BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010

Go down 
+6
Ernesto
suspect
barboua
KAISARAS
lipton
Hammer
10 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
AuthorMessage
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Oct 09, 2009 1:26 pm

filologos wrote:
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ετσι πες μου ε φιλε... Οτι γουσταρεις να ασχολεισαι με το ελλ ποδοσφαιρο γιατι την δευτερα εχεις ΠΑΝΤΑ καποιον να κανεις καζουρα (ή να σου κανει) και ΦΥΣΙΚΑ εχεις και 2134674654534537435 λαθη διαιτητων να σχολιασεις... Στην ουσια ειναι σαν να λεμε οτι βλεπεις μια ταινια οχι επειδη ειναι καλη αλλα επειδη την ειδαν ολοι και δεν θελεις να εισαι ο μονος εκτος πραγματων οταν ολοι οι αλλοι θα μιλανε γι αυτη την ταινια...

ΟΚ ετσι το δεχομαι...

Κοιτα,το ελληνικο το ποδοσφαιρο ολοι το παρακολουθουμε γιατι υποστηριζουμε μια ομαδα,για να πειραζουμε ο ενς τον αλλον,για να λεμε τις μαλακιες μας.Αλοιμονο αν κανεις παρακολουθει το ελληνικο πρωταθλημα για να δει και να μαθει μπαλα.Το λαθος που κανουν πολλοι ειναι οτι παραασχολουνται.και να σου πω κατι,οταν ανοιγεις ενα ραδιο και κανεις δε μιλαει για μπαλα γιατι κανεις δεν ξερει...
και τοι αστειο ξες ποιο ειναι οτι αν καποιος βγει και μιλησει γι ασυστηματα και παικτες κλπ τον κραζουν.Μα βρε ζωα αυτη ειναι η ομορφια,με τι να; ασχοληθω ???
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Oct 09, 2009 1:27 pm

KAISARAS wrote:
ΠΑΝΤΩΣ ΧΡΗΣΤΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΠΙΛΜΠΑΟ Κ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΤΗ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ, ΘΑ ΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΖΟΥΡΑ ΣΤΟ GALIZIANO ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΣΑΪΤ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Oct 09, 2009 2:52 pm

ρε παράξενε Μιχάλη καλά σου τα λέει, παρότι Πόντιος...

Τι να κάνουμε τώρα εμείς; Τους υπεράνω; Παιχνίδι είναι και την πλάκα του παιχνιδιού παίζουμε κι εμείς... Δηλαδή να μεγαλώνω εγώ δίπλα στη Λεωφόρο και να γίνω Μπλάκμπερν ή Μπαρτσελόνα ή να παίζω τον χάι ότι σας αγνοώ εσάς τους πτωχούς; Προσωπικά θεωρώ μυστήριο ανεξήγητο και το να υπάρχουν πχ Καρδιτσιώτες Παναθηναϊκοί...

Και σιγά με τις ξένες τις αγνές παρθένες πια! Στην Ιταλία που δίνουν οι ισοπαλίες 1,10;... στην Ισπανία δε βλέπουμε πέναλτυ κινγκ-κονγκ για να κερδίσει η Μπαρτσελόνα κι η Ρεάλ ε;... Πριν λίγες μέρες έβγαλαν στατιστική ότι οι καθυστερήσεις στο Ολντ Τράφορντ κρατάνε 2 λεπτά παραπάνω όταν δεν κερδίζει η Μάντσεστερ...
Ωραία, βλέπουμε χειρότερη μπάλα αλλά να ζητήσουμε να δούμε καλύτερη είναι το θέμα, όχι να πάμε στη Μαδρίτη...

(Παίζουν Δανία - Σουηδία σύντομα και με Χ προκρίνονται και οι δύο κι ο Ρονάλντο βλέπει μουντιάλ απ'τον καναπέ του... μυρίζει σε κανέναν κανένα αποτέλεσμα ή μπα;;; Να θυμηθούμε πρόσφατο παρελθόν; Wink )
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Oct 09, 2009 3:29 pm

Κωστα κι εγω θεωρω πιθανο το Χ αλλα δεν ειναι ετσι ακριβως τα πραγματα.Τη σουηδια δεν την βολευει και πολυ η ισοπαλια,ριξε μια ματια ακομα
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Oct 09, 2009 4:36 pm

pontiak wrote:
Κωστα κι εγω θεωρω πιθανο το Χ αλλα δεν ειναι ετσι ακριβως τα πραγματα.Τη σουηδια δεν την βολευει και πολυ η ισοπαλια,ριξε μια ματια ακομα

Τώρα που είδα και τα γκολ, έχεις δίκιο... η Σουηδία χρειάζεται διπλό... (Και διπλό δίνουν οι Δανοί αν χρειάζεται... Very Happy.... Ισοπαλία μέσα με Ουγγαρία θα χρειάζονται μετά εκτός αν γίνει πανικός με τα γκολ, που έχουν αρκετά περισσότερα, και χρειάζονται νίκη...)
Παρ'όλα αυτά το νόημα της αναφοράς ως προς τους συγκεκριμένους και τις τιμιότητες ισχύει Smile Φαντάζομαι ότι το τελευταίο ματς που βόλευε και τους δύο το θυμόμαστε όλοι.... Very Happy
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Oct 09, 2009 10:45 pm

suspect wrote:
ρε παράξενε Μιχάλη καλά σου τα λέει, παρότι Πόντιος...

το αφηνω ασχολιαστο για να μην πλακωθουμε Suspect Suspect Suspect
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Oct 09, 2009 11:13 pm

pontiak wrote:
suspect wrote:
ρε παράξενε Μιχάλη καλά σου τα λέει, παρότι Πόντιος...

το αφηνω ασχολιαστο για να μην πλακωθουμε Suspect Suspect Suspect

νωρίς το πρόσεξες.... Razz
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Oct 09, 2009 11:29 pm

Το ειχα δει και νωριτερα παλα επειδη μιλουσα ξεχαστηκα Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptySat Oct 10, 2009 2:42 pm

suspect wrote:
ρε παράξενε Μιχάλη καλά σου τα λέει, παρότι Πόντιος...

Τι να κάνουμε τώρα εμείς; Τους υπεράνω; Παιχνίδι είναι και την πλάκα του παιχνιδιού παίζουμε κι εμείς... Δηλαδή να μεγαλώνω εγώ δίπλα στη Λεωφόρο και να γίνω Μπλάκμπερν ή Μπαρτσελόνα ή να παίζω τον χάι ότι σας αγνοώ εσάς τους πτωχούς; Προσωπικά θεωρώ μυστήριο ανεξήγητο και το να υπάρχουν πχ Καρδιτσιώτες Παναθηναϊκοί...

Και σιγά με τις ξένες τις αγνές παρθένες πια! Στην Ιταλία που δίνουν οι ισοπαλίες 1,10;... στην Ισπανία δε βλέπουμε πέναλτυ κινγκ-κονγκ για να κερδίσει η Μπαρτσελόνα κι η Ρεάλ ε;... Πριν λίγες μέρες έβγαλαν στατιστική ότι οι καθυστερήσεις στο Ολντ Τράφορντ κρατάνε 2 λεπτά παραπάνω όταν δεν κερδίζει η Μάντσεστερ...
Ωραία, βλέπουμε χειρότερη μπάλα αλλά να ζητήσουμε να δούμε καλύτερη είναι το θέμα, όχι να πάμε στη Μαδρίτη...

Ενα ενα... Θες να το παρεις οτι κανω τον υπερανω??? Παρτο και ετσι... Το δεχομαι... Και λεω κατι που και ο Χρηστος ειπε νωριτερα... Ανοιγεις ραδιο δευτερα για να ακουσεις 5 πραγματα και το ΜΟΝΟ που ακους ειναι γιατι εδωσε αναποδο πλαγιο ο διαιτητης και εσφαξε τον αρη/παοκ/ηρακλη... ή γιατι πηρε πεναλτι μαιμου ο παο/οσφπ/αεκ ή γιατι ο ταδε διαιτητης που εχει κακο περαλθον κατα του αρη/παοκ/ηρακλη οριστικε για το ματς της κυριακης και θα ξανασφαξει τον αρη/παοκ/ηρακλη και παει λεγοντας... Ε οχι ρε φιλε... ΦΤΑΝΕΙ... ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΑΝΩ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΛ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ...
Θελεις να με πεις παραξενο??
Θελεις να με πεις υπερανω??
ολα δεκτα...

Και ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν ειπα οτι οι ξενοι ειναι παρθενες... Φυσικα και γινονται ολα αυτα που λες... Αλλα εκει ρε φιλε τουλαχιστον βλεπω και 10 μπαλιες συνεχομενες... Εδω σε καθε φαση που αλλαζουν οι ομαδες πανω απο 3-4 μπαλιες σωστα σηκωενται ολο το γηπεδο και χειροκροταει λες και γω δεν ξερω τι εγινε....

Και επισης αν διαβασεις μια φορα μια ξενη εφημεριδα το πολυ να ασχοληθει με ενα μικρο μονοστηλο σε μια κακη διαιτησια οχι με ολοσελιδα και τεραστιους τιτλους στυλ "ΚΛΟΠΗ" . ΣΦΑΓΗ και αλλα τετοια...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptySat Oct 10, 2009 5:57 pm

filologos wrote:
suspect wrote:
ρε παράξενε Μιχάλη καλά σου τα λέει, παρότι Πόντιος...

Τι να κάνουμε τώρα εμείς; Τους υπεράνω; Παιχνίδι είναι και την πλάκα του παιχνιδιού παίζουμε κι εμείς... Δηλαδή να μεγαλώνω εγώ δίπλα στη Λεωφόρο και να γίνω Μπλάκμπερν ή Μπαρτσελόνα ή να παίζω τον χάι ότι σας αγνοώ εσάς τους πτωχούς; Προσωπικά θεωρώ μυστήριο ανεξήγητο και το να υπάρχουν πχ Καρδιτσιώτες Παναθηναϊκοί...

Και σιγά με τις ξένες τις αγνές παρθένες πια! Στην Ιταλία που δίνουν οι ισοπαλίες 1,10;... στην Ισπανία δε βλέπουμε πέναλτυ κινγκ-κονγκ για να κερδίσει η Μπαρτσελόνα κι η Ρεάλ ε;... Πριν λίγες μέρες έβγαλαν στατιστική ότι οι καθυστερήσεις στο Ολντ Τράφορντ κρατάνε 2 λεπτά παραπάνω όταν δεν κερδίζει η Μάντσεστερ...
Ωραία, βλέπουμε χειρότερη μπάλα αλλά να ζητήσουμε να δούμε καλύτερη είναι το θέμα, όχι να πάμε στη Μαδρίτη...

Ενα ενα... Θες να το παρεις οτι κανω τον υπερανω??? Παρτο και ετσι... Το δεχομαι... Και λεω κατι που και ο Χρηστος ειπε νωριτερα... Ανοιγεις ραδιο δευτερα για να ακουσεις 5 πραγματα και το ΜΟΝΟ που ακους ειναι γιατι εδωσε αναποδο πλαγιο ο διαιτητης και εσφαξε τον αρη/παοκ/ηρακλη... ή γιατι πηρε πεναλτι μαιμου ο παο/οσφπ/αεκ ή γιατι ο ταδε διαιτητης που εχει κακο περαλθον κατα του αρη/παοκ/ηρακλη οριστικε για το ματς της κυριακης και θα ξανασφαξει τον αρη/παοκ/ηρακλη και παει λεγοντας... Ε οχι ρε φιλε... ΦΤΑΝΕΙ... ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΑΝΩ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΛ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ...
Θελεις να με πεις παραξενο??
Θελεις να με πεις υπερανω??
ολα δεκτα...

Και ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν ειπα οτι οι ξενοι ειναι παρθενες... Φυσικα και γινονται ολα αυτα που λες... Αλλα εκει ρε φιλε τουλαχιστον βλεπω και 10 μπαλιες συνεχομενες... Εδω σε καθε φαση που αλλαζουν οι ομαδες πανω απο 3-4 μπαλιες σωστα σηκωενται ολο το γηπεδο και χειροκροταει λες και γω δεν ξερω τι εγινε....

Και επισης αν διαβασεις μια φορα μια ξενη εφημεριδα το πολυ να ασχοληθει με ενα μικρο μονοστηλο σε μια κακη διαιτησια οχι με ολοσελιδα και τεραστιους τιτλους στυλ "ΚΛΟΠΗ" . ΣΦΑΓΗ και αλλα τετοια...

αυτοί είναι πολύ καλοί λόγοι να γράφεις στα τέτοια σου τις οπαδικές εφημερίδες, τους οπαδικούς σταθμούς, τους φανατικούς των σταθμών κλπ... συμφωνώ, και αυτά τα γράφω κι εγώ στα τέτοια μου Smile
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Oct 16, 2009 12:07 am

Παιδιά σόρυ αλλά γενικά νομίζω οτι πιάνουμε το θέμα από λάθος βάση... Το ποδόσφαιρο, ο αθλητισμός γενικότερα, δεν είναι για να τον βλέπεις από τον καναπέ... Είναι να παίζεις και εσύ λίγο μπαλίτσα, μπασκετάκι κλπ κλπ... Αυτό είναι το βασικό... Όταν στην συνέχεια παρακολουθείς την ομάδα σου πάλι θεωρητικά δεν είναι για τον καναπέ... Είναι να μπορείς να πας στο γήπεδο δύο ώρες να περάσεις καλά, να χαλαρώσεις κλπ κλπ... Δεν μου λέει τπτ, και εκεί είναι η διαφωνία μου με τν Μιχάλη πχ, να είμαι Μάντσεστερ πχ όταν ξέρω ότι δεν μπορώ να την δω ζωντανά...Χωρίς τον κόσμο στις εξέδρες όλες οι ομάδες είναι μικρές... Το βασικό συστατικό είναι ο κόσμος... Χωρίς αυτόν δεν υπάρχει και το άθλημα... Αυτό κατα επέκταση δείχνει οτι το να υποστηρίζω λέμε τώρα μια ομάδα που δεν μπορώ να πάω στο γήπεδο να την δω, είναι δώρο άδωρο...

Συμφωνώ οτι το θέαμα στα ελληνικά γήπεδα είναι ως επι το πλείστον κακό... Στην απόροια του επαγγελματικού αθλητισμού, που το αποτέλεσμα επισκιάζει τα πάντα, αυτό έρχεται ως αναπόφευκτο κακό... Και δεν χρειάζεται να σταθούμε στο ελληνικό πρωτάθλημα... Πόσα ματς κάθε χρονιά στην κορυφαία διοργάνωση αξίζουν τα λεφτά τους? Πόσες ομάδες ακόμα και στο Τσου Λου, παίζουν μπάλα πρώτα για το θέαμα και πιστεύουν οτι έτσι θα έρθει και το αποτέλεσμα? Εγώ προσωπικά τα τελευταία χρόνια θυμάμαι μόνο την Μπαρτσελόνα, που όπου και να έπαιζε, με όποιον και να έπαιζε, πηγαίνε επιθετικά να παίξει μπαλίτσα και οτι βγει... Η Τσέλσι, η Μάντσεστερ, οι Ιταλικές, όλες οι υπόλοιπες νομίζω στα δύσκολα απλά προσπαθούν να κλέψουν το αποτέλεσμα παίζοντας τον δευτερεύοντα λόγο στο παιχνίδι...
Γιατί? Μα γιατί είναι πολλά τα λεφτά...
Στο ελληνικό πρωτάθλημα ισχίει λοιπόν το ίδιο σε αναλογία... Το έχω αναφέρει ξανά οτι βγάζω το καπέλο στον Εργοτέλη που έχει κρατήσει τον Καραγεωργίου στα πολύ δύσκολα... Μόλις μετά την τελευταία αγωνιστική έγραφα για το ματσάκι Αστέρα - Εργοτέλη που ήταν αρκετά αξιόλογο με πολλά γκολ και ωραία...
Το θέμα για να ομορφύνει το πρωτάθλημα και να δούμε καλύτερη μπάλα δεν είναι το αν θα παίξει ελκυστικό ποδόσφαιρό ο Οσφπ, ο ΠΑΟ ή η ΑΕΚ... Αλλά να αρχίσουν οι μικρότερες ομάδες να παίζουν για την νίκη παντού και όχι με την ελπίδα μπας και σπάσει ο διάολος το ποδάρι του και πάρουν καμιά ισοπαλία. Τότε ίσως να δούμε πιο όμορφο θέαμα... Αυτή είναι και η βασικότερη διαφορά από τα μεγάλα πρωταθληματα νομίζω (εννοείτε πάντα αναλογικά).
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2009 2:22 am

KAΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΧΘΕΣ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΠΑΟΚ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ BLOG ΜΟΥ



Εαν μου ελεγε κάποιος απο χθες οτι με μισή ομάδα και χωρίς επιθετικο ,χάναμε με 2-1, και παλεύαμε το ματς απο τον ποιοτικοτερο Παναθηναικο των τελευταιων 20 ετων με την καλύτερη φετινη του εμφάνιση (συμφωνα με τους ρεπορτερς του Παναθηναικου) και η διαιτησια ηταν καπως ετσι, θα ελεγα μια χαρα και δεν εχω κανένα απολύτως προβλημα!!!

Καλό στησιμο (αναλογισμένων των συνθηκών), πολύ τρέξιμο, αρκετα συμπαθητική αλληλοκάλυψη και σφαγή με το βαμβάκι. Ναι,πράγματι το γκολ του Κωστα Κατσουράνη ηταν πανέμορφο αλλά τέτοιο σπρώξιμο στην περιοχή μας καιρο είχα να δω.

Ειδα όμως και παικτες χωρις ψυχη, παθος και θεληση που δεν γυαλιζε το ματι τους και δεν πιστεψαν σε καμια στιγμη οτι ειναι ανωτεροι του αντιπαλου.

Ο Γιώργος Καραγκούνης ειναι ο πιο ανήθικος και βρώμικος ανθρωπος...αναγουλιάζω και μόνο που τον βλέπω και ευτυχώς που εχω πολυ φτωχό λεξιλογιο για να περιγράψω αναλυτικότερα τοσο τις σκεψεις μου,οσο και τις κατάρες που θελω να ριξω στον Γιώργο Καραγκουνη.

Δεν μου άρεσε η συνεργασία του Σορλέν με τον Φωτάκη .Εδείξαν να μην μπορούν να συνυπάρξουν μαζί στο κέντρο.

O Γκαρσία τώρα που έμαθε να ελέγχει και τα νεύρα του, ειναι ό,τι καλύτερο σε αμυντικά χαφ που παίζει στην Ελλάδα σήμερα. ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ !

Ο κ.Σπαθας απο τον συνδεσμο του Πειραιά,απιστευτα προκλητικος .Δεν εδωσε τουλαχιστον 3 κιτρινες σε παικτες του Παναθηναικου,εκανε το αθλημα να φαινεται γυναικειο καθως σε καθε αγγιγμα οι παικτες τουΠαναθηναικου επαιρναν φαουλ...και το κερασακι στη τουρτα η αποβολη του Βλάνταν Ιβιτς που ερχεται να προστεθει στο σακουλι των αστειων αποβολων που ξεκινησαν απο περσι. Επισης επρεπε να αποβληθει ο Κώστας Κατσουράνης πριν το 2-1. (Πρωτη καρτα στο πρωτο ημιχρονο σε σκληρο φαουλ επάνω στον Ολιβιέ Σορλεν και δευτερη κιτρινη κάρτα σε αντεπιθεση του ΠΑΟΚ με τον Βλάνταν Ιβιτς). Σιγουρα πάντως για Χασάπης δεν κανει ο κ.Σπάθας,αλλά για Χειρούργος έκανε άψογα την δουλεία του.

Επίσης αυτο που με έκανε εντυπωση ειναι οτι σε καθε φαουλ του Παναθηναικου, ο κυκλος που σχηματιζοταν ηλεκτρονικα απο το συνδρομητικο κανάλι του novasports1 , ηταν 2-3 μετρα πιο μπροστα απο εκει που τοποθετουσε ο κ.Σπαθας το τοιχος των παικτών του ΠΑΟΚ.

Και αφου πλεον εχει καταργηθει η εντοπιότητα (όπως μας επιβεβαιωσε ο κ.Βαρουχας ) στην ελληνικη διαιτησια ,περιμενω σε ντέρμπι με το ΠΟΚ να δω διαιτητή απο τον συνδεσμο της Θεσ/νικης.

Ξέρουμε πως κάποιοι παίζουν το πρωτάθλημα με σημαδεμένα φύλλα και πως καθόμαστε και τρωγόμαστε με τα ρούχα μας,αλλά μάγκες το Σαββατο στις 16:45 θα είμαστε Τουμπα .
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2009 12:41 pm

2 ΣΧΟΛΙΑ ΣΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΛΙΠΤΟΝ, ΑΦΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΟ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ.

1. ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΟ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΙΟΤΙΚΟΤΕΡΟΣ ΠΑΟ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ 20ΕΤΙΑΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝ Ο 5ος - 6ος ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ.

2. ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΑΘΑ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ, ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΛΟΠΑΙΔΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ. ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΣΟ ΨΗΛΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.
ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΟΣ ΤΟΥ ''ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Κ Η ΠΑΡΑΓΚΑ ΝΑ ΚΕΡΔΑΝΕ Κ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΠΑ ΝΑ ........'', ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΥΕ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ.
ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΛΩ ΓΙΑ ΣΠΑΘΑ, ΜΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΠΤ ΑΠΟ ΤΗ ΧΘΕΣΙΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΠΙΟ ΒΡΩΜΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyMon Oct 26, 2009 3:40 pm

KAISARAS wrote:
2 ΣΧΟΛΙΑ ΣΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΛΙΠΤΟΝ, ΑΦΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΟ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ.

1. ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΟ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΙΟΤΙΚΟΤΕΡΟΣ ΠΑΟ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ 20ΕΤΙΑΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝ Ο 5ος - 6ος ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ.

2. ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΑΘΑ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ, ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΛΟΠΑΙΔΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ. ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΣΟ ΨΗΛΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.
ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΟΣ ΤΟΥ ''ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Κ Η ΠΑΡΑΓΚΑ ΝΑ ΚΕΡΔΑΝΕ Κ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΠΑ ΝΑ ........'', ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΥΕ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ.
ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΛΩ ΓΙΑ ΣΠΑΘΑ, ΜΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΠΤ ΑΠΟ ΤΗ ΧΘΕΣΙΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΠΙΟ ΒΡΩΜΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ.
Για το πρώτο : Nαι όντως υπερέβαλα λίγο .Σιγουρα όμως σε ρόστερ έχει απο τις καλύτερες μονάδες των τελευταίων ετών.
(Κατσουράνης-Σαλπιγγίδης-Λέτο-Σισέ)

Για το δεύτερο :Εκτός από το ''ο ολυμπιακος και το αιγαλεο να κερδανε και ολοι οι αλλοι να παν να ....'' ηταν και αυτός που ε κανονιζε πριν καποια χρονια ποσες καρτες θα φανε οι παιχτες του ΠΑΟΚ στο ματς με τον οφη τοτε στην κρητη για να μην παιξουν στο επομενο ματς με τον λαγό.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Nov 27, 2009 4:17 pm

ΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΕΔΩ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΥΡΟΣ-ΒΑΖΕΛΟΣ ΝΑ ΜΗ ΜΑΜΑΜΕ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ.
ΑΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ, ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Nov 27, 2009 4:23 pm

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΠΩ 5 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΩ.
ΕΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟΡΟΣΙΔΗ ΔΕ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΤΠΤ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΝΙΚΗ.
ΑΛΛΑ ΚΙΕΤΣΙ ΔΕ ΜΑΣΑΩ.
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΑ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑ ΓΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ. ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΑΣΗ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΑ, ΜΗ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ.
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΣΤ. ΔΕ ΧΩΡΑΝΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΚΛΠ.
ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΠΤ.
ΜΕΤΡΑΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΤΣΑΜΠΟΥΤΚΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΘΟΣ.
ΚΑΙ Η ΘΕΑ ΤΥΧΗ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ.
ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ.
ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΕΘΑΥΡΙΑΝΗ ΣΗΜΑΣΙΑ.
ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΠΟΡΗΓΟΥΜΕΝΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΑΔΙΣΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΒΟΛΕΥΟΜΟΥΝΑ.
ΦΕΤΟΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΗΤΤΑ ΧΑΝΩ ΜΑΛΟΝ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ.
ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩΝΙΚΗ.
ΑΜΑ ΜΠΟΥΝΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ Ε ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΠΑΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΜΕ 3ΜΠΑΛΟ ΓΑΙ ΠΛΑΚΑ.
ΘΑ ΦΑΝΕΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΛΑΣΗΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΥΠΕΡΤΕΡΩ.
ΕΠΙΣΗΣ ΒΑΡΟΜΕΤΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΝΚΟΤΕ. ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΧΕΖΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥ.
ΗΔΗ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΣΕΙΤΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΚΟ...ΕΙΔΩΜΕΝ...
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΠΑΙΧΤΟΥΝΕ ΣΤΗ ΘΕΛΗΣΗ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Nov 27, 2009 4:29 pm

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΕΝ ΚΟΤΕ...ΚΑΙ ΤΟΝ ΖΙΚΟ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ.
ΑΛΛΑ ΕΝΤΟΣ ΠΑΙΖΕΙ, ΟΚ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ. ΤΟΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΜΑ ΣΤΡΑΒΩΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΚΛΠ.
ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΟ ΜΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΜΑΤΣ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΠΟΑ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟΣΗ ΚΑΥΛΑ ΓΙΑ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ.
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ ΚΛΠ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΜΑΣΤΕ.
ΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΘΑ ΚΑΙΕΙ, ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ.
ΤΗ ΜΙΣΗ ΚΑΥΛΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ 3ΜΠΑΛΟ ΡΙΧΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Nov 27, 2009 4:37 pm

Hammer wrote:

ΑΜΑ ΜΠΟΥΝΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ Ε ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΠΑΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΜΕ 3ΜΠΑΛΟ ΓΑΙ ΠΛΑΚΑ.
ΘΑ ΦΑΝΕΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΛΑΣΗΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΥΠΕΡΤΕΡΩ.

ε καλά τα προηγούμενα, αλλά εδώ πλέον το γάμησες.... οι παροπλισμένοι μου, στην ενδεκάδα σου μεθαύριο θα έπαιζαν κοι οι τρεις!

(και παρεμπιπτόντως... δηλ. τώρα με ισοπαλία και να μη γίνει το ματς λες όχι;;;...μη ρωτήσεις τι λέω εγώ... εσύ λες όχι; )
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Nov 27, 2009 4:50 pm

suspect wrote:
Hammer wrote:

ΑΜΑ ΜΠΟΥΝΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ Ε ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΠΑΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΜΕ 3ΜΠΑΛΟ ΓΑΙ ΠΛΑΚΑ.
ΘΑ ΦΑΝΕΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΛΑΣΗΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΥΠΕΡΤΕΡΩ.

ε, το γάμησες....
ΤΟ ΓΑΜΗΣΑ Ε? ΜΑΛΙΣΤΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΕΝΝΟΟΜΕ ΠΟΡΣΩΠΙΚΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ Wink
ΕΧΕΙΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ?
ΕΧΕΙΣ ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ?
ΕΧΕΙΣ ΖΕΒΛΑΚΟΦ?ΣΤΑΘΕΡΟΤΑΤΟΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΟΣ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΛΩΝΙΑΣ?
ΕΧΕΙΣ ΜΠΑΚ ΡΑΟΥΛ ΜΠΡΑΒΟ? ΜΗ ΚΟΙΤΑΣ ΑΛΛΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ, ΦΕΤΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΜΠΑΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΚΑΙ ΜΗ ΞΕΧΑΝΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΗ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.
ΚΕΝΤΡΟ ΕΧΩ ΝΤΟΥΝΤΟΥ, ΜΑΡΕΣΚΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ ΖΙΛΜΠΕΡΤΟ, ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ. ΟΚ ΑΝ ΣΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΑΩ ΠΑΣΟ. ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΒΑΖΩ ΕΓΩ.
ΕΧΕΙΣ ΓΚΑΛΕΤΙ ΡΕ ΦΙΛΕ?
ΕΧΕΙΣ ΕΣΤΩ ΣΤΟΛΤΙΔΗ ΚΟΦΗ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΣ ΕΝΑ ΣΩΡΟ?
ΠΛΕΟΝΕΚΤΕΙΣ ΝΟΜΙΖΩ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΠΙΘΕΣΗ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ.
ΑΠΛΑ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΕΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ ΑΚΟΜΑ.
ΚΑΙ ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΤΙΤΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΣ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΠΤ.
ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ 3 ΠΑΙΚΤΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΒΓΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ, ΘΑ ΔΟΥΜΕ.
ΖΙΚΟ ΒΑΛΕ ΜΕ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΣΩ
Laughing
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Nov 27, 2009 4:53 pm

ΓΙΑ ΤΟ Χ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΛΕΩ ΟΧΙ.
ΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΟΜΩΣ ΛΟΓΩ ΣΥΝΘΗΚΩΝ ΒΓΕΙ ΤΟ ΧΗΝΑΡΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΟΚ, ΔΕ ΧΑΝΟΜΑΙ.
ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ...ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ...ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ. Wink
ΜΕ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΚΩΣΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ... lol!
ΠΟΛΥ ΖΑΛΟΥΡΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΜΕ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΙΣ, ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΛΠ ΚΑΙ ΚΑΚΟ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ Wink
ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΡΗΞΕΙ ΦΕΤΟΣ ΝΑΠΟΥΜΕ...ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΡΑΝΟΥΜΕ...ΕΛΑ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ..ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ. Wink
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Nov 27, 2009 4:55 pm

και για να μη λέμε ότι νά'ναι... πέρσι είχες διαφορά οπότε δεκτό το "αδιάφορο" αλλά ισχύει και για τους δύο... πρόπερσι όμως δεν είχες διαφορά και σε γλύτωσαν όλες οι θεές τύχες της γης... (άλλο αν επειδή δεν τά'φαγες εσύ, δυο μέρες μετά απ'την πολλή χαρά τα φάγαμε τα 4 στο κύπελλο Smile ) και μετά το πρωτάθλημα το έχασα στην Ξάνθη και στο Ηράκλειο... μην ξεχνιόμαστε
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Nov 27, 2009 5:06 pm

για τα δίδυμα Ντουντού - Μαρέσκα, ή Ζιλμπέρτο - Κατσουράνη διάλεξε εσύ ποιο θα προτιμούσες... εγώ ξέρω... (το ένα κοστίζει κάτι παραπάνω βέβαια πες του θείου...)
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Nov 27, 2009 6:51 pm

Και να πω και τη γενική μου ιδέα, όσο κολλάει και σ'αυτό το ματς.
Ότι το να πάρουμε το πρωτάθλημα από πρωταθλητή χρόνων, έχω ξαναπεί ότι δεν είναι εύκολο, ακόμα κι όταν ζορίζεται. Και στο μπάσκετ, χρειάστηκαν τουλάχιστον δυο χρόνια καθαρά καλύτερης ομάδας και μετά το πήραμε. Τ'@@ του πρωταθλητή μετράνε, ακόμα περισσότερο μετά από τόση κυριαρχία.
Φέτος όμως έχει αλλάξει το πράγμα. Και πέρσι είχα καλύτερους παίκτες συνολικά, και τό'σωζε η ενδεκάδα του γαύρου, που παίζεται αν ήταν βέβαια καλύτερη, αλλά έστω ότι ήταν... Φέτος μπλέκει. Μένει από ομάδα και χάνει πλέον και στην ενδεκάδα, ακόμα και χωρίς τραυματισμούς και ιστορίες. Να παίξει μόνο ο τσαμπουκάς; Έστω... Μια; δύο; πόσες;;; Εκτός αν ο Κόκκαλης τον Ιανουάριο ή μετά κάνει καμιά κοσμογονία, είσαι πίσω. Πλέον δε φτάνουν δυο και τρεις μεταγραφές.

Από ένα ματς κρέμεσαι Μάριε. Το αυριανό είναι ένα απ'αυτά. Αν το αυριανό λήξει 3-0 εγώ δε θα πάθω τίποτα τρομερό... Ναι, θα γίνει της πουτάνας, φασαρία, μπλα μπλα, γκρίνιες και λοιπά αλλά η ουσία είναι ότι θα μείνω ένα βαθμό πίσω... η επένδυση και η καλύτερη ομάδα θα παραμείνει... Μέχρι το επόμενο... γιατί θα γίνει... μοιραία! Ο τσαμπουκάς τελειώνει κάποτε.
Αν χάσεις όμως εσύ 3-0, τέλος... Θα είναι τώρα; Στο επόμενο; Στο μεθεπόμενο; Θα δούμε... Αλλά δε θα το γλυτώσεις! Θα το φας, γιατί πλέον είσαι χειρότερος!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Nov 27, 2009 7:20 pm

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΙΣΧΥΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΔΕΚΕΜΒΡΗ.
ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΣΥ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΙΣΑΙ ΜΟΛΙΣ ΔΥΟ ΠΟΝΤΑΛΑΚΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΕΙΡΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ? ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ? ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΣ 16 ΤΟΥ ΤΣΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΑΠΕΙΡΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ.
ΚΑΙ ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΩΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΑΠΟΥΣΙΕΣ...
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ? Rolling Eyes
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 EmptyFri Nov 27, 2009 7:45 pm

Απ'το στοιχειώδες... αυτό που περηφανευόσουν τόσα χρόνια... αυτό που παίζει... τους παίκτες...
Back to top Go down
Sponsored content





ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010   ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010 - Page 6 Empty

Back to top Go down
 
ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 2009-2010
Back to top 
Page 6 of 15Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Super League 2009/2010-Πρόγραμμα
» Πρόγραμμα Premier League 2009/2010
» 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ...
» 19/01/2009
» 20-3-2009

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: