BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Go down 
+8
filologos
Apostolis
pontiak
lipton
suspect
Ernesto
Hammer
KAISARAS
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next
AuthorMessage
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptySun Mar 21, 2010 3:08 pm

Αυτό κι αν είναι περίεργο... Είναι σήμερα το ντέρμπι ΠΑΟ - Οσφπ και δεν έχει γίνει ούτε ένα σχόλιο για το ματσάκι... Τι έγινε ρε παιδιά? Τι πάθαμε?

Άντε να πω εγώ μια κουβέντα...
Σε πολύ καλύτερη κατάσταση ο ΠΑΟ... Χάος ανάμεσα στην μπάλα που παίζει ο ένας με τον άλλον... Και αν κάποιοι έχουν αντίρηση οτι ο ΠΑΟ παίζει καλή μπάλα, κανείς δεν διαφωνεί οτι ο Ολυμπιακός είναι τραγικός...

Σήμερα πιστεύω οτι ο ΠΑΟ νικάει... Να πω την αλήθεια δεν είμαι ευχαριστημένος με μια απλή νίκη... Θέλω μια εμφατική νίκη και αυτό γιατί σε αρκετά παιχνίδια με τον Οσφπ ήταν καλύτερος ο ΠΑΟ, αλλά παρόλο που τον βρήκε μπόσικο τον Γαύρο δεν τον μάμησε... Μου λείπει λοιπόν μια εμφατική νίκη ενάντια στον αιώνιο...
Βέβαια αναγνωρίζω οτι η ομάδα μου απέναντι στον Γαύρο βγάζει ένα κόμπλεξ και εκεί οφείλεται νομίζω και το παραπάνω... Παρόλο λοιπόν που ο Γαύρος είναι πολύ κακός, στα ντέρμπι αυτά πάνε περίπατο και δεν είμαι πολύ αισιόδοξος οτι μπορώ να κερδίσω εύκολα... Αυτό που με κάνει μόνο να αισιοδοξώ είναι οτι ούτε έγινε πολύ κουβέντα αυτή την εβδομάδα για το ματς, στα ήρεμα το πάνε, αλλά και το κίνητρο, ειδικά κάποιων παιχτών...
Η ελπίδα που έχω είναι οτι επειδή έχω διαφορά ασφαλείας, ο Γαύρος το έχει χάσει το πρωτάθλημα κλπ κλπ, να παίξουν λίγο πιο ελεύθερα ώστε να δούμε μετά από καιρό ένα καλό ντέρμπι μεταξύ ΠΑΟ και Οσφπ... Αν δεν μπορέσω να κάνω κανά τρελό σκορ μονόπλευρα, θα γούσταρα πολύ να δω ένα ματσάκι 3-2, 4-2 κλπ κλπ... Να έχει δηλαδή πολλά γκολ, να χαρούμε λίγο μπάλα...

Τα υπόλοιπα στις 19.00...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptySun Mar 21, 2010 4:18 pm

Οντως ο Ολυμπιακος ειναι σε μαυρο χαλι. Ειδικα μετα το 60' ειναι να τον βαζεις να παιζει με καμια ομαδα απο καπη για να μπορουν να τρχουν το ιδιο. Ενταξει ο ΠΑΟ και κινητρο εχει και εδρα θα εχει, αλλα εχει πραγματικα αστεια αμυνα ρε παιδια. Δηλαδη ετσι οπως ταεχω δει μεχρι τωρα τα παιδια, ο Ζαιρι αμα πιασει αποδοση τον Καντε μπορει να τον κανει βλακα.Εκει ειναι και το μεγαλο ζορι του παο για μενα. Κατα τ'αλα με κατσουρ πισω μπορει να στρωσει το κεντρικο αμυντικο διδυμο, ο βυντρα ειναι καλος δεξια, μονο αριστερα δεν ξερω τι θα γινει.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptySun Mar 21, 2010 8:58 pm

Μπραβο στον ΟΣΦΠ.Ο βαζελος μαλλον ειναι πιο κομπλεξικος και απο τον ΠΑΟΚ ο οποιος δυστυχως δεν κερδισε για να ξανασφιξουν οι κωλοι
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptySun Mar 21, 2010 9:17 pm

τι να κάνουμε;
αν σπάσεις τα δοκάρια και χάσεις και τα άχαστα, τρως ένα και χάνεις...
ούτε πρώτη φορά το βλέπουμε ούτε τελευταία..

(βρωμιά ήταν για να τυφλώσει το γαύρο ότι είναι εντάξει και δε χρειάζεται να κάνει και πολλά το καλοκαίρι...)
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptySun Mar 21, 2010 9:18 pm

lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptySun Mar 21, 2010 9:25 pm

(και βεβαίως ο γαύρος τώρα, για τις λίγες ελπίδες για πρωτάθλημα, πρέπει να ρίξει την Ξάνθη Very Happy )
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptySun Mar 21, 2010 9:32 pm

Κι εσενα ποιος θα στο κοψει, ο Δωνης?
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptySun Mar 21, 2010 10:07 pm

o LAGOΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΝ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΓΡΙΑ
ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ.Ο ΠΑΟΚ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΑΛΛΑ Η ΑΕΚ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΗ.Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕ ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.

ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 4. ΣΤΑ ΤΟΥΡΝΙΚΕ ΟΛΟΙ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΔΥΟ ΔΥΟ .ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΜΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ Ή ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΤΖΑΜΠΑΤΖΗΣ.
ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΣΤΡΑΒΗ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΥΠΕΡ ΠΙΣΤΕΥΩΣ.ΕΝΑΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΓΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ.

Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΒΙΕΡΙΝΙΑ ΕΠΑΙΞΕ ΡΟΛΟ ΣΗΜΕΡΑ.ΜΑΣ ΠΟΝΕΣΕ.
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΑΙ ΛΙΝΟ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΕΣ ΣΕΝΤΡΕΣ.
Ο ΝΤΟΥΣΑΝ ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΑΡΚΑΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΛΙΝΟ.
ΤΟ ΨΗΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ,ΗΤΑΝ ΒΟΥΤΥΡΟ ΣΤΟ ΨΩΜΙ ΤΟΥ ΜΑΙΣΤΟΡΟΒΙΤΣ.

ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΥΤΟ ΕΠΩΦΕΛΗΘΗΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ.
ΕΙΧΑ 2ΑΔΑ ΔΙΠΛΩΝ ΕΥΚΑΙΡΙΩΝ Χ2 ΣΤΑ ΝΤΕΡΜΠΥ.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΣΑ Ο ΠΑΟΚ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΔΙΠΛΟ ΜΕ ΣΚΟΡ 0-2.

ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptySun Mar 21, 2010 10:35 pm

pontiak wrote:
Ο βαζελος μαλλον ειναι πιο κομπλεξικος και απο τον ΠΑΟΚ ο οποιος δυστυχως δεν κερδισε για να ξανασφιξουν οι κωλοι

ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΨΕΣ ?
ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ.
ΔΗΛ ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ, ΝΑ ΧΑΣΕΙ Η αεκ ΣΗΜΕΡΑ ?
ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΗΠΙΕΣ ΚΑΝΑ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΣΑΝ ΤΟ ΜΑΡΙΟ Κ ΣΟΥ ΞΕΦΥΓΕ.

ΜΗ ΓΙΝΕΣΑΙ ΓΑΤΑΚΙ Κ ΣΥ ΟΜΩΣ.
ΠΟΙΟΙ ΚΩΛΟΙ ΘΑ ΕΣΦΙΓΓΑΝ ΑΝ ΚΕΡΔΙΖΕ Ο παοκ ?
ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.
ΟΤΑΝ ΠΗΡΕ ΤΟ ΕΦΑΠΑΞ Ο ΣΠΑΝΑΘΑΣ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptySun Mar 21, 2010 11:02 pm

KAISARAS wrote:
pontiak wrote:
Ο βαζελος μαλλον ειναι πιο κομπλεξικος και απο τον ΠΑΟΚ ο οποιος δυστυχως δεν κερδισε για να ξανασφιξουν οι κωλοι

ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΨΕΣ ?
ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ.
ΔΗΛ ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ, ΝΑ ΧΑΣΕΙ Η αεκ ΣΗΜΕΡΑ ?
ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΗΠΙΕΣ ΚΑΝΑ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΣΑΝ ΤΟ ΜΑΡΙΟ Κ ΣΟΥ ΞΕΦΥΓΕ.

ΜΗ ΓΙΝΕΣΑΙ ΓΑΤΑΚΙ Κ ΣΥ ΟΜΩΣ.
ΠΟΙΟΙ ΚΩΛΟΙ ΘΑ ΕΣΦΙΓΓΑΝ ΑΝ ΚΕΡΔΙΖΕ Ο παοκ ?
ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.
ΟΤΑΝ ΠΗΡΕ ΤΟ ΕΦΑΠΑΞ Ο ΣΠΑΝΑΘΑΣ.
μήπως ο σπανάθας έδωσε και μέρος του εφάπαξ του στον ΠΑΟΚ για να μην κερδίσει σήμερα και γυρίσει εκεί που ήταν;

(θα αποφασίσετε αν είστε ΑΕΚ ή ΠΑΟΚ; θα έχει ενδιαφέρον για τα πλέυ οφ... Razz )


Last edited by suspect on Sun Mar 21, 2010 11:59 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptySun Mar 21, 2010 11:28 pm

Μια πρώτη κουβέντα... Από αύριο θα ειπωθούν πολλά... Πραγματικά όμως δεν ξέρω τι στο διάολο έπρεπε να γίνει άλλο γιαν α κερδίσω σήμερα... Όπως είπε και ο Κώστας άμα δεν σε θέλει η μπάλα... Αλλά ρε πούστη μου, με τον Γαύρο ειδικά δεν με πάει η μπάλα 3 χρόνια τώρα... 15 ευκαιρείες 1-1 πρόπερσι, τρεις μέρες πριν την 4αρα που έφαγα... Δοκάρια πέρυσι έστω και με 10 παίχτες, 1-1 πάλι... Δοκάρια, ευκαιρείες σήμερα μια φάση ο Γαύρος πάρτο μέσα... Τι να πω... Λένε κάποιοι, τα προβλήματα στην άμυνα... Ναι θα πω εγώ... Ο Γάυρος που έχει Μέλμπεργκ έφαγε 10 φάσεις... Που ήταν η δυνατή του άμυνα? Η μπαλίτσα δεν ήθελε να τσουλίσει μέσα... Απλά πράγματα... Τι να λέμε... Το έκανα μια φορά το 2007 με το γκολ του Παπαδόπουλου στο 90... το ίδιο ακριβώς... Αλλά αυτό που γίνεται τόσα χρόνια τώρα είναι αρωστημένο...

Θα βγει ο Μάριος το γατάκι να πανηγυρίσει... Και καλά θα κάνει δηλαδή... Έτσι είναι αυτά...

Πόρνη μπάλα...
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 22, 2010 12:16 am

Ernesto wrote:
Μια πρώτη κουβέντα... Από αύριο θα ειπωθούν πολλά... Πραγματικά όμως δεν ξέρω τι στο διάολο έπρεπε να γίνει άλλο γιαν α κερδίσω σήμερα... Όπως είπε και ο Κώστας άμα δεν σε θέλει η μπάλα... Αλλά ρε πούστη μου, με τον Γαύρο ειδικά δεν με πάει η μπάλα 3 χρόνια τώρα... 15 ευκαιρείες 1-1 πρόπερσι, τρεις μέρες πριν την 4αρα που έφαγα... Δοκάρια πέρυσι έστω και με 10 παίχτες, 1-1 πάλι... Δοκάρια, ευκαιρείες σήμερα μια φάση ο Γαύρος πάρτο μέσα... Τι να πω... Λένε κάποιοι, τα προβλήματα στην άμυνα... Ναι θα πω εγώ... Ο Γάυρος που έχει Μέλμπεργκ έφαγε 10 φάσεις... Που ήταν η δυνατή του άμυνα? Η μπαλίτσα δεν ήθελε να τσουλίσει μέσα... Απλά πράγματα... Τι να λέμε... Το έκανα μια φορά το 2007 με το γκολ του Παπαδόπουλου στο 90... το ίδιο ακριβώς... Αλλά αυτό που γίνεται τόσα χρόνια τώρα είναι αρωστημένο...

Θα βγει ο Μάριος το γατάκι να πανηγυρίσει... Και καλά θα κάνει δηλαδή... Έτσι είναι αυτά...

Πόρνη μπάλα...

και σκεψου τι φρικη.αυτο το μπουρδελο ο παναθηναικος θα παρει το πρωταθλημα.αν ειναι δυνατον.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 22, 2010 12:49 am

lipton wrote:
Ernesto wrote:
Μια πρώτη κουβέντα... Από αύριο θα ειπωθούν πολλά... Πραγματικά όμως δεν ξέρω τι στο διάολο έπρεπε να γίνει άλλο γιαν α κερδίσω σήμερα... Όπως είπε και ο Κώστας άμα δεν σε θέλει η μπάλα... Αλλά ρε πούστη μου, με τον Γαύρο ειδικά δεν με πάει η μπάλα 3 χρόνια τώρα... 15 ευκαιρείες 1-1 πρόπερσι, τρεις μέρες πριν την 4αρα που έφαγα... Δοκάρια πέρυσι έστω και με 10 παίχτες, 1-1 πάλι... Δοκάρια, ευκαιρείες σήμερα μια φάση ο Γαύρος πάρτο μέσα... Τι να πω... Λένε κάποιοι, τα προβλήματα στην άμυνα... Ναι θα πω εγώ... Ο Γάυρος που έχει Μέλμπεργκ έφαγε 10 φάσεις... Που ήταν η δυνατή του άμυνα? Η μπαλίτσα δεν ήθελε να τσουλίσει μέσα... Απλά πράγματα... Τι να λέμε... Το έκανα μια φορά το 2007 με το γκολ του Παπαδόπουλου στο 90... το ίδιο ακριβώς... Αλλά αυτό που γίνεται τόσα χρόνια τώρα είναι αρωστημένο...

Θα βγει ο Μάριος το γατάκι να πανηγυρίσει... Και καλά θα κάνει δηλαδή... Έτσι είναι αυτά...

Πόρνη μπάλα...

και σκεψου τι φρικη.αυτο το μπουρδελο ο παναθηναικος θα παρει το πρωταθλημα.αν ειναι δυνατον.
Ποιος ξέρει πόσα χρόνια θα κάνεις να έχεις σε ματς με το γαύρο τρία δοκάρια κι άλλα τρία μαλλιά... με μέτριους παίζεις και βάζεις ένα γκολ με χίλια ζόρια χωρίς ευκαιρία....
Κι η "φρίκη" του παναθηναικού σ'ενοχλεί, ανύπαρκτε.... από το γαύρο που σέρνεται όλη τη χρονιά και δε μπορεί να σταυρώσει πάσα έχεις δέκα γκολ λιγότερα... ψοφίμι!
Παίζουμε τα 1-0 του ΠΑΟΚ στην Τούμπα με τους τίποτες και τα πιάνουμε και γελάς αντί να κλαις...
Μέχρι κι ο κομπότης έχει 5 γκολ λιγότερα... με το μισό πρωτάθλημα από κάτω σου ανταγωνίζεσαι σε παραγωγικότητα... οι γριές έχουν τα ίδια...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 22, 2010 2:26 am

Κωστα με συγχωρεις αλλα εχω την εντυπωση πως ο παοκ κερδισε τον γαυρακο,εσυ???

οσο για τ'αλλα,μην μπερδευετε ρε με ποιον μιλατε.δηλαδη θα ταν ασχημα να ειναι παοκ στους δυο βαθμους και να εμεναν 3 αγωνιστικες?
απλα θα γουσταρα οπως γουσταρω με αυτο πουγινεται στονπατο.γιατι οι επομενες κυριακες θα χαν καβλα μεγαλη κι ας μην ειχε παλι πιθανοτητες ο παοκ.μονο και μονο το τζουτζουμπρουτζου θα χε γουστο.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 22, 2010 7:45 am

pontiak wrote:
τζουτζουμπρουτζου

Mε ραγκατση κι οτι κατσει Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 22, 2010 8:41 am

suspect wrote:

Ποιος ξέρει πόσα χρόνια θα κάνεις να έχεις σε ματς με το γαύρο τρία δοκάρια κι άλλα τρία μαλλιά... με μέτριους παίζεις και βάζεις ένα γκολ με χίλια ζόρια χωρίς ευκαιρία....
Κι η "φρίκη" του παναθηναικού σ'ενοχλεί, ανύπαρκτε.... από το γαύρο που σέρνεται όλη τη χρονιά και δε μπορεί να σταυρώσει πάσα έχεις δέκα γκολ λιγότερα... ψοφίμι!
Παίζουμε τα 1-0 του ΠΑΟΚ στην Τούμπα με τους τίποτες και τα πιάνουμε και γελάς αντί να κλαις...
Μέχρι κι ο κομπότης έχει 5 γκολ λιγότερα... με το μισό πρωτάθλημα από κάτω σου ανταγωνίζεσαι σε παραγωγικότητα

100% ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ. ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΓΚΟΛ , ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙ...
Surprised


Last edited by Apostolis on Mon Mar 22, 2010 1:26 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 22, 2010 1:22 pm

ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΣΟΥΝΑΜΙ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝΕΒΕΙΤΕ ΣΤΙΣ ΚΟΡΦΕΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ ΤΟ ΑΝΤΑΡΤΙΚΟ ΓΛΕΝΤΙWink
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 22, 2010 1:41 pm

Hammer wrote:
ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΣΟΥΝΑΜΙ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝΕΒΕΙΤΕ ΣΤΙΣ ΚΟΡΦΕΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ ΤΟ ΑΝΤΑΡΤΙΚΟ ΓΛΕΝΤΙWink
Ρίχνε καπετάν Βελουχιώτη... Very Happy
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 22, 2010 2:29 pm

Καλημέρα... Περιμένοντας το τσουνάμι του Μάριου, που από εκείνο το σημείο και μετά αρχίζει το γλέντι να πω κάποια πραγματάκια πιο ήρεμα σκεπτόμενος...

Καλά πρώτον Λίπτον αν λες έκτρωμα και φρίκη τον ΠΑΟ απλά ρε φίλε δεν νοιώθεις από μπάλα... Ναι έχει αδυναμίες και προβλήματα, αλλά είναι με διαφορά η καλύτερη ομάδα φέτος... Και η πιο σταθερή από μεριάς αποτελεσμάτων, αλλά και η καλύτερη από άποψη θεάματος... Στην τελική ναι να προβληματίζονται στον ΠΑΟ, γιατί ενώ σε όλα τα ντέρμπι ήταν καλύτερος ( με εξαίρεση το ντέρμπι στο Καραϊσκάκη) δεν κέρδισε... Αλλά καλύτερος ήταν...

Διάβασα σήμερα μερικά άρθρα και αναλύσεις στην Sportday... Με κάποια συμφωνώ με άλλα διαφωνώ... Το οτι ο ΠΑΟ έχει αμυντικά προβλήματα είναι γνωστό... Αλλά δεν νομίζω όπως έγραψα και χτες οτι έχασε από την άμυνα του χτες... Μια δύο φάσεις σε ένα ντέρμπι, και παραπάνω ίσως, θα σου τις κάνει ο αντίπαλος... Ο Οσφπ μέχρι το γκολ έχει, το σουτ του Τοροσίδη στο 6 (εκτός περιοχής και εντελώς έμπνευση, δεν είχε δηλαδή κάποια αμυντική αδράνεια στη συγκεκριμένη φάση) και τπτ άλλο... Δηλαδή βάζει γκολ στην μια φάση που καταφέρνει να φτιάξει... Μέχρι εκείνη την στιγμή, η άμυνα του ΠΑΟ τα κόβει όλα... Ο Καντέ κάνει αρκετά καλό ματς, όπου ειδικά χαμηλά έχει κερδίσει όλες τις μονομαχίες... Το οτι υστερεί στο ψηλό παιχνίδι είναι δεδομένο... Και στη μια φάση που γίνεται μπαίνει το γκολ...

Αυτό που με βρήκε σύμφωνο ήταν κάτι που έγραψε ο Σωτηρακόπουλος... Ο ΠΑΟ μπήκε στο γήπεδο με την λογική οτι είχε την ευκαιρεία να διαλύσει τον Ολυμπιακό... Πίεση ψηλά, πολύ τρέξιμο κλπ κλπ... Αυτό ίσως σε συνδιασμό οτι χάθηκαν κάποιες ευκαιρείες δημιούργησε τα νεύρα και το άγχος οτι ενώ είμαι καλύτερος η πουτάνα η μπάλα δεν θέλει να μπει... Εμένα δεν με χαλάει έτσι όπως μπήκε... Έτσι ήθελα να παίξει και το είχα γράψει... Δυστηχώς όμως με το αν κτίζονται και γκρεμίζονται αυτοκρατορίες, σε ένα ματς ποδοσφαιρικό δεν θα γινόταν? Γιατί αν έκανε ο ΠΑΟ γκολ μια από τις πρώτες φάσεις, νομίζω οτι ο Ολυμπιακός όντως θα έφευγε με πολλά... Αλλά η μπάλα δεν μπήκε, δημιουργήθηκε αυτό το άγχος που λέμε και ίσχυσε και ο ένας από τους δύο νόμους του ποδοσφαίρου... Όταν δεν βάζεις γκολ τις ευκαιρείες θα το φας ( ο άλλος είναι όταν κάνεις ευκαιρείες κάποια στιγμή θα μπει γκολ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Icon_biggrin )

Νομίζω πως κάτι τέτοια ματς δεν σηκώνουν πολύ ανάλυση... Και πολλά από αυτά που ακούω μου θυμίζουν την ανάλυση που κάνανε οι κριτικοί του σινεμά σε μια ταινία του Αγγελόπουλου για το τι θέλει να πει ο ποιητής, όταν σε ένα πλάνο είχε ένα τύπο να κρατάει μια ομπρέλα, ενώ δεν έβρεχε... Και βγαίνανε και λέγανε παπάδες, μέχρι που βγήκε ο Αγγελόπουλος και είπε οτι από πίσω είχε μια πινακίδα διαφημιστική και τον έβαλε απλά για να την κρύψει...
Σε κάτι τέτοια ματς λοιπόν οι αναλύσεις τείνουν να γίνουν γραφικές, από όλους τους γνώστες και τους αναλυτές, ενώ προσπαθούν να αφαιρέσουν το απρόοπτο και το αντίθετο στην λογική αποτέλεσμα, που το ποδόσφαιρο το έχει μπόλικο...
Η πεμπτουσία του παιχνιδιού είναι το γκολ... Δεν μπήκε από τον ΠΑΟ, το έβαλε ο Γαύρος, τα είπαμε...
Αναλύσεις για λάθη κλπ κλπ, είναι εντελώς δευτερεύοντες...

Γράφουν πολλοί, για το οτι ο Γιούρκας είναι πρώην ποδοσφαιριστής, λες και είχε όμως να βάλει κάποιον άλλο... Λένε οτι η αλλαγή του Καραγκούνη ήταν λάθος, οι ίδιοι που λένε οτι ο Καραγκούνης δεν βγαίνει ποτέ από την 11αδα... Λένε γιατί έβγαλε τον Σιμάο, την ώρα που χάνει 1-0 και αν έβγαζε κάποιον άλλο θα λέγανε για συντηριτική προσέγγιση κλπ κλπ... Και οτι οι αλλαγές του ΠΑΟ έχουν συγκεκριμένη σειρά...
Εγώ ξέρω οτι και ο Γιούρκας, οτι και να είναι, κάνει καλό πρώτο ημίχρονο, ενώ στο δεύτερο ήταν σίγουρο οτι θα βγει αφού έχει και πρόβλημα τραυματισμού αλλά και γιατί έχει μόλις 5 ματς σε όλη την χρονιά... Ο Κάραγκούνης βγαίνει για να μπει ένας παίχτης με καλύτερη τελική πάσα και ο Σιμάο για να γίνει φουλ επιθετικό το σχήμα μιας και γκολ ήθελες...

Αυτά για την ώρα, θα προχωρήσω αργότερα με κάποιες ακόμα διαπιστώσεις που δεν έχω χρόνο τώρα να τις γράψω... Έχει και ωραία μέρα, τραβάτε για κανά καφέ... ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Icon_biggrin
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 22, 2010 2:42 pm

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ.
ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΚΟΥΣΑ ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ...
ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΚΟΥΣΑ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΠΟΥ ΔΙΕΛΥΣΑ ΜΕ ΤΟ 0-1 ΤΟΥ ΣΕΝΤΕΡΦΟΡΑΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΜΑΤ ΤΟΥ ΦΟΝΙΑ Η ΚΑΤΑ ΚΟΣΜΟΝ ΝΤΑΡΜΠΙΣΑΙΡ.
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ...
ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΜΑΣ ΜΑΜΟΥΣΑΤΕ, ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΑΤΕ ΤΑ ΣΩΒΡΑΚΑ, ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΑΤΕ, ΘΑ ΜΑΣ ΡΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΔΕ ΣΥΜΜΑΖΕΥΕΤΑΙ...
ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ? ΜΑΣ ΚΛΑΣΑΤΕ ΜΙΑ ΜΑΝΤΡΑ.
ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ ΕΙΧΑΤΕ ΜΙΑ ΑΠΥΘΜΕΝΗ ΛΥΣΣΑ ΚΑΙ ΒΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΜΑΜΗΣΕΤΕ ΠΑΛΙ, ΝΑ ΜΑΣ ΛΙΩΣΕΤΕ, ΝΑΜΑΣ ΣΚΩΤΩΣΕΤΕ, ΝΑ ΡΙΞΕΤΕ ΤΗ ΧΟΥΝΤΑ, ΝΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣΕΤΕ, ΝΑ ΜΑΣΚΑΝΕΤΕ, ΝΑ ΜΑΣ ΡΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΞΑΝΑ...
ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ? ΜΑΣ ΚΛΑΣΑΤΕ ΜΙΑ ΜΑΝΤΡΑ ΠΑΛΙ.
ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΙΑ...ΕΠΑΝΑΠΑΥΤΗΚΑΤΕ ΣΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ, ΤΑ ΡΙΞΑΤΕ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ, ΣΤΗΝ ΡΕΝΤΑ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΠΑΛΑ ΔΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙ ΟΥΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΦΟΥ...ΜΙΑ ΜΑΝΤΡΑ ΜΑΣ ΚΛΑΣΑΤΕ....
ΜΑΓΚΕΣ ΤΟ ΣΤΕΜΜΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΤΟ ΠΗΡΑΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΚΩΤΩΣΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ...
Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΛΕΝΤΑΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΣΑΣ ΤΟ ΑΙΩΝΙΟ.

ΑΠΟ ΜΠΑΛΑ ΤΙ ΕΙΔΑΜΕ?
ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΑΝΑΝ ΒΑΖΕΛΟ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΛΗ ΤΗ ΛΥΣΣΑ ΤΟΥ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΜΠΑΛΑ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕ.
ΕΙΔΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΜΠΑΛΑ? ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΣΤΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΜΙΝΑΔΕΣ.
ΕΙΔΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑΡΑ? ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ...
ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΠΗΚΕ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΟ 65 ΚΑΠΟΥ...ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΜΑΤΣ....ΤΟ ΟΤΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΠΕΙΤΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ?ΤΟ ΟΤΙ ΧΑΝΩ ΕΥΚΑΙΡΙ4ΕΣ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ ΔΕ ΜΕΤΡΑΕΙ?
ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΜΕΤΡΑΕΙ? ΟΤΙ ΧΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕ ΓΑΜΙΕΤΑΙ?
ΓΙΑ ΚΑΘΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ...
ΡΕ ΝΙΚΟΛΗ ΝΙΟΠΛΙΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΧΑΖΟ Ο ΜΠΑΝΤΟΒΙΤΣ? ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?
ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΝΤΡΙΠΗ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ? ΜΑΓΚΙΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΤΗΝ ΚΟΤΟΥΛΑ?
ΡΕ ΕΡΝΕΣΤΟ ΤΙ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΕΣΥ ΡΕ ΦΙΛΕ? ΤΗΝ ΤΣΑΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ?
ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΟΠΩΣ ΕΡΧΕΤΑΙ, ΜΕ ΑΠΟΥΣΙΕΣ, ΧΩΡΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ, ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ, ΕΝΑ ΠΤΩΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΕΡΔΑΕΙ?
ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΔΗΛΑΔΗ? Η ΑΤΥΧΙΑ ΦΤΑΙΕΙ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΙΣΟΦΑΡΙΣΕΣ?
ΝΑ ΣΟΥ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ...ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟ 0-1 ΕΚΛΑΣΕΣ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΕΣ...
ΕΙΣΤΕ ΑΙΩΝΙΑ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΚΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ Wink
ΘΕΛΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΚΑΡΒΕΛΙΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑ ΚΟΡΟΝ ΣΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΣΕ ΕΧΩ ΞΕΒΡΑΚΩΣΕΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΡΕΣ...
ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΡΒΕΛΑΚΙΑ ΨΩΜΙ...
ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΠΡΩΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΗΚΛΩΣΕΙ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...
ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΦΑΝΕΛΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΑΤΣ ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΜΑΩ....
ΒΓΕΣ ΚΑΙ ΚΛΑΨΟΜΟΥΝΙΖΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΕΣΥ..

ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΕΠΙΜΝΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΗΣΗ ΓΙΑΤΙ Η ΧΤΕΣΙΝΗ ΝΙΚΗ ΣΥΝΕΠΙΠΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ ΜΑΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΑΙΩΝΙΟΥ ΘΥΜΑΤΟΣ ΜΑΣ...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 22, 2010 2:45 pm

ΣΑΝ ΧΤΕΣ ΕΙΑΜΕ ΕΠΕΤΕΙΟ ΤΟΥ 1-4 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΒΑΖΕΛΙΑ...
Ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΜΑΤ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΕΙ ΠΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΙΩΝΙΟΣ ΜΑΜΙΑΣ ΤΟΥΣ...
ΑΣ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΤΣ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ



kafes kafes kafes kafes
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 22, 2010 2:52 pm

ΕΝΟΣ ΛΕΠΤΟΥ ΣΙΓΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΡΟΥΔΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΤΩΝ ΒΑΖΕΛΩΝ
kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia
kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia
kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia
kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia

kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 22, 2010 2:56 pm

ΒΑΖΕΛΕ ΑΚΟΥ ΜΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΜΗ ΞΑΝΑΒΓΑΛΕΙΣ ΓΛΩΣΙΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΚΟΨΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΕ ΤΙΜΩΡΗΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ







ΣΤΟ ΚΛΑΡΙΝΟ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣΣ
ΣΤΗ ΦΩΝΗ Ο ΑΝΔΡΙΚΟΣ Ο ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΑ ΠΛΗΚΤΡΑ Ο ΤΖΙΓΚΕΡ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ
ΣΤΑ ΝΤΡΑΜΣ Ο ΦΑ5ΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΤΑ ΛΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΑ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΟΛΟ ΧΑΡΗ...
ΕΛΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΚΛΑΡΙΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΜΠΟΥΛΚΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ
ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 22, 2010 2:58 pm

Πριν πω αυτα που θελω θα εξηγησω πως εφτασα στο συμπερασμα αυτων που θα γραψω παρακατω για να μην εχουμε παρεξηγησεις...

Χθες λοιπον ειχαμε 2 μεγαλα παιχνιδια. ΠΑΟ - ΟΣΦΠ & ΠΑΟΚ - ΑΕΚ. και τα δυο παιχνιδια ειχαν τι ιδιο αποτελεσμα 0-1 με τους 2 γηπεδουχους να αισθανονται αδικημενοι από το τελικο αποτελεσμα. Και στα 2 παιχνιδια οι γηπεδουχοι ειχαν περισσοτερες ευκαιριες απο τους φιλοξενουμενους αλλα τελικα εχασαν και οι 2. Υπαρχουν 2 τροποι να "ερμηνευσεις" τα δυο αυτα παιχνιδια.

1. Ατυχια... Η ταδε η μπαλα που δεν μπηκε τα 3 δοκαρια ,και αλλες 1002 τετοιες δικαιολογιες. Τα καθαρα ποδοσφαιρικα δλδ. Η ομαδα που ηταν καλυτερη στο ματς επρεπε να κερδισει αλλα λογω ατυχιας , γκινιας δεν μπορεσε.

2. Εκτελεστικη ικανοτητα/ανικανοτητα... Εδω εχουμε το εξης... Εκανες ρε ΠΑΟ 45 φασεις στο παιχνιδι και εσυ ρε ΠΑΟΚ αλλες τοσες... Δεν καταφερες να σκοραρεις. οκ εχεις αναπηρους επιθετικους. Στον αντιποδα ΟΣΦΠ & ΑΕΚ εκαναν πολυ λιγοτερες ευκαιριες αλλα πετυχαν το γκολ. Την ουσια δηλαδη.

Ο καθενας παιρνει οποια ερμηνεια τον βολευει και λεει τα δικα του. και οι δυο σωστες μπορουν να θεωρηθουν. Ομως η ιστορια θα γραψει 21/03/2010 ΠΑΟ - ΟΣΦΠ 0-1 & ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 0-1. Ολα τα αλλα ειναι απλα για να γεμιζουμε σελιδες στο φορουμ.

Αλλα ρε ΠΑΟ δεν γινεται να παιζεις με τον χειροτερο ΟΣΦΠ των τελευταιων ετων και να μην τον κερδιζεις... Κατι φταιει... Εχεις να του βαλεις γκολ 500 αγωνιστικα λεπτα... Καπου υπαρχει προβλημα... Ψαχτειτε λιγο εκει στην ΠΑΕ.

Για το αλλο παιχνιδι δεν θελω να αναφερθω γιατι παλι θα πουν μερικοι οτι ειμαι αντιπαοκ και αλλα τετοια κουραφεξαλα. Παντως για να λεμε την αληθεια ο ΠΑΟΚ δεν εκανε και κανα τρομερο παιχνιδι. Ειχε 3-4 καλες φασεις αλλα μεχρι εκει.

Τελικο συμπερασμα?? ΠΑΟ & ΟΣΦΠ με την "βοηθεια" της ΑΕΚ εκαναν και παλι το γνωστο (ή πανε να κανουν) 1-2. Ουτε η Φεραρι στα καλα της στην F1 δεν είχε τοσα 1-2.

Και αν θυμασαι ERN κατι σου ελεγα στο msn για το παιχνιδι και καποιες συμπτωσεις που υπηρχαν.....
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 22, 2010 2:59 pm


ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ.....
ΟΛΑ ΜΟΥΡΘΑΝ ΑΝΑΠΟΔΑ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΠΑΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΦΤΥΛΙΣΕΙΣ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΤΑΛΆΝΤΩΝΕΙ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΞ ΣΕ ΒΡΙΣΚΕΙ...............
ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΤΕ ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΝΑ ΠΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΣΜΟ ΜΕ ΕΜΒΑΣΜΑ ΠΛΕΡΩΝΩ ΕΓΩ
ΠΛΕΡΩΝΕΙ Η ΣΙΕΝΑ...ΜΑΛΕΖΑΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
Η ΝΑΠΟΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
Η ΛΑΤΣΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
Ο ΚΑΣΑΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ


ΣΤΙΧΟΙ.....
ΟΛΑ ΜΟΥΡΘΑΝ ΑΝΑΠΟΔΑ ΜΟΥ ΗΘΑΝ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΓΙΑΤΙ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΝΙΟΠΛΙΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ?????????????????????
ΓΙΑΤΙ ΕΧΑΣΕΣ ΤΟ ΤΟΠΙ ΡΕ???????????????????????????/

ΣΤΟ 3,42'' Ο ΕΡΝΕΣΤΟ ΣΕ ΜΙΑ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ ΤΡΑΓΕΛΑΦΙΚΗ ΠΙΡΟΥΤΕΤΑ
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
Back to top 
Page 3 of 39Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next
 Similar topics
-
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: