BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....

Go down 
+6
Hammer
barboua
suspect
pontiak
KAISARAS
lipton
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyWed May 20, 2009 11:28 am

ΓΕΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ <ΤΣΑΓΙΕΡΟ>...Μερικοί άνθρωποι είναι σαν τα παπούτσια: όσο πιο φτηνοί είναι, τόσο πιο πολύ θόρυβο κάνουν. Εβραίικη παροιμία

ΚΑΛΑ ΜΥΑΛΑ... clown
Back to top Go down
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyWed May 20, 2009 3:37 pm

ΓΝΩΣΤΟΣ ΑΠΡΟΜΑΥΡΟΣ ΟΠΑΔΟΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΝΙΚ .........


ΡΕ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ????? scratch scratch scratch
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyWed May 20, 2009 8:24 pm

ΠΑΙΔΕΣ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΡΗΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΙΡΩΝΕΙΕΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΙΠΑΜΕ. Wink
Η ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΖΟΥΡΑ Η ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ. Very Happy
ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΖΟΥΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΑΝΩ Wink ΠΑΩ ΠΑΣΟ... lol!
ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΙΕΣΜΕΝΟΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ, ΕΙΠΑΜΕ... Very Happy

ΤΑ ΟΡΙΑ ΚΑΖΟΥΡΑΣ ΚΑΙ ΕΙΡΩΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΛΕΠΤΑ. ΘΕΛΕΙ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ..ΜΑ ΤΟΣΟ ΧΑΜΕΝΑ ΕΙΣΤΕ?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ Ε.. lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyWed May 20, 2009 9:12 pm

ΔΕΝ ΤΟ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ? Very Happy ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΟΥΠΟΝΙ ΤΟ Σ/Κ ΓΕΜΑΤΟ.. Wink
ΡΕ ΛΙΠ ΔΕ ΧΩΝΕΣΑΙ ΝΑΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΝΑ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΝΑ ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ Very Happy
ΧΑΜΕΡ ΣΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΤΩΡΑ Wink ΑΙΝΤΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ ΡΕ ΛΕΒΕΝΤΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΜΑΓΙΚΟ ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ-ΜΑΙΟΣ Very Happy

ποιος παοκ και ποια αεκ τωρα? lol!
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyWed May 20, 2009 9:26 pm

seirios wrote:
ΓΝΩΣΤΟΣ ΑΠΡΟΜΑΥΡΟΣ ΟΠΑΔΟΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΝΙΚ .........


ΡΕ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ????? scratch scratch scratch

Ελα ρε μάγκα ο πρώην foufounelis ειμαι ρε μόρτη....

Κάκο μα την παναγία αμα σε ξαναδώ θα σε καρφώσω οτι μεταλλικο αντικειμενο βρω μπροστά μου ,στην κεφάλα σου.
Και το καλοκαίρι διακοπές ολοι στην Κέρκυρα.Να μην μπορει να βγει απο το σπίτι του ο (*#)(#$)(#&)$#.
Εμεις φταιμε που μπροστά στα μάτια μας δε σε καθαρίσαμε την μερα που πέρασες απο μπροστά μας με το θωρακισμένο το ταξί,κοπριτη.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyWed May 20, 2009 9:31 pm

Hammer wrote:
ΔΕΝ ΤΟ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ? Very Happy ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΟΥΠΟΝΙ ΤΟ Σ/Κ ΓΕΜΑΤΟ.. Wink
ΡΕ ΛΙΠ ΔΕ ΧΩΝΕΣΑΙ ΝΑΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΝΑ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΝΑ ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ Very Happy
ΧΑΜΕΡ ΣΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΤΩΡΑ Wink ΑΙΝΤΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ ΡΕ ΛΕΒΕΝΤΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΜΑΓΙΚΟ ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ-ΜΑΙΟΣ Very Happy

ποιος παοκ και ποια αεκ τωρα? lol!

Alesssssss του εδώ φορουμ,ααααααααααααχαχαχα θα ανηφορισω και προς τα πάνω...απλά σε λεω δεν εχω χρονο να μελετήσω.
Σ/Κ θα προσπαθήσω να μελετήσω και να τα κουβεντιάσουμε στο forum .

Υ.Γ : Χαβαλέ τους κάνω μπρε,μην στεναχωριέσαι.Σιγά μην κάθομαι να πάρω στα σοβαρά παροιμιές και στιχάκια που με κανει copy-paste ο μπαρμπουδιάρης που μενει στον Πειραιά.

Back to top Go down
mirmigkakis




Number of posts : 1
Age : 41
Registration date : 2009-05-22

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyFri May 22, 2009 8:37 pm

Γεια χαρα και απο μενα! καλως σας βρηκα! Μαγνητης για να ερθω σε σας υπηρξε ο μπαρμποα...Ειναι χωρις υπερβολες ο ανθρωπος που εφερε την φιλοσοφια στα στοιχηματικα φορουμ....! Σπανια κανεις εχει την τυχη να συγχρωτιζεται με ατομα τοσο υψηλου επιπεδου οπως ο μπαρμποα και απο σημερα θα ειμαι και εγω απο αυτους τους τυχερους! Καλως σας βρηκα!


Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyFri May 22, 2009 9:04 pm

Καλως ορισες φιλαρακο στην παρεα,ελπιζω να ανταποκριθουμε στις στοιχηματικες αλλα και τις παρειστικες απαιτησεις σου
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyFri May 22, 2009 9:33 pm

καλως ηρθες φιλε... να μπαινεις και στο chat να τα λεμε πιο ζωντανα Wink
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyFri May 22, 2009 11:13 pm

mirmigkakis wrote:
Γεια χαρα και απο μενα! καλως σας βρηκα! Μαγνητης για να ερθω σε σας υπηρξε ο μπαρμποα...Ειναι χωρις υπερβολες ο ανθρωπος που εφερε την φιλοσοφια στα στοιχηματικα φορουμ....! Σπανια κανεις εχει την τυχη να συγχρωτιζεται με ατομα τοσο υψηλου επιπεδου οπως ο μπαρμποα και απο σημερα θα ειμαι και εγω απο αυτους τους τυχερους! Καλως σας βρηκα!


Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool

Δεν είμαι κανένας. Εσύ ποιος είσαι;
Emily Dickinson, 1830-1886, Αμερικανίδα ποιήτρια

ΦΙΛΤΑΤΕ ΚΑΛΩς ΗΡΘΕΣ..ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ...ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΙΑ ΝΑΧΟΥΜΕ..

Αν κάνεις πάντα αυτό που σ' αρέσει, τουλάχιστον ένας άνθρωπος θα είναι ευχαριστημένος.
Katharine Hepburn,1907-2003, Αμερικανίδα ηθοποιός

ΑΠΛΑ ΞΕΠΑΤΗΚΩΝΩ ΩΡΑΙΑ ΛΟΓΙΑ ΦΙΛΕ ..ΣΙΓΑ ΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ...ΚΑΛΜΑ...ΦΙΛΤΑΤΕ... ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptySun May 24, 2009 11:32 am

barboua wrote:
Δυστυχώς ήρθε και εδώ ο <ιός της καφρίλας>,σιγά μη τη γλύτωνε το δικό μας σάιτ εδώ ήρθε από την Αμερική ο ιός των χοίρων!!! Και δυστυχώς καλοί μου φίλοι, δεν έπρεπε να απαντηθούν τα κακοήθη σχόλια του <lipton>.Απλά έπρεπε να σβηστούν και είμαι κάθετος σε αυτό!!Όξω η καφρίλα οποιουδήποτε ΠΑΟΚΤΖΗ,ΑΕΚΤΖΗ,ΓΑΒΡΟΥ,ΒΑΖΕΛΟΥ..κ.α.!!!! Άλλο το πείραγμα το καλοπροαίρετο χωρίς<ΜΑΓΚΙΕΣ&ΑΝΤΡΙΛΙΚΙΑ> και άλλο η υποτίμηση του άλλου με υπονοούμενα και χυδαιότητες.
ΡΕ...ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΦΡΙΛΑ!!!
Υ.Γ.ΚΑΙ ΠΟΥΣΑΙ(lipton) ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙς ΜΕΤΑ ΤΟΥς ΑΓΩΝΕς; ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ.....


ΑΑΑΑΑΑ,ΩΡΑΙΑ!!!!!ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΡΕΙΑΝΟΣ!!! Laughing Laughing Laughing ΟΠΟΤΕ ΑΜΟΛΑΤΕ ΚΑΦΡΙΛΕΣ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ αρης αρης αρης Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy (στο κ.α , δεν το λαμβανω οτι συμπεριλαμβανομαστε εκει μαζι με τους υπολοιπους, μαλλον οι οπαδοι του ΚΑΜΠΟΥ θα εννοεις) lol! lol! lol!
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptySun May 24, 2009 9:25 pm

Apostolis wrote:
barboua wrote:
Δυστυχώς ήρθε και εδώ ο <ιός της καφρίλας>,σιγά μη τη γλύτωνε το δικό μας σάιτ εδώ ήρθε από την Αμερική ο ιός των χοίρων!!! Και δυστυχώς καλοί μου φίλοι, δεν έπρεπε να απαντηθούν τα κακοήθη σχόλια του <lipton>.Απλά έπρεπε να σβηστούν και είμαι κάθετος σε αυτό!!Όξω η καφρίλα οποιουδήποτε ΠΑΟΚΤΖΗ,ΑΕΚΤΖΗ,ΓΑΒΡΟΥ,ΒΑΖΕΛΟΥ..κ.α.!!!! Άλλο το πείραγμα το καλοπροαίρετο χωρίς<ΜΑΓΚΙΕΣ&ΑΝΤΡΙΛΙΚΙΑ> και άλλο η υποτίμηση του άλλου με υπονοούμενα και χυδαιότητες.
ΡΕ...ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΦΡΙΛΑ!!!
Υ.Γ.ΚΑΙ ΠΟΥΣΑΙ(lipton) ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙς ΜΕΤΑ ΤΟΥς ΑΓΩΝΕς; ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ.....


ΑΑΑΑΑΑ,ΩΡΑΙΑ!!!!!ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΡΕΙΑΝΟΣ!!! Laughing Laughing Laughing ΟΠΟΤΕ ΑΜΟΛΑΤΕ ΚΑΦΡΙΛΕΣ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ αρης αρης αρης Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy (στο κ.α , δεν το λαμβανω οτι συμπεριλαμβανομαστε εκει μαζι με τους υπολοιπους, μαλλον οι οπαδοι του ΚΑΜΠΟΥ θα εννοεις) lol! lol! lol!

ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΔΕΚΤΟ...ΩΣΤΕ ΕΙΣΑΙ..ΣΚΟΥΛΗΚΙ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ...ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΩ...ΟΙ ΚΟΝΤΡΕΣ ΣΕ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ;;ΒΡΑΖΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΟΥ...
Ο άνθρωπος ζει με τα ελαττώματά του, και επιζεί με τα προτερήματά του.
Δημήτριος Καμπούρογλου, 1852-1942, Έλληνας γνωμικογράφος
ΑΠΟ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΚΑΙ ΜΗ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...EΣΤΩ ΚΑΙ ..ΚΟΝΤΡΕΣ ΔΕΧΟΜΑΙ ...ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΟΥ...ΧΕΧΕΧΕ..
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptySun May 24, 2009 11:59 pm

Ο τελευταίος χορός......

Εμεις θα μαστε παλι στην θέση μας.

Σολντ αουτ μάγκες .....

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 2laqz9d

Εμεις μαζι για μια ζωή αιτε αιτε δικέφαλε...
κι ασε τον μπαρμπουδιάρη να μας ζαλίζει τα ουμπαλα με τα copy-paste αποφθέγματά του.
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyMon May 25, 2009 9:26 am

lipton wrote:
Ο τελευταίος χορός......

Εμεις θα μαστε παλι στην θέση μας.

Σολντ αουτ μάγκες .....

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 2laqz9d

Εμεις μαζι για μια ζωή αιτε αιτε δικέφαλε...
κι ασε τον μπαρμπουδιάρη να μας ζαλίζει τα ουμπαλα με τα copy-paste αποφθέγματά του.

Αφού δεν υπάρχει αντιμετώπιση για τον κάφρολιπτονδιάρη, θα το κάνουμε ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΔΩ!!!ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΠΑΠΑΡΙΑ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΑΓΙΔΑ ΠΕΦΤΟΥΝ.
I WILL KICK YOUR ASS.. ----ΚΑΙ ΑΕΙ FUCK YOU !!!
παοκακι γατακι
υ.γ ΚΑΙ ΜΗ ΞΑΝΑΒΑΛΕΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΛΟΓΚ ΣΟΥ ΕΔΩ ΠΑΛ.....ΑΚΟ(συγγνωμη εριξα το επιπεδο....χαχαχα) δηλ και μας βριζεις και διαφημίζεσαι σιγα ρε <γαματε>, κανα αράπη με φτερό να σου κάνει αέρα..
[b] "Come to fer one place of dickes" XAXAXAXA''
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyMon May 25, 2009 10:28 am

lipton wrote:
Ο τελευταίος χορός......

Εμεις θα μαστε παλι στην θέση μας.

Σολντ αουτ μάγκες .....

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 2laqz9d

Εμεις μαζι για μια ζωή αιτε αιτε δικέφαλε...
κι ασε τον μπαρμπουδιάρη να μας ζαλίζει τα ουμπαλα με τα copy-paste αποφθέγματά του.

Λοιπον μαγκακο,προσεξε λιγο.
Δεν υπαρχει περιπτωση ποτε να σου κανεις κριτικη για το τι θα γραψεις για την ομαδα σου,η ακομη και αν εχεις μια οπαδικη κοντρα με καποιον αλλον.Γι αυτο το λογο αλλωστε υπαρχει αυτο το σαιτ,για αθλητικες συζητησεις.
Παρακολουθω το συγκεκριμενο τοπικ και βλεπω περα απο τα οπαδικα σου,να προσβαλεις διαρκως και να μιλας ασχημα σε εναν ανθρωπο(τον οποιο δεν εχω γνωρισει,δεν ξερω καν τη φατσα του)που εκτος του οτι σε οσα σαιτ εχει τυχει να συνυπαρξουμε,οχι μονο δεν εχει δωσει κανενα δικαιωμα ,αλλα ειναι παντα γλυκομιλητος και ευχαριστος και εκτος αυτου θα μπορουσε να ειναι πατερας σου.
Καποια στιγμη καλο ειναι εμεις οι νεοτεροι να μαθουμε να μιλαμε και να συμπεριφερομστε.
Το να διαφωνεις σε κατι ειναι δικαιωμα σου,το να χρησιμοποιεις ομως τετοιους ειδους λεξιλογιο απεναντι σε εναν τετοιο ανθρωπο ειναι τουλαχιστον αηδια.
Μακαρι απο αυτα που κανει copy-paste ο barboua να ειχες τι δυνατοτητα να καταλαβεις εστω κι ενα,αλλα δε νομιζω οτι μπορεις
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyMon May 25, 2009 1:18 pm

ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ.
ΤΕΛΟΣ ΕΔΩ. ΑΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ...
ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΡΙΟ ΠΟΥΘΕΝΑ. ΟΛΟΙ ΤΣΑΤΙΖΟΝΤΑΙ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΗ ΞΑΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ. ΕΛΕΟΣ.

1. ΝΙΚΟΛΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ, ΑΣΤΟ. Wink
2. ΟΡΕΣΤΗ ΚΟΦΤΟ ΑΦΟΥ ΔΕ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ. Wink
3. ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ, ΤΙ ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ? ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΕΤΑΙ Very Happy

ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΠΟΧΕΣ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΥ ΕΠΕΦΤΕ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΠΑΓΑΝΕ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ. ΔΕ ΣΑΣ ΦΤΑΝΕΙ? ΞΕΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΜΑ ΜΙΛΑΩ. ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑΝΑΠΟΥ?

ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ , ΛΗΧΤΕ ΤΟ. Wink
ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ ΚΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΠΑΛΙΟΙ ΚΑΙ ΝΕΟΙ...ΑΙΝΤΕ Wink ΤΕΛΟΣ Very Happy
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyMon May 25, 2009 9:15 pm

Προς Θεού ρε μάγκες ...και έλεος....
Ειστε ολιγον προκατειλημμένοι ή κανω λάθος;

Ρε χαμμερ και ποντιακ και barboua χαρακτήρισα κανέναν...Ειπα κανένα ψέμα?
Το μονο που ανέφερα ειναι πως τα αποφθεγματα του Μπαρμπουα ειναι copy-paste.
Ορισμένα εξ'αυτων ομολόγω πως δεν τα γνωρίζω...οπότε υπόθέτω πως ειναι ειναι copy-paste .
Εαν οντως δεν ειναι copy-paste τότε πάω πάσο.

Η ενότητα αυτή μιλάει και θα μιλάει για τον πραγματικό δικέφαλο , για τον ΠΑΟΚ.

Ο barboua πάντως που ειναι πολύ συμπαθής και φυσικά δεν τον γνωρίζω....



ΚΟΤΣΙΑΝΙΚΟΥΛΗΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
ΑΙΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyMon May 25, 2009 9:23 pm

ΟΚ, ΕΛΗΞΕ ΕΙΠΑΜΕ Wink
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyMon May 25, 2009 11:00 pm

ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΛΥΠΑΜΑΙ, ΕΓΙΝΕ ΨΙΛΟΠΟΥΤΑΝΑ ΕΝΑ ΤΟΠΙΚ, ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΗ.
ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ, ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΠΕΡΙΤΤΟΣ Κ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΑΦΗΣΤΕ ΡΕ ΤΙΣ ΜΛΚΙΕΣ Κ ΚΟΙΤΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΑΒΑΛΕ Κ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ.
Κ ΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ, ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙ ΛΑΔΙ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΖΩΠΥΡΩΝΕΙ.
ΧΑΛΑΡΑ, ΟΜΟΡΦΑ, ΠΑΡΕΪΣΤΙΚΑ, Κ ΜΑΜΗΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ HAMMER ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΕΡΙ ΤΕΛΙΚΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ.
ΜΑΡΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ,
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?

παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα
kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes
ΡΟΥΦΑ ΜΑΚΑΚΑ

lol! lol! lol!
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyTue May 26, 2009 7:46 am

Άφού φέραμε εις πέρας την πρώτη αποστολή του blog στερούμαστε πλεον ενδιαφέροντος.
Παρακαλώ επισκευφτείτε το blog μου και προτείνετε στα σχόλια του τελευταίου άρθρου κάποιο θέμα με το οποιο θα θέλατε να καταπιαστούμε....

Στοιχεία ηθικής και σωστής συμπεριφοράς δεν υπάρχουν στο blog μου.
Θα γινει το Νο.1 σατυρικο-οπαδικο-στοιχηματικό blog στην Ελλάδα.

http://lipton4.blogspot.com/


Ευχαριστούμε όλους για την στήριξη σας.Πραγματικά δεν περιμέναμε τοσο μεγάλη ανταπόκριση από τον κόσμο.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyTue May 26, 2009 12:27 pm

lipton wrote:


Στοιχεία ηθικής και σωστής συμπεριφοράς δεν υπάρχουν στο blog μου.

αυτο δε χρειαζοταν να το αναφερεις...χαχαχαχχαχααχα...ελεοςςς Very Happy
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyFri May 29, 2009 9:48 pm

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι από την Τετάρτη 3/06/2009 θα αρχίσει η
πώληση εισιτηρίων διαρκείας για την ερχόμενη αγωνιστική χρονιά 2009-
2010 από τα γραφεία του γηπέδου Τούμπας και από το Internet μέσω της
επίσημης ιστοσελίδας της ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Επισημαίνεται ότι θα διατεθούν
συνολικά μέχρι 21.000 εισιτήρια διαρκείας.

Α. ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ

ΘΥΡΑ ΤΙΜΗ
VIP 3ου 3000€

1 840€

2-3 540€

4-4Α-7 200€

5-6 350€


Το εισιτήριο διαρκείας θα περιλαμβάνει:

α. Τους αγώνες πρωταθλήματος
β. Τους αγώνες κυπέλλου
γ. Τους προκριματικούς αγώνες του UEFA EUROPA LEAGUE
δ. Τους φιλικούς αγώνες

Το εισιτήριο διαρκείας δε θα περιλαμβάνει:
α. Τους αγώνες των Play-off της Superleague αν και εφόσον η ομάδα αγωνιστεί σε αυτή τη διαδικασία
β. Τους αγώνες των ομίλων του UEFA EUROPA LEAGUE αν και εφόσον εξασφαλιστεί η συμμετοχή(εξαιρούνται τα VIP 3ου ορόφου)


Είδη Εισιτηρίων:

α. Κανονικά
β. Εταιρικά

Β. ΤΡΟΠΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ

α. Μετρητά
β. Επιταγή
γ. Πιστωτική κάρτα (Mastercard, Visa, Visa Electron)

Δεν υπάρχει η δυνατότητα κράτησης εισιτηρίου μέσω προκαταβολής

Γ. ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ

1η περιοδος: 3/6/2009 - 3/7/2009 (περίοδος προτίμησης παλιών κατόχων)
Οι
κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας θα έχουν τη δυνατότητα τη συγκεκριμένη
περίοδο να ανανεώσουν την ίδια θέση που είχαν ως κάτοχοι εισιτηρίου
διαρκείας την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο με την προσκόμιση:

α. της ταυτότητάς τους,

β. της κάρτας διαρκείας τους και

γ. του αριθμού φορολογικού μητρώου τους (ΑΦΜ).

Σε
περίπτωση που κάποιος κάτοχος εισιτηρίου διαρκείας δε μπορεί να
προσέλθει τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο στα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ θα
μπορεί να ανανεώσει την θέση του μέσω εξουσιοδοτημένου αντιπροσώπου ο
οποίος θα πρέπει να προσκομίσει την ταυτότητα του κατόχου, την
εξουσιοδότηση, το καρτελάκι του κατόχου και τον αριθμό φορολογικού
μητρώου του κατόχου (ΑΦΜ).

Κατά την 1η περίοδο διάθεσης οι μη κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας δε θα μπορούν να αγοράσουν εισιτήρια διαρκείας.

2η περίοδoς: 7/7/2009 - 18/7/2009
Οι μη κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας θα έχουν τη δυνατότητα να αγοράσουν εισιτήριο διαρκείας με την προσκόμιση:

α. της ταυτότητάς τους,

β. του αριθμού φορολογικού μητρώου τους (ΑΦΜ).

Τη
συγκεκριμένη περίοδο θα είναι διαθέσιμες για αγορά οι θέσεις που δε θα
έχουν ανανεωθεί την 1η περίοδο καθώς και οι υπόλοιπες ελεύθερες θέσεις.
Σε περίπτωση που κάποιος φίλαθλος δε μπορεί να προσέλθει στα γραφέια
της ΠΑΕ ΠΑΟΚ θα μπορεί να αγοράσει εισιτήριο διαρκείας μέσω
εξουσιοδοτημένου αντιπροσώπου ο οποίος θα πρέπει να προσκομίσει την
ταυτότητα του φιλάθλου, την εξουσιοδότηση και τον αριθμό φορολογικού
μητρώου του φιλάθλου (ΑΦΜ).

Δ. ΣΗΜΕΙΑ ΠΩΛΗΣΗΣ

1. Γραφεία γηπέδου Τούμπας

Από τις 3/6/2009 θα λειτουργούν με το εξής ωράριο:

Καθημερινά: 10π.μ. - 7μ.μ.

Σάββατο : 9π.μ. - 3μ.μ.

2. Internet

α. Κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας:

Από
τις 3/6/2009 στις 10π.μ. και καθ' όλη τη διάρκεια του 24ώρου μέχρι και
την Παρασκευή 03/07/2009 στις 7μ.μ. θα μπορούν οι φίλαθλοι να
ανανεώσουν τη θέση την οποία είχαν ως θέση διαρκείας την προηγούμενη
αγωνιστική περίοδο ακολουθώντας τις οδηγίες που αναγράφονται σε κάθε
βήμα στην ιστοσελίδα.

β. Μη κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας:

Οι
μη κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας από τις 7/7/2009 στις 9π.μ. μέχρι και
18/7/2009 στις 7μ.μ. και καθ' όλη τη διάρκεια του 24 ώρου θα μπορούν να
αγοράσουν εισιτήρια διαρκείας.

Παραλαβή εισιτηρίου διαρκείας που έχει αγοραστεί μέσω Internet:

Εφόσον
η διαδικασία ολοκληρωθεί σωστά, σας αποστέλλεται ένα e-mail (στην
διεύθυνση e-mail που δηλώσατε κατά την εγγραφή σας στην υπηρεσία) που
περιέχει τον αριθμό κίνησης και την επιβεβαίωση αγοράς για να
παραλάβετε το εισιτήριο σας από τα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ με την
προσκόμιση της ταυτότητάς σας και εκτυπωμένο τον αριθμό κίνησης της
ηλεκτρονικής αγοράς. Σε περίπτωση που κάποιος κάτοχος εισιτηρίου
διαρκείας δε μπορεί να προσέλθει στα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ θα μπορεί να
παραλάβει το εισιτήριο του μέσω εξουσιοδοτημένου αντιπροσώπου ο οποίος
θα πρέπει να προσκομίσει την ταυτότητα του κατόχου, εκτυπωμένο τον
αριθμό κίνησης της ηλεκτρονικής αγοράς και την εξουσιοδότηση.

Με την αγορά εισιτηρίου διαρκείας, ο κάτοχος αυτόματα αποδέχεται τους ειδικούς ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ των καρτών διαρκείας
http://www.paokfc.gr/shownews.jsp?newsCode=1466C8A3R
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyMon Jun 08, 2009 2:53 pm

Εκατσα και έγραψα αυτο το αρθράκι για τον παικτη που ενδιαφέρει τον ΠΑΟΚ

Ενδιαφέρον του ΠΑΟΚ για τον Λουτσιάνο Λεγισαμόν




Ενδιαφέρον του ΠΑΟΚ για τον Λουτσιάνο Λεγισαμόν

Καλησπέρα ...

Το πρωτάθλημα της Αργεντινής ,όσο μου επιτρέπει ο χρόνος το παρακολουθώ καθώς ασχολούμαι πολύ στοιχηματικά με αυτό. Την στιγμή που μιλάμε ήδη έχουμε διανύσει 16 αγωνιστικές στην Κλαουσούρα και απομένουν άλλες 3 για να ολοκληρωθεί αυτός ο μικρός μαραθώνιος των 19 ομάδων.
Ας προσπαθήσουμε να πούμε 5-6 πραγματάκια τοσο για τον φορ Λουτσιάνο Λεγισαμόν όσο και για το κλίμα που επικρατούσε εφέτος στην ομάδα του την Αρσεναλ Σαραντί.

Ο Λεγισαμόν (πρωη παικτης της Χιμνάσια Λα Πλάτα) ξεκινήσε εντυπωσιακά τη σεζόν Κλαουσούρα και ηταν αυτός που οδηγουσε την Αρσεναλ.Σκόραρε το πρώτο φετινό γκολ της ομάδα του ,την πρώτη αγωνιστική,στο 3ο μάλιστα λεπτό της αναμέτρησης.Την επόμενη αγωνιστική σκόραρε δυο φορές.Μία με υπέροχο βολέ στον αέρα στο 31’ και μία με απευθείας εκτέλεση φάουλ στο 49’

Την 4η αγωνιστική ,στο ματς με την Εστουντιάντες σημειώσε το 4ο φετινό του γκολ.Σκόραρε και στην πέμπτη αγωνιστική μεσα στο Μομουμενταλ ,την έδρα της Ριβερ Πλέιτ.

Τις επόμενες 2 αγωνιστικές δεν κατάφερε να σημειώσει κανένα τέρμα.

Την 8η αγωνιστική η ομάδα του υποδεχόταν στο Χούλιο Γκροντόνα (εδρα της Αρσεναλ ) την μεγάλη Σαν Λορέντζο.Την αναμέτρηση έτυχε να την παρακολουθήσω ολόκληρη.1-1 το τελικό αποτέλεσμα Ματς όπου ήταν καλύτερη της Σαν Λορέντζο, είχε σχεδόν την καθολική υπεροχή και αδικείται από το τελικό 1-1.Ο παικταράς μας πάντως από το ξεκίνημα του αγώνα έβαλε μπροστά της Άρσεναλ στο σκορ με το γκολ του στο 3 λεπτό της αναμέτρησης.

Την 9η αγωνιστική πήγε στο Σάντα Φε.Είδα να παιζει πανέξυπνα την Κολόν στην κόντρα .Παρόλο αυτά δεν κάτεφερε να φυγει με την νικη.1-1 το τελικο σκορ με τον Λεγισαμόν να χάνει πέναλτυ στο 0-0 .

Η συνέχεια δεν ηταν ανάλογη τοσο για τον Λεγισαμόν όσο και για την ομάδα του.Σημειωτέον πως φέτος ειχε ενα τραυματισμό στο γόνατο που τον άφησε έξω 2 αγωνιστικές. Η Άρσεναλ του νεαρού προπονητή Ντάνι Γκαρνέρο μπορεί να ξεκίνησε αφήνοντας υποσχέσεις στη φετινή Κλαουσούρα, αλλά η συνέχεια δεν ήταν ανάλογη. Ο κοουτς μεχρι την στιγμή της παράιτησής του διατηρούσε το 4-4-2 με ταχύτατους Μάτος και Λεγισαμόν μπροστά στην επίθεση.Την θέση του πήρε ο γνωστός Μπουσουγάσκα.Ουτε αυτός ομως δεν βοήθησε την ομάδα .Μάλιστα την σεζόν αυτη η Αρσεναλ εκανε το χειρότερο σερί στην ιστορία της στη μεγάλη κατηγορία.

Υ.Γ: Στα τέλη του Απρίλη ακουγόταν πως ο Παναθηναικός ειχε εκφράσει ενδιαφέρον για την απόκτηση του Λουτσιάνο Λεγισαμόν

Υ.Γ 2 : Όπως ειπα παραπάνω ,απομένουν άλλες 3 αγωνιστικές για να ολοκληρωθεί η Κλασουσούρα.Τα αναπομείναντα ματς της Αρσεναλ ειναι:
Arsenal de Sarandí Lanús στις 14 Ιουνίου
Huracán Arsenal de Sarandí στις 21 Ιουνίου και
Arsenal de Sarandí -Independiente στις 28 Ιουνίου.
Οποιος θέλει να τα παρακολουθησει μπορει να επισκευτεί το προσωπικό μου blog http://lipton4.blogspot.com/) .Εκεί θα δώσω λινκ για να παρακολουθήσουμε τις αναμετρήσεις ,όπως επίσης και διάφορα στοιχεία για παικτες που ενδιαφέρουν την ομάδας μας από τις λατίνικες χώρες.
Ο Μπουρουσάγκα έπειτα απο απαιτήσεις των φιλάθλων ενδέχεται να χρησιμοποιήσει νεαρούς ποδοσφαιριστές σε αυτες τις 3 τελευταίες αγωνιστικές.Οπότε ισως κάτσει στον πάγκο ο παικτης Λεγισαμόν
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyMon Jun 08, 2009 7:36 pm

Δεν εχω γνωμη για τον ποαικτη οποτε δεν μπορω να σχολιασω.Αυτο που ειναι σιγουρο ειναι πως η αγορα της αργεντινης εμπεριεχει παντα ρισκο.Το γεγονος οτι ακομα παιζουν εκει σημαινει οτι αν ερθει στην Ελλαδα καποιος αργεντινος,αναγκαστηκα δεν κανει καθολου διακοπες.Απο το τελος τοθυ πρωταθληματος μπαινει κατευθειαν στην προετοιμασια και αυτο ειναι σαφως επικινδυνο.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 EmptyTue Jun 09, 2009 11:33 pm

Καλησπέρα και στους εδώ....

Όπως όλα δειχνουν ο Μπρουνο Τσιρίλο θα ειναι παικτης του ΠΑΟΚ Θεσσαλόνικης.

Βρηκα ένα άρθρο που μας μιλάει για αυτόν


http://www.sportdog.gr/new/article.aspx?id=98692


Ο
ΤΣΙΡΙΛΟ ΠΑΕΙ ΤΗΝ «ΤΡΕΛΑ» ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ. Ο «ΣΕΞΙ ΜΠΡΟΥΝΟ», ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ
ΣΤΟΝ ΣΒΕΡΚΟ, ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΠΑΘΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ, Ο ΧΟΡΟΣ ΤΗΣ ΟΡΊΤΖΙΝΑΛ ΚΑΙ
ΑΛΛΑ.- Η επιστροφή του Τσιρίλο στο ελληνικό πρωτάθλημα με την φανέλα
του ΠΑΟΚ, έκανε το sportdog να ψάξει και να βρει το βίο και την
πολιτεία του «σέξι Μπρούνο» από την πρώτη θητεία του στην ΑΕΚ τη διετία
2005-07. Μια σχέση με το κίτρινο χρώμα που ξεκίνησε ως ραντεβού στα
τυφλά, έγινε πάθος και κατέληξε σε ένα κακό διαζύγιο! Μεγαλύτερη χαρά
και από τους οπαδούς του «δικεφάλου» για τη συμφωνία με τον Τσιρίλο
έκανε η σέξι Έλενα Ασημακόπουλου. Η πανέμορφη ηθοποιός-μοντέλο που
πρωταγωνιστεί στο σίριαλ του Mega «Πολυκατοικία» διατηρεί τριετή σχέση
με τον Ιταλό και τον παρότρυνε (όπως αναφέρουν τα... κοινωνικά
ρεπορτάζ!) να αφήσει τη Ρετζίνα και συνεχίσει την καριέρα του στην
Ελλάδα ώστε να σταματήσει τις πολύ συχνές πτήσεις στη γειτονική χώρα!

Εκρηκτικός όπως ο Βεζούβιος

Το
δυναμικό του παιχνίδι στην άμυνα, το πάθος που έβγαζε μέσα στον αγώνα
θυμίζοντας τον «Βεζούβιο» της γενέτειρας του, της Νάπολι, έκαναν τον
Φερνάντο Σάντος να του δώσει φανέλα βασικού και μαζί με τον Γιώργο
Αλεξόπουλο να κάνουν ένα από τα κορυφαία αμυντικά δίδυμα της περιόδου
05-06 συμβάλλοντας στο να πετύχει η ΑΕΚ αμυντικό ρεκόρ με 21 γκολ.

Το παρθενικό γκολ και η κλωτσιά στον Μίετσελ

Το
παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ τον Νοέμβριο του 2005 στο ΟΑΚΑ και όσα συνέβησαν
εκείνο το βράδι έβαλαν τις βάσεις για την αρχή μιας παθιασμένης σχέσης
του χαλκέντερου αμυντικού με την εξέδρα της ΑΕΚ και της οριστικής
λησμονιάς του Πορτογάλου στόπερ Μπρούνο Αλβες, ο οποίος είχε και αυτός
τεράστιο λαϊκό έρεισμα. Σε εκείνο τον αγώνα ο Τσιρίλο πέτυχε το πρώτο
του γκολ, ισοφάρισε το τέρμα του δικεφάλου, έτρεξε στην κάμερα και
έστειλε φιλιά ενώ σε προσπάθεια να διώξει την μπάλα, κλώτσησε πολύ ψηλά
στο πρόσωπο τον Μίετσελ αλλά ο διαιτητής Μπριάκος του την χάρισε
δείχνοντας κίτρινη αντί κόκκινη κάρτα. Η απόφαση του προκάλεσε θύελλα
διαμαρτυριών αφού η φάση ήταν ο ορισμός της αποβολής.

Ο «σέξι Μπρούνο»

Σε
αγώνα με τον Ιωνικό τη περίοδο 2006-07, ο Τσιρίλο έβγαλε την τρέλα που
τον χαρακτηρίζει. Σε κάποιο τάκλιν του σκίστηκε το σορτσάκι αλλά ο
Μπρούνο δεν πήρε χαμπάρι, συνέχισε να αγωνίζεται κανονικά όσο και
κάποια σημεία του σώματος του ήταν εκτεθειμένα σε κοινή θέα. Η ιστορία
αυτή έδωσε λαβή για σχόλια και για τον χαρακτηρισμό «σέξι».

Χωρίς τραυμαρτισμούς

Η
γερή του κράση του έδωσε την δυνατότητα να είναι ρέκορντμαν συμμετοχών
στην διετία. Την πρώτη χρονιά του στην ΑΕΚ, πήρε μέρος σε 26 αγώνες
πρωταθλήματος και τη δεύτερη σε 24, δίνοντας συνολικά το «παρών» σε 50
από τα 60 παιχνίδια της ΑΕΚ, χωρίς να καταλαβαίνει τίποτα από θλάσεις
και άλλους μυϊκούς τραυματισμούς.

Τα ματς που δεν ξεχνιούνται

Από
τον Τσιρίλο οι φίλαθλοι της ΑΕΚ θυμούνται τα σπουδαία παιχνίδια που
έκανε στη νίκη επί του ΠΑΟ με 3-0, σε εκείνη επί του ΠΑΟΚ με 2-1, αλλά
και την πορεία στο Τσάμπιονς Λιγκ: δηλ. το ματς στην Σκωτία με νίκη επί
της Χάρτς 2-1 στα προκριματικά, τη νίκη επί της Λίλ 1-0, την εμφάνιση
κόντρα στην Μίλαν (1-0) όπου ξεχείλιζε από το πάθος και αμυντικά ήταν
απροσπέλαστος και το 2-2 με την Αντερλεχτ όπου ισοφάρισε και τρελάθηκε
από τους πανηγυρισμούς.

O χορός της «Ορίτζιναλ» και το «ποτέ μη λες ποτέ»

Τα
πρώτα μαύρα σύννεφα των σχέσεων του με την διοίκηση εμφανίστηκαν όταν
στις 25/03/2007 πήγε στο χορό της Ορίτζιναλ, χωρίς την άδεια της
διοίκησης και φώναξε μαζί τους διάφορα συνθήματα, ενώ στη συνέχεια
δήλωσε ότι θέλει να μείνει πολλά χρόνια στην ΑΕΚ. Στη συνέχεια έκανε
αινιγματικές δηλώσεις για τον Ολυμπιακό και το ενδεχόμενο να
συνεργαστεί μαζί του («ποτέ μη λες ποτέ») δημιουργώντας την αίσθηση ότι
θέλει να φύγει!

Το τατουάζ της... τρέλας

Εκπληκτική ήταν
η ατάκα του, σε περιοδικό της ΑΕΚ κατά τη διάρκεια της θητείας του στην
«Ένωση»: «Πολλές φορές κάθομαι στο καθρέφτη κοιτάζω τον εαυτό μου και
αναρωτιέμαι τι παθαίνω μέσα στο γήπεδο και κατόπιν...τρελαίνομαι». Ο
Τσιρίλο πριν φύγει για Ιταλία «χτύπησε» ένα ακόμη τατουάζ πίσω στο
σβέρκο ως ένδειξη του συναισθηματικού δεσίματος με την ομάδα και τον
κόσμο που τον αποθέωνε σε κάθε ενέργεια του μέσα στο γήπεδο. Ήταν,
φυσικά, ένας δικέφαλος αετός – απόλυτα συμβατός και σήμερα με την ομάδα
που συνεχίζει την καριέρα του.

Η κόντρα με τον Φερέρ

Στη
δεύτερη χρονιά του στην ΑΕΚ, το 2006, όταν ανέλαβε την τεχνική ηγεσία ο
Λορέντσο Φερερ, οι σχέσεις των δύο διαταράχτηκαν από την προετοιμασία
της ομάδας. Ο Ιταλός αγνοούσετις παρατηρήσεις του Ισπανού και έκανε τα
δικά του, κάτι, βέβαια, που δεν άρεσε στον Ισπανό.

Η επιστροφή
της αποστολής στην Ελλάδα και η υποβάθμιση του ρόλου του Ιταλού
σταδιακά στην τακτική της ομάδας έκαναν τον «περίεργο» Ιταλό έξω
φρενών...

Ο Τσιρίλο δεν μπορούσε να πιστέψει τη διαφορά
συμπεριφοράς του Φερέρ σε σχέση με κάποιους άλλους παίκτες που τότε
είχαν ηγετικό ρόλο στα αποδυτήρια και πρωτοκαθεδρία στην τακτική της
ομάδας, όπως οι Δέλλας Λυμπερόπουλος, Έμερσον.

Το «μπαμ» του Ιταλού

Η
κόντρα Τσιρίλο-Φερέρ έφτασε στα άκρα όταν σε μια προπόνηση στις 19/04/
2007, ο προπονητής της ΑΕΚ έκανε δριμύτατες παρατηρήσεις στον Βλάνταν
Ίβιτς για κακή εξωγηπεδική ζωή. Τότε ο Τσιρίλο αποφάσισε να
υπερασπιστεί τον συμπαίκτη και «κολλητό» του, προκαλώντας την αντίδραση
του Ισπανού που τον παρέπεμψε στον πρόεδρο Ντέμη Νικολαΐδη.

Η αποθέωση και το διαζύγιο

Στις
29/04/07, στον αγώνα ΑΕΚ-Ξάνθη 0-0, ο Τσιρίλο έκανε την τελευταία του
εμφάνιση μπροστά στο κοινό της ΑΕΚ όπου χειροκροτήθηκε θερμά και πέταξε
τη φανέλα του στους οπαδούς της Ένωσης που τον αποθέωσαν. Λίγες μέρες
αργότερα (10/5) μετά το ραντεβού Νικολαϊδη-Τσιρίλο ανακοινώθηκε και
επίσημα το «διαζύγιο» των δύο πλευρών.


Για όσους δε θυμούνται τι σήμαινε Τσιρίλο για την ομάδα του προ διετίας...



Μιας και υπάρχουν αρκετά ''χανουμάκια'' σε αυτο το forum , θα εκτιμούσα πολυ αν μου έλεγαν την άποψη τους τόσο για τον παίκτη όσο και για τον εαν πιστεύεται ότι ταιριάζει στην ομάδα του ΠΑΟΚ...


Υ.Γ : Φυσικά pontiak θα ήθελα και την δικιά σου άποψη .Μπορεί να ειχαμε ''παρεξηγηθεί'' τις προάλλες αλλά αυτό δεν σημαινει πως δεν σέβομαι τις ποδοσφαιρικές και στοιχηματικές σου απόψεις.
Το ίδιο ισχύει και για τον Καισαράκο , το κρυφοπαοκτσάκι.

Όσον αφορά τον hammer ,ταγάρι γεννήθηκε ,ταγάρι ειναι , ταγάρι θα ειναι.
Γεια σου hammer , με το μυαλό ενός κλάμερ !Ζφαααααααπ !!!!
Back to top Go down
Sponsored content





ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 16-18/03/2010

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: