστης.
Εγώ έχω 3-4 άτομα τα οποία εμπιστεύομαι. Ύστερα από την κρίση μου. Γιατί αυτή πρέπει να είναι πάντα η πρώτη εμπιστοσύνης. Αλλιώς δεν πάμε πουθενά.
Σ'αυτό το σημείο να πω πως θα ξαναποντάρω την Betis μονό αποδεκτό. Βλέποντας τα αποτελέσματα και τη νίκη κυρίως της Levante, εγώ λέω πως η Betis το θέλει ακόμα πιο πολύ. Αν δε φοβάται την Cartagena γιατί είναι νεοφώτιστη, τη Levante πρέπει να τη φοβάται. Άρα πρέπει να την προσπεράσει ξανά. Το 1/10 των (αρκετών) κερδών του ΣΚ θα το ξαναβάλω πάνω της.
Υ.Γ. Αν δε φάω ξύλο από τη γυναίκα Very Happy Very Happy γιατί μόλις γυρίσαμε από το χωριό έπεσα στο λάπτοπ θα μελετήσω και θα γράψω κατιτίς εδώ για τα αυριανά αγγλικά αύριο το πρωϊ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptySun Apr 04, 2010 11:10 pm

KAISARAS wrote:
2 ΠΟΤΑΚΙΑ ΑΠΟΨΕ, ΤΑ ΧΑΡΑΜΙΣΑ ΣΕ ΜΙΑ 3ΑΔΑ ΑΥΡΙΑΝΗ.

ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ, ΑΠΟ ΣΥΚΩΤΙ ΔΕ ΘΑ ΠΑΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ.
ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ Κ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΠΟΤΟ Laughing
ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΟΝΤΑΡΩ ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΜΑΤΣ ΙΣΩΣ Κ 2 ΧΡΟΝΙΑ. ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΙΜΗΣΩ ΤΟΥΣ ΜΛΚΕΣ, ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΟΘΩΜΑΝΙΚΟ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ.
ΜΕ ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ Η ΝΤΙΑΡΜΠΑ, 1-3 ΤΕΛΙΚΟ Sad .
ΘΑΜΠΩΘΗΚΑ Shocked ΑΠΟ ΤΟ 2,80 Κ ΤΣΙΜΠΗΣΑ. ΚΑΛΑ ΚΑΝΩ Κ ΠΑΙΖΩ ΣΠΑΝΙΑ ΜΑΤΣ ΛΟΓΩ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟΥ Κ ΚΑΛΑ.
ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΑΣΑΜΕ, ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΗΤΑΝ.

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΜΕΤΑΝΙΩΝΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ 2,20 ΤΗΣ ΟΣΕΡ.
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΗΡΟΙ ΟΙ ΤΗΣ ΟΣΕΡ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΟ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ, ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΝ.

ΜΕ ΜΠΕΤΙΣ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ Η΄ ΘΑ ΤΗΝ ΠΟΝΤΑΡΟΥΝ ΑΥΡΙΟ.
ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ 3ΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΙ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΠΤ.

ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ 9ΑΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ.
ΒΕΒΑΙΑ ΩΣ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΧΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΑΡΣΕΝΑΛ ΕΙΣΑΙ.
ΟΚ, ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ Κ 9 ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.
ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΜΕΘΑΥΡΙΟ.

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΕΡΑ ΤΟΥ ΤΖΙΜ, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΝΒΑ.
ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΕΛΤΙΚΣ - ΚΑΒΑΛΙΕΡΣ.
ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΠΑΡΤΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΑΠΟΨΙΝΟ, ΗΤΑΝ ΦΟΝΤΑΝΑΚΙ Κ ΑΣ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΣΠΟΡ.
ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΑΓΚΕΣ.

lol!
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptyMon Apr 05, 2010 11:49 am

Καλημέρα σας. 3 ματσάκια όλα και όλα θα με απασχολήσουν σήμερα στην Αγγλία. Δεν τρελάθηκα από το πρόγραμμα, αφού δε μου βγήκε και καμιά τρελή ευκαιρία σε απόδοση. Πάμε να τα δούμε
Crystal Palace- Preston: Η Preston το Σάββατο κόντρα στη Watford ήταν απλά τραγική. Μπόρεί να έσωσε τον 1 βαθμό αλλά δεν τον άξιζε σε καμιά περίπτωση. Δεν μπορεί να πει κανείς πως έχει σωθεί στα σίγουρα αφού με 50 βαθμούς στο σακούλι δεν μπορεί να αισθάνεται άνετη. Συμπλήρωσε όμως 5 ματς χωρίς νίκη. Η Palace το παλεύει παρότι οι συνθήκες είναι δύσκολες. Έφαγε -10 για τα χάλια οικονομικά της και αυτά παραμένουν να είναι χάλια. Έφυγε και ο Warnock για την QPR για να δέσει το γλυκό. Έβγαλε όμως ένα πολύ δύσκολο πρόγραμμα στις τελευταίες αγωνιστικές με την απόδοση της στα 2 τελευταία να ανεβαίνει. Κατάφερε να πάρει 4 βαθμούς στα 2 τελευταία εκτός έδρας ματς με Watford & Middlesbrough πραγματοποιώντας πολύ καλές εμφανίσεις. Ο Paul Hart είναι καλός προπονητής και πιστεύω πως στο τέλος θα γλιτώσουν τον υποβιβασμό. Η ομάδα έχει ακόμα τη στήριξη των οπαδών της. Έχει επίσης και μια πολύ καλή παράδοση στην έδρα της με την Preston. Στα τελευταία 7 ματς που την υποδέχτηκε για το πρωτάθλημα μετρά 5 νίκες και 2 ισοπαλίες. Θα πάω με τους Αετούς και τον άσο του 2,00
Watford- W.B.Albion: Η αγαπημένη μου συνήθεια στην κατηγορία. Να ποντάρω διπλό την Brom. ΟΚ όπως είπα και παραπάνω η Watford έκανε μια πάρα πολύ καλή εμφάνιση μέσα στην Preston και γύρισε σπίτι με το χ. Όπως και να το κάνουμε όμως μιλάμε για μια ομάδα που παλεύει να σωθεί και έχει 1 μόλις νίκη σε 11 ματς. Τώρα υποδέχεται το θωρηκτό Νο2 της κατηγορίας. Αν η Brom πάρει το τρίποντο και η Forest δεν καταφέρει να νικήσει την Cardiff τότε από σήμερα είναι και πάλι στην Premier League. Έχει 6-1-0 φόρμα και την Παρασκευή διέλυσε τη Leicester με 3-0. Είναι και μια μέρα πιο πολύ ξεκούραστη ως ομάδα. Για το αν είναι καλύτερη δε χωρά αμφιβολία. Τις 2 ομάδες τις χωρίζουν απλά 38 βαθμοί. Και εδώ η παράδοση μαζί μας με 4 διπλά και 1 χ στις 5 τελευταίες αναμετρήσεις των 2 ομάδων σ’αυτό το γήπεδο. Θα πάω με το διπλό στη fair απόδοση του 1,90.
Colchester-Milwall: Ερε γλέντια. ΄Ποντάρω ματς της πιο αχώνευτης ομάδας για μένα σε όλο το νησί. Της πιο αντιστοιχηματικής. Και είναι και στις 3 το ματσάκι. Κοίτα Μιχάλη μου το χάλι μου. Αναλύω ματς της ........γηπεδούχου (δε θέλω καν να ξαναγράψω το όνομα της). Η γηπεδούχος λοιπόν που λέτε καλά μου παιδιά υποτίθεται πως κυνηγά μια θέση ανόδου. Δεν πάτε να μπιπ λέω εγώ ρε παλιομπιπ. Που θέλετε και άνοδο με 7 ματς χωρίς νίκη? Όση τρελίτσα πουλήσατε πουλήσατε. Με κάτω τα χέρια χάσατε πάλι μέσα στην Exeter το Σάββατο. Και τώρα υποδέχεστε την εκπληκτική Milwall (OK λίγο λιγότερο εκπληκτική από τη Swindon Very Happy ). Που έχει 6-2-0 φόρμα και μια ήττα σε 16 ματς και δε μασάει πουθενά. Έφερε μεν χ στην έδρα της με την Brentford αλλά το ματς ήταν ένας 90λεπτος μονόλογος. Απλά η μπάλα δεν έμπαινε μέσα. Δεν υπάρχει ούτε μια απουσία από το ρόστερ. Ερχόμαστε ετοιμοπόλεμοι για ένα ακόμη διπλό. Ότι κάνουμε δηλαδή και τις 3 τελευταίες φορές που ήρθαμε στην έδρα σας. Κόντά είναι η πόλη στο Λονδίνο, κόσμο θα έχουμε, διπλό θα πάρουμε με τον τσαμπουκά μας και πάμε για άνοδο. Έτσι απλά διπλό και 2,50.
Σύνοψη: Δυάδα W.B.Albion-Cr.Palace και μονό αποδεκτό Milwall.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptyMon Apr 05, 2010 12:15 pm

Να γράψω λίγο τι παίζει ως τώρα στη betfair.
Από Championship ο λαός προτιμά τον άσο της Blackpool
Από League 1 δυστυχώς οι συνήθειες δεν αλλάζουν και όλοι έχουν πέσει πάνω στο μεγάλο όνομα της Leeds. Απλά έλεος θα πω εγώ. Είναι το πιο εμπορικό σημείο ως τώρα της ημέρας. ΟΚ είναι νωρίς και είναι και live αλλά δε δικαιολογείται τόσο ποντάρισμα πάνω της.
Από League 2 βγάζει μάτια κυρίως το διπλό της Morecame μέσα στη Lincoln βάσει πονταρισμάτων αλλά και ο άσος της Port Vale. Μετά είναι ο άσος της Accrington & της Northampton. Το μεγαλύτερο ποντάρισμα της κατηγορίας βέβαια είναι στο διπλό της Notts County, αλλά αυτό πιστεύω πως ήταν αναμενόμενο.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptyMon Apr 05, 2010 4:18 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ ΕΛΕΙΠΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΠΑΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.
ΒΛΕΠΩ ΠΛΕΡΩΘΗΚΑΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ.
ΣΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ ΤΩΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΙΑΣΑΤΕ ΠΑΛΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΕΡΙ ΚΩΤΣΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑΛΕΕΙ? ΚΑΛΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ.
ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΟΥΜΕ.
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΠΤ ΑΠΟ ΤΑ Χ ΠΟΥ ΡΙΞΑΤΕ ΑΦΟΥ ΕΛΕΙΠΑ ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΣ ΟΠΟΤΕ ΕΡΙΞΑ ΜΟΝΟ ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ.
ΓΙΑ ΙΤΑΛΙΑ ΝΑ ΠΩ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΔΕ ΒΓΗΚΕ Η ΦΙΟΡΕ. Η ΡΟΜΑ ΒΓΗΚΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΙΑΖΕ, Η ΜΙΛΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕ ΘΑ ΤΙΣ ΕΠΑΙΖΑ.
Η ΤΖΕΝΟΑ ΤΟ ΜΑΖΕΨΕ ΣΤΟ 87' [ΑΕΙ ΚΑΙ ΥΤΗ ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕ.
ΤΗ ΦΙΟΡΕ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΚΕΤΑΡΙΣΜΕΝΗ ΧΩΡΙΣ ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΟΠΟΤΕ ΠΗΡΑ ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ
Laughing
ΤΣΙΠΜΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΗΝΑΡΙ ΤΗΣ ΛΑΤΣΙΟ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΧΑΣΑ ΑΠΟ ΔΙΠΛΟ ΦΙΟΡΕ ΚΑΙ ΔΙΠΛΟ ΓΙΟΥΒΕ ΛΙΓΑ.
ΔΕ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΥΤΟ.
ΤΗ ΦΙΟΡΕ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΙΚΤΙΚΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗ ΛΕΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΕΛΠΙΖΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΜΑ.
ΠΑΕΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.
ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΙΩΣ Η ΙΤΑΛΙΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΔΡΑ(ΜΕ ΡΕΤΖΙΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟ 4ΑΡΙ ΦΤΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ) ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ.
ΑΝΟΥΣΙΟ Σ/Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ.
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΤΙ ΚΡΔΙΖΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ,
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΗΝ ΤΣΕΠΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΚΩΤΣΟΑ ΑΠΛΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ.
ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΗΜΕΝΟ ΜΥΑΛΟ.
ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ ΤΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΗΛΗ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΚΤΙΜΗΣΩ.
ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ '' Ο ΚΑΛΟΣ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΕΛΛΙΣΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΑΝΑΛΟΓΩΣ''
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΟΤΟ ΠΑΝΤΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΣΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΔΥΑΝΥΟΥΜΕ ΤΩΡΑ.
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.


ΥΓ
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΕ ΜΑΜΗΣΩ ΑΛΕΞ
...ΚΑΙΣΑΡΑ ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΩΡΗ ΠΑΡΘΕΝΑ Laughing ΨΟΦΑΩ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΘΡΙΑΜΒΟΛΟΓΕΙΣ ΦΙΛΕ, ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ Laughing ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 10 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΔΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΔΩΡΟ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙ? ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΣΑΡΕΣΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Laughing
παρτα


Last edited by Hammer on Mon Apr 05, 2010 4:47 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptyMon Apr 05, 2010 4:44 pm

MEΡΕΣ ΠΟΥΝΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΟΡΚΙΣΩ ΤΙΣ παρτα ΤΟΥ ΜΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΙΣΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΕΞΟΡΚΙΣΤΗ(ΦΤΟΥ,ΦΤΟΥ..) pappas
MIKE ODFIELD


KAI ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 EmptyMon Apr 05, 2010 4:49 pm

ΑΝΤΕ ΝΑ ΡΙΞΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΠΕΤΙΣ ΔΕ ΓΑΜΙΕΤΑΙ Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Μεγάλη εβδομάδα Νο1...
» Champions League - Μεγάλη Τρίτη
» ΠΟΥ (7) - ΣΟΥ (8) - ΚΟΥ (9) ΔΟΥ (10) - ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ Ο ΚΟΣΜΑΚΗΣ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΥΓΟΓΑΤΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ
» ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ
» ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΜΠΤΗ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: