BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ

Go down 
+2
Hammer
lipton
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptySun May 09, 2010 10:00 pm

Στο παραπάνω σχόλιο Άλεξ άσε να σου απαντήσω αργότερα, όταν τελειώσει το ματς...

Πρώτο ημίχρονο ο Γαύρος τραγικός... Δεν κάνει τπτ σωστά... Και ο Γιαννάκης από τον πάγκο τον παίζει... Δεν γίνεται να βγαίνει να μαρκάρει τον Τεόντοσιτς ο Ναβάρο και να μην έχει οδηγία να τον παίξει ένας με έναν... Μια φορά το έκανε στην πρώτη φάση και τον χρέωσε με φάουλ... Ο Ολυμπιακός είναι πολύ στατικός... Καθόλου κίνηση... Λογικό η κλειστή άμυνα της Μπάρτσα να τον έχει μπλοκάρει... Έχει και τους διαιτητές που σφυράνε λίιιιιιιγο ανεκτικά στις επαφές της Μπάρτσα... Για να δούμε 2ο ημίχρονο και βλέπουμε...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptySun May 09, 2010 11:21 pm

Λοιπόν ας κάνουμε τώρα αυτό που ξέρουμε να κάνουμε καλύτερα από όλα... Να σχολιάζουμε ο καθένας με την δική του λογική...
Πρώτον συγχαρητήρια στην Μπαρτσελόνα... Ήταν καλύτερη από τον Ολυμπιακό... Μια ταχύτητα πάνω...
Ένα γρήγορο σχόλιο για τους διαιτητές γιατί δεν θέλω να σταθώ εδώ... Απλά αυτό που είπα και πριν... Σφυράγανε όπως συνήθως τους Ισπανούς... Ανεκτικά σε όλες τις επαφές ενώ από την άλλη, οι επαφές του Ολυμπιακού ήταν όλα φάουλ... Πάμε παρακάτω...

Για το ματσάκι μπορεί να γίνει πολύ κουβέντα... Για μένα πρώτον ο Ολυμπιακός είχε αρκετούς παίχτες κάτω του μετρίου... Δεν ξέρω αν είναι η έλειψη εμπειρίας, αλλά Κλέιζα, Μπουρούσης, Σόφο, ήταν σχεδόν αγνώριστοι... Το βασικό όμως πρόβλημα και θα προλάβω τον Μάριο για μένα ήταν ο Γιαννάκης... Μου έδειχνε οτι πρώτον είχε την ομάδα απροετοίμαστη και δεύτερον δεν είδα κινήσεις από τον πάγκο να αλλάξει κάτι στο ματς ρε γμτ... Βάζει 3ο 10λεπτο τον Μπέβερλι να παίξει άμυνα που είχε πρόβλημα και ενώ 3 συνεχόμενες επιθέσεις η Μπάρτσα δεν σκοράρει, τον βγάζει έξω... Αποφασίζει να μαρκάρει σε όλο το γήπεδο 4 λεπτά πριν το τέλος την ώρα που το ματς είναι στους 15 πόντους σταθερά... Έχει πρόβλημα στην άμυνα και ενώ να προσπαθήσει να κόψει τον ρυθμό της Μπάρτσα με Βασιλόπουλο, Μπέβερλι, Τσίλντρες, δηλαδή με πιο χαμηλό σχήμα αλλά και πιο ευέλικτο και αμυντικό δεν το κάνει... Time out μάλλον ξέχασε τι είναι αφού ποτέ δεν τον πήρε την ώρα που έπρεπε... Όταν κάνεις τόσο και τόσα τραγικά λάθη, ναι ομάδες σαν την Μπάρτσα θα σε τιμωρήσουν...

Και ένα σχόλιο για αυτό που είπε πριν ο Άλεξ...
Για πες μου ρε θηρίο... Πολύ καλή ομάδα η Μπάρτσα δεν διαφωνώ... Αλλά γιατί θα έπρεπε να είναι τόσο φαβορί με τον ΠΑΟ? Ημιτελικό έπαιξε με μια ακόμα ομάδα που η φανελίτσα της είναι πιο βαριά και αν δεν ήταν τόσο κακή προχτές και αν είχε σε λίγο καλύτερη μέρα Λάγκτον και Χόλντεν θα μπορούσε να περάσει... Κακά τα ψέμματα... ΤΣΣΚΑ, ΠΑΟ και Μακάμπι είναι ένα σκαλί πάνω από όλες τις άλλες... Και εννοείται πως για να έφτανε εδώ ο ΠΑΟ δεν θα έφτανε με τα χάλια που είχε όταν αποκλειστηκε... Μην λέμε ότι θέλουμε... Καλές ομάδες υπάρχουν πολλές... Αλλά οι τρεις που προανέφερα είναι πάντα ένα σκαλί παραπάνω... Η Μπάρτσα κατέκτησε σήμερα αυτό που έχω κατακτήσει εγώ προ 10ετίας... Και πρόσεξε... Δεν λέω οτι δεν θα μπορούσε να με νικήσει... Εμένα η διαφωνία μου ήταν και είναι στις αποδόσεις... Είναι σαν να δίνανε πέρυσι την Μπαρτσελόνα στον τελικό με την Μαν Γιουν φαβορί του 1.50... Ε δεν γίνονται αυτά ρε... Απλά πράγματα...

Τα υπόλοιπα αύριο γιατί σε 4 ώρες πρέπει να πάω για δουλειά...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptySun May 09, 2010 11:28 pm

KAISARAS wrote:

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΡΟΒΛΕΨΙΜΟ ΦΑΪΝΑΛ ΦΟΡ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΔΩ Κ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ.
ΜΠΑΡΤΣΑ - οσφπ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 211723
Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΚΛΑΣΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΤΟΥ οσφπ .

ΛΙΓΟ ΠΗΓΕ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΕΨΙΜΟ ΤΟΥ FINAL 4 Η ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΣΤΟΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ.

KAISARAS wrote:

ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΣΤΗ ΡΩΜΗ ΠΩΣ ΠΗΓΕ ?
ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΙΟΝ ΕΙΧΕΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟΤΕ ?
ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ Κ ΟΧΙ ΕΣΑΣ.
Κ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΣΤΑ ΤΟΤΕ ΕΠΙΠΕΔΑ.

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΟΛΗ Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ. ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΓΡΑΨΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΦΩΝΕΙ, ΑΣ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΡΩΜΗΣ ΤΟ 97. ΘΑ ΠΕΙΣΤΕΙ ΑΜΕΣΩΣ.

KAISARAS wrote:

ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΡΙΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΟΝΤΑ ΟΤΙ ΟΙ 2 ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΑΡΤΣΑ Κ Ο οσφπ . ΟΠΟΤΕ ΒΑΣΕΙ ΤΗΣ ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ, ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ 2 ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ.
ΟΜΩΣ Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ Η ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ (ΓΙΑ ΜΕΝΑ) ΟΜΑΔΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ. Κ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΝ οσφπ .

ΑΠΛΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕ Η ΜΑΚΡΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΦΕΤΟΣ, ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ.
ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ Η ΦΕΤΙΝΗ ΜΠΑΡΤΣΑ ΜΑΓΚΕΣ, ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ.
ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ. ΜΕ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΑΜΥΝΤΙΚΑ Κ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ Κ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΡΟΣΤΕΡ.
ΟΤΑΝ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ, ΑΠΛΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ.

Κ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΡΑΦΤΗΚΑΝ ΠΡΟ ΕΟΡΤΗΣ.

2 ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ Νο1 : Ο ΛΑΠΟΡΤΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΑ. ΕΠΙ ΔΙΚΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΙΑΣ, Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΑΣΚΕΤ Κ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ.
ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΙ ΔΙΚΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΙΑΣ, ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΠΑΛΑ Η ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ.
ΓΙΑ ΤΟ 1ο ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ. ΓΙΑ ΤΟ 2ο, ΜΑΛΛΟΝ Κ ΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΩ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ Νο2 : ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ.
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ?
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΦΕΤΙΝΟΣ οσφπ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΑΠΟ ΟΣΟ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ, ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΠΟΥ ΕΧΕΙ.
ΤΙ ΕΝΝΟΩ ?
ΜΠΕΒΕΡΛΙ, ΠΕΝ, ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΙ ΓΙΑ οσφπ .
ΒΟΥΙΣΙΤΣ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ. ΤΟΝ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΤΑ ΛΕΩ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ.
Ο afro ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΝΑΣ ΜΕΤΡΙΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ, ΠΟΥ ΤΟΝ ΣΩΖΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΛΗ ΑΜΥΝΑ. ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ, ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΜΑΤΣ, ΟΠΟΥ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΟΥΠΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΧΙΛΛΕΙΟΣ ΠΤΕΡΝΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ ΑΠΟ ΤΟ 3ΠΟΝΤΟ ΝΑ ΑΠΕΙΛΗΣΕΙ, ΣΕ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Κ ΑΝΤΙΟ ΖΩΗ.
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Κ ΜΠΟΥΡΟΥΣΗΣ ΛΟΓΩ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΩΝ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ. Ο ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΘΟΛΟΥ, Ο ΜΠΟΥΡΟΥΣΗΣ ΕΛΑΧΙΣΤΑ. Κ ΟΙ 2 ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΦΕΤΟΣ.
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΡΟΛΟ, Ο ΧΑΛΠΕΡΙΝ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ (ΕΔΩ ΡΙΧΝΩ ΜΙΑ ΜΟΜΦΗ ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΚΑΘΩΣ Ο ΧΑΛΠΕΡΙΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ).
ΤΙ ΜΕΝΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ?
ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ, ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΕ ΑΡΧΙΔΙΑ.
ΤΕΟΝΤΟΣΙΤΣ, ΚΛΕΪΖΑ, ΣΟΦΟ.
ΝΟΜΙΖΩ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ Ο ΦΕΤΙΝΟΣ οσφπ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ, ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΦΕΤΟΣ, ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.
Κ ΑΥΤΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ.
ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Κ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ ΣΤΗΝ 3η ΤΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.
ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ Ο οσφπ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, Η ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΓΙΑ ΤΟΝ οσφπ

Υ.Γ.
ΜΑΡΙΕ ΒΛΑΚΟΥΛΗ, ΣΤΑ ΛΕΓΑ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΦΟΡΑΣ ΟΠΑΔΙΚΑ ΓΥΑΛΑΚΙΑ.
ΠΑΡΕ ΤΩΡΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587
ΑΚΟΥ Κ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΣΟΥ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 539689 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 539689 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 539689 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 539689 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 539689 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 539689 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 539689
Κ ΤΣΙΜΠΑ Κ ΕΝΑ ΔΩΡΑΚΙ ΑΠΟ ΣΕΝΕΓΑΛΗ Κ ΝΤΟΝΓΚ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 501850 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 501850 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 501850 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 501850 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 501850
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptySun May 09, 2010 11:35 pm

Ernesto wrote:

Και ένα σχόλιο για αυτό που είπε πριν ο Άλεξ...
Για πες μου ρε θηρίο... Πολύ καλή ομάδα η Μπάρτσα δεν διαφωνώ... Αλλά γιατί θα έπρεπε να είναι τόσο φαβορί με τον ΠΑΟ? Ημιτελικό έπαιξε με μια ακόμα ομάδα που η φανελίτσα της είναι πιο βαριά και αν δεν ήταν τόσο κακή προχτές και αν είχε σε λίγο καλύτερη μέρα Λάγκτον και Χόλντεν θα μπορούσε να περάσει... Κακά τα ψέμματα... ΤΣΣΚΑ, ΠΑΟ και Μακάμπι είναι ένα σκαλί πάνω από όλες τις άλλες...

ΚΑΤΑΡΧΗΝ Η 1η ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΕΙΝΑΙ Η ΡΕΑΛ. ΠΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΟΥΠΕΣ. ΑΤΟΠΗΜΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΕΚΑΝΕΣ.

ΓΙΑΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΦΑΒΟΡΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΠΑΟ ?
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ 3 ΚΛΑΣΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ.
ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΔΙΕΛΥΣΕ ΣΤΗ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ Κ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΕ Κ ΣΤΟ ΟΑΚΑ.
ΓΙΑΤΙ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΤΣ. ΜΕΧΡΙ Κ ΑΠΟ ΤΗ ΡΕΑΛ ΕΧΑΣΕΣ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕΣΑ - ΕΞΩ.
ΣΟΥ ΑΡΚΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ?

Κ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ.
Η ΜΟΝΗ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ Ο οσφπ , ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΤΣΣΚΑ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ.
ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΑΜΠΟΥΡΙ, ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΟΥΣΑ.
ΤΟ ΘΗΡΙΟ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕΝΕΙ ΕΚΤΟΣ ΤΕΛΙΚΟΥ, ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ, ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ.
ΑΝ ΠΑΣ ΤΕΛΙΚΟ, ΕΚΕΙ ΣΦΙΓΓΟΥΝ ΟΙ ΚΩΛΟΙ, ΓΥΑΛΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ. ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ.
ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΑΝΩΤΕΡΟΣ ΩΣ ΟΜΑΔΑ.

Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΦΕΤΟΣ ΠΗΡΕ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ, ΣΥΝΤΡΙΒΩΝΤΑΣ ΤΗ ΡΕΑΛ.
ΝΙΚΗΣΕ ΜΕ 18 ΤΗΝ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ.
Κ ΕΚΤΟΣ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ, ΘΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ TREBLE Κ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΑΞΙΑ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 11:27 am

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ?
ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 539689 ΤΟΥ οσφπ ?
ΜΑΡΙΕ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 , ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ?
ΔΕ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΟΥ ΧΘΕΣΙΝΟΥ ΑΓΩΝΑ ?
Η ΧΘΕΣΙΝΗ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΡΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΒΑΘΙΑ ΧΑΡΑΓΜΕΝΗ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΣΟΥ, ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΕΖΗΣΕΣ ΧΘΕΣ.
ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΙ ΠΙΩΜΑΤΑ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 744169 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 744169 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 744169 ΠΟΥ ΕΠΙΝΕΣ ΧΘΕΣ, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑΤΩΔΗ ΠΟΤΑ.
ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΚΟΙ ΧΥΜΟΙ ΕΚ ΣΕΝΕΓΑΛΗΣ.
Ν ΝΤΟΝΓΚ ΛΕΜΕ ΕΙΣΑΙ Κ ΠΙΤΣΙΛΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΙΚΑ
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 1:03 pm

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΜΛΚ?
ΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΣΑΡΑΣ?
ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ,ΤΙ ΣΧΟΛΙΟ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ?
ΗΤΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ, ΟΛΟΙ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ.
ΜΗ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΕΒΛΕΨΕΣ Κ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ :xaxaxa:
ΑΚΟΜΑ ΧΤΙΖΕΤΑΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΝΔΟΙΑΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΝΑΩΤΗ.
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΛΑΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 1:09 pm

ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΣΧΗΜΟ ΜΑΤΣ ΟΛΟΙ ΣΕ ΓΑΜΑΝΕ. ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΔΕ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΟΥΒΝΤΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ.
ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΞΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ, ΦΕΤΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΕΡΔΗ ΠΡΟ ΤΟΚΟΓΛΥΦΙΚΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΑΠΡΙΛΟΜΑΙΟΥ, ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ ΣΤΑ ΙΣΑ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΛΑ.
ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ.
ΔΕΝ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΛΑΘΟΣ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΩΣΩ ΟΛΑ ΜΟΝΟΜΙΑΣ.
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.
ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟΤΕ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 1:35 pm

Hammer wrote:

ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΞΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 535122 ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΕΤΡ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ.
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΑΦΟΥ ΡΕ ΜΛΚ ΤΗΝ ΗΞΕΡΕΣ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΕΣΥ (ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ), ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ?
Κ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΦΩΝΟΥΣΕΣ ΟΤΑΝ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 2 ΚΛΑΣΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΟΥ ?
ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΑΖΟΥΛΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ?

ΛΥΣΕ ΜΟΥ Κ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
ΣΤΗΝ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 535122 , ΔΑΣΚΑΛΟ ΤΟΝ ΙΩΑΝΝΗ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ ΕΧΕΙΣ ?
ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ.
ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 535122 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 535122 ΣΟΥ

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587
ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 930439 ΕΔΩ.
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΒΡΑΚΑΚΙ ΣΟΥ. ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ, ΣΤΟΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΤΟ ΛΕΡΩΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΑΤΟ.
ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΘΑ ΤΟ ΛΕΡΩΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ.
ΣΕ ΜΑΤΩΣΑΝ ΚΑΛΑ ΟΙ ΙΣΠΑΝΟΙ ?
ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 930439 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 930439 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 930439 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 930439 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587
:xaxaxa: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 535122 :xaxaxa: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 535122
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 1:48 pm

ΚΟΙΤΑ ΦΙΛΕ, ΕΣΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΕΙΣΑΙ ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΓΚΑΙΜΠΕΛΣ ΣΙΓΟΥΡΑ.
ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ ΜΛΚ?
ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΙΖΩ, ΓΑΥΡΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΙΣΤΗ.
ΑΛΛΟ ΤΟ ΟΠΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.
ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΕΙΠΑ, ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ?
ΘΡΥΛΟΣ ΕΙΜΑΙ ΟΧΙ ΑΕΚΑΚΙ ΔΥΣΜΟΙΡΟ ΛΑΚΑΜΑ ΤΟΥ ΕΛΕΟΥΣ.
παρτα
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 1:52 pm

ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΕΣ ΤΙΣ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 535122 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 535122 ΣΟΥ
ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ.
ΧΑΡΑΜΙΖΕΣΑΙ ΡΕ ΜΛΚ, ΣΤΗΝ ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΘΑ ΧΕΣ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 1:54 pm

ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΜΛΚ, ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΝΑ kidia
:xaxaxa:
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 2:37 pm

Άλεξ έχεις δίκιο... Ξέχασα την Ρεάλ... Παράληψη μεγάλη που οφαείλεται μέχρι ενός σημείου στο οτι έχει να πρωταγωνιστήσει από την εποχή του Νώε... Είναι παράληψη μεγάλη όμως το παραδεχομαι...
Από και και πέρα όμως συνεχίζω να διαφωνώ... Και σου είπα και πριν... Δεν διαφωνώ οτι μπορεί να έχανα... Διαφωνώ στον τεράστιο φαβοριτισμό... Και άντε πες με τον Γαύρο, αν και πάλι τελικός είναι όπως και να το κάνουμε, πιο μοιρασμένα θα έπρεπε να ήταν, να είναι αρκετά φαβορί... Δεν μπορεί όμως ρε φίλε να την έχεις φαβορί απέναντι στην ομάδα που σηκώνει ευρωπαϊκές κούπες πιο συχνά από οτι κάνουν αυτοί προπόνηση... Μην τρελαθούμε κιόλας...

Και κάνεις ακόμα δύο λάθη... Πρώτον μου λες τι μου έκανε μέσα στην χρονιά... Και πέρυσι το ίδιο έκανε... Δεν μου λέει κάτι αυτό γιατί ο ΠΑΟ κάθε χρονιά φορμαρίζεται προς τα τέλη... Τότε που παίζονται δηλαδή όλες οι κούπες... Φέτος άργησε λίγο και ίσως να έχουν να κάνουν και οι πολλοί τραυματισμοί που είχε, αν και όπως έχω πει και στο παρελθόν, δεν είναι εύκολο κάθε χρονιά να τα παίρνεις όλα... Πες μου εσύ τώρα οτι με τον ΠΑΟ αυτής της χρονικής περιόδου που κάνει παπάδες (με μικρότερης φυσικά δυναμικής ομάδες, αλλά καλό είναι να ρίξεις μια ματιά στα στατιστικά), η Μπάρτσα θα έπρεπε να είναι τόσο φαβορί... Δικαίωμα σου αλλά διαφωνώ κάθετα, οριζόντια και όπως αλλιώς θες... Και επαναλαμβάνω άλλη μια φορά... Δεν λέω οτι θα την κέρδιζα χαλαρά ή σίγουρα... Ντερμπάρα θα ήταν όμως... Ματσάρα, όχι αυτό το προπονητικό σιπλό που είδαμε χτες...

Δεύτερο λάθος που κάνεις κατά την άποψη μου είναι στο στυλ... Η Μπάρτσα είναι η πιο αμυντική ομάδα του τουρνουά... Έχει παρόμοιο στυλ παιχνιδιού με τον ΠΑΟ... Με κάποιες διαφορές εννοείται επιθετικά κλπ κλπ... Το οτι έκανε χαβαλέ στον Γαύρο που δεν ξέρει να παίζει άμυνα, δεν πάει να πει οτι θα τις έβγαινε να το κάνει και με τον ΠΑΟ... Ή με άλλες ομάδες που παίζουν παρόμοιο μπάσκετ... Τες πα όμως τέλος με το τι θα γινόταν αν ήταν ο ΠΑΟ... Ας μην μαλακιζόταν να είχε πάει final four να είχε ξαναπάρει την κούπα...

Για χτες πάνω κάτω τα είπα εγώ... Για μένα πολύ κακός ο Γαύρος και σε αυτό φέρει ευθύνη ο προπονητής του πιο πολύ από όλους... Ο προπονητής της Μπάρτσα δήλωσε οτι εστίασε στα ατού του Οσφπ και τους φόρτωσε με φάουλ και τους έβγαλε εκτός ρυθμού αγώνα... Όντως... Οτι είπα δηλαδή και εγώ σαν πρώτο σχόλιο για τον Γιαννάκη... Δεν γίνεται να μην έχεις σχέδιο να εξοντώσεις τον Ναβάρο... Δεν λέω οτι θα το κατάφερνες ο τύπος είναι παιχταράς... Αλλά σχέδιο ρε πούστη μου... Κάτι να φαίνεται οτι το παλεύεις από τον πάγκο...

Επίσης φάνηκε και το άλλο... Ο Γαύρος είναι 3 παίχτες φέτος... Άντε 4 μάλλον... Παπαλουκάς, Τεόντοσιτς, Κλέιζα, Τσίλντρες... Ναι οκ θα μου πείτε και Σόφο και Μπουρούσης, αλλά όταν η μπάλα έκαιγε εγώ αυτούς είδα να την παίρνουν... Ο Σχορτσιανίτης έχει ακόμα αρκετά να μάθει, ώστε και να μην χρεώνεται φάουλ αλλά και να αποδίδει πιο σταθερά, ο Μπουρούσης κατάφερε πάλι να ασχολείται με την εξέδρα και όχι με το ματς (αυτό το παληκάρι ρε πούστη μου παιχταράς και μαλακίζεται)... Σύνολο και με αυτούς πάντως 6... Μετά? Το χάος... Για πέταμα όλοι... Έβγαινε ο Ρούμπιο χτες και έμπαινε ο Σάδα και γαμούσε... Ο Λάκοβιτς θα ήταν αστέρι στον Πειραια και χτες έπαιξε 30 δευτερόλεπτα για την συμμετοχή... Σόρρυ αλλά έτσι εγώ δεν βλέπω πως μπορείς να πεις οτι ήταν η δεύτερη καλύτερη ομάδα... Και ας έφτασε τελικό... Στα παπάρια μου εμένα και διαφνώ και εδώ οτι είναι έργο Γιαννάκη γιατί με το πρόγραμμα του Γαύρου και το Μαρούσι θα μπορούσε να φτάσει τελικό... Όλα συνομωτήσανε για να πάει τελικό ο Γαύρος... Δεν έδωσε δύσκολο ματς, εκτός από τον τελικό... Δεν το λέω για να μειώσω την επιτυχία, αλλά δεν μου λέει κάτι το κατόρθωμα αυτό για τον προπονητή ή για την δυναμική της ομάδας... Εγώ ξέρω οτι με τον ΠΑΟ τραγικό στην μεγαλύτερη διάρκεια του πρωταθλήματος, πάλι δεύτερος βγήκε... Και οκ πήρε το κύπελο δύσκολα απέναντι ξαναλέω σε πολύ κακό ΠΑΟ εκείνη την περίοδο... Καλή ομάδα έχει, αλλά πρέπει να φάει πολλά ψωμιά ακόμα να ενισχυθεί σε θέσεις αρκετά ( και αυτό μειον στον Γιαννάκη που είχε ανοικτό μπάτζετ και δεν έφτιαξε ρόστερ), για να μπορέσει να σταθεροποιηθεί...

Τέλος ο Τσάβι Πασκουάλ είναι στην Μπάρτσα 3 χρόνια... Το ίδιο και ο Γιαννάκης... Ο ένας μέσα σε τρία χρόνια έφτιαξε μια ομάδα που παίζει καταπληκτικό μπάσκετ και ο άλλος... Στην κρίση του καθένα...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 2:52 pm

ΡΕ ΦΙΛΕ, ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ?
ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ ΣΤΟ FINAL 4 ?
ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΕ ΔΙΕΛΥΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ Κ ΕΧΑΣΕΣ Κ ΣΤΟ ΟΑΚΑ.
Κ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΑΙΞΑΤΕ ΣΤΟ ΟΑΚΑ, ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ Κ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΑΤΣ, ΟΤΙ ΚΑΚΩΣ ΔΙΝΟΥΝ ΕΣΕΝΑ ΦΑΒΟΡΙ Κ ΟΧΙ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ.
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΣΣΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΟΥ.
ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΝ ΦΟΡΜΑΡΙΖΕΣΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ.
ΕΔΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΕΚΑΝΕΣ 2 ΝΙΚΕΣ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16, ΗΘΕΛΕΣ Κ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟΥΣ 4 ?
ΡΕ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΧΘΕΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ?
ΕΔΩ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΑ.
ΠΡΑΓΜΑ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ.
ΜΕΧΡΙ Κ ΟΙ ΓΑΥΡΟΦΥΛΛΑΔΕΣ.
Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΚΛΑΣΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΘΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ.

Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΑΔΙΚΕΙΣ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ οσφπ .
ΣΑΦΩΣ Κ ΕΙΝΑΙ Η 2η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΦΕΤΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ.
ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΒΟΥΝΑ ΣΤΑ ΝΟΚ ΑΟΥΤ, ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΒΓΗΚΕ 1ος ΣΤΟΝ ΑΡΧΙΚΟ ΟΜΙΛΟ.
ΜΗΝ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΩΝΟΥΜΕ ΟΛΑ.
ΑΣ ΕΒΓΑΙΝΕΣ Κ ΣΥ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΟΜΙΛΟ, ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΛΑΧΑΙΝΕ Η ΜΠΑΡΤΣΑ.
Κ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΞΩ.
ΘΥΜΗΣΟΥ Κ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΦΕΤΟΣ.
ΦΕΤΟΣ Ο οσφπ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΠΟ ΣΕΝΑ.
ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΣΤΗ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΡΟΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΕΣ, ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Κ ΠΟΛΛΑ.
ΓΕΝΙΚΑ ΩΣ ΠΟΡΕΙΑ Κ ΩΣ ΜΠΑΣΚΕΤ, Ο ΓΑΥΡΟΣ ΦΕΤΟΣ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ.
ΤΩΡΑ ΑΝ ΦΤΑΙΞΑΝΕ ΟΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΣΕΝΑ Η΄ Ο ΚΑΚΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΜΙΑ.
Η ΟΥΣΙΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ.

ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο οσφπ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΙΣΧΥΘΕΙ ΜΕ 2-3 ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ, ΔΙΩΧΝΟΝΤΑΣ ΒΟΥΙΣΙΤΣ, ΠΕΝ, ΜΠΕΒΕΡΛΙ, ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΟ ΨΗΛΟ, ΕΝΑ 2ΑΡΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΓΙΑ ΒΑΣΙΚΟ ΟΜΩΣ ΠΑΙΧΤΗ Κ 1-2 ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΧΤΕΣ Κ ΘΑ ΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 2:55 pm

ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΚΡΑΤΟΥΣΑ Κ ΤΟΝ afro ΜΕ ΤΠΤ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΙΡΝΑ Κ ΕΝΑ 3ΑΡΙ.
ΥΠΟΣΗΜΕΙΩΣΗ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 5:46 pm

Οκ τότε εγώ καταλαβαίνω οτι αν στην μπάλα πχ παίζανε πέρυσι Μπάρτα - Μαν Γιουν και σου δίνανε αποδόσεις 1.50 - 3.25 - 6.00, θα το θεωρούσες λογικό και δεδομένο... Και το συγκεκριμένο παράδειγμα είναι πολύ καλό... Καρμπόν θα έλεγα... Η διαστημική Μπάρτσα (που νίησε κιόλας αν θες), με τον προηγούμενο πρωταθλητή, με τον κορυφαίο προπονητή στον πάγκο της, απέναντι σε έναν rookie... Οκ λοιπόν, άποψη σου...

Από και και πέρα ο Ολυμπιακός έπαιξε καλύτερα από μένα μια περίοδο... Δεν ήταν σταθερά τόσο καλός για αυτό και έμεινε 2ος... Το τελευταίο διάστημα έκανε κοιλιά... Το οτι με καθάρισε στον τελικό κλπ κλπ τα είπα και εγώ... Αλλά αυτό από το να είναι καλύτερος από τον ΠΑΟ απέχει πολύ... Γιατι καλώς ή κακώς αυτός που έρχεται να πάρει την πρωτιά και να αποδείξει οτι είναι καλύτερος από τον πρώτο, πρέπει να το κάνει με τρόπο πειστικό... Με διάρκεια... Με με με... Ο Οσφπ αυτό δεν μπορεί να το κάνει... Και έλα πες μου εσύ μετά αν χάσει και το πρωτάθλημα ποια είναι η δουλειά του Γιαννάκη που βιάστηκες νομίζω να χαρακτηρίσεις ως δημιουργό αυτής της ομάδας...

Από και και πέρα, νομίζω οτι ο Ολυμπιακός θέλει παραπάνω από 3 παίχτες... Ούτε ο Βασιλόπουλος δείχνει να μπορεί να βοηθήσει, ούτε ο Χαλπερίν και εννοείτε ούτε οι Πεν, Μπέβερλι, Βούισιτς... Και σκέψου οτι αυτός ο πρώτομάστορας στο τσακ σώθηκε από το να κάνει την πατάτα της 10ετίας δίνοντας το καλοκαίρι τον Τεόντοσιτς... Τον καλύτερο του παίχτη δηλαδή μέσα στην χρονιά...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 6:03 pm

ΡΕ ΣΥ ΤΖΩΝΥ, ΤΟ ΠΑΙΞΕΣ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ 3 Κ ΚΑΤΙ.
ΕΦΑΓΕΣ 18 ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ, ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ, ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ.
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ.
2 Κ 3 ΚΛΑΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ.
ΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΟςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 6:09 pm

ΠΑΩ Κ ΣΤΗΝ ΠΡΙΜΕΡΑ.
ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΓΙΟΡΚΑ, ΧΕΤΑΦΕ, ΜΠΑΡΤΣΑ, ΧΙΧΟΝ, ΤΕΝΕΡΙΦΗ, ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ, ΡΕΑΛ Κ ΕΡΘΕΙ Χ ΣΤΟ ΧΕΡΕΘ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ, ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΣΤΗΛΗ.
ΜΑΓΙΟΡΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΤΟ 2ΠΛΟ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΔΟΣΗ. 2,20 ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΑ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΕΤΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΣΤΟ 2. ΑΛΛΑ 1,80 ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ.
ΧΙΧΟΝ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΤΙΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΤΗΣ ΑΤΛΕΤΙΚΟ, ΛΟΓΙΚΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ. ΑΛΛΑ Κ ΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 1,57.
ΤΕΝΕΡΙΦΗ ΣΤΟ 1,60 ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ. ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ. ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΗΜΕΡΑ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΠΑΩ. ΔΕ ΘΑ ΧΑΣΩ Κ ΚΑΝΑ ΚΕΛΕΠΟΥΡΙ.
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗ ΒΑΛΕΝΘΙΑ. 1,72 ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ Κ ΕΤΣΙ. ΟΥΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ, ΟΥΤΕ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΑΘΕΜΑ ΟΜΩΣ.
ΜΠΑΡΤΣΑ ΣΤΟ 1,50 ? ΜΕ ΤΗ ΣΕΒΙΛΛΗ ΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ? ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕ 2ΠΛΟ, ΑΛΛΑ ΣΤΟ 1,50 ΔΕΝ ΠΡΟΤΙΘΕΜΑΙ ΝΑ ΡΙΞΩ ΛΕΦΤΑ.
Η ΧΕΤΑΦΕ ΣΤΟ 1,80 ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗ, ΑΝ Κ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΤΟΜΑΡΙ ΤΗΣ. ΑΛΛΑ ΤΟ 1,80 ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.
Η ΣΑΡΑΓΟΣΑ ΜΕ 1 ΠΟΝΤΟ ΣΩΝΕΤΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΑΝ, ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΣΩΘΗΚΕ.


Γατάκι είσαι τεράστιος ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 535122 ρε φίλε... Χαχαχαχαχαχαχαχα... Εδώ δεν έπαιζες ρε μλκ την διαστημική Μπάρτσα 2πλο πρωταθλήματος, θα την θεωρούσες σωστή απόδοση σε τελικό με τον προηγούμενο πρωταθλητή? Ώρες ώρες ρε μλκ κολάς και εσύ ( και εγώ δεν λέω)...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 7:01 pm

ΚΑΛΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΩΡΑ, ΤΙ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 827165 ΠΑΙΡΝΕΙΣ ?
ΔΗΛ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΤΩΡΑ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΜΠΑΡΤΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΕΒΙΛΛΗ, ΑΝ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΑΠΟΔΟΣΗ, ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ ?
ΡΕ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ?
ΤΑ ΤΣΟΥΞΕΣ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 620252 ?
ΘΑΡΡΕΙΣ Κ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΠΑΙΞΤΕ ΜΠΑΡΤΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΝΟΜΗΣΕΤΕ.
Ω ΡΕ ΚΑΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.
ΕΓΩ ΣΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ, ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟ ΟΑΚΑ, ΠΟΥ ΗΘΕΛΕΣ ΜΟΝΟ ΝΙΚΗ, Κ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΕΔΙΝΑΝ ΟΙ ΜΠΟΥΚ ΦΑΒΟΡΙ ΕΣΕΝΑ Κ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ.
ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΦΕΤΙΝΗ ΜΠΑΡΤΣΑ. Κ ΑΠΕΔΕΙΧΘΗ ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ.
Κ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ?
Ε ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587 ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 278587
Back to top Go down
Sponsored content





ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ   ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Μπάσκετ-
Jump to: