BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ

Go down 
+5
leon
Apostolis
Hammer
Ernesto
KAISARAS
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 5 EmptyFri Mar 12, 2010 9:02 pm

Ρε λακαμά Μάριε εσύ συνέχισε να θεωρείς την Σεντ Ετιέν μεγαθήριο του ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου επειδή σου ξεχείλωσε το κωλαράκι... Εγώ δεν θα το κάνω για να δικαιολογηθώ... Έπαιξα με μια ομάδα μέτρια... Έπαιξα χάλια και έφαγα 3 γκολ... Και καλά έκανε και μου τα έριξε αλλά μαγική εικόνα δεν βλέπω... Ξέρεις πόσα σουτ έκανε on target αυτό το μεγαθήριο? 3... Ο Λεβαδειακός έκανε περισσότερα ρε μλκ... Και επίσης λιγότερες καθυστερήσεις... Εδώ ο τερματάς ξεκίνησε από το πρώτο λεπτό να σωριάζεται και να τρώει δευτερόλεπτα... Άσε που είναι η πρώτη φορά που βλέπω τερματοφύλακα να τρώει κίντρινη για καθυστέρηση στο 60 περίπου... Χέσε με τώρα με την μαλακία... Επειδή τους έκανα μάγκες χτες, όπως έχω κάνει κι άλλες ομάδες πολλές φορές, δες Ολυμπιακό πχ, δεν πάει να πει οτι είναι και καλή ομάδα... Όπως δεν με κάνει εμένα καλύτερη ομάδα αν νικήσω κάποιο μεγαθήριο... Απλά τα πράγματα... Αλλά βέβαια εκεί προς Πειραιά μεριά τα πράγματα τα βλέπετε διαφορετικά...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 5 EmptySat Mar 13, 2010 9:15 am

leon wrote:
μην λετε οτι θελετε εσεις οι οσφπ γιατι εκτιθεσται.ξερεις ποσο στεναχωρεθηκε ο νομπλιας χτες??? ακομα κλαιει.....
στα @@ του που εχασε.κανεις δεν θα τον πει τιποτα.αν χασει το πρωταθλημα εκει ειναι που αποχαιρετα τον παο και μια αξιοπρεπη πορεια στην προπονητικη.πρωταθλημα ζητανε οι οπαδοι (φυσιολογικο) οποτε παμε για πρωταθλημα και τα αλλα αστα για του χρονου....ο οσφπ χαιρεται με τις αποτυχιες του παο γιατι δεν θα ζησει ποτε τα μεγαλεια του στην ευρωπη.....

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΕΣΥ ΣΑΚΗ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ Η ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΤΣΟΥΛΟΥ?
ΕΛΕΟΣ ΜΑΓΚΕΣ...
ΠΩΣ ΤΑ ΛΕΤΕ ΕΤΣΙ ΡΕ?
ΚΑΙ ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ 16 ΤΣΟΥΛΟΥ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΕ ΟΥΕΦΑΚΙ Wink
ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΣ ΦΕΤΟΣ ΑΣΤΟ.
ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ, ΕΓΩ ΠΕΤΑΞΑΕΞΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΗ ΛΙΕΓΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΧΡΗΣΤΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΣΥ ΑΝ ΗΘΕΛΕΣ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΓΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΕΦΑΓΕΣ ΤΡΙΜΠΑΛΟ...
ΤΑ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΤΕ Η ΣΑΣ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ ΕΤΣΙ?
affraid affraid affraid affraid affraid
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 5 EmptySat Mar 13, 2010 9:20 am

Ernesto wrote:
Ρε λακαμά Μάριε εσύ συνέχισε να θεωρείς την Σεντ Ετιέν μεγαθήριο του ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου επειδή σου ξεχείλωσε το κωλαράκι... Εγώ δεν θα το κάνω για να δικαιολογηθώ... Έπαιξα με μια ομάδα μέτρια... Έπαιξα χάλια και έφαγα 3 γκολ... Και καλά έκανε και μου τα έριξε αλλά μαγική εικόνα δεν βλέπω... Ξέρεις πόσα σουτ έκανε on target αυτό το μεγαθήριο? 3... Ο Λεβαδειακός έκανε περισσότερα ρε μλκ... Και επίσης λιγότερες καθυστερήσεις... Εδώ ο τερματάς ξεκίνησε από το πρώτο λεπτό να σωριάζεται και να τρώει δευτερόλεπτα... Άσε που είναι η πρώτη φορά που βλέπω τερματοφύλακα να τρώει κίντρινη για καθυστέρηση στο 60 περίπου... Χέσε με τώρα με την μαλακία... Επειδή τους έκανα μάγκες χτες, όπως έχω κάνει κι άλλες ομάδες πολλές φορές, δες Ολυμπιακό πχ, δεν πάει να πει οτι είναι και καλή ομάδα... Όπως δεν με κάνει εμένα καλύτερη ομάδα αν νικήσω κάποιο μεγαθήριο... Απλά τα πράγματα... Αλλά βέβαια εκεί προς Πειραιά μεριά τα πράγματα τα βλέπετε διαφορετικά...
ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΘΗΙΡΟ Η ΕΤΙΕΝ ΡΕ?
ΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΠΕΡΣΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΣΥ ΦΑΤΕΟΣ?
ΕΣΥ ΑΚΟΜΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ.
ΕΛΕΟΣ.
ΡΙΞΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΛΕΦΑΡΟ ΣΤΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΠΟΣΤ. Wink
ΤΙ ΠΡΑΜΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΡΕ?
ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΜΑΓΚΑ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ ΦΕΤΟΣ Ε?
ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧ
ΧΑΛΑΡΙ ΔΙΜΠΑΛΟ ΕΦΑΓΕΣ ΡΕ ΤΑΓΑΡΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ?
ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ?
ΑΠΟ ΤΟ ΠΤΩΜΑ...
ΑΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΟΚΚΑΛΗ...ΠΛΑΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΣ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΓΛΛΩΣΣΑ ΣΤΟΝ ΑΙΩΝΙΟ ΜΑΜΙΑ ΤΟΥΣ... Rolling Eyes
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 5 EmptySat Mar 13, 2010 1:27 pm

Καλά μάγκα στα μεταξύ μας ματς δεν σε κάνω μόνο φέτος... Πάνε τώρα 3-4 χρόνια που αντί να φύγεις με πολλά την γλυτώνεις πάντα... Βέβαια δεν φταις εσύ για αυτό αλλά το κόμπλεξ που έχουν όταν σε βρίσκουν μπόσικο... Μια φορά με βρήκες εσύ και μου έβαλες 4... Τες πα όμως στα αρχίδια μου η ομαδούλα σου από τον Περαιά...

Εσύ σου ξαναλέω πες οτι θες... Εγώ λέω οτι η Σταντάρ είναι μια μέτρια ομάδα και τπτ παραπάνω... Και δεν προσπαθώ να δικαιολογήσω την ομάδα μου... Για μένα είναι απαράδεκτοι... Τέτοιες ευκαιρείες δεν τις έχεις κάθε χρόνο... Γιατί μπορεί να έχει καλές ομάδες στο Europa αλλά καμιά δεν είναι φόβητρο... Και πάνε και πετάνε το ματσάκι και την πρόκριση έτσι... Βέβαια επίσης εγώ είπα... Οτι δεν παίξανε μπάλα και αυτό μπορώ να το καταλάβω... Και μπορώ να το καταλάβω γιατί εδώ και πόσο καιρό ρε φίλε η ομάδα μου παίζει πολύ καλή μπάλα, ακόμα και όταν δεν κερδίζει... Οπότε περίμενα να κάνει και το κακό ματς... Και αν βάλεις οτι με την Ρόμα έπιασε το ανώτερο πικ που μπορούσε, με την Σταντάρ έπιασε το χαμηλότερο... Μέσα στο παιχνίδι είναι και αυτά...
Και επειδή ΠΑΟ είσαι πας στο Βέλγιο με τους βασικούς, ρίχνεις 5 στο πρώτο ημίχρονο και μετά κάνεις και αλλαγές να τους ξεκουράσεις μιας και ακολουθεί και το ντέρμπι... ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 5 Icon_biggrin
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ
Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 24-25-26/11
» ΤΡΙΤΗ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 1-2-3/9-09
» Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12
» τριτη-τεταρτη-πεμπτη 30/10
» Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 14-15-16/12/10

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: