BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!

Go down 
+7
filologos
suspect
Ernesto
pontiak
KAISARAS
Apostolis
Hammer
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
AuthorMessage
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyMon May 17, 2010 3:57 pm

εμ, τι να κανω αφου με βαλατε στο τριπακι του μουντιαλ μεσημεριατικα να πουμε Laughing
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyMon May 17, 2010 4:00 pm

Παντως μην ξεχνατε κατι εξωαγωνιστικο... Η θερμοκρασια στην Αφρικη θα ειναι πολυ υψηλη... Και ειδικα στα ματς που γινονται 14:30 & 17:00 (Ελλαδος).... Μπορεί οι βόρειες χωρες να επιρρεαστουν απο αυτο... Και δεν ειναι για γελια...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyMon May 17, 2010 4:03 pm

Εγω γιατι νομιζω οτι οι θερμοκρασιες θα ειναι χαμηλες και ο καιρος φθινοπωρινος;
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyMon May 17, 2010 4:04 pm

ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ ΧΕΙΜΩΝΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ?
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΧΩ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΩ Κ ΧΟΝΤΡΗ ΜΛΚΙΑ ΤΩΡΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ.
ΤΩΡΑ ΑΝ ΟΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΘΑ ΝΑΙ ΥΨΗΛΕΣ Η΄ ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ.
ΑΝ ΘΑ ΝΑΙ ΘΑ ΕΠΗΡΕΑΣΟΥΝ ΠΑΝΤΩΣ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyMon May 17, 2010 4:05 pm

ο ιταλος εχει σχεδιασει ειδικη φανελα απο βερσατζε παντως που ουτε καν βγαινει ο ιδρωτας απο το κορμι :xaxaxa:
sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyMon May 17, 2010 4:05 pm

Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyMon May 17, 2010 4:12 pm

να σας μιλησει ο γεωλογος-μετεωρολογος.
ακουστε
η νοτια αφρικη ειναι κατω απο τον ισημερινο.
δεν ειναι πανω του για να εχει ζεστο καιρο συνεχως και αντιθεσεις.
το κλιμα της ειναι το αποκαλουμενο και μεοσγειακο η ευκρατο.
φανταστειτε σαν την ελλαδα ακριβως.
μονο που ειναι απο την αναποδη, αφου βρισκεται στο νοτιο ημισφαιριο.

''Tο κλίμα κυμαίνεται από Μεσογειακό στο νοτιοδυτικό τμήμα της χώρας, σε ήπιο στο κεντρικό τμήμα της χώρας και υποτροπικό στο βορειοανατολικό, σε μία μικρή περιοχή δε στο νοτιοανατολικό τμήμα της χώρας, το κλίμα είναι όμοιο με αυτό που επικρατεί σε έρημο . Το μεγαλύτερο τμήμα της χώρας απολαμβάνει ζεστές ηλιόλουστες ημέρες και δροσερές νύχτες. Βροχοπτώσεις συνήθως λαμβάνουν χώρα κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού (από τον Νοέμβριο έως τον Μάρτιο), αν και στο νοτιοδυτικό τμήμα της χώρας (γύρω από την περιοχή της Κέιπ Τάουν), οι βροχοπτώσεις συνήθως εμφανίζονται κατά τη διάρκεια του χειμώνα (από τον Ιούνιο έως τον Αύγουστο). Η θερμοκρασία γενικότερα επηρεάζεται από διακυμάνσεις στο υψόμετρο, από το έδαφος και τα θαλάσσια ρεύματα. Καθώς ο Νοτιοαφρικανικός ήλιος είναι πολύ δυνατός, συνίσταται να προστατεύεστε με αντηλιακά προϊόντα υψηλής προστασίας.''

φιλολογε

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 278587 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 278587 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 278587 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 278587
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 278587 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 278587 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 278587 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 278587 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 278587 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 278587
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyMon May 17, 2010 4:17 pm

http://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=103302

Το διάστημα που θα γίνουν οι 64 αγώνες, στο νότιο ημισφαίριο επικρατεί χειμώνας και η θερμοκρασία στη Νότια Αφρική κυμαίνεται από 3 έως 15 βαθμούς Κελσίου.
μην γινεσαι καισαρας μαικ :xaxaxa:
κρυο θα εχει τελικα, παρτο αποφαση :xaxaxa:
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyMon May 17, 2010 4:20 pm

καλα μωρε μην βαρατε
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyMon May 17, 2010 4:23 pm



Καπως ετσι θα εχει η κατασταση...γαμω τις ντουντουκες τους γαμω
Αλλα απο το να ακους μεταδοση της ερτ,καλυτερα τις μουμουζελες
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyMon May 17, 2010 6:39 pm

pontiak wrote:

Αλλα απο το να ακους μεταδοση της ερτ,καλυτερα τις μουμουζελες

ΣΕ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΥ ?

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 535122
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyTue May 18, 2010 11:33 am

Ας πω και εγώ την άποψη μου για τους ομίλους του Μουντιάλ.

Group A

South Africa
Mexico
Uruguay
France

Ίσως ο πιο δύσκολος όμιλος για προβλέψεις. Από την μία υπάρχει η διοργανώτρια που πιστεύω θα σπρωχτεί (όπως σπρώχτηκαν ομάδες και στο Μουντιάλ του 2002 που γινόταν για πρώτη φορά στην Ασία). Το ρόστερ της μας είναι σχεδόν άγνωστο αφού λίγοι παίχτες είναι σε πρωταθλήματα που παρακολουθούμε. Για μένα είναι αίνιγμα.

Μετά έχουμε το Mexico. Εδώ το ρόστερ το ξέρουμε λίγο καλύτερα αλλά και πάλι δεν ξέρουμε πως θα εμφανιστεί η ομάδα. Ξεχωρίζουν οι Μάρκες , Γκουαρδάδο , Βέλα , Ντος Σάντος , Φράνκο. Θα παλέψει όλα τα παιχνίδια αλλά δεν πιστεύω πως μπορεί να κάνει το βήμα για τους 16.

Uruguay… Ξύλο μεσοαμυντικά και μπροστά η άποψη μου είναι πως μπορεί να “πληγώσει” οποιαδήποτε άμυνα. Σουάρες , Φορλάν , Καβάνι είναι 3 παίχτες που θεωρώ μπορούν να σταθούν σε οποιαδήποτε Ευρωπαϊκή ομάδα και σίγουρα σε αυτούς θα βασιστεί η πορεία της ομάδας. Ίσως κάνει την έκπληξη στον όμιλο.

Τέλος υπάρχει η France. Να κλάψω ή να γελάσω πραγματικά δεν ξέρω. Από υλικό έχει. Και αρκετά καλό. Από πού να αρχίσω? Από τον τερματοφύλακα? Ο Lloris είναι από τους καλύτερους στην Ευρώπη πίσω από Buffon & Casillias (άποψη μου πάντα). Άμυνα? Αν εξαιρέσεις 2 παίχτες όλοι οι υπόλοιποι είναι επιπέδου ChL. Το κέντρο μια από τα ίδια. Παίχτες με εμπειρία. Το ίδιο και επιθετικά. Και εδώ το ρόστερ είναι αξιοπρόσεκτο. Αλλά έχει ή μάλλον δεν έχει προπονητή. Αυτό είναι το κακό. Δεν μπορεί ο Ντομενέκ να κάνει αυτή την ομάδα να βγάλει αυτά που έχει μέσα στο γήπεδο. Δεν μπορεί να έχεις παίχτες σε όλες τις θέσεις και να μην παίζεις μπάλα. Απλά δεν γίνεται. Δεν ξέρω τι μπορούν να κάνουν οι παίχτες από μόνοι τους. Δεν ξέρω αν ο Ρομπερί μπορεί να πάρει τον ρόλο του ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ Ζιντάν και να τραβήξει από το χέρι την Γαλλία. Πάντως ελπίζω να πάνε καλά γιατί δεν το κρύβω πως είμαι λίγο Γαλλόφιλος.

Θα επιστρέψω και με τους άλλους ομίλους.


Last edited by filologos on Tue May 18, 2010 12:09 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyTue May 18, 2010 11:52 am

Group B

Argentina
Nigeria
Korea R.
Greece

Ο όμιλος που μας ενδιαφέρει. Ας ξεκινήσω από την Ελλάδα. Λογικά θα δούμε το σύστημα Euro2004 και όπου μας βγάλει. Τρέξιμο στην άμυνα όσο αντέχουν οι παίχτες και μπροστά αν βάλουμε το γκολ είμαστε καλά. Πάντως επιθετικά περιμένω περισσότερα από τους διεθνείς μας. Πιστεύω πως έχουμε καλούς παίχτες μεσοεπιθετικά. Μπορούμε να παίξουμε πιο ανοιχτά απ ότι στο Euro. Έχουμε ελπίδες για πρόκριση. Οι αντίπαλοι δεν τρομάζουν κανέναν. Ok υπάρχει μια Argentina που είναι φόβητρο αλλά από κει και πέρα μπορούμε και θα δείτε παρακάτω το γιατί.

Πάμε στο αίνιγμα του ομίλου. Την Korea. Πραγματικά τελείως άγνωστη ομάδα για μένα. Δεν έχω ιδέα ποιοι είναι και τι ρόλο βαράνε. Αυτό που περιμένω από αυτούς είναι τρέξιμο , τρέξιμο και τρέξιμο.

Argentina… Ίδια περίπτωση με France. Πολύ καλό υλικό αλλά χωρίς προπονητή. Εδώ η διαφορά είναι πως έχει παίχτες ηγέτες που μπορούν να πάρουν την ομάδα στην πλάτη. Επιθετικά πραγματικά δεν ξέρεις ποιον να διαλέξεις. Ιγκουαϊν , Λαβέτσι , Μέσι , Μιλίτο , Παλέρμο , Τέβες , Αγουέρο… Περίπτωση τρελής 11αδας μπορείς να έχεις μέσα 3 από αυτούς με τον Μέσσι να παίζει πλάγια. Άντε 4 αν πας με 3-4-3 που δεν νομίζω. ΕΓΚΛΗΜΑ (μέχρι τώρα τουλάχιστον) η μη κλήση του Καμπιάσο. Έλεος ρε Ντιέγκο. Απλά έλεος. Κανείς δεν ξέρει πως θα παρουσιαστεί η Argentina στο Μουντιάλ. Αυτό που έχω να πω εγώ είναι μην τους ξεγράφει κανείς έυκολα.

Για το τέλος άφησα την Nigeria. Ο Χρήστος σε ένα ποστ του την έχει να περνάει στους 16. Εγώ δεν το βλέπω. Και εξηγούμε. Μπορεί τα ονόματα που διαβάζουμε να είναι ηχηρά αλλά ο Αγιεκμπένι ή ο Ανιτσέμπε είναι καλοί παίχτες αλλά είχαν λίγες συμμετοχές φέτος λόγω τραυματισμών. Ο Κανού (αν υποθέσουμε ότι τα πιστοποιητικά των παιχτών είναι λίγο μουσαντέντια) μπορεί να είναι και 45. Ποιους φοβάμαι? Ούτσε αν και η χρονιά που έκανε δεν ήταν και πολύ καλή. Μίκελ , παίχτης που έπαιξε πολύ και κράτησε το κέντρο της Τσέλσι μετά τον τραυματισμό του Εσσιέν. Ετούχου , πολύ καλός μέσος επίσης αν η Nigeria πάει με 2 αμ χαφ αυτοί θα είναι και θα είναι δύσκολο να τους περάσεις. Μάρτινς γρήγορος και με αίσθηση του γκολ. Ουτάκα (της Πόρτσμουθ) αν και η χρονιά ήταν περίεργη πιστεύω πως ακόμα το έχει.

Πιστεύω πως μπορούμε να πάρουμε την πρόκριση στους 16.


Last edited by filologos on Tue May 18, 2010 12:09 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyTue May 18, 2010 12:03 pm

Group C

England
USA
Algeria
Slovenia

Εδώ θα γίνει μάχη για την 2η θέση κατά την άποψη μου.

Για την England τι να πω? Όλοι την ξέρουμε. Υστερεί σε τερματοφύλακα και ίσως λίγο σε επιθετικούς. Αν και τόσο ο Ντεφόε όσο και ο Κράουτς (ok Ρούνεϊ δεν αναφέρω καν) είναι αρκετά ψηλά στην εκτίμηση μου (αναλογικά πάντα με το τι κυκλοφορεί από Άγγλους επιθετικούς). Προπονητής σούπερ αλλά ρε Καπέλο ΠΟΙΟΣ ΧΕΣΚΕΪ???? Που τον θυμήθηκες αυτόν??? Πλήγμα για μένα το γεγονός πως δεν μπορεί να ακολουθήσει την ομάδα ο Ζαμόρα. Τα περί Μπέκαμ τα ακούω βερεσέ. Έχει κέντρο η Αγγλία.

USA… Μπορεί. Αυτό έχω να πω. Ίσως το ρόστερ να μην μας γεμίζει το μάτι αλλά πιστεύω θα τα δώσει όλα και ίσως κάνει το μπάμ.

Slovenia. Δεν μου λένε και πολλά. Ίσως να είναι η αρνητική έκπληξη του Μουντιάλ. Μέτριο ρόστερ , μέτρια ομάδα. Όλα στο μέτριο.

Algeria… Δεν ξέρω τι μπορούν να κάνουν . Όλα πιθανά. Το αίνιγμα του ομίλου.
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyTue May 18, 2010 12:10 pm

ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ.
ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 827165 ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 20ΗΜΕΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ, Κ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΣΕ ΦΙΛΙΚΟ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ.
ΤΟΤΕ ΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΛΗΞΕΙ 1-0 ΓΙΑ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ.
ΔΗΛΩΣΕ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΣΑΧΛΑΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΜΕ 4 ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ.
ΩΣ ΕΔΩ ΟΛΑ ΟΚ.
ΑΠΛΑ Κ ΟΙ 4 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΠΕΡ.
ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΒACK HAF.
ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗ ΦΑΩ ΓΚΟΛ Κ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΡΟΣΤΑ, 1 ΓΚΟΛ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ.
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΑ BACK ΣΟΥ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ, ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ, ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΜΕ ΕΝΑ ΠΛΑΝΟ, ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΣΦΑΛΙΑΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΖΟΥΝΕ.
ΑΛΛΑ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ, ΜΕ ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ, Η ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥΣ 4.
Κ ΚΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyTue May 18, 2010 12:13 pm

Μέ τους Αργεντίνους όλα είναι πιθανά. Μπορεί πριν το Μουντιάλ να τραβήξει καμιά καλή γραμμή ο ντιέγκο και να τα δει όλα αλλιώς. Ποτέ δεν ξέρεις. Εγώ πάντως πιστεύω πως ο Ντιέγκο πάει για το σύστημα "θα βάζουμε ένα παραπάνω απ όσα τρώμε"
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyTue May 18, 2010 12:14 pm

filologos wrote:
Μέ τους Αργεντίνους όλα είναι πιθανά. Μπορεί πριν το Μουντιάλ να τραβήξει καμιά καλή γραμμή ο ντιέγκο και να τα δει όλα αλλιώς. Ποτέ δεν ξέρεις. Εγώ πάντως πιστεύω πως ο Ντιέγκο πάει για το σύστημα "θα βάζουμε ένα παραπάνω απ όσα τρώμε"

ALA GILLERMO OGIOS.....
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyTue May 18, 2010 12:19 pm

Group D

Germany
Australia
Serbia
Ghana

Άλλος ένας δύσκολος όμιλος…

Germany… Πάντα από τα φαβορί στις μεγάλες διοργανώσεις όσο χάλια και να είναι. Η απουσία του Μπάλακ δεν μου λέει και πολλά προσωπικά. Τον θεωρώ υπερτιμημένο παίχτη. Ειδικά τα τελευταία χρόνια. Από κει και πέρα θα βασιστεί πάλι στο πείσμα , τα άκρα και τους καλούς επιθετικούς. Είτε φτάσει τελικό είτε δεν περάσει τον όμιλο δεν θα μου κάνει εντύπωση.

Australia … χμμμ… Ενδιαφέρουσα ομάδα. Θα μπει μέσα να κάνει το παιχνίδι της και ότι βγει. Μπορεί να κάνει ζημιές και το έχει αποδείξει στο παρελθόν (κόντρα στην Ιταλία πχ).

Serbia… Ok τι να ασχοληθώ? Αναλόγως πως θα ξυπνάνε κάθε μέρα είναι αυτοί. Δεν βγάζεις άκρη μαζί τους. Μπορεί να κεντάνε μέσα στο γήπεδο αλλά μπορεί και να μην μπορούν να αλλάξουν μπαλιά.

Ghana.. Αμυντική ομάδα με πολύ δυνατά κορμιά. Θα τους ζορίσει όλους. Μπορεί να περάσει στην επόμενη φάση. Έχει το υλικό.
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyTue May 18, 2010 12:31 pm

Group E

Netherlands
Denmark
Japan
Cameroon

Και εδώ χαμό προβλέπω

Αίνιγμα η Japan. Δεν έχω την παραμικρή ιδέα τα καπνό φουμάρουν.

Cameroon. Ξεχωρίζουν κάποιοι παίχτες. Έχουν καλό σύνολο και μπορούν να περάσουν.

Denmark.. Περίεργη ομάδα. Όταν την περιμένεις καλή πατώνει και όταν την περιμένεις να πατώσει πάει καλά. Ανωμαλία ολέ. Ταλέντο υπάρχει στην ομάδα.

Netherlands. Λογικά περνάει σαν πρώτη. ΛΟΓΙΚΑ. Καλύτερη μεσοεπιθετικά παρά πίσω. Robben & Van Persie ξεχωρίζουν σαν ηγέτες. Έχει τα φόντα.
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyTue May 18, 2010 12:40 pm

Group F

Italy
Paraguay
New Zealand
Slovakia

Italy … Το απόλυτο φαβορί του ομίλου. Μόνο αν δει ότι δεν την βολεύουν τα σταυρώματα θα χάσει την πρωτιά.

Paraguay … Δεν ξέρω τι μπορούν να κάνουν. Και εδώ το ξύλο μεσοαμυντικά είναι δεδομένο.

New Zealand. Πιθανόν να αποτελέσει τον σάκο του μποξ. Αλλά σε ένα μουντιάλ ποτέ δεν ξέρεις.

Slovakia… Μάχη θα δώσουν για την 2η θέση με την Paraguay. Ο καλύτερος ας την κερδίσει
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyTue May 18, 2010 12:41 pm

Το δικό μας πρόβλημα είναι στα χαφ... Το 2004 είχαμε χαφ που γαμούσαν... Μπασινάς, Κατσουράνης στα καλά του, Ζαγοράκης να κάνει τα παιχνίδια της ζωής του... Σήμερα? Δεν το έχουμε... Φανταστείτε οτι εναποθέτουμε ελπίδες στον Πρίτα που ξαφνικά (και δίκαια όμως), κλήθηκε στην εθνική... Το κακό είναι οτι δεν πρόκειται να πάρει φανέλα βασικού... Όπως ούτε ο Τζιόλης νομίζω... Και μπορεί να μην είναι ο παιχταράς, αλλά τουλάχιστον είναι κλασσικό αμυντικό χαφ... Γιατί αν μπούμε μέσα με Κατσουράνη, Καραγκούνη στα χαφ κλάφτα χαράλαμπε... Η μόνη λύση είναι να κάνει το λογικό ο Ρεχάγκελ... Να βάλει στα χαφ τον Τοροσίδη... Να βάλει αριστερά Σπυρόπουλο που έκανε καλή χρονιά, δεξιά στην τελική τον mvp έλληνα του πρωταθλήματος Βύντρα και μπροστά βλέπουμε τι κάνουμε... Και ελπίζω να χώσει κάπου και κάπως τον Νίνη μέσα... Ο μόνος τρόπος να βάλει γκολ η Ελλάδα θα είναι από τα πόδια του... Για να δούμε...

Για τον όμιλο της Αγγλίας, χαλαρά οι Άγγλοι και από πίσω τα αμερικανάκια αφού άλλη ομάδα δεν υπάρχει για μένα...
Γαλλία δεν ξεγράφω...
Ο όμιλος της Γερμανίας είναι δύσκολος
Το ίδιο και της Ολανδίας, με τις μη ευρωπαϊκές χώρες να χτυπάνε την 2η θέση κατ' εμε...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyTue May 18, 2010 12:54 pm

filologos wrote:


Italy … Το απόλυτο φαβορί του ομίλου. Μόνο αν δει ότι δεν την βολεύουν τα σταυρώματα θα χάσει την πρωτιά.

:xaxaxa:
αυτα ειναι :xaxaxa:
κατι για παραγουαη να πω οτι ειναι μια χαρα ομαδα μαγκες Wink
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyTue May 18, 2010 1:13 pm

Group G

Brazil
Korea
Cote d’ Ivore
Portugal

Brazil.. Ok βγαίνει πρώτη και καθαρίζει. Δεν κοιτάει ούτε ζευγαρώματα ούτε τίποτα. Θα μου κάνει εντύπωση αν κάνει κάτι τέτοιο.

Korea… ΔΞ/ΔΑ… Δεν τα πάω καλά μ’ αυτούς. Δεν νιώθω.

Cote D’ Ivore… ΑΝ γίνουν ομάδα μπορούν. Ταλέντο ατελείωτο υπάρχει απλά δεν είναι ομάδα.

Portugal.. Πάλι χωρίς επιθετικούς… Λίεντσον και Αλμέιδα και με το ζόρι να κάνουμε επιθετικό την Κλάψα… Δεν γίνεται έτσι κυρα Πορτογαλία… Πάντως ομάδα έχουν αν και στον τερματά τους δεν εμπιστεύομαι ούτε ξύλινο αυγό, Μπορεί να το σπάσει.
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyTue May 18, 2010 1:18 pm

filologos wrote:
Group G

Brazil
Korea
Cote d’ Ivore
Portugal

Brazil.. Ok βγαίνει πρώτη και καθαρίζει. Δεν κοιτάει ούτε ζευγαρώματα ούτε τίποτα. Θα μου κάνει εντύπωση αν κάνει κάτι τέτοιο.

Korea… ΔΞ/ΔΑ… Δεν τα πάω καλά μ’ αυτούς. Δεν νιώθω.

Cote D’ Ivore… ΑΝ γίνουν ομάδα μπορούν. Ταλέντο ατελείωτο υπάρχει απλά δεν είναι ομάδα.

Portugal.. Πάλι χωρίς επιθετικούς… Λίεντσον και Αλμέιδα και με το ζόρι να κάνουμε επιθετικό την Κλάψα… Δεν γίνεται έτσι κυρα Πορτογαλία… Πάντως ομάδα έχουν αν και στον τερματά τους δεν εμπιστεύομαι ούτε ξύλινο αυγό, Μπορεί να το σπάσει.

Εγώ γιατί ρε παιδιά βλέπω πως αν θα φάει κάποιος σπρώξιμο θα είναι η Ακτή και όχι η Νότιος Αφρική? Οι διοργανωτές όπως και να το κάνουμε ομάδα δεν έχουν... Ακόμα και να τους σπρώξουν δεν ξέρω αν μπορούν... Η Ακτή που έχω ξαναπεί είναι φουλ κομπλεξική ομάδα, κάτι μου λέει οτι θα σπρωχτεί... Και αν γίνει αυτό ο κλάψας θα πιάσει δουλειά νωρίς και μετά διακοπές...
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 EmptyTue May 18, 2010 1:20 pm

Group H

Spain
Switzerland
Honduras
Chile

Spain… Τους βλέπω εύκολα πρώτους. Αν τους πιάσει το κόμπλεξ θα είναι στα νοκ άουτ. Ομάδα με όλη την σημασία της λέξης.

Switzerland… Για να σε δούμε τώρα. Αξίζεις εδώ που ήρθες???

Honduras… Τι να πω ρε παιδία… Έχει 2-3 καλούς παίχτες αλλά μέχρι εκεί.

Chile… Και μόνο το γεγονός ότι πέρασε 2η από τα προκριματικά της Νοτίου Αμερικής λέει πολλά. Έχει να δώσει η ομάδα… Ίσως να είναι και η έκπληξη του Μουντιάλ
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Sponsored content





ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!
Back to top 
Page 3 of 24Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
» Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...
» 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010
» ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ξένα Πρωταθλήματα-
Jump to: