BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o

Go down 
+4
barboua
pontiak
Hammer
Apostolis
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyWed Apr 27, 2011 8:47 am

pontiak wrote:
Κατά 99% μιλάει για το Ξάνθη-Λάρισα.

Το 1% που μένει τι είναι ακριβώς?
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyWed Apr 27, 2011 9:30 am

ο ολυμπιακος ρε μλκ, τι να ειναι? υπαρχει ποτε πιθανοτητα να μη φταιει σε κατι ο γαυρος σε ετουτη τη χωρα? :xaxaxa:
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyWed Apr 27, 2011 10:08 am

παρτα μπαγλάμα, ε μπαγλαμα
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyWed Apr 27, 2011 10:31 am

:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
οταν τσατιζεσαι εισαι πολυ γλυκουλης παντως χρηηησσττοοοο
:xaxaxa:
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyWed Apr 27, 2011 10:34 am

Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyWed Apr 27, 2011 3:26 pm

Διάβαζα τώρα την δακρύβρεχτη ανακοίνωση των παικτών του Ηρακλή. Πραγματικά με έκαναν να βουρκώσω οι άτιμοι. Μαζί τους είμαι. Το γαμημένο το κατεστημένο της Ελλάδας τους ρίχνει.

Εγώ στη θέση του Πανιωνίου και του Ηρακλή θα έκανα το εξής. Από τη στιγμή δλδ που τους κυνηγά το κατεστημένο στην Ελλάδα, και ως γνωστόν όλοι οι Έλληνες κατά του κατεστημένου είναι, απορώ ποιος είναι το κατεστημένο σ'αυτή τη χώρα. Μάλλον δικαιώνεται ο Λιακόπουλος περί εξωγήινων, ελοχείμ κτλ κτλ.
Αφού λοιπόν εδώ αδικούνται, θα έπερνα τον φάκελο παραμάσχαλα και θα πήγαινα στην ΟΥΕΦΑ. Του πούστη δλδ. Εκεί δε θα δικαιωνόταν? Εκτός αν τους ρίξει και εκεί το κατεστημένο της ΟΥΕΦΑ, που ως γνωστόν χρόνια τώρα κυνηγά και ασχολείται με τον Ηρακλή και τον Πανιώνιο.

Υπάρχει και κάτι άλλο για το οποίο θα πήγαινα στην ΟΥΕΦΑ. Πλέον συμφωνήσανε ΟΜΟΦΩΝΑ οι ΠΑΕ για τα κριτήρια συμμετοχής. αυτά εναρμονίστηκαν με εκείνα της ΟΥΕΦΑ. ΘΑ πήγαινα λοιπόν εγώ ως Νιόνιος και Ηρακλής και θα έλεγα της ΟΕΥΦΑ ότι τα λαμόγια που είναι κατεστημένο στην Ελλάδα θέλουν να με ρίξουν παρόλο που πληρώ τις προϋποθέσεις.

Μη βγει κανείς και πει ότι η ΟΥΕΦΑ δε θα τους έδινε άδεια. Απαπαπα. Πιπέρι στο στόμα. Και ααααααν τυχόν (λέμε τώρα) τους υποβίβαζαν και αυτοί, ξέρουμε τι θα κάναμε. Το έγραψα και παραπάνω. Πορεία με τα μηχανάκια στην έδρα της ΟΥΕΦΑ φυσικά. Θα μας έριχνε το κατεστημένο της.

Ο λόγος που δεν πρόκειται ποτέ μα ποτέ να αλλάξουν τα πράγματα στην Ελλάδα, είναι η αντιμετώπιση των πραγμάτων από την ΠΑΕ Άρης και όλο τον δημοσιογραφικό συρφετό που την ακολουθεί. Παράδειγμα φέρνω τον φετινό Άρη. Όλοι θα μπορούσαν να είναι στη θέση τους, είμαι σίγουρος γι'αυτό. Ως γνωστόν λοιπόν μέχρι πριν λίγο καιρό ο Πηλαδάκης ήταν ο μόνος που ασχολούνταν, γιατί είχε συμφέρον για την ομάδα του. Ήταν γραφικός, ήταν ότι θέλετε. Γίνεται λοιπόν η φάση με τις 6 ομάδες που την πρώτη μέρα δεν εξετάστηκαν οι φάκελοι τους, και τι διαβάζουμε στην εφημερίδα του Άρη? Μα μόνο για τις ομάδες που ήταν στα πλέι οφ. Διάβαζες το πρωτοσέλιδο και νόμιζες ότι μόνο ΠΑΟΚ, ΑΕΚ και Βόλος δεν πήραν άδεια την 1η μέρα. Για Νιόνιο, Ηρακλή, Σέρρες ούτε καν αναφορά. Τώρα ασχολούνται με την φορολογική και ασφαλιστική ενημερώτητα του Πανιωνίου γιατί τους καίει για τα πλειόφ. Τελικά τι ισχύει? Ο "μεγαλύτερος σύλλογος της Μακεδονίας" πολεμά το κατεστημένο όπως λέει ή κοιτά μόνο το συμφέρον του? Εγώ μετά από αυτά τείνω να καταλήξω ότι πολεμά το κατεστημένο. Αυτός και κανένας άλλος. Αρειανός θα γίνω και θα πάω να πάρω και μια παλιά φανέλα του Κολτσίδα να φοράω προς στιγμήν του μεγάλου παλιού αρχηγού του αγέρωχου αυτού συλλόγου.

Επειδή μόνο με το μπάχαλο των παραγόντων μπορούμε να ασχολούμαστε στην Ελλάδα, εγώ θα ήθελα πραγματικά να γίνει το εξής. Να πέσει ο ηρακλής και ο Πανιώνιος, να μην σωθούν ΑΕΛ κ Αστέρας (αλήθεια αυτά τα παιδιά που είναι? Δεν τους νοιάζει ττπ?) και να ανεβούν 5 ομάδες από την Β Εθνική. Να παίζουν με τη Βέροια και τον Πανθρακικό στην Α που πληρούν οοοοοοοολες τις προυποθέσεις. Ο καργιόλης ο Πηλαδάκης να πέσει που είναι το κακό του ποδοσφαίρου και ας ανέβει όποιος θέλει. Ας ανε΄βει ακόμα και η Ηλιούπολη με τον πρόεδρο-μπράβο της νύχτας. Ο μαλάκας ο Πηλαδάκης φταίει για όλα που φωνάζει από το 2007 ότι δεν γίνεται να θεωρείται ότ υπάρχει υγιής ανταγωνισμός σε ένα πρωτάθλημα που πολλές ομάδες δεν πληρώνουν τπτ και κανέναν και μπορούν να κάνουν μεταγραφές. Γιατί δλδ να μπορεί ο κάθε μαλάκας Πηλαδάκης να κάνει μεταγραφές πχ μόνο 1 εκ ευρώ και να μην αφήνει απλήρωτους τους τους πάντες και να κάνει μεταγραφές 4 εκ ευρώ? Γιατί πχ να τρώω εγώ 4 από την ΑΕΚ (τυχαίο βρε το παράδειγμα) και να μην έχω καλύτερους αλλά απλήρωτους (παίκτες, εφορία, κράτος, ΙΚα κτλ κτλ) και να της ρίχνω εγώ 4 και να χαίρομαι?

Επειδή όλοι, μηδενός εξαιρουμένου, να καταλάβετε τι θέλω να πω αποκλείεται, να γράψω το εξής και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
Ως φίλαθλο του ποδοσφαίρου με ενδιαφέρει τι θα γίνει γιατί θέλω να βλέπω καλύτερο ποδόσφαιρο στην πουτάνα αυτή χώρα που γεννήθηκα.
Ως οπαδό της ΑΕΛ δε με ενδιαφέρει καθόλου. Είτε παίζουμε στην Α είτε στη Β, για να γίνει η ΑΕΛ αυτό που θέλουμε οι οπαδοί της, πρέπει να αλλάξει ρότα ο Πηλαδάκης όσο αφορά τον τρόπο διοίκησης της ομάδας. Και αυτό αν δεν γίνει, ακόμα και στην Α να είμαστε, στα ίδια σκατά θα παραμείνουμε

ΠΗΛΑΔΑΚΗ ΑΛΛΑΞΕ ΜΥΑΛΑ Ή ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ.

Υ.Γ. Το τρελό γέλιο θα πέσει αν κατά τις 30/6 πάει καμιά ΟΕΥΦΑ να εξετάσει τον φάκελο για ευρωπαίκή συμμετοχή του ΠΑΟΚ και της ΑΕΚ. ΝΑ υπενθυμίσω ότι η ΕΠΟ, διαφωνώ αλλά δε μου πέφτει λόγος, αποφάσισε ότι όποιος δεν παίρνει άδεια για ευρωπαίκή συμμετοχή, πέφτει και κατηγορία. Εεεεερε γλέντια.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyWed Apr 27, 2011 5:02 pm

Όλα τα είχε ο Ηρακλής, το «φιάσκο» με πρώην μέλος του Δ.Σ. του έλειπε!

Πρώην λοιπόν μέλος του Δ.Σ. λοιπόν, ο οποίος είχε εμπλακεί και σε περιπέτεια την εποχή που στον πάγκο της ομάδας ήταν ο Σάββας Κωφίδης, συνελήφθη από την αστυνομία της Θεσσαλονίκης, μαζί με άλλα οκτώ άτομα για τοκογλυφία και εκβίαση κατ' εξακολούθηση!

Πρόκειται για έναν άνθρωπο που ήταν στη διοίκηση λιγότερο από ένα μήνα, όταν μεγαλομέτοχος ήταν ο Αντώνης Ρέμος.

Συνολικά, συνελήφθησαν 9 άτομα, μεταξύ των οποίων και ο «εγκέφαλος» του κυκλώματος, ηλικίας από 21 έως 34 ετών, ενώ σχηματίστηκε δικογραφία σε βάρος άλλων 13 ατόμων.

Η δικογραφία αφορά τις κατά περίσταση κατηγορίες της «Εγκληματικής Οργάνωσης», «Τοκογλυφίας και Εκβίασης κατ΄επάγγελμα και κατ΄εξακολούθηση», παράβασης του Νόμου «περί Όπλων» και «περί Ναρκωτικών», «Νομιμοποίησης εσόδων από παράνομη δραστηριότητα κατ΄επάγγελμα και εντός εγκληματικής οργάνωσης» και άλλα ποινικά αδικήματα.

Όπως προέκυψε από την έρευνα των αστυνομικών, τουλάχιστον 11 άτομα δανείστηκαν διάφορα ποσά, με τοκογλυφικούς όρους, από τον 34χρονο «εγκέφαλο» του κυκλώματος, ο οποίος στη συνέχεια, μέσω των υπολοίπων μελών της οργάνωσης, απαιτούσε εκβιαστικά την καταβολή των παράνομων τόκων.

Γιατί κατηγορούνται;

Μόνο για το έτος 2009, ο τοκογλυφικός δανεισμός υπερβαίνει τα 2.500.000 ευρώ.

Τα χρήματα που έβγαζαν τα μέλη της σπείρας από τις παράνομες δραστηριότητες, τα νομιμοποιούσαν αγοράζοντας πολυτελή αυτοκίνητα.

Στην κατοχή των μελών της σπείρας βρέθηκαν :

- Δεκατέσσερα (14) πολυτελή οχήματα, εμπορικής αξίας άνω του 1.000.000 ευρώ,

- Έξι (6) οικίες, ιδιαίτερα μεγάλης αντικειμενικής αξίας,

- Σκάφος αναψυχής, αξίας 1.048.000 ευρώ,

- Πλήθος πολύτιμων κοσμημάτων και ρολογιών, μεγάλης χρηματικής αξίας.

- Παραστατικό με 514.000 ευρώ, που παραπέμπει σε ποδοσφαιρική Ανώνυμη εταιρεία, με αντάλλαγμα την εκχώρηση των τηλεοπτικών δικαιωμάτων.

Επίσης, διαπιστώθηκε ότι τα μέλη της σπείρας παρείχαν εκβιαστικά «προστασία» σε 20 καταστήματα της Θεσσαλονίκης και 4 καταστήματα της Αθήνας, από τα οποία, το τελευταίο 11μηνο, είχαν πάρει 375.000 ευρώ, περίπου.

Σε έρευνες στην οικία του «εγκέφαλου» του κυκλώματος, βρέθηκαν και κατασχέθηκαν:

- Ένα πιστόλι ρέπλικα,

- Πλήθος τραπεζικών επιταγών,

- Ιδιωτικά συμφωνητικά άτυπων συμβάσεων δανείου,

- Χρεόγραφα, τα οποία εξετάζονται.

Οι συλληφθέντες θα οδηγηθούν στον Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Θεσσαλονίκης.


Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyWed Apr 27, 2011 5:30 pm

Νέα τροπή στα δεδομένα της υπόθεσης του Πανιωνίου καθώς η ΕΠΟ βεβαίωσε τους «κυανέρυθρους» πως οι ενημερότητες είχαν ανανεωθεί και οι μεταγραφές του Γενάρη είναι νόμιμες!

Συγκεκριμένα η ΕΠΟ απέστειλε στην ΠΑΕ Πανιώνιος αντίγραφα των βεβαιώσεων φορολογικής και ασφαλιστικής ενημερότητας, έπειτα από αίτημα τους. Οι ενημερότητες αυτές κατατέθηκαν ενόψει των μεταγραφών του καλοκαιριού και του Ιανουαρίου.

Αναλυτικά, στάλθηκαν: Αντίγραφα βεβαιώσεων φορολογικής και ασφαλιστικής ενημερότητας, τα οποία κατατέθηκαν στην Ομοσπονδία στις 13/1/2011 με αριθμό πρωτοκόλλου ΕΠΟ 1456/13.01.2011. Η βεβαίωση φορολογικής ενημερότητας είχε ημερομηνία έκδοσης 07.12.2010, αριθμό πρωτοκόλλου ΦΑΕ Πειραιά 30864646 και ισχύ για τέσσερις μήνες και η αντίστοιχη της ασφαλιστικής ενημερότητας είχε εκδοθεί στις 23.12.2010 με αριθμό πρωτοκόλλου ΙΚΑ Καλλιθέας 7171 και είχε ισχύ για έξι μήνες.

Αντίγραφα βεβαιώσεων φορολογικής και ασφαλιστικής ενημερότητας, τα οποία κατατέθηκαν στην ομοσπονδία στις 14/6/2010 με αριθμό πρωτοκόλλου Ε.Π.Ο. 16447. Η βεβαίωση φορολογικής ενημερότητας είχε ημερομηνία έκδοσης 11.06.2010, αριθμό πρωτοκόλλου ΦΑΕ Πειραιά 30753007 και ισχύ για τέσσερις μήνες και η αντίστοιχη της ασφαλιστικής ενημερότητας είχε εκδοθεί στις 10.06.2010 με αριθμό πρωτοκόλλου ΙΚΑ Καλλιθέας 051/119906/2010 και είχε ισχύ για έξι μήνες (πρόκειται για τις ενημερότητες που είχαν λήξει).

Με όλα τα παραπάνω, αν λοιπόν λάβουμε υπόψη τις επιστολές της ΕΠΟ προκύπτει πως τουλάχιστον για το θέμα της ενημερότητας δεν φαίνεται να υπάρχει πρόβλημα στον σύλλογο της Νέας Σμύρνης!

Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptySat Apr 30, 2011 10:44 pm

Μάλιστα... Τελικός κυπέλλου λέει και παπάρια μέντολες θα πω εγώ... Της πουτάνας για άλλη μια φορά... Δεν θα σταθώ σε πολλά σημεία... Μόνο σε ένα...

Χωρίς να έχω ακούσει όλη την συνέντευξη τύπου την ώρα που μιλάει ο Δώνης και άσχετα αν έχει δίκιο ή άδικο, σηκώνεται γνωστός ΑΕΚτζής δημοσιογράφος και αρχίζει να τον ειρωνεύεται, να του λέει να πάει στην Αγγλία κλείνοντας με την φράση καραγκιόζη μιλώντας για τον προπονητή του Ατρομήτου...

Σόρρυ αλλά όχι σήμερα, αλλά χτες, έπρεπε να του έχουν πάρει ήδη την άδεια του δημοσιογράφου... Είναι απαράδεκτο να μιλάει ο προπονητής και ο υποτιθέμενος δημοσιογράφος να του επιτίθεται... Ξεφτιλίκια...
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptySat Apr 30, 2011 11:31 pm

Δύο πράγματα επιγραμματικά.
1. Είχαμε τον τελικό που μας αξίζει. Μακάρι κάθε τελικός κυπέλου να είναι έτσι. Εύχομαι του χρόνου να είναι ΠΑΟ-ΟΣΦΠ με 10000 αστυνομικούς και 10000 φιλάθλους στο ΟΑΚΑ
2. Μια ομάδα δε μικραίνει μόνο επειδή δεν παίρνει τίτλους. Η ΑΕΚ σήμερα που πήρε τίτλο έγινε ΑΕΚακι, όχι τα προηγούμενα χρόνια που δεν έπαιρνε τίποτα.

Γίαννη ποιος δημοσιογράφος?
Θεϊκή η ατάκα του σπίκερ "Οι παίκτες του Ατρομήτου επιτίθενται στους οπαδούς της ΑΕΚ". Προσκυνώ τη χάρη σου λαέ μου.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptySat Apr 30, 2011 11:58 pm

Ο Γκεντσεντζόγλου Βασίλη... Sport fm, Sport Day, AEK 365 και δεν ξέρω και εγώ σε ποιο άλλο μέσο ανήκει...

Όσον αφορά ατάκα έπαιξε πολύ πιο κορυφαία στον ΣΚΑΙ στην μετάδοση της Κορούνια με την Ατλέτικο, όπου κάποια στιγμή αναφέρθηκαν στο ενδιαφέρον της Μαν Γιουν για τον Ντε Χέα... Και λέει ο θεός... " Βέβαια εγώ δεν μπορώ να κρίνω τις επιλογές του θείου Αλέκου"... Χαχαχαχαχα... Τρομερός...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyMon May 02, 2011 1:02 pm

Με απόφασή-βόμβα του Αθλητικού Εισαγγελέα η υπόθεση με τις «κασέτες» μπαίνει στο αρχείο, και σταματά να απασχολεί την αθλητική δικαιοσύνη.

Στο σκεπτικό της απόφασής του ο κ.Φάκος κάνει λόγο ότι τα αδικήματα πραγματοποιήθηκαν στις 11 Σεπτεμβρίου του 2010 και οι καταγγελίες από τον Αλέξη Κούγια έγιναν στις 9 Μαρτίου 2011.

Ο Αθλητικός Εισαγγελέας αναφέρει ότι έχει παρέλθει το χρονικό διάστημα του ενός μήνα που ορίζει ο Νόμος, με αποτέλεσμα η υπόθεση να μπαίνει στο «αρχείο» και τουλάχιστον από τα αθλητικά όργανα δικαιοσύνης η εκδίκασή της υπόθεσης σταματά…



Είπες κανείς τίποτα;
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyMon May 02, 2011 1:32 pm

Έλα ρε... Όντως βόμβα... Κανείς δεν το περιμένε... Όλοι νομίζαμε οτι θα γίνει της πουτάνας, παράγοντες θα πάνε φυλακή, το ποδόσφαιρο επιτέλους θα καθαρίσει και εμείς ευτυχισμένοι θα ξαναρχίσουμε να πηγαίνουμε στο γήπεδο...

Ξεφτιλισμένοι...
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyMon May 02, 2011 1:48 pm

Ernesto wrote:
Έλα ρε... Όντως βόμβα... Κανείς δεν το περιμένε... Όλοι νομίζαμε οτι θα γίνει της πουτάνας, παράγοντες θα πάνε φυλακή, το ποδόσφαιρο επιτέλους θα καθαρίσει και εμείς ευτυχισμένοι θα ξαναρχίσουμε να πηγαίνουμε στο γήπεδο...

Ξεφτιλισμένοι...
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Paypal_bingo
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 The-laughing-funny-cat
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyMon May 02, 2011 3:05 pm

pontiak wrote:
Με απόφασή-βόμβα του Αθλητικού Εισαγγελέα η υπόθεση με τις «κασέτες» μπαίνει στο αρχείο, και σταματά να απασχολεί την αθλητική δικαιοσύνη.

Στο σκεπτικό της απόφασής του ο κ.Φάκος κάνει λόγο ότι τα αδικήματα πραγματοποιήθηκαν στις 11 Σεπτεμβρίου του 2010 και οι καταγγελίες από τον Αλέξη Κούγια έγιναν στις 9 Μαρτίου 2011.

Ο Αθλητικός Εισαγγελέας αναφέρει ότι έχει παρέλθει το χρονικό διάστημα του ενός μήνα που ορίζει ο Νόμος, με αποτέλεσμα η υπόθεση να μπαίνει στο «αρχείο» και τουλάχιστον από τα αθλητικά όργανα δικαιοσύνης η εκδίκασή της υπόθεσης σταματά…

Πάντως δεν μπορείς να τους κατηγορήσεις ότι έχουν χιούμορ. Η απόδαση βγήκε μισή ώρα μετά τις δηλώσεις του Υφυπουργού για τα επεισόδια και τα θα και τα αν και τα έτσι και τα αλλιώς.

Όπως δεν πρόκειται να γίνει τπτ στη χώρα ακόμα και με το ΔΝΤ, έτσι δεν πρόκειται να αλλάξει τπτ και στο ποδόσφαιρο μας. Θα και θα και θα ...άσε μας ρε παραμυθά. Ακόμα και να δίναμε τα κελιδιά του ποδοσφαίρου στην ΟΥΕΦΑ, πάλι σίγουρος ότι κάτι θα γινόταν δε θα ήμουν. Όλα μαζί τα βάζω. Επεισόδια, κασέτες, αδειοδοτήσεις, διαιτησία κτλ κτλ κτλ. Μόνο αν μας επιβάλλουν κάτι οι ξένοι είμαστε γίνεται κάτι σ'αυτή τη χώρα. Κάτι, δλδ συμμαζέματα. Όπως οι νέοι φόροι δε θα σώσουν την Ελλάδα, έτσι και τα νέα μέτρα, καλά εδώ γελάμε, δε θα σώσουν το ποδόσφιαρο. Ξανάγραψα ότι δε θέλω να πέσουν φέτος κανένας. Θέλω να τους γαμήσει όλους μαζί η ΟΥΕΦΑ. Του χρόνου θα είναι μάλλον, ας είναι και του παραχρόνου. Ειδικά για ΑΕΚ, ΠΑΟΚ, η 30/6 έρχεται φέτος. Μόνο που προσωπικά ακόμα δεν ξέρω τι μπορεί να κάνει η ΟΥΕΦΑ. Του χρόνου το καλοκαίρι όμως ζυγώνει. Ουλελε αμάν αμάν.

Κακώς ανοίξατε το άλλο τόπικ. 5 άτομα γράφουμε ρα παπάρες μέσα στο φορουμ. Μου θέλετε και νέα τόπικ. Γράψτε τα όλα εδώ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyMon May 02, 2011 3:25 pm

μη χαλατε φαια ουσια σε χαζομαρες.
επικεντρωθειτε στο κουμαρι, ενα μηνα ακομα. μετα λυνετε και το προβλημα της βιας.
αναγνωριζω φυσικα οτι η λυση του ειναι δυσκολη
:xaxaxa:
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyMon May 02, 2011 4:39 pm

vasilis wrote:
pontiak wrote:
Με απόφασή-βόμβα του Αθλητικού Εισαγγελέα η υπόθεση με τις «κασέτες» μπαίνει στο αρχείο, και σταματά να απασχολεί την αθλητική δικαιοσύνη.

Στο σκεπτικό της απόφασής του ο κ.Φάκος κάνει λόγο ότι τα αδικήματα πραγματοποιήθηκαν στις 11 Σεπτεμβρίου του 2010 και οι καταγγελίες από τον Αλέξη Κούγια έγιναν στις 9 Μαρτίου 2011.

Ο Αθλητικός Εισαγγελέας αναφέρει ότι έχει παρέλθει το χρονικό διάστημα του ενός μήνα που ορίζει ο Νόμος, με αποτέλεσμα η υπόθεση να μπαίνει στο «αρχείο» και τουλάχιστον από τα αθλητικά όργανα δικαιοσύνης η εκδίκασή της υπόθεσης σταματά…

Πάντως δεν μπορείς να τους κατηγορήσεις ότι έχουν χιούμορ. Η απόδαση βγήκε μισή ώρα μετά τις δηλώσεις του Υφυπουργού για τα επεισόδια και τα θα και τα αν και τα έτσι και τα αλλιώς.

Όπως δεν πρόκειται να γίνει τπτ στη χώρα ακόμα και με το ΔΝΤ, έτσι δεν πρόκειται να αλλάξει τπτ και στο ποδόσφαιρο μας. Θα και θα και θα ...άσε μας ρε παραμυθά. Ακόμα και να δίναμε τα κελιδιά του ποδοσφαίρου στην ΟΥΕΦΑ, πάλι σίγουρος ότι κάτι θα γινόταν δε θα ήμουν. Όλα μαζί τα βάζω. Επεισόδια, κασέτες, αδειοδοτήσεις, διαιτησία κτλ κτλ κτλ. Μόνο αν μας επιβάλλουν κάτι οι ξένοι είμαστε γίνεται κάτι σ'αυτή τη χώρα. Κάτι, δλδ συμμαζέματα. Όπως οι νέοι φόροι δε θα σώσουν την Ελλάδα, έτσι και τα νέα μέτρα, καλά εδώ γελάμε, δε θα σώσουν το ποδόσφιαρο. Ξανάγραψα ότι δε θέλω να πέσουν φέτος κανένας. Θέλω να τους γαμήσει όλους μαζί η ΟΥΕΦΑ. Του χρόνου θα είναι μάλλον, ας είναι και του παραχρόνου. Ειδικά για ΑΕΚ, ΠΑΟΚ, η 30/6 έρχεται φέτος. Μόνο που προσωπικά ακόμα δεν ξέρω τι μπορεί να κάνει η ΟΥΕΦΑ. Του χρόνου το καλοκαίρι όμως ζυγώνει. Ουλελε αμάν αμάν.

Κακώς ανοίξατε το άλλο τόπικ. 5 άτομα γράφουμε ρα παπάρες μέσα στο φορουμ. Μου θέλετε και νέα τόπικ. Γράψτε τα όλα εδώ.


Μόνο ο Τσακ Νόρις ξέρει τι είναι τα κελιδιά που λέει ο Βασίλης... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyMon May 02, 2011 4:43 pm

Μόνο αυτόν τον αναγραμματισμό είδες εσύ? Είσαι και τυφλός παναθεμά σε Very Happy Very Happy
Τα έγραψα πολύ γρήγορα και τα γάμησα τη μάνα.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyMon May 02, 2011 5:25 pm

Όχι απλά αυτός μου άρεσε και ήθελα να σχολιάσω...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyWed May 04, 2011 5:29 pm

Ελπίζω τώρα που θα πέσει ο ηρακλής, αν πέσει τελικά, να μην ανεβάσουν την Τρίπολη... lol!
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyWed May 04, 2011 5:33 pm

Χρήστο αυτό το όνειρο πρέπει να το βλέπεις καιρό και να ξυπνάς έντρομος έτσι? Χαχαχαχαχα...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyWed May 04, 2011 5:35 pm

:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyWed May 04, 2011 7:38 pm

Με όλα αυτά που γίνονται στο ελληνικό ποδόσφαιρο, άντε πείστε τους Ηρακλειδείς ότι δεν είναι το εξιλαστήριο θύμα.
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyWed May 04, 2011 9:27 pm



:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:

ΡΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΓΡΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ
lol!
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 EmptyThu May 05, 2011 8:00 pm

Ο Θεος ας συγχωρέσει αυτούς που εγκλημάτισαν στην πλάτη του Ηρακλή!! Εγω όχι.

Τιμή και δόξα στο Ηρακλή της καρδιάς μας.

ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΕΜΟΣ



O Θεός δείχνει έλεος.ο Ράμπο και ο Ρέμος όχι...


Back to top Go down
Sponsored content





ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o
Back to top 
Page 2 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: