BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...

Go down 
+5
KAISARAS
lipton
Ernesto
suspect
Hammer
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
AuthorMessage
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 12:56 am

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΠΑΟ - ΙΝΤΕΡ, ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟ ΕΠΙΜΕΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ Κ ΦΕΤΟΣ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΑ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΗ Ο ΤΕΝ ΚΑΤΕ.
ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΟ - ΙΝΤΕΡ, Ο ΚΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗ ΟΜΟΛΟΓΙΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ, ΗΤΑΝ Ο ΣΙΜΑΟ.
ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΝΑ ΠΩ, ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟΤΕ ΣΤΟΠΕΡ.

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΤΕΝ ΚΑΤΕ, ΜΕ ΜΠΙΕΡΜΣΙΡ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ, ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΖΙΛΜΠΕΡΤΟ ΣΤΟΠΕΡ.
ΜΑΛΙΣΤΑ. ΔΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΡΙΠΛΕΪ ΣΤΟ 2ο ΓΚΟΛ ΤΗΣ ΑΤΛΕΤΙΚΟ.
ΠΑΕΙ Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΟ ΔΟΚΑΡΙ, ΔΙΩΧΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΟ ΜΕ ΚΑΚΙΣΤΟ ΤΡΟΠΟ, ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΦΟΡΛΑΝ Κ ΝΑΤΟ ΤΟ 1-2.
ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ ΠΟΥ ΔΙΩΧΝΕΙ ΚΑΚΙΣΤΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΟΡΝΕΡ ?
ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ.

Ο ΣΙΜΑΟ ΤΑ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ? ΚΑΚΙΣΤΟΣ ΗΤΑΝ, ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΡΙΠΛΕΪ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΤΗΣ ΑΤΛΕΤΙΚΟ, ΟΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΤΡΑ ΤΟ ΦΟΡΛΑΝ, ΟΠΟΥ ΤΟΥ ΠΕΡΝΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΜΑΞΙ, ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΡΙΠΛΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΜΑΟ, ΠΩΣ ΚΙΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ, ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΑΥΓΑ Κ ΤΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ. ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ, ΑΠΟ ΤΟ 35 Κ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΥΝΑΜΕΙΣ.

ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΑ. Ο ΠΑΟ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΠΤ. ΕΙΔΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ Κ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ, ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΠΤ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΥΝ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΛΕΩ ΕΓΩ. Ο ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΘΕΩΡΩ Κ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΠΑΡΑ ΕΠΙΓΝΩΣΗ ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΛΕΩ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΟΥ.

Κ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΛΕΤΙΚΟ.
ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟΝ ΠΑΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ, Κ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΦΩΤΙΕΣ.
ΝΑ ΡΙΧΝΕΙ 3 ΣΤΗ ΓΙΟΥΒΕ, ΣΕ ΜΑΤΣ ΟΜΙΛΩΝ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΟΚ ΑΟΥΤ.
ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΒΡΑΔΙΕΣ.
ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟ, ΘΑ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕ.
ΕΙΧΑΤΕ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΙΑ ΑΠΛΑ ΜΕΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ. ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΑΠΛΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ.
Κ ΤΗΝ ΠΑΙΞΑΤΕ ΜΕ 4 ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΧΑΦ.
ΕΛΕΟΣ.
ΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΣΤΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ, ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΠΑΛΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 1:01 am

Φίλτατε Άλεξ το οτι δεν έχω γράψει τπτ ακόμα οφείλεται στο οτι μόλις μπήκα από το γήπεδο... Οπότε και κρίση μάλλον αύριο θα γράψω... Εκτός και αν δεν βαρεθώ αργότερα...Αλλά είμαι ήδη κουρασμένος και δεν το βλέπω... Και αύριο μέρα είναι...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 1:18 am

Ρε Αλεξ αυτο που μ'αρεσει ειναι οτι μαζι σου μπορω να μιλαω για μπαλα.
Εγω λοιπον εντυπωσιαστηκα απο το ποσο κακος ηταν ο Μουν,τοσο αμυντικα οσο και επιθετικα.Στο δευτερο γκολ ειναι μονος του ο σιμαο απο την πλευρα του μιας και αυτος δε γυρισε,στο τριτο κανει λαθος ο σπυροπουλος και ο αγκουερο τους κανει πλακα του μουνιδες και τους σπυροπουλους και τους γκαλινοβιτσιδες.
Εγω διαφωνω παντως στο οτι το φοβηθηκε.Με τετοιους παικτες μπροστα δεν μπορεις να παιξεις ανοιχτα γιατι μπορει να βαλεις 4 αλλα θα φας 24,ειδικα με τετοια αμυνα που εχεις.Εγω θεωρω οτι εκανε και παλι λαθος επιλογες σε προσωπα.Εβαλε λαθος προσωπα σε λαθος θεσεις.
Τοσο τον σιλβα,οσο και τους ματος και σιμαο ο τεν κατε του ςεξεθεσε κατα τη γνωμη μου
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 1:27 am

Η εξέλιξη του ματς ηταν τέτοια που ειναι πασιφανές ποια ήταν τα προβλήματα του Παιανικού απόψε.
Δεν χρειάζεται να ειναι κανεις γνώστης της μπάλας για να τα καταλάβει.

Πάντως όπως και να το κάνουμε υπάρχουν κάποιες δικαιολογιες για τον Τεν Κάτε.Ειχε ο άνθρωπας σημαντικές απουσίες στην αμυντική γραμμή.

Απουσίες θα εχει άυριο και η ομάδα μου ,αλλά ελπίζω ο Σάντος και οι παικτες του να δούλεψαν καλά.

Απόντες θα ειναι οι : Σνάουτσερ-Σορλέν-Φωτάκης-Κοντρέρας (και οι 4 λογιζονται ώς βασικοι )
Επίσης Αραμπατζής έξω.


Οπότε η ομαδα μου θα κατέβει με

------------------------Χαλκιά

Σαβινι στα δεξιά ----Τσιρίλο--------Μαλεζά-----Λινο

--------------Γκαρσία--------Βιτόλο

Βιερίνια-----------------Ιβιτς-----------------Σέρτζιο

--------------Μουσλιμοβιτς
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 1:29 am

KAISARAS wrote:
ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΠΑΟ - ΙΝΤΕΡ, ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟ ΕΠΙΜΕΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ Κ ΦΕΤΟΣ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΑ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΗ Ο ΤΕΝ ΚΑΤΕ.
ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΟ - ΙΝΤΕΡ, Ο ΚΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗ ΟΜΟΛΟΓΙΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ, ΗΤΑΝ Ο ΣΙΜΑΟ.
ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΝΑ ΠΩ, ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟΤΕ ΣΤΟΠΕΡ.

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΤΕΝ ΚΑΤΕ, ΜΕ ΜΠΙΕΡΜΣΙΡ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ, ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΖΙΛΜΠΕΡΤΟ ΣΤΟΠΕΡ.
ΜΑΛΙΣΤΑ. ΔΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΡΙΠΛΕΪ ΣΤΟ 2ο ΓΚΟΛ ΤΗΣ ΑΤΛΕΤΙΚΟ.
ΠΑΕΙ Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΟ ΔΟΚΑΡΙ, ΔΙΩΧΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΟ ΜΕ ΚΑΚΙΣΤΟ ΤΡΟΠΟ, ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΦΟΡΛΑΝ Κ ΝΑΤΟ ΤΟ 1-2.
ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ ΠΟΥ ΔΙΩΧΝΕΙ ΚΑΚΙΣΤΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΟΡΝΕΡ ?
ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ.

Ο ΣΙΜΑΟ ΤΑ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ? ΚΑΚΙΣΤΟΣ ΗΤΑΝ, ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΡΙΠΛΕΪ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΤΗΣ ΑΤΛΕΤΙΚΟ, ΟΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΤΡΑ ΤΟ ΦΟΡΛΑΝ, ΟΠΟΥ ΤΟΥ ΠΕΡΝΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΜΑΞΙ, ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΡΙΠΛΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΜΑΟ, ΠΩΣ ΚΙΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ, ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΑΥΓΑ Κ ΤΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ. ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ, ΑΠΟ ΤΟ 35 Κ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΥΝΑΜΕΙΣ.

ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΑ. Ο ΠΑΟ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΠΤ. ΕΙΔΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ Κ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ, ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΠΤ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΥΝ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΛΕΩ ΕΓΩ. Ο ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΘΕΩΡΩ Κ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΠΑΡΑ ΕΠΙΓΝΩΣΗ ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΛΕΩ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΟΥ.

Κ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΛΕΤΙΚΟ.
ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟΝ ΠΑΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ, Κ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΦΩΤΙΕΣ.
ΝΑ ΡΙΧΝΕΙ 3 ΣΤΗ ΓΙΟΥΒΕ, ΣΕ ΜΑΤΣ ΟΜΙΛΩΝ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΟΚ ΑΟΥΤ.
ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΒΡΑΔΙΕΣ.
ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟ, ΘΑ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕ.
ΕΙΧΑΤΕ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΙΑ ΑΠΛΑ ΜΕΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ. ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΑΠΛΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ.
Κ ΤΗΝ ΠΑΙΞΑΤΕ ΜΕ 4 ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΧΑΦ.
ΕΛΕΟΣ.
ΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΣΤΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ, ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΠΑΛΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ.

Μόνο για το ονόρε Wink ένα μόνο θα πω: Δεν είπα ποτέ ότι σ'αυτά τα δυο ματς έκανε λάθη κανείς. Είπα ότι σ'αυτά τα ματς δεν πήγε καλά ο Παναθηναϊκός, και ότι και τα δύο τα υποτίμησε. Αυτό είπα. Ούτε ότι έκανε λάθη κανείς, ούτε ότι δεν έκανε. Τίποτα άλλο Smile

ααα επίσης είπα ότι: "το αποτέλεσμα θα κρίνει και, ως γνωστόν, αν είναι κακό, θεοί θα είναι οι απόντες κι οι "διαφωνούντες" Wink


Last edited by suspect on Thu Aug 20, 2009 1:36 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 1:29 am

Ρε συ Φου,αυτος ο Λινο αριστερο χαφ δεν ειναι κανονικα? Γιατι το γαμαει και τον βαζει συνεχεια μπακ?
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 1:32 am

pontiak wrote:
Ρε συ Φου,αυτος ο Λινο αριστερο χαφ δεν ειναι κανονικα? Γιατι το γαμαει και τον βαζει συνεχεια μπακ?

Τον έχει βάλει μονο μια φορά ως χαφ....

Κι εγω πιστευω πως ειναι χαφ.Αλλά ο Σάντος προφανώς θα εχει τους λόγους του για να τον βάζει από εκει.
Εγώ παντως δεν μπορώ να βρω λόγο.

Ισως,λεω ισως με την έλευση Σαβίνι ,χρησιμοποιηθει ο ΝτορβαΛινο ως χαφ...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 1:36 am

Ναι αλλα μετα πρεπει να βγαλεις καποιον απο τα χαφ.Σορλεν ειναι καος,ο Σερζιο εχει τη φανελα στο σπιτι,οποτε...να ο λογος
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 1:36 am

suspect wrote:

Απ'αυτά που διαβάζουμε: Αν κολλήσει το Βύντρα στον Αγκουέρο και το Σιμάο στο Φορλάν, και έχει το Ζιλμπέρτο με την εμπειρία του να καθαρίζει σσαν λίμπερο, ουσιαστικά παίζει το παλιό γνωστό των 3 στόπερ... Αν δε βάζει τον Κατσουράνη εκεί και βάζει το Ζιλμπέρτο είναι γιατί ο Κατσουράνης είναι πιο μάγκας στο δημιουργικό... το αποτέλεσμα θα κρίνει και, ως γνωστόν, αν είναι κακό, θεοί θα είναι οι απόντες κι οι "διαφωνούντες"... Πέρσι πάντως ο ίδιος μια χαρά τα πήγε σ'αυτά τα ματς (με εξαίρεση την Ανόρθωση που την είχαμε για τον π**τσο και τον αρπάξαμε όπως έπρεπε και όπως φέτος με τη Σπάρτα...)


ΡΕ ΣΥ Suspect , ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ?
ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΑ ΓΡΑΨΕΣ ΑΥΤΑ ?
ΔΗΛ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ?
ΣΕ ΜΕΝΑ, ΣΤΟ ΑΛΑΝΙ, ΣΤΟΝ ΠΑΠΑ, ΣΤΟΝ ΟΜΠΑΜΑ ?
ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΝ ΚΑΤΕ ?
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 1:47 am

KAISARAS wrote:
suspect wrote:

Απ'αυτά που διαβάζουμε: Αν κολλήσει το Βύντρα στον Αγκουέρο και το Σιμάο στο Φορλάν, και έχει το Ζιλμπέρτο με την εμπειρία του να καθαρίζει σσαν λίμπερο, ουσιαστικά παίζει το παλιό γνωστό των 3 στόπερ... Αν δε βάζει τον Κατσουράνη εκεί και βάζει το Ζιλμπέρτο είναι γιατί ο Κατσουράνης είναι πιο μάγκας στο δημιουργικό... το αποτέλεσμα θα κρίνει και, ως γνωστόν, αν είναι κακό, θεοί θα είναι οι απόντες κι οι "διαφωνούντες"... Πέρσι πάντως ο ίδιος μια χαρά τα πήγε σ'αυτά τα ματς (με εξαίρεση την Ανόρθωση που την είχαμε για τον π**τσο και τον αρπάξαμε όπως έπρεπε και όπως φέτος με τη Σπάρτα...)


ΡΕ ΣΥ Suspect , ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ?
ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΑ ΓΡΑΨΕΣ ΑΥΤΑ ?
ΔΗΛ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ?
ΣΕ ΜΕΝΑ, ΣΤΟ ΑΛΑΝΙ, ΣΤΟΝ ΠΑΠΑ, ΣΤΟΝ ΟΜΠΑΜΑ ?
ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΝ ΚΑΤΕ ?

έλεοςςςςςςςςςςςςς... οκ, αφού πρέπει να το ψάξουμε τόσο αυστηρά και επί λέξει, δεν το διατύπωσα καλά... Ο Παναθηναϊκός δεν πήγε καλά σ'αυτά τα ματς... γιατί τα υποτίμησε και τα δύο, όπως και πρόσφατα το είπα για τη Σπάρτα άλλωστε, πάνω από οτιδήποτε άλλο... Γι'αυτό γράφω "που την είχαμε για τον π**τσο κλπ..."

είπα όμως και ότι: "το αποτέλεσμα θα κρίνει και, ως γνωστόν, αν είναι κακό, θεοί θα είναι οι απόντες κι οι "διαφωνούντες" Wink
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 1:52 am

ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ Κ ΣΥ ΦΙΛΕ Suspect Κ ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΟΝΟ ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΝΤΙΛΗΠΤΑ ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.
ΠΙΘΑΝΕΣ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΔΙΑΤΥΠΩΣΕΙΣ, ΑΛΛΟ ΗΘΕΛΑ Κ ΑΛΛΟ ΕΓΡΑΨΑ, ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ, ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ ΧΑΡΙΣΜΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.

ΤΕΤΟΙΕΣ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΔΙΑΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Κ Ο ΝΤΟΥΣΑΝ, Κ ΟΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΑΕΚ.
ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΑΠΟ ΤΑ 3ΚΑΛΑ, ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΙΣ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΔΙΑΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΝΤΟΥΣΑΝ ΜΠΑΕΒΙΤΣ, ΠΟΥ ΛΕΕΙ Κ Ο ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΤΟΥ ΠΟΝΤΙΟΥ
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 9:21 am

ΒΑΖΕΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΕΕΡΙΕΡΓΟ ΛΟΓΟ Ο ΘΕΟΣ ΧΤΕΣ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ....
ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΕΣ.
ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ Η ΟΡΕΞΗ...
ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΑΡΩΓΟΥΣ ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...
ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ...
kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 10:08 am

KAISARAS wrote:
ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ Κ ΣΥ ΦΙΛΕ Suspect Κ ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΟΝΟ ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΝΤΙΛΗΠΤΑ ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΟΣΩΝ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.
ΠΙΘΑΝΕΣ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΔΙΑΤΥΠΩΣΕΙΣ, ΑΛΛΟ ΗΘΕΛΑ Κ ΑΛΛΟ ΕΓΡΑΨΑ, ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ, ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ ΧΑΡΙΣΜΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.

ΤΕΤΟΙΕΣ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΔΙΑΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Κ Ο ΝΤΟΥΣΑΝ, Κ ΟΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΑΕΚ.
ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΑΠΟ ΤΑ 3ΚΑΛΑ, ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΙΣ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΔΙΑΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΝΤΟΥΣΑΝ ΜΠΑΕΒΙΤΣ, ΠΟΥ ΛΕΕΙ Κ Ο ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΤΟΥ ΠΟΝΤΙΟΥ

Θεωρώ ότι είναι αρκετά αντιληπτή η φράση και ότι δεν είναι το σοβαρότερο θέμα του κόσμου αν αναφέρεται ειδικά στον προπονητή η γενικότερα. Απλώς ψάχνεις με το ζόρι μια συζήτηση, την οποία λέω κι από πριν ότι δε μπορώ να κάνω... Δε θέλω να ψειρίσω τα τεχνικά, και βαριέμαι κιόλας. Να πούμε μια κουβέντα, μπορώ. Να το φτάσουμε να βγάλουμε το μεδούλι απ'το κόκκαλο δε μπορώ.
Άσε που νομίζω ότι αν πάρω ένα τηλεφωνάκι τον ΤενΚάτε και του πω "Μεγάλε, αφού έχεις τον στόπερ μπροστά σου, γιατί βάζεις το Ζιλμπέρτο;" θα έχει όλο το δίκιο του κόσμου να με μπινελικώσει με τη μία. Smile
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 10:10 am

Hammer wrote:
ΒΑΖΕΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΕΕΡΙΕΡΓΟ ΛΟΓΟ Ο ΘΕΟΣ ΧΤΕΣ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ....
ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΕΣ.
ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ Η ΟΡΕΞΗ...
ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΑΡΩΓΟΥΣ ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...
ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ...
kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia

Σιγά ρε, πρόσεχε μη μας πληγώσεις, επειδή χάσαμε απ'την Ατλέτικο...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 10:17 am

ΜΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΓΩΣΩ ΚΩΤΣΟ ΜΟΥ...
ΝΑ ΣΕ ΣΚΙΣΩ ΘΕΛΩ...ΕΙΠΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ...
lol!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 10:21 am

lipton wrote:

Ο Βάζελος ισως και να περάσει
Ο Θρυνος θα ζοριστεί πολύ πολύ
ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΕΣΥ? παρτα
ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΙΩΜΕΝΟΣ ΔΕ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙΣ...
lol!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 10:23 am

Ernesto wrote:
Αύριο τα πάντα είναι μέσα...


ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΣ ΡΕ ΜΠΑΓΑΣΑ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΟΝΤΩΣ... affraid
ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΜΠΗΚΑΝΕ...333333333333333333333333333333333333
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
lol!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 10:25 am

suspect wrote:


Ότι νούμερα και να πούμε, ρε νούμερο, ο Παναθηναϊκός θα περάσει!

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΥΣΤΟΧΗ ΠΡΟΒΛΕΨΗ, ΟΠΑΔΙΚΗ ΜΕΝ, ΣΕ ΣΤΥΛ ΚΑΖΟΥΡΑΣ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΓΕΛΙΟΥ
ΜΠΡΑΒΟ ΚΩΣΤΑ kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 10:28 am

Hammer wrote:
lipton wrote:

Ο Βάζελος ισως και να περάσει
Ο Θρυνος θα ζοριστεί πολύ πολύ
ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΕΣΥ? παρτα
ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΙΩΜΕΝΟΣ ΔΕ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙΣ...
lol!

Ρε μπούφερμαν,οταν το ειχα γραψει αυτο,δεν γνωριζα τα αμυντικα κενα του λαγου.

Αλλα η αληθεια ειναι πως περιμενα να ζοριστείτε αρκετά απο την Σέριφ.Βλέπεις η ομάδα σου ,γνωστης και ως ''λα τατανιστα της ευρώπης'' δεν μας έχει αποδείξει πως επρόκειτο περι καμιάς σοβαρής ομάδας στην ευρώπη.Εμεις μεγαλώσαμε ,ανδρωθήκαμε και γαλουχιθήκαμε από τις σφαλιάρες του ευρωgay καρνάβαλου στας Ευρώπας...οπότε ειναι πράγμα αδύνατο να απαλλαγώ από αυτό.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 10:30 am

suspect wrote:


Απ'αυτά που διαβάζουμε: Αν κολλήσει το Βύντρα στον Αγκουέρο και το Σιμάο στο Φορλάν, και έχει το Ζιλμπέρτο με την εμπειρία του να καθαρίζει σσαν λίμπερο, ουσιαστικά παίζει το παλιό γνωστό των 3 στόπερ... Αν δε βάζει τον Κατσουράνη εκεί και βάζει το Ζιλμπέρτο είναι γιατί ο Κατσουράνης είναι πιο μάγκας στο δημιουργικό... το αποτέλεσμα θα κρίνει παρτα και, ως γνωστόν, αν είναι κακό, θεοί θα είναι οι απόντες κι οι "διαφωνούντες"... Πέρσι πάντως ο ίδιος μια χαρά τα πήγε σ'αυτά τα ματς (με εξαίρεση την Ανόρθωση που την είχαμε για τον π**τσο και τον αρπάξαμε όπως έπρεπε και όπως φέτος με τη Σπάρτα...)

Ernesto wrote:
Τουλάχιστον να μιλήσουμε και λίγο για μπάλα... Αν και πόλλες φορές, και το έχω ξαναπεί αυτό, δεν μπορούμε να είμαστε στο μυαλό ενός προπονητή για να καταλαβαίνουμε απόλυτα για ποιο λόγο κάνει κάτι...
Θα διαφωνήσω όμως με τον Άλεξ... Μπορεί να μην του βγει τπτ σήμερα του Τεν Κάτε okay ... Αλλά όπως το βλέπω εγώ πριν το ματς δεν είναι τόσο άσχημη η προσέγκιση του...
Και να εξηγήσω πως το βλέπω...
Simao vs Aguero
Βύντρα vs Forlan
Από πίσω ελεύθερος ο Ζιλμπέρτο που αυτή την στιγμή ούτε τα τρεξίματα που χρειάζονται στο κέντρο δεν έχει, εξάλου πάντα εγκεφαλικός παίχτης ήταν, και τον βάζει πίσω απο τα μπακ όπου με τις καλές τοποθετήσεις του μπορεί να ντουμπλάρει τα μαρκαρίσματα... Την ίδια ώρα βάζει στα χαφ τον Μάτος που και δημιουργικά μπορεί να βοηθήσει καλύτερα, αλλά και είναι πιο γρήγορος και δυναμικός... Τέλος περνάει στα δεξιά τον Σισέ για δύο λόγους... Πρώτον που δεν το λέει κανείς για να περάσει κοντά στο τέρμα και μέσα στην περιοχή τον πιο φορμαρισμένο παίχτη του... Τον Σαλπιγγίδη... Δεύτερον για να μπερδέψει τα μαν του μαν της Ατλέτικο affraid ... Τι θα κάνει ο Τσέχος? Θα τον αφήσει αμαρκάριστο τον Σισέ? Θα τον ακολουθεί στα πλάγια και θα ρισκάρει να τον παίξει ο Σισέ ένας με έναν, την ίδια ώρα που θα αφήνει και τον Σάλπι να παίζει ένας με έναν τον προσωπικό του αντίπαλο?
Υπάρχουν λοιπόν πολλές λογικές... Τα αδύναμα στοιχεία βέβαια εδώ είναι οτι ο Σάλπι στα πλάγια βοηθάει και ανασταλτικά, ενώ ο Σισέ όχι (αν και μόνο που θα υπάρχει στα δεξιά θα κρατάει πίσω τον Λόπεθ) και δεύτερον το οτι παίζει ο Μάτος ενώ δεν έχει παίξει σε άλλο επίσημο ματς...
Το κακό είναι νομίζω να θεωρούμε τρελό ό,τι η δικιά μας λογική δεν το φτάνει... Και οι μαλάκες αυτοί κάποιον λόγο έχουν που τα κάνουν... Ακόμα και όταν δεν βγαίνει τπτ...
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
ΝΑΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ,ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 10:33 am

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΙ ΜΛΚΙΕΣ ΑΝΑΓΚΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ,ΕΑΝ ΤΑ ΚΟΙΤΑΣ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΑΔΙΚΟ ΠΡΙΣΜΑ

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΕΡΝΕΣΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΕ...ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ !!!!

ΡΟΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 10:48 am

Ernesto wrote:
Καλά ο Χάμερ κλασσικός όπως πάντα... Τελικά φιλαράκι μάλλον εσύ περιμένεις με τρέλα γκέλα του ΠΑΟ στην Ευρώπη μπας και ανέβει λίγο το ευρωπαϊκό σου image...
Για τον lipton δεν λέω τπτ... Άνθρωπος χωρίς διαβατήριο είναι... Τι να το κάνει άλλωστε... Η ατμόσφαιρα στα άλλα κράτη είναι περίεργη και όταν πάει ξεχνάει και βάζει λάθος παίχτες μέσα...

Τετάρτη 19 Αυγούστου pale
20.30... Η αποστολή της Ατλέτικο φτάνει στο γήπεδο και κατευθύνεται στα αποδυτήρια okay
21.00... Αφού έχουν αλλάξει τα παλικάρια, βγαίνουν στο γήπεδο για το καθιερωμένο ζέσταμα... Με το που περνάνε όμως την φυσούνα ξεχνάνε την προθέρμανση και αρχίζουν έκπληκτοι να τραβάνε φωτογραφίες τον κόσμο του ΠΑΟ Sad ...Αααααχχχ πόσο δίκιο είχε αυτός ο παλιός μας φίλος και συμπαίκτης που χαρακτήρισε τον κόσμο του ΠΑΟ από τους καλύτερους οπαδούς... 45 λεπτά πριν το ματς το γήπεδο ήδη είναι κόλαση...
21.30... Οι παίχτες αποχωρούν για να πάρουν τις τελευταίες οδηγίες από τον προπονητή τους... Με δυσκολία ακόμα και μέσα στα αποδυτήρια όμως μπορούν να συγκεντρωθούν από τις φωνές του κόσμου... Οχι δεν είναι τρομαγμένοι... Εκθαμβωμένοι είναι... cheers παρτα
21.45 Ήδη βρίσκονται στην σέντρα και περιμένουν την έναρξη του αγώνα... Στην σειρά... Όλοι τους... Ασένχο – Χάιτινχα, Ουιφαλούσι, Χουανίτο, Αντόνιο Λόπεθ – Μάξι, Ασουνσάο, Ραούλ Γκαρσία, Σιμάο – Φορλάν, Αγουέρο.

Και όμως αυτό είναι Champions League... Ούτε με Σεριφ, ούτε με Σλόβαν... Και όμως μια από τις δύο ομάδες θα μείνει έξω απο τους ομίλους της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης... Εκεί που θα περάσουν όμως οι Κοπεγχάγες ή οι ΑΠΟΕΛ, οι Ζυρίχες και οι Ντεμπρετσενες, οι Ολυμπιλαγοι ή οι Σεριφιδες κλπ...

21.46 το ματς έχει αρχίσει... Άντε γεια... Τα λέμε στο γήπεδο...

Με 11 τερματοφύλακες να κατέβω... παο είμαι παρτα και μπορώ να περάσω παρτα ... Γιατί εκει που έχω ταξιδέψει εγώ με τον Panathinaiko δεν το είδατε ποτέ σας ρε λαλάκες στο πιο τρελό σας όνειρο... Για αυτό λοιπόν, πίτσα, μπύρα, καναπέ...

ΜΑ ΤΙ ΠΟΙΗΣΗ....
ΤΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ.....
ΤΙ ΗΔΟΝΗ..
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ
kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 11:06 am

suspect wrote:


Εγώ είδα σήμερα ένα ματς με τέσσερις ευκαιρίες και τρία γκολ απ'την Ατλέτικο, και τρεις ευκαιρίες και δύο γκολ απ'τον Παναθηναϊκό.... Ο Παναθηναϊκός χαρακτηρίζεται κωλόφαρδος... Ελπίζω του χρόνου, πριν χαρακτηριστεί έτσι, να θυμούνται την κλήρωση και το ματς.
Νομίζω ότι σ'ένα ματς με μια καλύτερη ομάδα, το να χάσεις 3-2 είναι μέσα στα φυσιολογικά... το ίδιο ακριβώς ματς που είδαμε, θα μπορούσε να είναι 1-0 ή 0-3... Αυτή είναι η κρίση μου για το ματς.

ΜΑΛΟΝ ΑΛΛΟ ΜΑΤΣ ΒΛΕΠΑΜΕ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΕ.
ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΟΥ ΟΤΙ ΩΡΑ ΗΘΕΛΕ ΣΕ ΕΒΑΖΕ ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΚΑΝΕ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝΕΒΗΚΕΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ ΝΑ ΗΣΟΥΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΙΖΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΡΙΦ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΝΚΟΥΝ... Wink
ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥΛΈΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΤΟ ΜΑΤΣ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΚΑΙ 1-0 ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΑ ΑΝΘΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ...
lol!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 11:07 am

Ernesto wrote:
Φίλτατε Άλεξ το οτι δεν έχω γράψει τπτ ακόμα οφείλεται στο οτι μόλις μπήκα από το γήπεδο... Οπότε και κρίση μάλλον αύριο θα γράψω... Εκτός και αν δεν βαρεθώ αργότερα...Αλλά είμαι ήδη κουρασμένος και δεν το βλέπω... Και αύριο μέρα είναι...

ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΠΑΛΙΚΑΡΑΚΙ ΜΟΥ... Sleep
Η ΝΥΧΤΑ ΗΤΑΝ ΜΑΚΡΙΑ... Shocked
ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟΥ ΒΙΕΡΑ ΤΟ ΑΠΑΥΤΟ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ... Wink
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 EmptyThu Aug 20, 2009 11:11 am

ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΒΑΖΕΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΗΤΑΝΕ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΤΑΛΟΙΠΟ.
ΜΑΣ ΤΑ ΖΑΛΙΣΑΤΕ ΜΑΓΚΕΣ......
ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΟΥΕΦΑΚΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑΠΟΥΜΕ...
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΤΕ.....
ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ 55-45 ΤΟΥ ΚΑΙΣΑΡΑ παρτα
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΑΛΕΞ, ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ...
ΜΕ ΟΤΙ 11ΑΔΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ Ο ΠΑΟ ΔΕ ΓΛΙΤΩΝΕ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ 55-45?ΕΛΕΟΣ...
ΤΕΣΠΑ...
ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΧΟΡΟ ΟΙ ΛΕΓΑΜΕΝΟΙ ΑΕΚακιον ΚΑΙ ΖΜΠΑΟΥΓΚΣ.... Wink
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ.....
ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ...
ΕΓΩ ΛΕΩ Η ΑΕΚ ΧΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΟΚ Η ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ Η ΤΟΝ ΠΙΝΕΙ...
Back to top Go down
Sponsored content





ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...
Back to top 
Page 4 of 20Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ 2010-11
» ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ 2010-2011
» ΟΙ ΠΙΟ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: