BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Τυχερά παιχνίδια

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια EmptyTue Apr 06, 2010 4:13 pm

Βασικά ανοίγω αυτό το τόπικ επειδή δεν έχω τι να κάνω και βαριέμαι...
Από την άλλη το κάνω κιόλας μιας καιτις τελευταίες μέρες που παίζω χαλαρά στοίχημα, το κάνω τζάμπα...
Και όταν λέω τζάμπα απλά βγάζω τα λεφτά που ποντάρω από αλλού και εύκολα...

Μην το πάρετε απαραίτητα σοβαρά, απλά το αναφέρω...

Διαλέγω λοιπόν πχ την ρουλέτα... Προϋπόθεση είναι να ασχοληθεί κάποιος με παιχνίδι που έχει 50% πιθανότητες επαλήθευσης...
Πάω στην ρουλέτα λοιπόν και ποντάρω στο μαύρο κοκκινο... Βάζω ένα ευρώ στο κόκκινο... Αν έρθει το παίρνω και συνεχίζω... Αν δεν έρθει ξαναβάζω αλλά τώρα διπλασιάζω το ποντάρισμα μου... Βάζω 2 ευρώ... Αν έρθει έχω πάρει πίσω το ποντάρισμα μου και το ένα ευρώ που είχα αρχικά ποντάρει... Αν δεν έρθει κάνω πάλι το ίδιο 2πλασιάζοντας πάλι το ποντάρισμα...

Με αυτόν τον τρόπο όταν έρθει το χρώμα που θέλω έχω πάρει πίσω το πρώτο ποντάρισμα μου... Δηλαδή το 1 ευρώ του παραδείγματος...

Παίζοντας ρουλέτα χρειάστηκε να ρισκάρω για 1 ευρώ βέβαια μέχρι και 32... Αλλά πάντα τα πήρα... Σε μια σειρά πόσων πονταρισμάτων θα έρθει αυτό που θες...Το κέρδος δεν είναι πολύ μεγάλο γιατί χρειάζεται να έχεις και κάβα σε περίπτωση που αργήσει ένα ποντάρισμα να επαληθευτεί... Αλλά λογικά σταθερά θα βάζεις στο σακούλι το πρώτο σου ποντάρισμα...

Όποιος είτε έχει τπτ παρόμοιο, είτε έχει παρατηρήσεις πάνω σε αυτό ας πει...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Re: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια EmptyTue Apr 06, 2010 4:23 pm

NA ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΤΟΙ ΑΠΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ Laughing
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ
1,2,4,8,16 ΣΥΝΟΛΟ 31 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ 4 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ 1 ΜΟΛΙΣ ΕΥΡΩ ΤΗΝ 5Η ΦΟΡΑ.
ΚΙ ΑΜΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΗΝ 5Η ΦΟΡΑ ΕΧΕΤΕ ΓΕΙΑ...
ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ 31 ΤΣΑΚ ΜΠΑΜ ΤΑ ΕΥΡΩΠΟΥΛΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΜΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ Η ΧΑΣΟΥΡΑ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ.
ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗ ΡΟΥΛΕΤΑ ΜΕΣΩ ΠΙΣΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΑΝΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΦΙΛΕ.
2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΛΕΕΙ ΜΙΑ.
ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΓΛΥΚΑΘΕΙΣ. ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝΕ ΚΑΝΟΥΝΕ. Wink
ΣΤΟ ΚΑΖΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ.
ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ, ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΚΛΠ, ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ.
ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΠΑΣ ΚΑΖΙΝΟ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ ΚΙ ΕΚΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ. ΣΤΟ ΠΙΣΙ ΜΑΚΡΙΑ. Wink

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΟΚΕΡΑΚΙ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΤΦΕΑΡ.
ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ.
ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΚΙ ΕΚΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΔΙΝΕΙ Ο ΝΤΙΛΕΡ.
ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ.
ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΜΕ ΦΟΥΛ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΡΕ ΑΚΟΜΑ ΚΛΠ ΚΑΙ ΔΕ ΣΥΜΑΖΕΥΕΤΑΙ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΙΑΧΤΑ. ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΣΙ.
ΣΤΟ ΚΑΖΙΝΟ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΗ ΕΙΚΟΝΑ.
Very Happy
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Re: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια EmptyTue Apr 06, 2010 4:27 pm

ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΠΟΚΕΡΑΚΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕΣΩ ΜΣΝ Razz
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΖΕΙΣ ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Laughing
ΑΝ ΘΕΣ ΠΑΝΕ ΜΑΘΕ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Laughing
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Re: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια EmptyTue Apr 06, 2010 4:28 pm

Ernesto wrote:
Βασικά ανοίγω αυτό το τόπικ επειδή δεν έχω τι να κάνω και βαριέμαι...
Από την άλλη το κάνω κιόλας μιας καιτις τελευταίες μέρες που παίζω χαλαρά στοίχημα, το κάνω τζάμπα...
Και όταν λέω τζάμπα απλά βγάζω τα λεφτά που ποντάρω από αλλού και εύκολα...

Μην το πάρετε απαραίτητα σοβαρά, απλά το αναφέρω...

Διαλέγω λοιπόν πχ την ρουλέτα... Προϋπόθεση είναι να ασχοληθεί κάποιος με παιχνίδι που έχει 50% πιθανότητες επαλήθευσης...
Πάω στην ρουλέτα λοιπόν και ποντάρω στο μαύρο κοκκινο... Βάζω ένα ευρώ στο κόκκινο... Αν έρθει το παίρνω και συνεχίζω... Αν δεν έρθει ξαναβάζω αλλά τώρα διπλασιάζω το ποντάρισμα μου... Βάζω 2 ευρώ... Αν έρθει έχω πάρει πίσω το ποντάρισμα μου και το ένα ευρώ που είχα αρχικά ποντάρει... Αν δεν έρθει κάνω πάλι το ίδιο 2πλασιάζοντας πάλι το ποντάρισμα...

Με αυτόν τον τρόπο όταν έρθει το χρώμα που θέλω έχω πάρει πίσω το πρώτο ποντάρισμα μου... Δηλαδή το 1 ευρώ του παραδείγματος...

Παίζοντας ρουλέτα χρειάστηκε να ρισκάρω για 1 ευρώ βέβαια μέχρι και 32... Αλλά πάντα τα πήρα... Σε μια σειρά πόσων πονταρισμάτων θα έρθει αυτό που θες...Το κέρδος δεν είναι πολύ μεγάλο γιατί χρειάζεται να έχεις και κάβα σε περίπτωση που αργήσει ένα ποντάρισμα να επαληθευτεί... Αλλά λογικά σταθερά θα βάζεις στο σακούλι το πρώτο σου ποντάρισμα...

Όποιος είτε έχει τπτ παρόμοιο, είτε έχει παρατηρήσεις πάνω σε αυτό ας πει...
Για να ρισκάρεις ως και 32, γίνεται στην 6η στραβή και πρέπει να έχεις κάβα 63 μαζί με τα προηγούμενα που έπαιξες....
Έτσι και σου την κάνει και σου φτάσει στη 10η θες κάβα 1023 (τα προηγούμενα συν τα 512 που θα πρέπει να ποντάρεις τη 10η φορά)... χρειάζεσαι (2^κ)-1 κάβα, με "κ" τη φορά που παίζεις.
Το πιθανό πρόβλημα το αντιλαμβάνεσαι νομίζω Smile
Μια φορά να στην κάνουν οι νόμοι των πιθανοτήτων, κλαις με μαύρο δάκρυ... πόσο μάλλον στο πσ που βλέπω τώρα ότι είπε κι ο Μάριος...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Re: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια EmptyTue Apr 06, 2010 4:40 pm

Άμεση ανταπόκριση...

Το ξέρω και το ανέφερα και εγώ οτι ουσιαστικά το κέρδος είναι μικρό σε σχέση με αυτά που μπορεί να χρειαστείς να ποντάρεις... Δηλαδή αν χάσεις 5 σερί πρεπει να ποντάρεις 32 και έχεις ήδη χαμένα 31...

Εγώ δεν μίλησα για ρουλέτα μέσω πισι... Αυτό μπορεί να γίνει παντού... Δεν είναι αναγκαίο να το κάνεις μέσω πισι... Σε μια σειρά 10 ενεργειών όταν μιλάμε για 50-50 οι επαληθεύσεις είναι περίπου στο 60-40 σταθερά... Οπότε τα λεφτά σου αν δεν κολώσεις κάπου είναι δύσκολο να το χάσεις... Βέβαια εννοείτε στο πισι που δεν μπορείς να ελενξεις τπτ όλα είναι πιθανά...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Re: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια EmptyTue Apr 06, 2010 4:50 pm

Ernesto wrote:
Άμεση ανταπόκριση...

Το ξέρω και το ανέφερα και εγώ οτι ουσιαστικά το κέρδος είναι μικρό σε σχέση με αυτά που μπορεί να χρειαστείς να ποντάρεις... Δηλαδή αν χάσεις 5 σερί πρεπει να ποντάρεις 32 και έχεις ήδη χαμένα 31...

Εγώ δεν μίλησα για ρουλέτα μέσω πισι... Αυτό μπορεί να γίνει παντού... Δεν είναι αναγκαίο να το κάνεις μέσω πισι... Σε μια σειρά 10 ενεργειών όταν μιλάμε για 50-50 οι επαληθεύσεις είναι περίπου στο 60-40 σταθερά... Οπότε τα λεφτά σου αν δεν κολώσεις κάπου είναι δύσκολο να το χάσεις... Βέβαια εννοείτε στο πισι που δεν μπορείς να ελενξεις τπτ όλα είναι πιθανά...
Αυτό ποιος θεός το λέει;;; Σε μια σειρά 50-50 οι επαληθεύσεις είναι 50-50... Κι αυτό μόνο σε βάθος χρόνου, και συνήθως μεγάλο.
Θεωρητικά, δε θα χάσεις ποτέ, μόνο όμως αν έχεις ατελείωτη κάβα...
Το να χάσεις 10 φορές συνεχόμενες το 50/50, έχει πιθανότητα 1/1024... Αλλά αυτή η μία δεν ξέρεις αν θα συμβεί στη 10η ή στη 1000στή (δηλ στο κανονικό της) ή στην 2000στή φορά που θα παίξεις... Όταν συμβεί, θα σου στοιχίσει 1023 αλλά για να τα πάρεις πίσω θα πρέπει να παίξεις άλλα 1024. Αν σου συμβεί στη 2000στή είσαι οκ... Αν σου συμβεί στην 100στή όμως, τον ήπιες άσχημα αν δεν έχεις να τη στηρίξεις...


Last edited by suspect on Tue Apr 06, 2010 4:59 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Re: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια EmptyTue Apr 06, 2010 4:59 pm

οχι απλα μεγαλο βαθος χρονου.
στατιστικα σε απειρο χρονο μονο και μονο τοτε θα ειναι 50-50 στο κεφαλι και μονο αν το παιχνιδι δεν ειναι φτιαγμενο.
στατιστικη αριστα ειχα, κατι μεσα μου το λεγε οτι θα μπλεξω με αυτα Laughing
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Re: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια EmptyTue Apr 06, 2010 5:02 pm

Hammer wrote:
οχι απλα μεγαλο βαθος χρονου.
στατιστικα σε απειρο χρονο μονο και μονο τοτε θα ειναι 50-50 στο κεφαλι και μονο αν το παιχνιδι δεν ειναι φτιαγμενο.
στατιστικη αριστα ειχα, κατι μεσα μου το λεγε οτι θα μπλεξω με αυτα Laughing
άσε τα φτιαγμένα ρε με το ιταλικό κεφάλι σου Very Happy Εδώ και για τα κανονικά μιλάμε και αρκούν Very Happy
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Re: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια EmptyTue Apr 06, 2010 5:09 pm

οχι ρε εννοω οτι αν παρεις ενα νομισμα να το παιξεις κορωνα-γραμματα πρεπει το νομισμα να ειναι φτιαγμενο στην εντελεια, ζυγισμενο με ιδιο ποσο μεταλευματος και απο τις δυο οψεις.
τοτε αν οι ριξιες που θα κανεις τεινουν στο απειρο τοτε και μονο θα ερθουν μισες γραμματα και μισες κορωνα.
αν το νομισμα δεν ειναι σωστο τοτε με απειρες ριξιες θα φανει η διαφορα στα ζυγια του.
σε αυτα τα παιχνιδια η στατιστικη δεν εχει κανενα νοημα...η λογικη δηλαδη του να περιμενεις παρατηρωντας δεν εχει ουσια γιατι μπορει να περιμενεις στον αιωνα τον απαντα θεωρητικα παντα.
γιαυτο και ειναι τυχερα παιχνιδια σε αντιθεση με το στοιχημα που περιμενεις να παει απριλης-μαης στη μεσογειο και να καταρευσουν ολες οι θεωριες στατιστικες, μαθηματικες κλπ Laughing
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Re: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια EmptyTue Apr 06, 2010 5:29 pm

Ρε σατανάδες ρίχτε ένα κέρμα 10 φορές... Και κάντε το όσες φορές θέλετε... Τις περισσότερες φορές θα φέρετε 6 φόρες το ένα και 4 το άλλο... Και κάποιες 5 και 5 και κάποιες άλλες 7 και 3... Ρεαλιστική στατιστική είναι αυτό... Θεωρητικά εννοείτε πως θα έρθουν 5 και 5... Αλλά πρακτικά θα γίνει αυτό που σας λέω...
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Re: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια EmptyTue Apr 06, 2010 5:32 pm

Ernesto wrote:
Βασικά ανοίγω αυτό το τόπικ επειδή δεν έχω τι να κάνω και βαριέμαι...
Από την άλλη το κάνω κιόλας μιας καιτις τελευταίες μέρες που παίζω χαλαρά στοίχημα, το κάνω τζάμπα...
Και όταν λέω τζάμπα απλά βγάζω τα λεφτά που ποντάρω από αλλού και εύκολα...

Μην το πάρετε απαραίτητα σοβαρά, απλά το αναφέρω...

Διαλέγω λοιπόν πχ την ρουλέτα... Προϋπόθεση είναι να ασχοληθεί κάποιος με παιχνίδι που έχει 50% πιθανότητες επαλήθευσης...
Πάω στην ρουλέτα λοιπόν και ποντάρω στο μαύρο κοκκινο... Βάζω ένα ευρώ στο κόκκινο... Αν έρθει το παίρνω και συνεχίζω... Αν δεν έρθει ξαναβάζω αλλά τώρα διπλασιάζω το ποντάρισμα μου... Βάζω 2 ευρώ... Αν έρθει έχω πάρει πίσω το ποντάρισμα μου και το ένα ευρώ που είχα αρχικά ποντάρει... Αν δεν έρθει κάνω πάλι το ίδιο 2πλασιάζοντας πάλι το ποντάρισμα...

Με αυτόν τον τρόπο όταν έρθει το χρώμα που θέλω έχω πάρει πίσω το πρώτο ποντάρισμα μου... Δηλαδή το 1 ευρώ του παραδείγματος...

Παίζοντας ρουλέτα χρειάστηκε να ρισκάρω για 1 ευρώ βέβαια μέχρι και 32... Αλλά πάντα τα πήρα... Σε μια σειρά πόσων πονταρισμάτων θα έρθει αυτό που θες...Το κέρδος δεν είναι πολύ μεγάλο γιατί χρειάζεται να έχεις και κάβα σε περίπτωση που αργήσει ένα ποντάρισμα να επαληθευτεί... Αλλά λογικά σταθερά θα βάζεις στο σακούλι το πρώτο σου ποντάρισμα...

Όποιος είτε έχει τπτ παρόμοιο, είτε έχει παρατηρήσεις πάνω σε αυτό ας πει...

Toυ ''μαρτινάλε'' το σύστημα ειναι αυτο,το οποιο υπάρχει και με παραλλαγές !!!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Re: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια EmptyTue Apr 06, 2010 5:33 pm

Ernesto wrote:
Ρε σατανάδες ρίχτε ένα κέρμα 10 φορές... Και κάντε το όσες φορές θέλετε... Τις περισσότερες φορές θα φέρετε 6 φόρες το ένα και 4 το άλλο... Και κάποιες 5 και 5 και κάποιες άλλες 7 και 3... Ρεαλιστική στατιστική είναι αυτό... Θεωρητικά εννοείτε πως θα έρθουν 5 και 5... Αλλά πρακτικά θα γίνει αυτό που σας λέω...

ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ?
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΘΕΩΡΙΑ? Laughing
ΓΙΑΤΙ Η ΘΕΩΡΙΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΙΣΕΣ-ΜΙΣΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΦΟΡΕΣ.
ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΚΕΡΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΦΙΛΕ..ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ ΦΕΡΝΕΙ Laughing
ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΕΡΝΕΣΤΟ ΤΩΡΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΜΗ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΥΤΑ. Laughing
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΕΡΜΑ ΑΛΛΟΙ ΤΑ ΧΑΝΟΥΝΕ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΣΤΑ ΚΑΖΙΝΑ,ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΜΠΑΙΝΟΥΝΕ 500 ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΜΕΣΑ. Wink
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Re: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια EmptyTue Apr 06, 2010 5:40 pm

Ernesto wrote:
Ρε σατανάδες ρίχτε ένα κέρμα 10 φορές... Και κάντε το όσες φορές θέλετε... Τις περισσότερες φορές θα φέρετε 6 φόρες το ένα και 4 το άλλο... Και κάποιες 5 και 5 και κάποιες άλλες 7 και 3... Ρεαλιστική στατιστική είναι αυτό... Θεωρητικά εννοείτε πως θα έρθουν 5 και 5... Αλλά πρακτικά θα γίνει αυτό που σας λέω...
Μα σ'αυτό ακριβώς απαντήσαμε απ'την αρχή ρε φίλε! Κάποια φορά θα έρθει 10-0... έχεις κάβα να το στηρίξεις ώστε να το πάρεις πίσω στην 11η; Το πρόβλημά σου στο συγκεκριμένο παιχνίδι δεν είναι το αν θα έρθει 6-4 ή 65-35 στις 100... Αυτό δεν σε απασχολεί καθόλου. Το πρόβλημά σου είναι το σερί στραβών που θα φας και πόσες αντέχεις... Και 80-20 να έρθει στο τελικό μέτρημα, δεν έχεις πρόβλημα αν το κακό σερί δεν ξεπερνάει τα 4πχ κι έρχεται 4-1 συνεχώς... ή το 5-1 αν τόσο αντέχεις... δε σε ενδιαφέρει καθόλου να βγει τελικά 50-50...
Το σερί 5 στραβών που μας είπες ότι σου έκατσε (δηλ δεν το είπες, αλλά απ'το 32 προκύπτει), είχες κάβα να το τουμπάρεις και να μη χάσεις! Άλλες δυο στραβές καπάκι σήκωνες; Τρεις; Αν σού'σκαγαν και δεν είχες, πότε θα ξανάπαιρνες πίσω τα 500 ή τα 1000 που σου κόστισε; Αυτό είναι το θέμα σου... Όχι αν θα φέρει 50-50.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Re: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια EmptyTue Apr 06, 2010 6:08 pm

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΓΩ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ ?
ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΤΕ Question
kafes
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Re: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια EmptyTue Apr 06, 2010 6:27 pm

Τι ερωτήσεις είναι αυτές ρε ανάγωγε...
Ο Κώστας είναι μεγάλος άνθρωπος οπότε δεν μπορεί... Με το να ρωτάς τον φέρνεις σε δύσκολη θέση...
Ο Μάριος εκτός από μέγιστος καληνυχτάκιας είναι και γερός παντοφλάκιας, οπότε και αυτόν άσχημα τον κάνεις να αισθάνεται...
Έγω που είμαι και σε καλή ηλικία και τπτ από τα παραπάνω δεν έχω πρόβλημα...

Χαχαχαχαχα
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Re: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια EmptyTue Apr 06, 2010 6:30 pm

KAISARAS wrote:
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΓΩ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ ?
ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΤΕ Question
kafes

ΓΥΝΑΙΚΑ Ή ΓΑΥΡΟ?
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Re: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια EmptyTue Apr 06, 2010 7:17 pm

KAISARAS wrote:
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΓΩ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ ?
ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΤΕ Question
kafes
Ρε σταμάτα να βλέπεις μυστικά της Εδέμ και μαλακίες για νοικοκυρές, γιατί σού'ρχονται απορίες περίεργων και κουτσομπόλων κυράδων.
Back to top Go down
Sponsored content





Τυχερά παιχνίδια Empty
PostSubject: Re: Τυχερά παιχνίδια   Τυχερά παιχνίδια Empty

Back to top Go down
 
Τυχερά παιχνίδια
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Λοιπά αθλήματα-
Jump to: