BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Go down 
+6
pontiak
suspect
barboua
lipton
Hammer
seirios
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyFri Jun 11, 2010 3:28 pm

Ο Καίσαρας έχει δίκιο ότι τα πανώ οποιωνδήποτε κάφρων δεν έχουν καμία σχέση με την ιστορία του καθε τόπου και την προσφορά του.
Μόνο που στο τέλος το χαλάει λέγοντας ότι με το ανάποδο πανώ στην Κρήτη "λέγατε άλλα"... Επειδή η τότε συζήτηση είναι ακόμα εκεί, και επειδή δεν "έλεγαν" αυτοί άλλα, αλλά ΕΓΩ έλεγα ακριβώς το ίδιο, βρίζοντας πολύ συγκεκριμένα και ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ τον γνωστό καραγκιοζογράφο που τα συνέδεσε, και για τον οποίο έγινε η τότε διαφωνία. Αυτός λοιπόν έγραφε κάτι που ήταν άσχετο με το πανώ, και το έγραφε σε σάιτ και σε εφημερίδα, όχι σε "οικογενειακό" φόρουμ! Αυτή ήταν η τότε διαφωνία για να μην ξεχνιόμαστε και τη γυρνάμε αλλιώς!
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyFri Jun 11, 2010 3:28 pm

KAISARAS wrote:
Α ΡΕ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΚΡΗΤΕΣ.
ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΣΕΙΣ.
ΜΟΝΑΧΑ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΨΥΧΗ ΠΕΡΗΦΑΝΗ, ΕΛΛΗΝΙΚΗ.
ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΨΥΧΟΙ Κ ΔΕΙΛΟΙ.
ΕΚΕΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΤΕ ?
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΣΑΣ ΗΛΙΚΙΑΣ, ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΛΟΥΜΠΕΣ Κ ΑΡΑΔΙΑΖΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΟΗΣΕΙΣ, ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ.
ΣΟΡΡΥ ΚΑΛΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ, ΑΛΛΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΚΤΡΑΠΕΙ ΣΗΜΕΡΑ.
Κ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΤΙ ΛΕΩ.
-ΑΠΛΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΒΡΙΣΙΜΟ ΤΩΝ ΣΕΡΡΑΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ(ΕΙΝΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΒΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΣΕΡΡΑΙΟΙ.).- ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑΣΕΙΣ <ΕΛΛΗΝΑΡΑ> ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΩ 100%.
ΚΑΙ ΟΙ ΡΕΤΣΙΝΙΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ... ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 342718
Back to top Go down
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyFri Jun 11, 2010 3:30 pm

αλεξ μαλλον εσυ κανεις τον βλακα και πως δεν καταλαβαινεις ....
σε αυτο που λες για την ρακη βασικα γιατι για μενα ειναι και το σοβαροτερο ,φιλε εγω μπορω και την πινω εσυ???
ετσι εγω θα μπορουσα να εχω και μια δικαιολογια....
παμε τωρα υπολοιπα ,σαφως και δεν περιμενα απο τον ψωμιαδη να με υποστηριξει αλλα το εβαλα για τους "υπεροχους φιλαθλους"που αναφερετε ,αλλα αυτο εσυ το κανεις γαργαρα,
σαφως κι εχεις το δικαιωμα να μιλας για ολους και για ολα ,δημοκρατια εχουμε -λεμε τωρα-και σαν χαρακτηρας θα μου εκανες για παπας χαλαρα,νομιζεις οτι εχεις το αλαθητο.....
δεν θυμαμαι να σου ειπα ποτε οτι καλα καναν οι δικοι μας με τους γιαννιωτες , με χαρακτηριζεις κλασσικο ελληνα οπαδο γιατι υπερασπιστικα μια ομαδα της πολης μου ,σε βολευει αυτο καθως εσυ ειπαμε οτι μπορεις να μιλας για ολους και για ολα ,οποτε κι εγω κατα την λογικη σου θα πρεπει να κανω το ιδιο ,ομως σου ειπα παλιοτερα οτι υπαρχουν σπουδαιοτερα πραγματα να κανω απο το να γραφω απαντησεις σε φορουμ και ξερεις ο δικος μου χρονος -στο λεω ταπεινα αυτο -ειναι κυριολεκτικα πολυτιμος....
την ειρωνικη μου κουβεντα περι ανεξαρτησιας την πηρες μετρητοις προφανως γιατι ετσι σε βολευε, τις παραθεσεις και τα εισαγωγικα δεν τα ειδες πουθενα ουτε και την πηγη.....
εθνικα θεματα δεν μπερδευω ,στο μυαλο μου ειναι ξεκαθαρο το ποιος φωναζει βουλγαροι οι τουρκοι οκ??

οσο για την παιδεια οκ ,εγω ειμαι απλα του λυκειου φιλε .αν το χαρτι ειναι αυτο που την οριζει εισαι παραπανω
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyFri Jun 11, 2010 3:32 pm

seirios wrote:
Σε αυτο που λες για την ρακη βασικα γιατι για μενα ειναι και το σοβαροτερο

:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:

ΘΕΟΣ ΤΕΛΟΣ....
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyFri Jun 11, 2010 3:54 pm

seirios wrote:
αλεξ μαλλον εσυ κανεις τον βλακα και πως δεν καταλαβαινεις ....
σε αυτο που λες για την ρακη βασικα γιατι για μενα ειναι και το σοβαροτερο ,φιλε εγω μπορω και την πινω εσυ???
ετσι εγω θα μπορουσα να εχω και μια δικαιολογια....
παμε τωρα υπολοιπα ,σαφως και δεν περιμενα απο τον ψωμιαδη να με υποστηριξει αλλα το εβαλα για τους "υπεροχους φιλαθλους"που αναφερετε ,αλλα αυτο εσυ το κανεις γαργαρα,
σαφως κι εχεις το δικαιωμα να μιλας για ολους και για ολα ,δημοκρατια εχουμε -λεμε τωρα-και σαν χαρακτηρας θα μου εκανες για παπας χαλαρα,νομιζεις οτι εχεις το αλαθητο.....
δεν θυμαμαι να σου ειπα ποτε οτι καλα καναν οι δικοι μας με τους γιαννιωτες , με χαρακτηριζεις κλασσικο ελληνα οπαδο γιατι υπερασπιστικα μια ομαδα της πολης μου ,σε βολευει αυτο καθως εσυ ειπαμε οτι μπορεις να μιλας για ολους και για ολα ,οποτε κι εγω κατα την λογικη σου θα πρεπει να κανω το ιδιο ,ομως σου ειπα παλιοτερα οτι υπαρχουν σπουδαιοτερα πραγματα να κανω απο το να γραφω απαντησεις σε φορουμ και ξερεις ο δικος μου χρονος -στο λεω ταπεινα αυτο -ειναι κυριολεκτικα πολυτιμος....
την ειρωνικη μου κουβεντα περι ανεξαρτησιας την πηρες μετρητοις προφανως γιατι ετσι σε βολευε, τις παραθεσεις και τα εισαγωγικα δεν τα ειδες πουθενα ουτε και την πηγη.....
εθνικα θεματα δεν μπερδευω ,στο μυαλο μου ειναι ξεκαθαρο το ποιος φωναζει βουλγαροι οι τουρκοι οκ??

οσο για την παιδεια οκ ,εγω ειμαι απλα του λυκειου φιλε .αν το χαρτι ειναι αυτο που την οριζει εισαι παραπανω

ΜΠΡΑΒΟ ΤΖΙΜ, ΟΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ΡΑΚΗ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΑΝΤΡΑ. ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ.
ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΕΛΛΗΝΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ, ΕΣΥ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΕ, ΕΓΩ ΘΑ ΣΤΟ ΧΑΛΑΣΩ ?
ΑΛΑΘΗΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ, ΑΛΛΑ ΑΝΟΗΣΙΕΣ ΤΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΣΥ ΣΗΜΕΡΑ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΤΕ. ΝΟΜΙΖΩ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ. Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΩ 50, ΘΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΩΡΙΜΟ ΜΥΑΛΟ, ΑΠΟ ΤΟ ΤΩΡΙΝΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ. ΠΟΥ Κ ΣΤΑ 32 ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΩΡΙΜΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 50ΡΙΣΙΟ.
ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΟΥ Ο,ΤΙ ΘΕΣ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΑΝΤΙΛΟΓΟ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΝΟΗΣΙΕΣ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΕΤΑΣ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ Κ ΛΙΓΑΚΙ, ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ Κ ΑΝ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ , ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ. Κ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΑ ΚΙΟΛΑΣ.
ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 535122 ΚΑΝΤΕΣ ΑΛΛΟΥ, ΟΧΙ ΣΕ ΜΕΝΑ.
ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΡΙΘΜΗΣΕΣ Κ ΠΟΥ ΠΟΛΕΜΗΣΑΝ ΟΙ ΚΡΗΤΕΣ Κ ΠΟΥ ΟΧΙ.
ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ Κ ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥΣ. ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣ ΜΑΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.
ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟ 50ΡΙΣΙΟ ΣΟΥ ΜΥΑΛΟ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΣΑΦΗΝΙΣΜΕΝΗ Η ΕΝΝΟΙΑ ''ΕΘΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ''. ΑΝΟΙΞΕ ΕΝΑ ΛΕΞΙΚΟ, ΔΕΣ ΜΕΤΑ ΤΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΕΓΡΑΨΕΣ Κ ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ.
Α Κ ΠΟΥ ΣΑΙ, Η ΠΑΙΔΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΟ ΤΟΥ Η΄ ΣΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ.
ΤΑ ΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΟΛΑ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΤΑ ΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ SALAD BAR.
Η ΑΓΩΓΗ Κ Η ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ.
ΜΑΛΛΟΝ Η ΡΑΚΗ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ Κ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΑΛΙ :xaxaxa:

ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΟΠΛΑ Κ ΚΗΡΥΞΤΕ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ, ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Κ ΟΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΘΕΛΕΤΕ.
ΑΝ ΤΟΣΟ ΣΑΣ ΚΟΒΕΙ, ΤΟΣΟ ΝΑ ΛΕΤΕ.
ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ, ΟΣΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyFri Jun 11, 2010 4:01 pm

Καίσαρα

Υπάρχει ένα πράγμα που με ενοχλεί να το βλέπω και όχι μόνο επειδή προσωπικά το έχω γευτεί επανειλημμένως.

Αυτές οι προσωπικές και υποτιμητικές επιθέσεις σε δέκα όλα κι όλα "φιλαράκια" που γράφουν εδώ μέσα είναι πολύ κακόγουστες... Πάρα πολύ όμως... Και τουλάχιστον σε πρώτη ανάγνωση, δεν εντάσσονται ούτε σε καζούρα ούτε σε πλάκα. Είναι άλλο να πεις τον άλλον μαλάκα γίδι ή οτιδήποτε στην καζουροκουβέντα, και άλλο μια ολόκληρη παράγραφος υποτίμησης.

Και είσαι ο μόνος που το κάνει συνεχώς, παρότι όλοι διαφωνούμε με τους άλλους συχνότατα!
Back to top Go down
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyFri Jun 11, 2010 4:19 pm

suspect wrote:
Καίσαρα

Υπάρχει ένα πράγμα που με ενοχλεί να το βλέπω και όχι μόνο επειδή προσωπικά το έχω γευτεί επανειλημμένως.

Αυτές οι προσωπικές και υποτιμητικές επιθέσεις σε δέκα όλα κι όλα "φιλαράκια" που γράφουν εδώ μέσα είναι πολύ κακόγουστες... Πάρα πολύ όμως... Και τουλάχιστον σε πρώτη ανάγνωση, δεν εντάσσονται ούτε σε καζούρα ούτε σε πλάκα. Είναι άλλο να πεις τον άλλον μαλάκα γίδι ή οτιδήποτε στην καζουροκουβέντα, και άλλο μια ολόκληρη παράγραφος υποτίμησης.

Και είσαι ο μόνος που το κάνει συνεχώς, παρότι όλοι διαφωνούμε με τους άλλους συχνότατα!


η αγωγη και η παιδεια που λεγαμε παραπανω ειναι αυτη
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyFri Jun 11, 2010 5:15 pm

Α ΡΕ ΑΛΕΞ,ΚΡΙΜΑ, ΛΙΓΟ ΓΛΩΣΣΑ ΒΑΛΕ ΜΕΣΑ affraid
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 907572 ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 907572 ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΛΑΘΟΣ ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 970182 ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 970182
ΚΕΡΔΙΣΕΣ ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 211723
Y.Γ. ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΑΙ Smile
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyFri Jun 11, 2010 6:20 pm

seirios wrote:

το χαριλαου με τον ηρακλη

ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΥΡΙΕ ΜΗΤΣΕ Ο ΑΡΗΣ ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΕ ΜΕ 10 ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕΣ ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ. ΗΤΑΝ ΝΟΜΙΖΩ Η ΜΟΝΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΙΜΩΡΙΑ. ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ Η ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ. ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΕ ΔΙΚΑΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΙΣΧΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ . ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΤΙΜΩΡΙΕΣ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΑΝΑΛΟΓΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ Η ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗΣ ΕΚΤΑΣΗΣ ?
ΟΙ ΚΑΦΡΟΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΡΩΜΑ. Η ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑΤΡΟ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ ΣΤΟ ΣΩΤΗΡΙΟ 2010 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ. ΙΣΩΣ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. Ο ΜΟΝΟ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ. 15 ΜΥΡΙΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΕΟΥΡΟΣ ΣΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ -ΜΕΞΙΚΟ ΣΤΗΝ ΦΕΑΡ ΟΤΑΝ ΠΑΡΑΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΡΕΥΜΑ ΚΑΙ ΝΕΡΟ. Η ΑΠΟΛΥΤΟ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΤΙΚΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ .ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΙ ΣΤΗΝ Β ΕΘΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΣΑΝΙΔΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΠΙΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΕΡΔΟΣ.
Back to top Go down
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyFri Jun 11, 2010 6:30 pm

ρε τολη περιστατικα αναφερω απλα ,και δεν ξεχνω οτι ο αρης περα απο την τιμωρια εχασε και κατηγορια,δεν αναφερθηκα στο γεγονος για να συγκρινω κατι ....
......και συμφωνω απολυτως οτι για την βλακεια ,δεν υπαρχει γιατρεια καθως και οτι ειναι αητητη
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyFri Jun 11, 2010 6:36 pm

seirios wrote:
ρε τολη περιστατικα αναφερω απλα ,δεν αναφερθηκα στο γεγονος για να συγκρινω κατι ....

ΤΟ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ, ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΗΣΩ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ .
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyFri Jun 11, 2010 6:40 pm

seirios wrote:
suspect wrote:
Καίσαρα

Υπάρχει ένα πράγμα που με ενοχλεί να το βλέπω και όχι μόνο επειδή προσωπικά το έχω γευτεί επανειλημμένως.

Αυτές οι προσωπικές και υποτιμητικές επιθέσεις σε δέκα όλα κι όλα "φιλαράκια" που γράφουν εδώ μέσα είναι πολύ κακόγουστες... Πάρα πολύ όμως... Και τουλάχιστον σε πρώτη ανάγνωση, δεν εντάσσονται ούτε σε καζούρα ούτε σε πλάκα. Είναι άλλο να πεις τον άλλον μαλάκα γίδι ή οτιδήποτε στην καζουροκουβέντα, και άλλο μια ολόκληρη παράγραφος υποτίμησης.

Και είσαι ο μόνος που το κάνει συνεχώς, παρότι όλοι διαφωνούμε με τους άλλους συχνότατα!


η αγωγη και η παιδεια που λεγαμε παραπανω ειναι αυτη


ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΜΑΓΚΕΣ.
ΟΤΑΝ ΒΡΕΧΕΙ, ΛΕΩ ΒΡΕΧΕΙ.
ΑΝ ΜΕ ΦΤΥΣΟΥΝ, ΔΕ ΛΕΩ ΒΡΕΧΕΙ.
ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ, ΚΑΤΑΛΑΒΕ.
ΓΡΑΦΤΗΚΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ, ΤΕΡΑΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ 50ΑΡΗ Κ ΕΝΑΝ 45ΑΧΡΟΝΟ Κ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΡΕ Suspect ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ?
ΑΥΤΟΣ ΕΙΜΑΙ, ΑΝ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΩ, ΜΗ ΣΥΝΔΙΑΛΕΓΕΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.
ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΡΙΝΕΙΣ ΤΙΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΑΝΟΗΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ, ΚΑΘΕΣΑΙ Κ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ?
ΔΕ ΣΤΑ ΖΗΤΗΣΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΑΝ ΣΤΑ ΖΗΤΗΣΩ ΠΟΤΕ, ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ.
ΑΝ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΠΑΠΑΤΖΗΔΕΣ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΣΑΣ ΓΙΝΕΤΕ Κ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΟΗΣΙΕΣ Κ ΤΕΤΟΙΕΣ ΧΟΝΤΡΑΔΕΣ, ΟΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΑΝ, ΚΑΝΤΕ ΤΟ.
Κ ΚΑΝΤΕ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΡΙΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΜΟΥ, ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΕΡΙΚΟΙ.
ΜΠΕΡΔΕΨΑΤΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ, ΜΕ ΕΘΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ, ΜΕ ΑΓΩΝΕΣ Κ ΠΟΛΕΜΟΥΣ.
Ο ΑΛΛΟΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΠΕΙΛΗΣΕ ΚΙΟΛΑΣ, ΣΑΝ ΚΑΝΑ 5ΧΡΟΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. ''ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ'' ΜΑΣ ΕΙΠΕ.
ΔΗΛ ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΡΕ ΝΙΚΟΛΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΟΗΣΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ?
ΑΝ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΑΝΟΗΣΙΕΣ, ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΠΟΛΥ.
ΑΛΛΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΕΞΥΠΝΟΠΟΥΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΟΙ 2 ΣΑΣ, ΟΤΙ , ΩΠ , ΚΑΝΑΜΕ ΜΛΚΙΑ, ΤΙ ΑΗΔΙΕΣ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ Κ ΓΡΑΦΟΥΜΕ, ΠΟΥΛΑΤΕ Κ ΤΡΕΛΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ. ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΟ ΥΦΟΣ ΜΟΥ.
ΟΚ ΜΑΓΚΕΣ, ΑΝ ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΜΟΥ, ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ 200 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΜΟΥ ΟΙ ΑΗΔΙΕΣ ΠΟΥ ΑΡΑΔΙΑΣΑΤΕ.
ΟΣΟ Κ ΑΝ ΔΕ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙΤΕ, ΑΗΔΙΕΣ ΓΡΑΨΑΤΕ.
Κ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ 15 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ, ΕΧΕΤΕ Κ ΜΙΑ ΗΛΙΚΙΑ, ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΩΡΙΜΑ, ΑΠΟ ΟΣΟ ΔΕΙΞΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ.

Υ.Γ. ΝΙΚΟΛΑ, ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ''ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ'' ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ, ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ, ΔΕ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ.
ΑΥΤΑ Κ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ ΧΩΝΕΤΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ, ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙ Η ΣΤΡΟΥΘΟΚΑΜΗΛΟΣ.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyFri Jun 11, 2010 6:51 pm

Για τίποτα δεν είστε ρε... ΜΙΑ ΓΑΜΟσυζητηση χωρις μπινελικι και χωρίς να την πειτε στον αλλον δεν μπορειτε να κανετε.... ΕΛΕΟΣ

Και απο εδω και περα αυτο θα γινεται... Οταν ξεφευγετε θα κλειδωνει το τοπικ...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptySat Jun 12, 2010 12:09 pm

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΩ
ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ Ο ΑDMIN ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 907572 ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ
(Ο ΑDMIN ΞΕΡΕΙ)!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΙΚ ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 774721
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptySat Jun 12, 2010 12:39 pm

Επειδη ειδα οτι πηγαινε αλλου το θεμα χθες δεν ασχοληθηκα. Δυο διευκρινησεις μονο για μενα.
Ειπα το εξης: Με οσα εχουν γινει φετος στο γηπεδο του οφη, για μενα θα επρεπε να ειχε τιμωρηθει τουλαχιστον τρεις φορες με οποιονδηποτε τροπο. Τονισα πριν πω οτιδηποτε οτι ναι ο οφη στο συγκεκριμενο ματς η καλυτερα στη συγκεκριμενη φαση αδικηθηκε. Απλα εμενα σαν τριτο το συνολο του πρωταθληματος (κανοντας ενα συμψηφισμο στο κεφαλι μου) μου εδειξε οτι ο οφη δε θα επρεπε να ανεβει. Ο Αρης, οπως προεπωθηκε, ουσιαστικα μηδενιστηκε και επεσε λογω επεισοδιων.
Απο κει και περα προσωπικα δεν εχω και δεν προκειται ποτε να διαφωνησω με οποιαδηποτε τιμωρια για καφριλικια,ειτε ειναι για την ομαδα μουμ ειτε για οποιαδσηποτε αλλη, γιατι μαλλον εχω διαφορετικη αποψη για το ποδοσφαιρο. Βλπεω μπαλα γιατι ειναι ψυχαγωγια και μονο και ειμαι αεκ γιατι επρεπε να ημουν μια ομαδα (για να συμμετεχω στον χαβα) και απο μικρος για καποιο λογο εγινα αεκ. Το να ριξουν σημερα την αεκ 15 κατηγοριες γιατι οι οπαδοι της θα κανουν εγκληματα, ουτε που θα με νοιαξει, θα πω και μπραβο. γιατι οπαδοι μιας ομαδας που σκοτωνουν , απλα δεν πρπει να υπαρχουν και για να μην υπαρχουν οπαδοι θα πρεπει να μην υπαρχει ομαδα.

τα ιστορικα που μπλεξατε, αντιληφθηκα μεν για ποιο λογο τα μπλεξατε, αλλα τα θεωρω και ανουσια γιατι σε αυτη τη χωρα καθε τετοια συζητηση δεν εχει νοημα. Αν το καφριλικι του καθε ηλιθιου μαζοποιημενου και χειραγωγιμενου κοσμου το παιρναμε σοβαρα υποψη θα ειχαμε προβληματα υγειας.
Και στο φιναλε αν εσεις παιδια νευριασατε για ενα πανω η για ενα συνθημα και αναγαγατε το θεμα στην ιστορια, εγω σαν Ποντιος εχω να πω πολλα περισσότερα για ολους τους υπολοιπους ελληνικους πληθυσμους.


τελος κατι για να ερθουμε στα ισα μας, μια ερωτηση βασικα στον κ. Admin.
Η διαφωνια και το "προβλημα" ειναι κυριως μεταξυ του μητσου, του νικου και του αλεξ. και οι τρεις στο συγκεκριμενο ιστοτοπο ειναι διαχειρηστες. Ως γνωστον οι διαχειρηστες μπορουν να γραψον και σε κλειδωμενη ενοτητα. Ποια η σκοπιμοτητα λοιπον του κλειδωματος; :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptySat Jun 12, 2010 5:34 pm

Χρηστο ο αλεξ δεν ειναι διαχειριστης απλα μέλος είναι
Υ.Γ. Χρήστο λες(Τονισα πριν πω οτιδηποτε οτι ναι ο οφη στο συγκεκριμενο ματς η καλυτερα στη συγκεκριμενη φαση αδικηθηκε.)E, όχι ρε Χρήστο σε μία φάση....άστο καλύτερα..
Απλά η διαφωνία μου είναι ότι εγώ αναφέρθηκα σε ένα ματς(τελικό) αγωνιστικά και μόνο, το τι κάνουν οι κάφροι της ομάδας μου και κάθε ομάδας βεβαίως και είναι άλλη υπόθεση και αν είναι να τιμωρηθεί η κάθε ομάδα όπως κα ιη δικιά μου,αν είναι να τιμωρηθεί και καλά να πάθει,συμφωνώ!!!
Αλλά ρε Χρήστο να θυμάσαι τι έκαναν οι κάφροι το χειμώνα είναι άνφαιρ με το αγωνιστικό μέρος...εκεί είναι η διαφωνία μου...
Και όπως έχεις πει με έχεις για άτομο που δεν προκαλώ και μου έχεις δείξει κάποιο σεβασμό που είναι ανάλογος και προς εσένα.
ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 774721
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptySat Jun 12, 2010 6:09 pm

Νικο, καταρχην ο Αλεξ σ'αυτο το topic ειναι συντονιστης κι αυτο δεν ξερω τι σημαινει, νομιζω μπορει να γραψει, αλλα δεν παιρνω κι ορκο. Για τον αγωνα τωρα, μπορει να αδικηθηκε σε ολο το παιχνιδι , δεν εξεταζω αυτο εγω. Για μενα σαν τριτο καλα εκανε και δεν ανεβηκε. Εσυ που υποστηριζεις την ομαδα τα βλεπεις αλλιως. Ειναι απολυτα λογικο.

Προφανως και υπαρχει σεβασμος απο μερους μου, αλοιμονο. Και επιτρεψτε μου μια συμβουλη, αν και πολυ μικροτερος. Δεν υπαρχει λογος να χαλιομαστε εδω μεσα. Ψυαχαγωγικοι και μονμο ειναι οι λογοι υπαρξης αυτο του φορουμ αλλα και του σαιτ, μην ξεφευγουμε, ειναι κριμα. Αλλωστε λιγο ολυ γνωριζομαστε αρκετα χρονια μεσα απο τετοιου ειδους ιστοτοπους
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyMon Apr 18, 2011 8:34 pm

ΟΦΗ-Παναιτωλικός=1-0.Με ενα Αντίο στον Μεγάλο Απών Μανώλη Ρασούλη.

Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: ΚΟΠΗΚΕ Ο ΟΦΗ...   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyMon May 23, 2011 7:32 pm

Η επιτροπή εφέσεων αδειοδότησης της ΕΠΟ απέρριψε το φάκελο του ΟΦΗ με ψήφους 2-1. Τα μέλη της επιτροπής Σμαϊλης και Πάλλης ψήφισαν αρνητικά για τον ΟΦΗ, ενώ θετική ήταν η ψήφος του προέδρου της επιτροπής κ. Γυφτάκη.

Πληροφορίες αναφέρουν ότι αιτία της απόρριψης του φακέλου του ΟΦΗ ήταν οι εκπρόθεσμες πληρωμές σε Σουλεάπ και Πίρσμαν! Να σημειώσουμε βέβαια ότι στον Πίρσμαν είχαν καταβληθεί 180.000 Ευρώ και είχε εξοφληθεί, ενώ ο Ρουμάνος Σουλεάπ είχε εισπράξει 50000 Ευρώ και είχε γίνει συμφωνηθεί εγγράφως διακανονισμός για τα υπόλοιπα χρήματα!

Αντιθέτως εγκρίθηκαν οι φάκελοι του Πανθρακικού και της Δόξας Δρ. που παίρνουν μέρος στα πλει οφ μαζί με Λεβαδειακό και Βέροια. Τα Τρίκαλα δεν πήρα άδεια!

Η σκανδαλώδης ανακοίνωση της ΕΠΟ:

"Η Επιτροπή Εφέσεων Αδειοδότησης της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας κατά τη σημερινή της συνεδρίαση έλαβε τις ακόλουθες αποφάσεις:

1.Εκανε δεκτή τυπικά και κατ' ουσίαν την έφεση της ΠΑΕ Πανθραικός. Εκδίδει άδεια UEFA για την περίοδο 2011-2012 και της επιβάλλει πρόστιμο 5.000 ευρώ για παραβάσεις καταληκτικών προθεσμιών.

2.Εκανε δεκτή τυπικά και κατ' ουσίαν την έφεση της ΠΑΕ Δόξα Δράμας. Εκδίδει άδεια UEFA για την περίοδο 2011-2012 και της επιβάλλει πρόστιμο 3.000 ευρώ για παραβάσεις καταληκτικών προθεσμιών.

3.Εκανε δεκτή τυπικά και απέρριψε κατ' ουσίαν την έφεση της ΠΑΕ ΟΦΗ.

4.Δέχεται ομόφωνα τυπικά και κατ΄ ουσίαν κατά πλειοψηφία την κρινόμενη έφεση της ΕΠΟ κατά της απόφασης της Πρωτοβάθμιας Επιτροπής Αδειοδότησης και της ΠΑΕ Τρίκαλα.
Από omιlitis.gr



Y.G.Τι να πω τώρα να μη γίνω γραφικός μου χάλασαν τη διάθεση !!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyMon May 23, 2011 7:37 pm

Μαχλάς: "Θα δείξω τα χαρτιά ένα προς ένα!"

Για πραξικόπημα κατά του ΟΦΗ έκανε λόγο ο Νίκος Μαχλάς μιλώντας στον Athletic Radio 104,2 τονίζοντας πως η ομάδα δεν έχει καμία εκκρεμότητα.



Ο πρόεδρος του ΟΦΗ μιλώντας για την απόφαση – κόλαφο κατά του συλλόγου, προκάλεσε τον οποιονδήποτε ποδοσφαιριστή που – ισχυρίζεται η επιτροπή – ότι του οφείλονται χρήματα και να το πει δημόσια.

Παράλληλα, ο Νίκος Μαχλάς τόνισε ότι θα πάει ο ίδιος στον Σοφοκλή Πιλάβιο για να παραδώσει τον φάκελο του ΟΦΗ ώστε να τον δει ενώ υπογράμμισε ότι δεν υπάρχει καμία απολύτως εκκρεμότητα.

Αναλυτικά όσα δήλωσε στον Athletic Radio 104,2 ο Νίκος Μαχλάς

Για την απόφαση απόρριψης κατά του ΟΦΗ: «Το απόγευμα αυτό μας το έκαναν τραγικό γιατί κάποιοι άνθρωποι έκαναν το μεγαλύτερο έγκλημα στο ελληνικό ποδόσφαιρο. Έχει γίνει ένα από τα μεγαλύτερα πραξικοπήματα κατά του ΟΦΗ. Έχει γίνει ένα από τα μεγαλύτερα πραξικοπήματα στην ιστορία του ελληνικού ποδοσφαίρου. Θέλουμε να δούμε το αιτιολογικό γιατί η δήθεν δικαιολογία είναι ότι κάποιοι ποδοσφαιριστές είναι απλήρωτοι. Είναι μια πολύ φτηνή δικαιολογία. Έχουμε τα δικαιολογητικά και τα δείχνουμε Το λέω: Όποιος είναι απλήρωτος να βγει και να το καταγγείλει. Έχουμε ακολουθήσει κάθε νόμιμο τρόπο για να είμαστε εντάξει. Οι δικηγόροι μας έχουν κάνει τα πάντα. Έχουμε πληρώσει 500.000 ευρώ. Είμαστε ένταξει, πληρώνουμε το κράτος, έχουμε εξοφλήσει τους πάντες. Έχουν διαπράξει ένα έγκλημα. Εγώ προσωπικά ντρέπομαι για όλα αυτά και τους καλώ να είναι δίκαιοι. Είναι μια αδικία κατά του ΟΦΗ αλλά και του ποδοσφαίρου».

Για τον ισχυρισμό περί οφειλών: «Ο κύριος Πάλλης είπε ότι 10 ποδοσφαιριστές έχουν κάνει καταγγελίες πως δεν έχουν πάρει τα χρήματα τους. Αυτό υποστήριξε! Είναι ψέματα γιατί έχουμε προσκομίσει όλα τα έγγραφα ότι έχουν πάρει τα χρήματα τους. Υπάρχουν έγγραφα και αποδείξεις από τράπεζες. Ξαναλέω πως προκαλώ τους ποδοσφαιριστές να βγουν και να τα καταγγείλουν. Πως μπορούν να βγάλουν μια απόφαση όταν υπάρχει μια τακτοποίηση. Δεν έχουμε διαπράξει καμία παρανομία, είμαστε μια τίμια ομάδα και το πληρώνουμε. Είδαμε και πέρυσι την αντιμετώπιση που είχαμε στα πλέι – οφ για να μείνουμε εκτός Σούπερ Λιγκ. Όπως εμείς που τιμούσαμε την Ελλάδα στο εξωτερικό, αυτό είναι το ευχαριστώ. Να μας δώσουν το σκεπτικό. Είμαι 100% σίγουρος ότι έχουν κάνει λάθος. Ας βγουν να μας πουν ποιοι ποδοσφαιριστές δεν έχουν πληρωθεί».

Για το τι ειπώθηκε στα στελέχη του ΟΦΗ: «Έχουν πάει εμπειρογνώμονες που λένε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα στην αύξηση του μετοχικού κεφαλαίου. Πως γίνεται με τέτοια ιδιοκτησία να μην είναι βιώσιμο το σωματείο; Η ΑΕΚ, ο ΠΑΟΚ, ο Ολυμπιακός και ο Παναθηναϊκός πόσα χρήματα χρωστάνε; Νιώθω μια αηδία και αδικία. Δεν έχουμε κανένα πλαστό έγγραφο. Έχουμε μια υγιής διοίκηση και πάνε να τα πετάξουν όλα στα σκουπίδια. Αν αισθανόμουν ότι η ομάδα έπρεπε να πέσει, θα το έλεγα. Να πέσει ο ΟΦΗ και ο κάθε ΟΦΗ που χρωστάει. Θα ήμουν ο πρώτος που θα το έλεγα. Είμαστε η πιο τίμια ομάδα στην Ελλάδα. Είναι απίστευτο αυτό που γίνεται. Ο κύριος Πάλλης μας είπε πως θα μας δώσουν το σκεπτικό αύριο. Ελπίζω να γίνει αυτό και να μην πάνε εκεί που το θέλουν. Ορισμένοι δεν έχουν ιδέα από ποδόσφαιρο και θέλουν να κόψουν τα φτερά αυτής της ομάδας».

Για τις ενέργειες που έγιναν: «Όλα έχουν γίνει σωστά. Τους έχουμε ξοφλήσει 100%. Είμαστε τόσο καθαροί και νιώθω στο πετσί μου όλη την αδικία που έχει γίνει. Να μας πουν αυτοί, ποιοι είναι αυτοί που τους οφείλονται χρήματα. Τα δικά μας χαρτιά είναι τα καλύτερα στοιχεία που έχουμε».

Για το ποδοσφαιρικό τμήμα: «Όλα τα παιδιά είναι ήρωες που δίνουν τον αγώνα τους. Είναι πραξικόπημα και το λέω με πλήρη συνείδηση. Πως μπορούμε να μιλάμε για την επόμενη μέρα όταν θέλουν να διαλύσουν μια ομάδα; Έχουν κάνει πολύ καλά την δουλειά τους, έχουμε πληρώσει τους πάντες. Θα πάω τα χαρτιά στον κύριο Πιλάβιο και θα τα δείξω ένα προς ένα».


Επιμέλεια: Athletic Radio


Υ.Γ. ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΩΩΕΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ;;;;;ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΙΤΙΟΛΟΓΣΗ ΤΗς ΕΠΙΤΡΟΠΗς ΑΥΡΙΟ.........
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyMon May 23, 2011 7:46 pm

Εγώ πάντως δε βλέπω λόγο να είναι οποιοσδήποτε στημένος εναντίον του ΟΦΗ... Η λογική μου λέει ότι αντιθέτως θα τον πρόσεχαν κιόλας...
Χωρίς να μπούμε στα άγνωστα επιμέρους θέματα... δηλ αν τους έχει εξοφλήσει, οι τύποι που το κρίνουν, μαλάκες είναι;
Τις γριές τις βγάλανε στο δρόμο, για να σκάσουν μετά αμέσως τα πλαστά χαρτιά...!
Με τον ΟΦΗ είμαι κι εγώ και με χαλάει, αλλά δε νομίζω ότι τον κυνηγάει κανείς...
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyTue May 24, 2011 9:12 am

Tης κακομοίρας γίνεται,μέχρι κατάληψη ραδιοφωνικού σταθμού στην Πάτρα What a Face What a Face ,αλλά δε μασάω εγώ,περιμένω την αιτιολόγηση της απόφασης...βρήκα βιντεάκι χαβαλέ με Πας....μετον γνωστό Χίτλερ...
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyTue May 24, 2011 1:59 pm

«Ή δεν έχουν ελέγξει καλά το φάκελο ή υπάρχει δόλος»
Επιμέλεια: Μανώλης Σαρρής

Κάλεσμα στον Σοφοκλή Πιλάβιο έκανε ο Νίκος Μαχλάς ώστε να δώσει λύση στο θέμα της άδειας του ΟΦΗ τονίζοντας ότι “ο πρόεδρος και τα μέλη της επιτροπής νιώθουν ότι κάτι δεν πάει καλά”.

Ο πρόεδρος του ΟΦΗ μιλώντας στον ραδιοφωνικό σταθμό NovaΣΠΟΡ FM 94.6 και αναφερόμενος στην απόφαση της απόρριψης του φακέλου δήλωσε «έτσι μας έχουν καταντήσει και εμάς και το ελληνικό ποδόσφαιρο. Δεν θέλω να αρχίσω και να κατηγορώ γιατί το ποδόσφαιρο έχει δεχτεί πολλά χτυπήματα. Βρίσκομαι στην Αθήνα για αποδοθεί δικαιοσύνη, για πράγματα που είναι τίμια».

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Νίκου Μαχλά

Για το αν είναι σίγουρος ότι ο φάκελος είναι πλήρης:
«Σχεδόν ναι. Δεν υπάρχει κάτι αναληθές, ενώ υπάρχουν και αποδεικτικά στοιχεία ποδοσφαιριστών. Οφειλές που είναι είτε εξοφλημένες, είτε έχουν διακανονιστεί με υπογραφές παικτών και όλα αυτά υπήρχαν στο φάκελο. Εμείς πιστεύαμε ότι ήταν σίγουρη η αδειοδότηση και κάναμε σχεδιασμό για τα πλέι οφ και πέσαμε από ουρανοξύστη. Είμαστε καθαροί και τίμιοι, υπάρχει ελπίδα πάρουμε την άδεια. Ούτε πλαστές ενημερότητες έχουμε μέσα, ούτε πλαστές υπογραφές παικτών και αυτό είναι επίτευγμα στις μέρες που ζούμε και με αυτά που βλέπουμε. Είμαστε οι μοναδική που δεν έχουμε διπλά συμβόλαιο και δεν υπάρχουν μαύρα χρήματα. Θέλουμε να είμαστε εντάξει απέναντι προς το κράτος και τους παίκτες. Η βιωσιμότητα του συλλόγου στο μέλλον που χρησιμοποίησαν κάποιοι ως δικαιολογία είναι τεράστιο λάθος γιατί η ομάδα έχει μεγάλη περιουσία. Το προπονητικό της κέντρο, πολύ κόσμο, είμαστε πρώτοι σε διαρκείας, πως γίνεται να μην έχει βιωσιμότητα».

Για το σκεπτικό της απόφασης:
«Ο πρόεδρος και τα μέλη της επιτροπής αρχίζουν και νιώθουν ότι κάτι δεν πάει καλά. Ή δεν έχουν ελέγξει καλά το φάκελο ή υπάρχει δόλος. Αν ανοιχτεί ο φάκελος μπροστά σε όλους και φανούν 10 παίκτες, δεν είναι τόσοι αλλά ας πούμε 10, θα δει ότι είναι όλοι ρυθμισμένοι. Αν υπάρχει παίκτης του ΟΦΗ που δεν έχει ρυθμιστεί να βγει και να με καταγγείλει. Φτάσαμε σε σημείο να πολεμάμε να επιβιώσουμε, κάτι δύσκολο με την κρίση στην Ελλάδα, γιατί να μας κόψουν το δικαίωμα να πάμε στην Α’ Εθνική, όπου ανήκει η ομάδα, βάσει της ιστορίας της; Γιατί αυτή η αδικία να γίνει και να περάσει έτσι;»

Για την πηγή των εσόδων του ΟΦΗ:
«Έχει γίνει αύξηση μετοχικού κεφαλαίου. Τα χρήματα που ξοδεύουμε έχουν προκύψει από μετόχους».

Για την περίπτωση του Ράινερ Μάουρερ:
«Έχουμε διακανονίσει και έχει υπογράψει ο δικηγόρος του. Μπορώ να δώσω τηλέφωνα και να τα πει ο ίδιος».

Για το τι περιμένει να γίνει στη συνέχεια:
«Για μένα έχει κάνει λάθος η επιτροπή. Μας απέρριψαν με το σκεπτικό ότι είμαστε εκπρόθεσμοι. Δεν γίνεται να μας κόψει επειδή αργήσαμε να πληρώσουμε 10 μέρες. Όπως ανακλήθηκε ο φάκελος των Τρικάλων, θα δουν και τον δικό μας και τα ατράνταχτα στοιχεία που έχει μέσα. Έχουμε πληρώσει μέχρι και παίκτες που δεν τους ξέρει άνθρωπος. Εγώ πιστεύω ότι τη λύση πρέπει να τη δώσει ο κ. Πιλάβιος που είναι αρμόδιος της ΕΠΟ. Και του έχω εμπιστοσύνη για την τιμιότητά του. Κάτι δεν έχει δει η επιτροπή, κάτι έχει ξεχάσει στην άκρη. Εγώ είμαι διατεθειμένος να του δώσω όλα τα στοιχεία. Αν βρεθεί ένας ανικανοποίητος, εγώ πρώτος θα πω να μας ρίξουν στην Δ’ Εθνική, όχι να μας αφήσουν στην Β’».

Για τις αντιδράσεις του κόσμου στο Ηράκλειο:
«Η ομάδα παράγει αθλητισμό και ο κόσμος έχει αγανακτήσει με αυτά που γίνονται. Στα ματς που δίνουμε εντός έδρας δεν έχει γίνει το παραμικρό, δεν πέφτει ούτε μπουκάλι. Γιατί θέλουν να μας αναγκάσουν να γίνουμε ομάδα του στοιχήματος; Τι θέλουν να στήνουμε παιχνίδια;»
Aπό gentikoule.gr................
Y.G Τι πα να πει Σχεδόν ναι What a Face What a Face Πως λέμε, μια με ολίγην What a Face
Εκεί που με πείθει μου τα χαλάει.............
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyWed May 25, 2011 8:50 am

Βάζει φωτιά στις αδειοδοτήσεις των ομάδων ο ΟΦΗ!
Επιμέλεια: Μανώλης Σαρρής

Μετά το ΠΡΑΞΙΚΟΠΗΜΑ που στήθηκε εις βάρος του ΟΦΗ, η Κρητική ομάδα περνάει στην αντεπίθεση και όπως αποκάλυψε το Aθλητικό Metropolis προχώρησε σε καταγγελία εις βάρος ομάδας της Σούπερ Λιγκ που αδειοδοτήθηκε παράνομα.

Μάλιστα, όπως ανέφερε ο ραδιοφωνικός σταθμός της Θεσσαλονίκης, ο ΟΦΗ προχώρησε σε επίσημη καταγγελία εις βάρος ομάδας που πήρε την άδεια συμμετοχής και ενώ όφειλε το ποσό των 130.000 ευρώ σε ποδοσφαιριστή – δίχως μάλιστα το παραπάνω ποσό να έχει διακανονιστεί από την πλευρά του συλλόγου έως τις 31 Μαρτίου.

Στον ΟΦΗ δεν θέλησαν να πουν κάτι παραπάνω, ούτε να “ανοίξουν τα χαρτιά τους” όμως είναι προφανές ότι πλέον στην Κρητική ομάδα προχωρούν άμεσα σε ενέργειες που έχουν σαφή στόχο την άμεση αντεπίθεση με σκοπό την δική του δικαίωση.

από gentikoule.gr
Y.G. Της παρδαλής θα γίνει χαχαχαχαχα.---Μάλλον από ότι κατάλαβα το μόνο που φαίνεται να είναι εναντίον Οφη, η καθυστέρηση πληρωμής κάποιου παίκτη πέραν της 31/12/10....που βέβαια είναι ο πλέον αστείος λόγος για να κόψεις οποιαδήποτε ομάδα και ειδικά ομάδα με πολύ κόσμο και μέλλον...Μιλάμε για πολύ ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 93294 ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 93294 ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 93294 αν είναι μόνο αυτός ο λόγος...είδωμεν...
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 EmptyWed May 25, 2011 11:45 am

Καταγγελία του ΟΦΗ κατά του Ολ. Βόλου για παράτυπη αδειοδότηση!
Επιμέλεια: Μανώλης Σαρρής

Όπως αποκάλυψε ο Αthletic Radio 104,2, ο ΟΦΗ έχει κάνει καταγγελία κατά του Ολυμπιακού Βόλου για παράνομη αδειοδότηση καθώς οφείλει στον Ερόλ Μπουλούτ το ποσό των 130.000 ευρώ.

Οι Βολιώτες πήραν πέρυσι την άδεια συμμετοχής και ενώ στον Τούρκο ποδοσφαιριστή οφείλεται το παραπάνω ποσό δίχως ο ίδιος μάλιστα να έχει υπογράψει τα έγγραφα που αποδεικνύουν ότι έχει γίνει διακανονισμός της οφειλής προς το πρόσωπο του. Στον ΟΦΗ προχώρησαν σε αυτήν την καταγγελία ενώ και ο ίδιος ο Ερόλ Μπουλούτ έχει υπογράψει τα έγγραφα που αποδεικνύουν ότι το 2010 ο Ολυμπιακός Βόλου πήρε την άδεια συμμετοχής δίχως να έχει πάρει τα χρήματα ή να έχει γίνει διακανονισμός.

Το θέμα είχε γίνει γνωστό πριν από κανένα 20ημερο περνώντας τότε στα “ψιλά” και δίχως να ασχοληθεί κάποιος. Όμως, φαίνεται ότι στην Ελλάδα της παρατυπίας και της παρανομίας κανένας δεν έχει το δικαίωμα να αντιστέκεται σε όλα αυτά τα σκάνδαλα που δημιουργούνται.

από gentikoule.gr
Y.G. ΡΕ ΤΟΝ ΜΠΕΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 535122 ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 535122 ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 278587 ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 278587 ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 227799 ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 227799
Back to top Go down
Sponsored content





ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ   ΟΦΗ  - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
ΟΦΗ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
Back to top 
Page 2 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: