BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 EUROVISION 2010

Go down 
+2
Hammer
Apostolis
6 posters
AuthorMessage
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptyMon May 17, 2010 7:45 am

OΡΙΣΤΕ Very Happy
ΟΠΟΙΟΣ ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΕΙ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΠΤ ΑΣ ΤΟ ΒΑΛΕΙ Very Happy
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΠΑΝΤΑ ΒΓΑΖΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ.
ΒΡΕ 5 ΒΡΕ 10 ΚΑΤΙ ΠΕΡΝΩ.
ΚΑΙΣΑΡΑΚΟ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΕΡΝΕΙΣ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptyMon May 17, 2010 7:47 am

ωραιος, κι εγω κατι αρπαζω και μια χρονια ειχα αρπαξει και πολλα αν θυμαμαι καλα Laughing
και περσι αν θυμαμαι κατι καναμε. παντως τα ειχαμε κανει ταναπου ολα με καισαρα θυμαμαι Laughing
κατσε να πεσει μεσημεριανη μελετη με τις πουτανιτσες των κους κους να δουμε.
:xaxaxa:
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptyMon May 17, 2010 7:57 am

https://betminds.forumotion.com/-f1/eurovision-2009-t362.htm
νατο το περσινο τοπικ :xaxaxa:
τελικα δεν ηταν με καισαρα, το μπερδεψα με το γιουμπασκετ που βαζαμε τουρκικα τραγουδια :xaxaxa:
αλλα τοτε ειχε μιλησει ο EUROVISION 2010 786402 :xaxaxa:
για να οργανωθουμε φετος για γιουροβιζιον παρακαλω bounce
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptyMon May 17, 2010 8:13 am

ΘΑ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ, ΑΛΛΑ ΕΧΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ.
ΤΟΛΗ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑΣΕΙ ΡΕ ΛΙΜΟ Κ ΞΥΠΝΑΩ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ.
ΤΙ EUROVISION 2010 786402 ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΑΤΙΜΕ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptyMon May 17, 2010 8:15 am

Hammer wrote:
και περσι αν θυμαμαι κατι καναμε. παντως τα ειχαμε κανει ταναπου ολα με καισαρα θυμαμαι Laughing

ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΝΗΜΗ ΡΕ ΜΠΑΓΑΣΑ παρτα
ΕΙΔΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΤΟ ΠΕΡΣΙΝΟ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΚΙΧ.
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΚΛΑΣΑ.
παρτα
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptyMon May 17, 2010 8:16 am

KAISARAS wrote:
ΘΑ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ, ΑΛΛΑ ΕΧΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ.
ΤΟΛΗ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑΣΕΙ ΡΕ ΛΙΜΟ Κ ΞΥΠΝΑΩ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ.
ΤΙ EUROVISION 2010 786402 ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΑΤΙΜΕ.


ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:

ΣΕ ΜΑΤΙΑΞΑ ΡΕ lol! lol!

ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptyThu May 20, 2010 7:39 am



ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΑΒΟΡΙ.
ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΗΝ ΦΕΑΡ ΗΤΑΝ 3,40 ΚΑΙ ΤΩΡΑ 2,58 ΓΜΤ Wink
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptyTue May 25, 2010 10:09 pm

ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΚΑΙΟ ΠΕΡΝΩ ΣΤΟ 3,80 ΣΤΟΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟ. Laughing
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptyWed May 26, 2010 12:13 am

ΒΑΣΙΚΑ ΛΙΓΟ ΑΛΚΑΙΟ παίρνω Κ ΟΧΙ περνώ.
παίρνω ΜΑΤΙ ΤΟ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ.
περνά περνά Η ΜΕΛΙΣΣΑ ΜΕ ΤΑ ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΤΕ παίρνεις ΕΙΤΕ πέρνεις (ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ), ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ πήρες.
ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΠΙΘΑΝΟΝ παίρνεις, ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ.

kafes
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptyFri May 28, 2010 11:41 pm

Επειδή βγάλαμε το κατιτις μας στο τενις και ποδοσφαιρο δεν έχει πολύ, και επειδή μετά από μια πάρα πολύ ωραία τηλεφωνική συνομιλία με τον Τόλη, έτσι απλά γουστάρω να ξεφτιλιστώ λιγάκι (προσοχή όμως μη γίνει το αντίθετο Very Happy ), λέω να πω τη γνωή μου για τη Eurovision, όπως επίσης και πως ότι γράψω το έχω ποντάρει ήδη.
Άκουσα όλα τα τραγούδια μέχρι τον Αλκαίο. Δλδ τα πρώτα 7 φαβορί βάση αποδόσεων. Το Αζερμπαιτζάν είναι φαβορί. Προσωπική γνώμη πως δε θα κερδίσει. Το "ίδιο" τραγούδι το έχουμε ακούσει χιλιες διακόσεις τριαντάδυο φορές στον διαγωνισμό. Δεν έχει να προσφέρει τίποτα. Η Αρμενία πάει με μια μπαλάντα και με τα βυζιά της γκόμενας έξω (και ...πάνω). ο Αλκαίος δεν είναι τόσο χάλια όσο νόμιζα, αλλά δε βλέπω να φτάνει και ως την κορυφή και η Δανία είναι να χαμε να λέγαμε.
Έμειναν 2. Αουτσάιντερ θεωρώ την Τουρκία. Πάει με ένα τελείως διαφορετικό τραγούδι και μάλιστα πιο "ανθρώπινο" από εκείνους τους Λορντι πως στο καλό τους λέγανε. Είναι διαφορετικό για τον διαγωνισμό και νομίζω έχει τύχες. Είναι και το μοναδικό που πραγματικά πέφτει σε απόδοση. Το Αζερμπαιτζαν που έγραψε ο Τόλης (και το πιστεύει η ρόμπα η λονδρέζα Very Happy Very Happy ) ήταν μεν 2,50 αλλά τώρα είναι 3,70.
Φαβορί για μένα η πιτσιρίκα από τη Γερμανία. Λάτρης του είδους δεν είμαι. Θα έβλεπα Eurovision με ευχαρίστηση αν πήγαιναν οι Radiohead & οι White Stripes αλλά οκ. Γούστα είναι αυτά. Όμως το άκουσα και είναι ένα τραγούδι εντελώς φευγάτο και χαρούμενο. Αν το έβλεπα πχ στο MTV δε θα μου έδινε την εντύπωση ότι έρχεται από τη Eurovision.
Μ'αυτά και μ'αυτά προτείνω (ορίστε ρε σας δίνω και πάτημα για κράξιμο Very Happy )
Λίγα στην Τουρκία σε απόδοση 16,50
Πολλά στη Γερμανία (με τη σύμφωνη γνώμη συζύγου Τόλη Very Happy και .........Χριστίνας Λαμπίρη) σε απόδοση 5,10.

Υ.Γ. Θα πέσει ποοοοοολυ γέλιο την Κυριακή.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptySat May 29, 2010 12:21 am

vasilis wrote:
Επειδή βγάλαμε το κατιτις μας στο τενις και ποδοσφαιρο δεν έχει πολύ, και επειδή μετά από μια πάρα πολύ ωραία τηλεφωνική συνομιλία με τον Τόλη, έτσι απλά γουστάρω να ξεφτιλιστώ λιγάκι (προσοχή όμως μη γίνει το αντίθετο Very Happy ), λέω να πω τη γνωή μου για τη Eurovision, όπως επίσης και πως ότι γράψω το έχω ποντάρει ήδη.
Άκουσα όλα τα τραγούδια μέχρι τον Αλκαίο. Δλδ τα πρώτα 7 φαβορί βάση αποδόσεων. Το Αζερμπαιτζάν είναι φαβορί. Προσωπική γνώμη πως δε θα κερδίσει. Το "ίδιο" τραγούδι το έχουμε ακούσει χιλιες διακόσεις τριαντάδυο φορές στον διαγωνισμό. Δεν έχει να προσφέρει τίποτα. Η Αρμενία πάει με μια μπαλάντα και με τα βυζιά της γκόμενας έξω (και ...πάνω). ο Αλκαίος δεν είναι τόσο χάλια όσο νόμιζα, αλλά δε βλέπω να φτάνει και ως την κορυφή και η Δανία είναι να χαμε να λέγαμε.
Έμειναν 2. Αουτσάιντερ θεωρώ την Τουρκία. Πάει με ένα τελείως διαφορετικό τραγούδι και μάλιστα πιο "ανθρώπινο" από εκείνους τους Λορντι πως στο καλό τους λέγανε. Είναι διαφορετικό για τον διαγωνισμό και νομίζω έχει τύχες. Είναι και το μοναδικό που πραγματικά πέφτει σε απόδοση. Το Αζερμπαιτζαν που έγραψε ο Τόλης (και το πιστεύει η ρόμπα η λονδρέζα Very Happy Very Happy ) ήταν μεν 2,50 αλλά τώρα είναι 3,70.
Φαβορί για μένα η πιτσιρίκα από τη Γερμανία. Λάτρης του είδους δεν είμαι. Θα έβλεπα Eurovision με ευχαρίστηση αν πήγαιναν οι Radiohead & οι White Stripes αλλά οκ. Γούστα είναι αυτά. Όμως το άκουσα και είναι ένα τραγούδι εντελώς φευγάτο και χαρούμενο. Αν το έβλεπα πχ στο MTV δε θα μου έδινε την εντύπωση ότι έρχεται από τη Eurovision.
Μ'αυτά και μ'αυτά προτείνω (ορίστε ρε σας δίνω και πάτημα για κράξιμο Very Happy )
Λίγα στην Τουρκία σε απόδοση 16,50
Πολλά στη Γερμανία (με τη σύμφωνη γνώμη συζύγου Τόλη Very Happy και .........Χριστίνας Λαμπίρη) σε απόδοση 5,10.

Υ.Γ. Θα πέσει ποοοοοολυ γέλιο την Κυριακή.




scratch scratch scratch scratch
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptySat May 29, 2010 12:44 am

Ας κανω κι εγω ενα σχολιο, να χαμε να λεγαμε, για τη Eurovision.
Πρωτο σχολιο, παιζει παρα πολυ μπαλαντα φετος στο διαγωνισμο. Παρα πολυ ομως. Εχω την εντυπωση πως υπαρχουν παρα πολλα τραγουδια τα οποια μπορει να ειναι μεν ωραια, αλλα θα χαθουν στην συγκριση της μπαλαντας. Το βελγιο πχ εχει ενα πολυ ωραιο τραγουδακι, αλλα το ιδιο ωραιο ειναι και της κυπρου και και...

Καθησα και ακουσα ολα τα τραγουδια του τελικου και ξεχωρισα 5. Ισλανδια-Ρουμανια-Αρμενια-Γερμανια-Δανια.Εχει κι αλλα συμπαθητικα στυλ τουρκια κλπ, αλλα σε μια πρωτη αναγνωση αυτα κρατησα.

Αν πρεπει να μειωσουμε τωρα, θα βγαλω Γερμανια γιατι απλα ειναι ασυμπαθηιστη χωρα και δεν πολυψηφιζεται, και τη ρουμανια, γιατι...ε δεν ξερω γιατι αλλα τη βγαζω.Αρμενια, εχει και καλο τραγουδι και ωραια κοπελιτσα που τραγουδαει και μου φαινεται πολυ δυνατη. Η χοντρουλα της Ισλανδιας επισης μ'αρεσει, ενω τη Δανια την εκλεψα απο τον προεδρο των fans της Eurovision στην ελλαδα που ειπε πως επαιξε αυτους για πρωτια.

Αυτα για αρχη
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptySat May 29, 2010 11:22 am

Όλα τα τραγούδια μπορείτε να τα βρείτε εδώ--> http://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&ct=4&artId=4576896
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptySat May 29, 2010 2:08 pm

ΑΝΤΕ, ΑΣ ΠΩ Κ ΓΩ ΤΗ ΜΛΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ.
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ, ΠΑΙΖΕΙ ΕΝΑΝ ΑΛΦΑ ΡΟΛΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ, ΑΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟ Κ ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΟΥΝ Κ ΤΑ ΛΟΜΠΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ.
ΑΞΟΝΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΗΝ ΣΟΒΙΕΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΩΝ, ΑΞΟΝΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΗΝ ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΚΩΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΩΝ, ΟΙ 4 ΣΚΑΝΔΙΝΑΒΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ.
ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ, ΧΑΖΟΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ.
Η ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ ΤΗΣ ΑΡΜΕΝΙΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΛΕΞΗ, Μ Ο Υ Ν Α Ρ Α.
Η ΑΡΜΕΝΙΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΣ.
ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΔΙΝΕΙ Κ 7,6.
ΑΝ ΑΣΧΟΛΗΘΩ, ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ, ΑΦΟΥ ΑΚΟΥΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΑ Κ ΠΑΡΩ ΛΙΓΟ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ.
ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΟΝΤΑΡΩ ΚΑΤΙ, ΘΑ ΠΟΝΤΑΡΩ ΑΡΜΕΝΙΑ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptySat May 29, 2010 2:36 pm

vasilis wrote:
Θα έβλεπα Eurovision με ευχαρίστηση αν πήγαιναν οι Radiohead & οι White Stripes αλλά οκ.

Εμένα αν πήγαιναν οι Radiohead δεν θα με έκανε να δω Eurovision, αλλά να σταματήσω να ακούω Radiohead... Very Happy

Εγώ την πίπα μου δεν θα την πω... Για ένα πράγμα στεναχωριέμαι... Που την ίδια ώρα με το πανηγυράκι αυτό παίζει στο Terra Vibe ο Bob Dylan και οι απίστευτες αφραγγιές μου δεν μου επιτρέπουν να πάω...

Αν έχω τελειώσει όλα τα υπόλοιπα λοιπόν ίσως κάτσω να χαζέψω λίγο... Στοιχηματικά εννοείτε πως δεν έχω ιδέα... Μπορεί αν μου καρφωθεί να τσιμπήσω τπτ από αυτά που γράφετε και να το ρίξω τελευταία στιγμή...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptySat May 29, 2010 11:04 pm

ΠΟΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ?
ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ Κ Η ΣΑΥΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ, Η ΣΤΡΑΒΟΠΟΔΑ.
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΡΟΥΜΑΝΙΑ, 51 ΔΙΝΕΙ, ΕΡΙΞΑ ΕΝΑ ΤΑΛΗΡΟ.
ΠΑΜΕ ΜΕ ΑΡΜΕΝΙΑ Κ ΡΟΥΜΑΝΙΑ Κ ΔΕ ΜΑΣΑΜΕ ΤΠΤ.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptySun May 30, 2010 12:47 am

pontiak wrote:
Ας κανω κι εγω ενα σχολιο, να χαμε να λεγαμε, για τη Eurovision.
Πρωτο σχολιο, παιζει παρα πολυ μπαλαντα φετος στο διαγωνισμο. Παρα πολυ ομως. Εχω την εντυπωση πως υπαρχουν παρα πολλα τραγουδια τα οποια μπορει να ειναι μεν ωραια, αλλα θα χαθουν στην συγκριση της μπαλαντας. Το βελγιο πχ εχει ενα πολυ ωραιο τραγουδακι, αλλα το ιδιο ωραιο ειναι και της κυπρου και και...

Καθησα και ακουσα ολα τα τραγουδια του τελικου και ξεχωρισα 5. Ισλανδια-Ρουμανια-Αρμενια-Γερμανια-Δανια.Εχει κι αλλα συμπαθητικα στυλ τουρκια κλπ, αλλα σε μια πρωτη αναγνωση αυτα κρατησα.

Αν πρεπει να μειωσουμε τωρα, θα βγαλω Γερμανια γιατι απλα ειναι ασυμπαθηιστη χωρα και δεν πολυψηφιζεται, και τη ρουμανια, γιατι...ε δεν ξερω γιατι αλλα τη βγαζω.Αρμενια, εχει και καλο τραγουδι και ωραια κοπελιτσα που τραγουδαει και μου φαινεται πολυ δυνατη. Η χοντρουλα της Ισλανδιας επισης μ'αρεσει, ενω τη Δανια την εκλεψα απο τον προεδρο των fans της Eurovision στην ελλαδα που ειπε πως επαιξε αυτους για πρωτια.

Αυτα για αρχη

Γερμανία 246
Τουρκία 170
Ρουμανία 162
Δανία 149
:xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptySun May 30, 2010 9:46 am

vasilis wrote:
Λίγα στην Τουρκία σε απόδοση 16,50
Πολλά στη Γερμανία (με τη σύμφωνη γνώμη συζύγου Τόλη Very Happy και .........Χριστίνας Λαμπίρη) σε απόδοση 5,10.

.

Η Γερμανία 1η και η Τουρκία 2η. Τι άλλο να κάνω δλδ? Να σας βρω όλη τη δεκάδα?
Αντε τώρα μόλις γίνει και το φεστιβάλ του Σαν Ρέμο μπορεί να ψάξω να βρω και εκεί τίποτα. Very Happy Very Happy
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptySun May 30, 2010 1:29 pm

ΒΑΣΙΛΗ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΑ ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ ?
ΩΡΑΙΟΣ, ΑΝΤΕ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΡΕΠΟΡΤΕΡ ΤΟΥ RTL K TOY CNN TURK ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ Laughing .
ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΛΚΙΑ Κ ΜΙΣΗ.
ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΒΓΗΚΕ 1ο, ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΑΙΧΤΗΚΑΝ.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptySun May 30, 2010 1:53 pm

KAISARAS wrote:
ΒΑΣΙΛΗ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΑ ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ ?
ΩΡΑΙΟΣ, ΑΝΤΕ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΡΕΠΟΡΤΕΡ ΤΟΥ RTL K TOY CNN TURK ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ Laughing .
ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΛΚΙΑ Κ ΜΙΣΗ.
ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΒΓΗΚΕ 1ο, ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΑΙΧΤΗΚΑΝ.

Όχι αλλά αμα ζεις στο ίδιο σπίτι με κάποια που βλέπει συνεχόμενα τον διαγωνισμό από 8 χρονών, την εμπιστεύεσαι
Το 100ρικο της το τσέπωσε πάντως για τα πρώτα καλοκαιρινά ψώνια. Δεν είμαστε αχάριστοι σαν μερικούς μερικούς. Ονόματα δε λέμε, υπολείψεις δε θίγουμε Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptySun May 30, 2010 2:39 pm

vasilis wrote:
KAISARAS wrote:
ΒΑΣΙΛΗ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΑ ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ ?
ΩΡΑΙΟΣ, ΑΝΤΕ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΡΕΠΟΡΤΕΡ ΤΟΥ RTL K TOY CNN TURK ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ Laughing .
ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΛΚΙΑ Κ ΜΙΣΗ.
ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΒΓΗΚΕ 1ο, ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΑΙΧΤΗΚΑΝ.

Όχι αλλά αμα ζεις στο ίδιο σπίτι με κάποια που βλέπει συνεχόμενα τον διαγωνισμό από 8 χρονών, την εμπιστεύεσαι
Το 100ρικο της το τσέπωσε πάντως για τα πρώτα καλοκαιρινά ψώνια. Δεν είμαστε αχάριστοι σαν μερικούς μερικούς. Ονόματα δε λέμε, υπολείψεις δε θίγουμε Very Happy Very Happy


ΚΑΛΑ, ΑΜΑ ΗΞΕΡΕ ΚΑΠΟΙΑ ΟΤΙ ΠΗΡΑ ΠΧ 5000 € ΕΧΤΕΣ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΕΡΝΕ ΠΧ 300€ ΔΩΡΟ Laughing Laughing Laughing ΤΑ @ΡΧΙΔΙ@ ΘΑ ΕΠΕΡΝΑ Laughing Laughing

ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ , ΕΤΣΙ ??? lol!
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 EmptySun May 30, 2010 2:54 pm

Δε λέμε ποτέ σε γυναίκα ρε μλκ τι χάνουμε και τι κερδίζουμε. Απλά δεν είμαι αχάριστος μα όποιον με πληρώνει. Ποτέ. Όποιος και αν είναι αυτός.

Εεεεε, τώρα που το σκέφτομαι καλοψημένη μπριζόλα στο αργεντίνικο του Λονδίνου θέλω όταν πάμε Γουέμπλει Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





EUROVISION 2010 Empty
PostSubject: Re: EUROVISION 2010   EUROVISION 2010 Empty

Back to top Go down
 
EUROVISION 2010
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» EUROVISION 2009
» ΤΤΠ 26-28/10/2010
» 23/7/2010
» 24-25-26-27/07/2010
» 27-28-29/07/2010

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Λοιπά αθλήματα-
Jump to: