BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Go down 
+8
filologos
Apostolis
pontiak
lipton
suspect
Ernesto
Hammer
KAISARAS
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 39  Next
AuthorMessage
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue May 18, 2010 11:26 am

Ήμουν ένας από τους επικριτές του Σάντος, για τις απαξιωτικές δηλώσεις που έκανε την πρώτη χρονιά για το δυναμικό της ομάδας, που μπορεί να ανταποκρίνονταν εν μέρει στην πραγματικότητα, αλλά ένας προπονητής οφείλει να παράγει έργο και με τα χειρότερα διαθέσιμα όπλα.

Αν ο ΠΑΟΚ είχε την δυνατότητα να αγοράσει παίκτες υψηλής αξίας και χαμηλού ρίσκου δεν χρειαζόταν να είχαμε προπονητή τον κάθε Σάντος αλλά θα αρκούσε κι ένας φέρελπης πρώην ποδοσφαιριστής (π.χ. Γκουαρντιόλα).

Λόγω της οικονομικής δυσπραγίας ο προπονητής του ΠΑΟΚ θα έπρεπε να δίνει ιδιαίτερη προσοχή στις ακαδημίες της ομάδας για την σταδιακή προώθηση και ανάδειξη νεαρών από τα σπλάχνα της.

Αναγνωρίζω βεβαίως ότι στην κατάσταση που ήταν η ομάδα δεν υπήρχε η άνεση χρόνου για να ακολουθηθεί αυτή η τακτική. Ο ΠΑΟΚ χρειαζόταν άμεσα αποτελέσματα ώστε να αυξηθεί ο ενθουσιασμός του κόσμου και να σταθεί ενεργά δίπλα στην ομάδα.

Με το τέλος του τριετούς πλάνου οφείλω να αναγνωρίσω ότι ο Σάντος βοήθησε την ομάδα, της έδωσε μία αγωνιστική ταυτότητα και αποκατέστησε τη χαμένη της αίγλη. Τον ευχαριστούμε για ότι προσέφερε. Για όλα όμως υπάρχει ένα τέλος. Ο Σάντος έχει μία προσωπικότητα με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά όσον αφορά το πρίσμα με το οποίο αντιμετωπίζει το ποδόσφαιρο. Αυτήν τη θεώρηση πραγμάτων είναι αδύνατον να την αλλάξει σ΄αυτήν την ηλικία όπως και ο ίδιος έχει τονίσει. Με τον Σάντος ο σημερινός ΠΑΟΚ έχει πιάσει ταβάνι.


Ο ΠΑΟΚ χρειάζεται έναν προπονητή που κάποιες φορές δεν θα διστάζει να ρισκάρει. Έναν προπονητή που κοντά στους έμπειρους παίκτες θα αξιοποιεί και νεαρούς και ταλαντούχους παίκτες δημιουργώντας υπεραξία προς όφελος της ομάδας. Δεν γνωρίζω αν αυτόν τον στόχο μπορεί να τον υπηρετήσει ο φερόμενος ως νέος προπονητής της ομάδας. Εμπιστεύομαι την διοίκηση που είναι γνώστες του ποδοσφαίρου και των αναγκών της ομάδας.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue May 18, 2010 11:32 am

1,05 ΠΛΗΡΩΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 227799 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 227799 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 227799 :xaxaxa:
ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 473921
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue May 18, 2010 12:02 pm

Hammer wrote:
1,05 ΠΛΗΡΩΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 227799 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 227799 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 227799 :xaxaxa:
ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 473921


Aμα μπεις στο blog ηδη εχω πει κατι για το αρη

Αντε ας το βάλω κι εδω :

Κύπελλοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Αρειαναρα φερε μας το κυπελλοοοοοοοοοοοοο
Κυπελλοοοοοοοοοοοοοοοοοοο κυπελλοοοοοοοοοοοοο
τα αρχιδια μας τα δυοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Θα σας το δώσουμε εμεις το κυπελλοοοοοοοοοοοοοοοο

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 30126_117820704924001_100000882166839_91670_567424_n
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue May 18, 2010 2:21 pm

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΛΥΠΑΜΑΙ Η΄ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Ο ΣΑΝΤΟΣ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟΝ παοκ .
ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΣΑΝΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ Κ ΠΟΛΥ ΠΑΡΕΞΗΓΗΜΕΝΟΣ, ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΛΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ Κ ΛΕΝΕ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥΣ Κ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥΣ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΟΥΝ ΑΠΟΨΗ.
ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΥΜΠΑΘΗΣ, ΟΠΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΡΓΑΤΙΚΟΙ Κ ΕΧΟΥΝ ΗΘΟΣ.
ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ αεκ Κ ΣΤΙΣ 2 ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΤΟΥ.
ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΠΟΛΛΑ Κ ΣΤΟΝ παοκ .
ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ, ΕΦΟΣΟΝ ΝΙΩΘΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΥΠΑΜΑΙ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΙ Ο ΠΟΡΤΟΓΑΛΟΣ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ.
ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΠΑΙΞΕ Κ ΑΥΤΟ ΡΟΛΟ.
ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΕ ΠΟΛΥ Κ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΠΩΣ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΜΕ ΤΟΝ παοκ , ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΠΑΕΙ.
ΓΙΑΤΙ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΑΡΑΓΚΕΣ ΚΑΡΑΔΟΚΟΥΝ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΕΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ.
ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΓΙ ΑΥΤΟΝ.
ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ, ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ.
Κ 2 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ, ΝΤΕΜΗΣ Κ ΖΑΓΟΡ, ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, ΟΤΑΝ ΑΝΕΛΑΒΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΕΔΡΙΑ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥΣ, ΑΥΤΟΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥΣ.
ΘΑ ΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΑΣ ΟΜΑΔΑΣ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ, ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΟΧΗ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΗ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ.

Υ.Γ. ΠΡΟΣΩΠΟΛΑΤΡΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.
ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΣΩΣΤΟ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΚΑΡΠΕΤΟΠΟΥΛΟ ΤΟΝ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ, ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΚΡΑΞΩ, ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΛΕ ΚΟΜΠΛΕΞ.
ΓΡΑΦΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
Ο επόμενος κινδυνεύει από τις συγκρίσεις μαζί του, διότι ο κόσμος κρατά πάντα τις τελευταίες εικόνες και ξεχνά τα πολλά που προηγήθηκαν. Είναι επίσης δύσκολο να του εξηγήσεις τη διαφορά της επιτυχίας με τη συγκυρία: επιτυχία είναι να κατακτήσεις έναν τίτλο, συγκυρία να έρθεις δεύτερος λόγω κατάρρευσης των αντιπάλων. Τι προπονητή χρειάζεται ο ΠΑΟΚ; Για μένα η απάντηση είναι απλή: χρειάζεται κάποιον ικανό να κάνει πρωταθλητισμό. Πρωταθλητισμό στην Ελλάδα κάνεις όταν "καθαρίζεις" χωρίς να αγκομαχάς τους μικρούς, παίζοντας ποδόσφαιρο πρωτοβουλίας. Πρωταθλητισμό κάνεις με 40-42 βαθμούς στην Τούμπα.

ΜΑΛΙΣΤΑ.
ΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΔΗΛ Ο ΚΑΡΠΕΤ ΤΩΡΑ ?
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΒΓΑΛΕ ΜΟΝΟ ΚΟΜΠΛΕΞ Κ ΕΔΕΙΞΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΠΟΝΕΣΕ ΠΟΥ Η ΠΟΥΤΣΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Κ 5η.
ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΜΛΚ ΚΟΝΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ.
ΔΗΛ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΑΥΤΟ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ?
ΛΙΓΟ Η ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ, ΛΙΓΟ Η ΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ, Κ ΤΟΝ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ.
ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.
ΤΙ ΒΓΗΚΕΣ ΔΗΛ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ, ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ ?
Η΄ ΜΗΠΩΣ Ο παο ΦΕΤΟΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΙΞΕ ΤΗ ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ ? ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΕΡΝΕΣΤΟ, ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ :xaxaxa:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ παοκ ΒΛΑΚΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ 40-42 ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ παοκ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ 10 ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
ΤΟΥΣ 40-42 ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ.
ΑΝΤΕ ΠΑΡΕ ΚΑΜΙΑ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 765608 Κ ΣΥ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 885 ΤΣΟΜΠΑΝΕ.
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue May 18, 2010 2:36 pm

Ρε συ το 40-42 βαθμοι που εγραψε δεν ειναι τυχαιο. Ο Ολυμπιακος τα χρονια που επαιρνε πρωταθλημα εκανε ακριβως δυο γκελες στην εδρα του. 15 παιχνίδια συνολο, επαιρνε τα 13.13*3=39
Μια ισοπαλια πηγαινε στους 40 κι απο κει και περα αλλη μια ισοαλια η μια ηττα, αρα πηγαινε 41 εντος.

Απο κει και περα ο βλακας δε θυμαται οτι ο Σαντος με την ΑΕΚ δυο χρονιες εχασε το πρωταθλημα απο την παραγκα παιζοντας με σοαρες, κρασα και μπουρμπο, εχοντας φερει στην ελλαδα τον μπρουνο αλβες που τωρα παιζει στην πορτο και τον ασουνσαο που παιζει στην ατλετικο. αλλα μη την ψαχνεις, ειναι λογικο αυτο που κανει ο κοντουλης γιατι του χει στοιχισει η κακη πορεια της ομαδας του.

για τον σαντος, εγω το λεγα παντα, ειναι ενας πολυ καλος προπονητης. δεν μπορει να ειναι τυχαιο οτι εκανε μια διαλυμενη αεκ να χανει στην ισοβαθμια το πρωταθλημα και εναν παοκ να κανει πλακα σε οσφπ.κορυφαια δηλωση του ¨θελω να ευχριστησω τα παιδια με τα οποια παιζαμε ωρες μπουρλοτ" ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 573236 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 573236 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 573236
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue May 18, 2010 8:37 pm

Ο ΕΜΦΥΛΙΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΒΑΖΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΑΜΕΙΩΤΗ ΕΝΤΑΣΗ.
ΒΓΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΟΠΑΔΙΚΟ ΚΟΥΡΕΛΟΧΑΡΤΟ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΟΥ ΠΑΥΛΑΡΑ Κ ΕΓΡΑΨΕ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΕ Ο ΤΖΙΓΓΕΡ.
Κ ΤΟΝ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ ΠΡΟΕΔΡΟ ΓΛΑΣΤΡΑ
Κ ΜΕ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ.
ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΚΑΝΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.
Ο ΠΑΥΛΑΡΑΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ.
ΤΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ?
ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ παο ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ Κ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΕΚΘΡΟΝΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΤΗΣ ΒΑΖΕΛΑΣ, Η΄ ΕΣΤΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ Ο ΙΔΙΟΣ.
ΚΑΛΩΣ Η΄ ΚΑΚΩΣ Η ΠΡΟΕΔΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΑΚΡΩΣ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ.
ΝΑ ΘΥΜΗΣΩ ΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΑΠΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ Δ.Σ. Κ ΤΑ ΟΣΑ ΕΛΕΓΕ ΕΚΕΙ Ο ΠΑΥΛΟΣ ?
ΝΑ ΘΥΜΙΣΩ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ, ''ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΛΕΕΙ Κ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ'' ?
ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ? ΠΩΣ ΔΕ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΕ ΜΙΑ Α.Ε. ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΕΤΟΧΕΣ, Κ ΔΕ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΛΕΕΙ Κ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ Α.Ε. ?
ΡΕ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ?
ΝΑ ΘΥΜΗΣΩ ΔΙΑΦΟΡΑ 1ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΟΠΑΔΙΚΟΥ ΚΟΥΡΕΛΟΧΑΡΤΟΥ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΩΝ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ, ΜΕ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ?
Ο ΠΑΥΛΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ παο . ΟΥΔΕΙΣ ΔΙΑΦΩΝΕΙ.
ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ, ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΕΙ Η΄ ΕΙΣΗΓΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ.
ΟΚ, ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΤΑ ΜΕΓΙΣΤΑ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΤΟΥ ?
''ΕΓΩ ΞΕΡΩ, ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥ ΠΑΟ Κ ΣΤΟΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ, ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΟΣΑ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ, ΕΓΩ, ΕΓΩ, ΕΓΩ''.

Κ ΛΙΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ αεκ .
ΑΛΛΟΣ ΕΜΦΥΛΙΟΣ ΕΚΕΙ.
Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΚΘΕΙΑΖΕΙ ΤΟΝ ΝΤΟΥΣΑΝ.
Η ΣΚΟΡ, ΕΚΘΕΙΑΖΕΙ ΤΟΝ ΑΔΑΜΙΣΗ Κ ΚΡΑΖΕΙ ΤΟΝ ΝΤΟΥΣΑΝ.
ΡΕ ΔΕ ΜΑΣ ΧΕΖΕΤΕ ΜΛΚΕΣ Κ ΟΙ 2 ?
ΠΟΙΟΣ ΝΤΟΥΣΑΝ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ?
ΠΟΥ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ, ΘΑ ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ ΝΥΧΤΑ.
ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΩΘΕΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ.
Η ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ.
ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ, ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ, ΜΑΚΟ, ΓΙΑΧΙΤΣ Κ ΟΥΔΕΙΣ ΕΞ ΑΥΤΩΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΦΕΤΟΣ.
ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ Κ ΟΙ 4.
ΒΑΖΕΙ ΤΟΝ ΗΛΙΘΙΟ ΕΓΩΙΣΜΟ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΠΛΑΚΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΑΜΙΔΗ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΩΡΕΣ ΛΕΕΙ, ''ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ, ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ''.
ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΠΑΠΑΡΑ ?
ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η αεκ ? ΤΣΙΦΛΙΚΙ ΣΟΥ ?
ΟΚ, ΠΡΟΣΦΕΡΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΑ ΜΕΓΙΣΤΑ, ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ Η αεκ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΟ 1980 Κ ΜΕΤΑ Κ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΓΩ ΠΟΤΕ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΟΠΑΔΙΚΩΝ ΕΚΤΙΜΗΣΕΩΝ), ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ.
ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ.
Κ ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΕΡΕΙ Η αεκ ΤΟΝ ΜΠΟΛΟΝΙ, ΝΑΙ, ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΔΙ Ο ΝΤΟΥΣΑΝ.
ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΛΟΝΙ Η ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΛΙΣΑΒΩΝΑΣ ΠΗΡΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ ΕΠΑΙΞΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ. ΤΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΣΠΟΡΤΙΓΝΚ ΤΟΤΕ. ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ.
ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΗΡΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Η ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΚΑΤΙ ΝΕΟ.
Κ Ο ΜΛΚΣ Ο ΜΕΛΙΣΑΝΙΔΗΣ, ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΔΕΞΙΑ Κ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΟΤΙ ΔΗΛΩΝΕΙ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΝΤΟΥΣΑΝ, ΝΑ ΠΑ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ.
ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΝΤΟΥΣΑΝ ΣΤΗΝ αεκ , ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ Κ ΜΕΤΑ ΑΣ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ.
ΕΙΔΑΛΛΩΣ ΝΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΕΙ Κ ΝΑ ΠΑ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ.
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΟΛΑ, ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΖΑΛΙΣΕΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ.

ΚΑΤΙ ΧΑΖΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ αεκ ΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ Η΄ ΚΟΝΕ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΕΣ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ.
ΕΛΕΟΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ, ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΘΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΘΕΙ Η αεκ ?.
ΣΙΓΑ ΜΗ ΦΕΡΩ ΠΙΣΩ Κ ΤΟΝ ΜΠΟΥΡΜΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΚΡΑΣΣΑ.
ΟΚ, ΑΣ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΖΙΜΠΟΥΡ, ΣΚΟΚΟ, ΜΠΛΑΝΚΟ.
ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ, ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΧΑΖΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΛΕΕΙ Ο παο 1,5 ΧΑΡΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΟΚΟ, ΟΤΑΝ ΕΔΩΣΕ ΠΕΡΥΣΙ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΤΟ 3.
ΣΤΑ 3 ΧΑΡΤΙΑ ΤΖΙΜΠΟΥΡ ΤΟΝ ΕΔΙΝΑ Κ ΓΩ. ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΛΚΣ ΩΣ ΤΟ ΜΕΔΟΥΛΙ.
ΜΕ 3 ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΚΟΚΟ.
ΜΕ 2 ΝΑ ΔΩΣΩ Κ ΜΠΛΑΝΚΟ.
ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ Η΄ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΟΥΝ Κ ΤΟ ΣΑΧΑ. ΕΧΩ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΠΙΣΩ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΗΓΕ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΚΙ.
ΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ Κ ΣΤΟΝ ΜΑΙΣΤΟ, ΤΟ ΒΑΣΙΛΙΑ ΤΗΣ ΓΚΑΦΑΣ. ΑΝ ΠΑΡΟΥΝ ΜΟΡΑ, ΔΕ ΘΑ ΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
Κ ΑΣ ΕΠΕΝΔΥΣΟΥΝ ΣΕ ΦΕΡΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΨΑ Κ ΘΑ ΝΙΩΘΟΥΝ ΟΤΙ ΦΟΡΑΝΕ ΦΑΝΕΛΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΟΜΑΔΑΣ. ΚΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ Η ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΤΩΝ 2 ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ.
Κ ΝΑ ΕΞΥΓΙΑΝΟΥΝ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΗΝ ΠΑΕ.
ΑΦΟΥ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.
ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ?
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΝΟΤΙΑ Κ ΠΑΠΠΑ ?
ΟΧΙ, ΟΥΔΕΙΣ.
ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ, ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΩΣΤΑ.
Κ ΙΣΩΣ ΣΕ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΩΡΙΜΑΣΟΥΝ Κ ΔΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΚΑΛΗ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ αεκ .
Κ ΓΩ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ Ο ΤΖΙΜΠΟΥΡ Κ ΝΑ ΜΕΝΕ ΣΤΗΝ ΑΕΚ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΛΚΣ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ?
Κ ΤΟΝ ΣΚΟΚΟ ΘΑ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ? ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΑΝ ΤΟΝ ΜΟΡΑΤΙ, ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΟΥ ΜΟΥΡΙΝΙΟ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ? ΠΟΥΛΑ ΤΟΝ ΤΩΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ Κ ΔΕ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ.
Κ ΓΩ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΑ ΧΩΝΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΗΛ, ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΝΕΙΡΑ ΑΠΑΤΗΛΑ ?
ΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΜΕ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΙΑ.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue May 18, 2010 9:28 pm

Για τον ΠΑΟ δε με ενδιαφερει και δε λεω τιποτα.Παμε ΑΕΚ.

Για τον Μπαγεβιτς τωρα. Δεν ξερω αν ειναι δικαιο να τον κρινεις προπονητικα αυτον τον ανθρωπο. Καθολη τη διαρκεια της χρονιας δεν υπηρχε ηρεμια στην ομαδα, εχοντας κι αυτος ευθυνη για το συγκεκριμενο θεμα βεβαια. Αλλα προπονητικα δεν μπορω να τον κρινω.

Μπορω να πω οτι ειναι μαλακας σαν χαρακτηρας,αλλα μπορω να πω κιολας πως προχθες ο εντνιο ειχε προβλημα και με τον Σαντος, τον τζιμπουρ πριν λιγες μερες τον εβλεπαν να τρεχει μ'ενα παπακι σαν χαζο παιδακι στη νεα σμυρνη (δε χρειαζοταν αλλωστε αυτο για καταλαβειθς οτι ειναι αλου ντ' αλλου).Ειναι κι αυτος δηλαδη μαλακας, αλλα εχει να κανει και με μαλακες. Οι οποιο βεβαια βρισκουν και κανουν.Μιλουσα προχθες με τον Suspect για τον μπαγεβιτς και ειπα το εξης. Δε θελω καμια αλλαγη στο ροστερ, δε θελω ουτε να ερθει ουτε να φυγει κανεις, θελω τον Μελισσανιδη μονο στην καρεκλα του προεδρου. Και προσεχτε, οχι να βαλει λεφτα, μονο ν αυπαρχει εκι ως προσωπο. εγω ειμαι σιγουρος οτι η ομαδα και μπαλα θα επαιζε και ηρεμια θα υπηρχε.

Λες για τις μεταγραφες. ναο μακος δε βγηκε, ουτε κι ο καραμπελας, αμφοτερους ομως τους θεωρουσα κι εγω καλου παικτες. αυτο ειδα, αυτο εκρινα κι εγω. κι εγω απογοητευτικα αλλα ειναι μεσα στο παιχνιδι κι αυτο το να μη σου βγει καποιος παικτης. Οι αλλοι δυο που αναφερεις ηρθαν και επαιξαν χωρις να εχουν κανει προετοιμασια κι αυτο ξερεις καλα οτι παιζει μεγαλο ρολο. Ο λεοναρτνο ηρθε αργα γιατι απλα μας εκανε πλακα ο Κομποτης, και γι αυτο δε φταιει ο μπαγεβιτς, ενω ο γιαχιτς, οπως και αρσε και ο γκερειρο και ο νεμεθ ηρθαν πολυ απλα για να καλυφθει η τρυπα του Κυργιακου, τοσο αγωνιστικα, οσο και εξωγηπεδικα...

Αλλα και παλι, μηπως ο Λεοναρντο δεν ηταν η αποκαλυψη του προηγουμενου πρωταθληματος μαζι με τον κουτσιανικουλη; ( ο οποιος επισης δεν εχει παιξει στον παοκ). Ο γιαχιτς δεν ηταν ενα πολυεργαλειο στον αρη. Και να σου πω και κατι. Ο γιαχιτς ειναι ενας πικτης του 6 αλλα μπορει να παιξει 6 σε τρεις θεσεις, κατι που σημαινει οτι μπορει να καλυψει αναγκες τις ομαδας. και αποκτηθηκε ξαναλεω τελευταια στιγμη.

Απο κει και περα, εγω θεωρω πως ο Μπαγεβιτς κραταει σε καποιες περιπτωσεις την ομαδα και διοικητικα και αυτο κανει κακο και σε αυτον και στην ομαδα. εκει ειναι που χανει τοπαιχνιδι και γινεται και αντιπαθης,ομως πιστευω πως εχει ενα βαρος μεσα του. νομιζω πως θελει και προσπαθει να κανει πραγματα, να μαπινει μπροστα και να τρωει τα σκατα για να δειξει οτι αγαπαει την αεκ και να γινει αγαπητος και παλι στον κοσμο. ενας κοσμος που πραγματικα με αηδιαζει. δεν χωραει το μυαλο μου να δινουμε αγωνες ζωης η θανατου και αυτοι να κανουν πολεμο στην ομαδα, στον προπονητη και τη διοικηση.

και για να ξανγυρισω στον μπαγεβιτς, ταπεινη μου αποψη ειναι πως αν φετος δεν υπηρχε αυτος θα ημασταν πολυ χαμηλοτερα απ' οτι τωρα.

και για να το παω και λιγο στο αγωνιστικο που εμενα αυτομ'αρεσει να συζηταω.θελω μπαγεβιτς στον παγκο κι απο τα "μεγαλα" ονοματα που εχουμε, αν ηταν να κρατησουμε καποιον εγω αυτος θα ηθελα να ειναι ο τζιμπουρ, που κατα την αποψη μου ειναι ο μονος πραγματικα καλος παικτης. αντε να βαλω και τον πλανκο γιατι ο ανθρωπος δυο φορες πρωτος σκορερ δε βγηκε τυχαια,αλλα θεωωρω πως κι αυτος δεν εχει να δωσει κατι παραπανω.

αν ειχα εγω την κατασταση στα χερια μου εδινα και σκοκο και μπλανκο και μαιστοροβιτς προσπαθωντας να κερδισω οσο το δυνατον περισσοτερα. θες σκοκο παο; πολυ ωραια, δωσε ενα χαρτι δωσε και μαντζιο και παρτον να σου γυαλιζει τον παγκο. θελει σουηδια ο μαιστοροβιτς. στο καλο ν απαει. φερε 1,5 χαρτι βαζω κι αλλα λιγα και φερνω τονμορα και κανω ελληνικο αμυντικο διδυμο με τον μανωλα. φυγε αλβες, φυγε σαχα,στο καλο μαντουκα, στο καλο μπλανκο. και παιρνω ελληνες, και ξενους να κανουν τη διαφορα. παιρνω και λυμπε να δωσει εμπειρια και αρχηγιλικι στα αποδυτηρια. κραταω τον αραουοχο που μου εδειξε οτι μπορει να προσφερει, κραταω και χερσι αν μπορω με λιγα γιατι δειχνει να παλευει οσο μπορει. και στο φιναλε του χρονου ας μην παιξω μπαλα, ας μην κυνηγησω πρωταθλημα, χειροτερα απο φετος δε θα παω.

και να πω και το αλλο. στην αρσεναλ ειναι μαλακες που ποσα χρονια δεν κανουν μεταγραφες για α κανουν γηπεδο;εμεις ειμαστε οι εξυπνοι;


Αλλα ολα ξεκινουν απο τη διοικηση. και γιατι αυτη ειναι που μπορει να βαλει χρημα, αλλα κυριως αυτη ειναι που μπορει να δωσει ηραμια στην ομαδα. να κανει διαχειρηση σωστη. οσο δεν υπαρχουν ανθρωποι αξιοι στη διοικηση δεν μπορει να παει η ομαδα μπροστα. οταν εμφανιστει καποιο ςπου να αγαπαει την ομαδα και να βαζει πρωτα αυτη και μετα τον εαυτο του τοτε μονο θ ακανουμε κατι. οσο ερχονατι ανθρποι που θεουν ν αφανουν μεσω της αεκ, ετσι και χειροτερα θα πηγαινουμε
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue May 18, 2010 9:47 pm

KAISARAS wrote:
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΛΥΠΑΜΑΙ Η΄ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Ο ΣΑΝΤΟΣ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟΝ παοκ .
ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΣΑΝΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ Κ ΠΟΛΥ ΠΑΡΕΞΗΓΗΜΕΝΟΣ, ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΛΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ Κ ΛΕΝΕ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥΣ Κ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥΣ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΟΥΝ ΑΠΟΨΗ.
ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΥΜΠΑΘΗΣ, ΟΠΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΡΓΑΤΙΚΟΙ Κ ΕΧΟΥΝ ΗΘΟΣ.
ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ αεκ Κ ΣΤΙΣ 2 ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΤΟΥ.
ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΠΟΛΛΑ Κ ΣΤΟΝ παοκ .
ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ, ΕΦΟΣΟΝ ΝΙΩΘΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΥΠΑΜΑΙ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΙ Ο ΠΟΡΤΟΓΑΛΟΣ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ.
ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΠΑΙΞΕ Κ ΑΥΤΟ ΡΟΛΟ.
ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΕ ΠΟΛΥ Κ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΠΩΣ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΜΕ ΤΟΝ παοκ , ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΠΑΕΙ.
ΓΙΑΤΙ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΑΡΑΓΚΕΣ ΚΑΡΑΔΟΚΟΥΝ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΕΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ.
ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΓΙ ΑΥΤΟΝ.
ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ, ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ.
Κ 2 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ, ΝΤΕΜΗΣ Κ ΖΑΓΟΡ, ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, ΟΤΑΝ ΑΝΕΛΑΒΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΕΔΡΙΑ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥΣ, ΑΥΤΟΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥΣ.
ΘΑ ΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΑΣ ΟΜΑΔΑΣ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ, ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΟΧΗ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΗ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ.

Υ.Γ. ΠΡΟΣΩΠΟΛΑΤΡΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.
ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΣΩΣΤΟ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΚΑΡΠΕΤΟΠΟΥΛΟ ΤΟΝ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ, ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΚΡΑΞΩ, ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΛΕ ΚΟΜΠΛΕΞ.
ΓΡΑΦΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
Ο επόμενος κινδυνεύει από τις συγκρίσεις μαζί του, διότι ο κόσμος κρατά πάντα τις τελευταίες εικόνες και ξεχνά τα πολλά που προηγήθηκαν. Είναι επίσης δύσκολο να του εξηγήσεις τη διαφορά της επιτυχίας με τη συγκυρία: επιτυχία είναι να κατακτήσεις έναν τίτλο, συγκυρία να έρθεις δεύτερος λόγω κατάρρευσης των αντιπάλων. Τι προπονητή χρειάζεται ο ΠΑΟΚ; Για μένα η απάντηση είναι απλή: χρειάζεται κάποιον ικανό να κάνει πρωταθλητισμό. Πρωταθλητισμό στην Ελλάδα κάνεις όταν "καθαρίζεις" χωρίς να αγκομαχάς τους μικρούς, παίζοντας ποδόσφαιρο πρωτοβουλίας. Πρωταθλητισμό κάνεις με 40-42 βαθμούς στην Τούμπα.

ΜΑΛΙΣΤΑ.
ΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΔΗΛ Ο ΚΑΡΠΕΤ ΤΩΡΑ ?
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΒΓΑΛΕ ΜΟΝΟ ΚΟΜΠΛΕΞ Κ ΕΔΕΙΞΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΠΟΝΕΣΕ ΠΟΥ Η ΠΟΥΤΣΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Κ 5η.
ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΜΛΚ ΚΟΝΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ.
ΔΗΛ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΑΥΤΟ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ?
ΛΙΓΟ Η ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ, ΛΙΓΟ Η ΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ, Κ ΤΟΝ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ.
ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.
ΤΙ ΒΓΗΚΕΣ ΔΗΛ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ, ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ ?
Η΄ ΜΗΠΩΣ Ο παο ΦΕΤΟΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΙΞΕ ΤΗ ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ ? ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΕΡΝΕΣΤΟ, ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ :xaxaxa:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ παοκ ΒΛΑΚΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ 40-42 ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ παοκ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ 10 ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
ΤΟΥΣ 40-42 ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ.
ΑΝΤΕ ΠΑΡΕ ΚΑΜΙΑ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 765608 Κ ΣΥ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 885 ΤΣΟΜΠΑΝΕ.
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587


Απιστευτο κομπλεξ ο Καρπετόπουλος εχει με τον ΠΑΟΚ κι οχι μόνο τώρα που η ομάδα του πιάνει αυτά που έπιασαν,πιάνουν και θα πιάνουν οι αρειανοί ,αλλα συνέχεια (δηλ όσο καιρο τον παρακολουθώ).

Για ενα διάστημα ειχαν παρεξηγηθει και με Κολκα και τραβιόντουσαν με δικαστήρια
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue May 18, 2010 9:50 pm

pontiak wrote:
Για τον Μπαγεβιτς τωρα. Δεν ξερω αν ειναι δικαιο να τον κρινεις προπονητικα αυτον τον ανθρωπο. Καθολη τη διαρκεια της χρονιας δεν υπηρχε ηρεμια στην ομαδα, εχοντας κι αυτος ευθυνη για το συγκεκριμενο θεμα βεβαια. Αλλα προπονητικα δεν μπορω να τον κρινω.

Ο γιαχιτς ειναι ενας πικτης του 6 αλλα μπορει να παιξει 6 σε τρεις θεσεις, κατι που σημαινει οτι μπορει να καλυψει αναγκες τις ομαδας. και αποκτηθηκε ξαναλεω τελευταια στιγμη.

και για να ξανγυρισω στον μπαγεβιτς, ταπεινη μου αποψη ειναι πως αν φετος δεν υπηρχε αυτος θα ημασταν πολυ χαμηλοτερα απ' οτι τωρα.

θες σκοκο παο; πολυ ωραια, δωσε ενα χαρτι δωσε και μαντζιο και παρτον να σου γυαλιζει τον παγκο. θελει σουηδια ο μαιστοροβιτς. στο καλο ν απαει. φερε 1,5 χαρτι βαζω κι αλλα λιγα και φερνω τονμορα και κανω ελληνικο αμυντικο διδυμο με τον μανωλα.

ΚΑΤΑΡΧΗΝ, ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΧΙΤΣ ΠΑΙΖΕΙ 3 ΘΕΣΕΙΣ, ΑΣΤΟ.
ΤΟ ΝΑ ΠΑΙΖΩ 3 ΘΕΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΧΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟΔΟΣΗ 3, ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΠΤ.
ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΣΤΟΠΕΡ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ, ΤΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΕΦΑΛΙΑ Κ Ο ΒΙΤΟΛΟ.
ΓΙΑ ΔΕΞΙ ΧΑΦ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ.
ΓΙΑ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ, ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΣ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΡΤΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΑΤΣ.
ΜΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΑΤΣ.

ΜΕ 1 ΧΑΡΤΙ Κ ΜΑΝΤΖΙΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΚΟΚΟ ΣΤΗ ΒΑΖΕΛΑ ?
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕ ΔΙΟΙΚΕΙΣ ΤΗΝ αεκ .
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΣΥ ΤΩΡΑ ?
3 ΕΔΩΣΑΝ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΤΟ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΛΑΣΗ ΚΑΤΩ.
Κ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕ 1 ΧΑΡΤΙ Κ ΜΑΝΤΖΙΟ ΤΟ ΣΚΟΚΟ ?
ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑ.
ΟΣΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΜΑΙΣΤΟ, ΑΠΛΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΦΑΝΤΑΣΙΑ. ΝΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΑ.
ΤΟ 1,5 ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΝΑ ΣΤΟ ΔΩΣΕΙ ?
ΕΔΩ ΡΕ ΛΕΜΕ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΣΠΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ, ΕΣΥ ΘΕΣ Κ 1,5 ΧΑΡΤΙ ?

ΠΑΜΕ Κ ΣΤΟΝ ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ.
ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΥΤΟΝ, ΘΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΙΟ ΚΑΤΩ.
ΔΗΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ 5η ΘΕΣΗ ?
ΓΙΑΤΙ ΓΙ ΑΥΤΗΝ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ.
ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ.
ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ 5η ΘΕΣΗ Κ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ, ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΩΔΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΤΟΝ ΝΤΟΥΣΑΝ ?
ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ?
4 ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕ, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΒΓΗΚΕ.
ΟΥΤΕ 1 ΡΕ ?
Ο ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ ΜΟΝΟ ΕΚΑΝΕ ΜΙΣΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ. ΟΙ ΑΛΛΟΙ 3 ΟΧΙ.
Κ ΠΕΣ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ.
ΑΝΕΦΕΡΕ ΜΟΥ 1 ΠΑΙΧΤΗ, ΠΟΥ ΦΕΤΟΣ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΠΑΡΑΣΗΜΟ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΒΑΛΕ ΤΟΝ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Κ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΕ.
ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΝΩΛΑ. ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΝΗΨΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΥ, ΔΕ ΘΑ ΠΑΙΖΕ ΠΟΤΕ.
ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΚΕΝΤΖΟΓΛΟΥ, Κ ΑΥΤΟΣ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΙΖΕ. Κ ΓΩ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ.
ΕΔΩ ΗΡΘΕ Ο ΓΚΕΡΕΪΡΟ Κ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕ ΠΟΤΕ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ.
ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΑΛΟΣ, ΣΤΗ ΦΕΤΙΝΗ ΑΕΚ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕ ΠΟΤΕ.
ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΥΣΑΝ.
ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ αεκ .
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΤΩΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΙΣΗ ΟΜΑΔΑ.
ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ.
ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ TURBO ΤΟΝ ΜΠΛΑΝΚΟ, ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΕΡΥΣΙ ΣΤΟΜΑ ΕΙΧΕ Κ ΜΙΛΙΑ ΔΕΝ ΕΓΑΖΕ.
Κ ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΕΚ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΧΩ ΔΕΙ ΠΟΤΕ, ΜΕΤΑ ΤΟ 1988.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue May 18, 2010 9:59 pm

Αυτος μια μερα θα την φάει την ροχάλα...
Γράφει ο μπινές

Ο ΠΑΟΚ έρχεται δεμένος και σχεδόν έτοιομος. Ο ΠΑΟ δεν θα ξοδέψει περισσότερα από 4-5 εκατ ευρώ στις μεταγραφές, έχει χάσει ήδη το Σαλπιγγίδη, ετοιμάζεται να αλλάξει πρόεδρο και θα έχει και το βάρος της υποχρέωσης στο τσάμπιονς λιγκ. Ο Ολυμπιακός πρέπει να ξεκινήσει από την αρχή: ουδείς ξέρει τι του ξημερώνει. Η ΑΕΚ θα αλλάξει τον Μπάγεβιτς κι αυτό θα ναι αιτία έντασης. Επίσης θα χάσει τον Σκόκο και τον Τζεμπούρ και θα πρέπει να στηριχθεί σε νέους πρωταγωνιστές – δεν είναι το ευκολότερο πράγμα του κόσμου. Σε σχέση με αυτούς ο ΠΑΟΚ ξεκινά με πίστη, γνώση της κατάστασης, τα χρέη κάτω από το χαλί και την Τούμπα καμίνι:

Εαν ρε καραγκιόζη τα χρέη του ΠΑΟΚ ειναι κάτω απο το χαλί τα χρέη της αεκούλας που στο φούτσο ειναι ρε???

Ο μαλάκας πριν λιγο καιρό έγραφε οτι θα ειναι τεράστια επιτυχια αν ο ΠΑΟΚ παρει το πρωτάθλημα και τώρα εγινε χαμένη ευκαιρια του ΠΑΟΚ να παρει το πρωτάθλημα.

Όσο κι αν δεν το θες, θα σε αναγκάζει ο ΠΑΟΚ να ασχολείσαι με τις επιτυχίες του.Αποτυχημένε φοιτητή οπου οι γνωσεις σου στο ποδοσφαιρο ειναι αμφιλεγομενες οσο και ο ανδρισμος σου,παλιοπουσταρά. Πάρε και το άλλον τον χοντρό και φαλακρό παρτάλι και κάντε καμιά κρατικοδίαιτη εκπομπή για το μουντιάλ γιατί για παραπάνω δεν είσαι.Σκουπίδι.Τελειωμένε.Σίχαμα..

Α ρε Καισαρα με άναψες τα λαμπάκια πάλι ,μόλις ήρθα.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue May 18, 2010 11:01 pm

Ρε φιλε εγω δε σου ειπα οτι ο Γιαχιτς ειναι παικτουρα. Στην εθνικη του βασικο δεξι μπακ παιζει, και οκ παιζει τρεις θεσεις μετριοτατα. Αλλα σου ξαναλεω, ηταν βασικη επιλογη του Μπαγεβιτς η ηρθε μετα τη φυγη του Κυργιακου;
Ο Καραμπελας σου χα πει και στο μουσουνου οτι μ'αρεσε απο τον Αρη. Δεν αντιλεγω φανηκε λιγος για την Αεκ. Ο λεοναρτνο ειναι καλος παικτης πιστευω και θα φανει του χρονου.

Και για να μην τα πολυλογω. αν ειχαμε διοικηση θα ελεγα οκ, παρτε ενα αλλον καντε οτι θελετε. τωρα νομιζω πως ο μπαγεβιτς σωζει καποιες καταστασεις που δεν μπορουν αυτοι που κανουν τους ποεδρους.

Δηλαδη δεν το λεω καθαρα αγωνιστηκα, το οτι χωρις τον μπαγεβιτς θα μασταν πιο κατω.


Οσο για τους αλλους που ειπες, εχω την εντυπωση πως περυσι εδιναν 1 χαρτι καποιες ομαδες αλλα δεν τον δωσαμε εμεις,
Για τον σκοκο εσυ ποσα θες ρε φιλε;
Οκ προφανως αμα μπορεις να παρεις κι αλλα παιρνεις και οι αληθεια οι παναθηναικοι πιανονται ευκολα μαλακες στις μεταγραφες
Απλα εγω και με τοσα μαι χαρα θα ημουν. Μου δινει ενα καλο φορ περιοχς και με 1,5 χαρτι ακομα παιρνω κι ενα καλο εως πολυ καλο αριστερο μπακ. Και σου ξαναλεω για μενα ο σκοκο στον παο παγκο θα γυαλιζει, αλλα αυτο δε μας ενδιαφερει κιολας.

Καποια στιγμη ειχα ακουσει κλειτον-μαντζιο για σκοκο..δεν ειναι κι ασχημα
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue May 18, 2010 11:02 pm

lipton wrote:
Αυτος μια μερα θα την φάει την ροχάλα...
Γράφει ο μπινές

Ο ΠΑΟΚ έρχεται δεμένος και σχεδόν έτοιομος. Ο ΠΑΟ δεν θα ξοδέψει περισσότερα από 4-5 εκατ ευρώ στις μεταγραφές, έχει χάσει ήδη το Σαλπιγγίδη, ετοιμάζεται να αλλάξει πρόεδρο και θα έχει και το βάρος της υποχρέωσης στο τσάμπιονς λιγκ. Ο Ολυμπιακός πρέπει να ξεκινήσει από την αρχή: ουδείς ξέρει τι του ξημερώνει. Η ΑΕΚ θα αλλάξει τον Μπάγεβιτς κι αυτό θα ναι αιτία έντασης. Επίσης θα χάσει τον Σκόκο και τον Τζεμπούρ και θα πρέπει να στηριχθεί σε νέους πρωταγωνιστές – δεν είναι το ευκολότερο πράγμα του κόσμου. Σε σχέση με αυτούς ο ΠΑΟΚ ξεκινά με πίστη, γνώση της κατάστασης, τα χρέη κάτω από το χαλί και την Τούμπα καμίνι:

Εαν ρε καραγκιόζη τα χρέη του ΠΑΟΚ ειναι κάτω απο το χαλί τα χρέη της αεκούλας που στο φούτσο ειναι ρε???

Ο μαλάκας πριν λιγο καιρό έγραφε οτι θα ειναι τεράστια επιτυχια αν ο ΠΑΟΚ παρει το πρωτάθλημα και τώρα εγινε χαμένη ευκαιρια του ΠΑΟΚ να παρει το πρωτάθλημα.

Όσο κι αν δεν το θες, θα σε αναγκάζει ο ΠΑΟΚ να ασχολείσαι με τις επιτυχίες του.Αποτυχημένε φοιτητή οπου οι γνωσεις σου στο ποδοσφαιρο ειναι αμφιλεγομενες οσο και ο ανδρισμος σου,παλιοπουσταρά. Πάρε και το άλλον τον χοντρό και φαλακρό παρτάλι και κάντε καμιά κρατικοδίαιτη εκπομπή για το μουντιάλ γιατί για παραπάνω δεν είσαι.Σκουπίδι.Τελειωμένε.Σίχαμα..

Α ρε Καισαρα με άναψες τα λαμπάκια πάλι ,μόλις ήρθα.

Ρε Ορεστη με τι ασχολησε κι εσυ τωρα ρε. Να σχολιαζουμε κατι που να εχει πει καποιος νορμαλ ανθρωπος να πω οκ. Μην ασχολουμαστε τοσο πολυ με μαλακες μωρε που δεν εχουν και τιποτα ν πουν στο φιναλε
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue May 18, 2010 11:24 pm

ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ.
:xaxaxa: :xaxaxa:
ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ, ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΔΙΑ Ο ΤΥΠΟΣ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑΣ ΜΛΚΣ.
ΕΒΓΑΛΕ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟ ΤΣΟΓΛΑΝΑΚΙ, Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΑ, ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΑΛΛΑ ΝΤ΄ ΑΛΛΩΝ.
ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΛΟΓΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕ ΜΑΡΙΟ, ΓΡΑΦΩ ΕΓΩ ΚΑΤΙ Κ Ο ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΕ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ.
ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΕ Κ ΤΟ ΤΣΟΓΛΑΝΑΚΙ ΑΥΤΟ.
Κ ΓΥΡΙΣΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ Κ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ
Αμεση ήταν η αντίδραση του προέδρου των "πράσινων" Νικόλα Πατέρα στην τοποθέτηση του Δημήτρη Γιαννακόπουλου.

"Ας μάθει πρώτα συντακτικό και ελληνικά. Κι ας πάψει να κρύβεται πίσω από τον πάτερα του" ήταν το σχόλιο του προέδρου της "πράσινης" ΠΑΕ εννοώντας πως στη δική του ανακοίνωση το μεσημέρι της Τρίτης, δεν υπήρχε καμία αναφορά στο όνομα του Παύλου Γιαννακόπουλου.


ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ.

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΝΤΙΝΟ ΡΑΤΖΑ ?
ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΜΑΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟΝ ΤΣΟΓΛΑΝΑΚΟ, ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΟΠΟ.
ΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΙΣΕΣ.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue May 18, 2010 11:59 pm

Με τίτλο: "Τίτλοι τέλους οριστικά και αμετάκλητα", η Original 21, εξαπολύει νέα επίθεση στον Ντούσαν Μπάγεβιτς αλλά και στους μεγαλομετόχους, Πέτρο Παππά και Νίκο Νοτιά. Αιτία η απόφαση των τελευταίων να διατηρήσουν τον Βόσνιο τεχνικό στο "τιμόνι" της ΑΕΚ και τη νέα αγωνιστική περίοδο...

Όπως αντιλαμβάνεστε το ντέρμπι της Τετάρτης ανάμεσα στο "δικέφαλο" και στον Ολυμπιακό, αναμένεται να αποτελέσει πεδίο αντιπαράθεσης ανάμεσα στους πολέμιους του "Ντούσκο" και τους υποστηρικτές του.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της Original 21:

ΟΥΣΤ αποτυχημένε !!!

Η ΑΕΚΑΡΑ δεν χρειάζεται προπονητή στον πάγκο της για να διεκδικεί την 3η θέση στο πρωτάθλημα. Η Α.Ε.Κ. δεν χρειάζεται προπονητή να προσπαθεί να κερδίσει τον ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ, να φέρνει ισοπαλία στο 93' στο Χαριλάου με τα σκουλήκια και να πανηγυρίζεται με τον ίδιο ακριβώς τρόπο όπως πανηγυρίστηκε στο κέντρο του γηπέδου η γκολάρα του Μαιστόροβιτς, μόνο και μόνο για να διεκδικεί μια καλύτερη θέση στο Γιουρόπα Λιγκ. Προπονητή χρειάζεται για να μην γίνεται ρεζίλι στη Φυλή από τον Θρασύβουλο.

Η Α.Ε.Κ. πρέπει να τραβήξει μπροστά. 2 χρόνια τώρα ψάχνουμε να βρούμε το δρόμο μας αγωνιστικά και κάθε χρόνο πάμε και πιο κάτω. Κάθε χρόνο και χειρότερα. Κι όμως. Ο προπονητής στο απυρόβλητο. Τα παλιά τα αφήνουμε για αυτούς που θυμούνται αλλά τα καινούργια αφορούν όλους μας.

2 χρόνια τώρα η ORIGINAL κάνει το μαλάκα. Για το καλό της Α.Ε.Κ. Για να μην υπάρξει νέος διχασμός. Για να είναι καλό το κλίμα στην εξέδρα. Κάνει το μαλάκα για να μην χρεωθεί μια νέα ενδεχόμενη φυγή του αποτυχημένου. 2 χρόνια τώρα προσπαθεί να μην ασχολείται μαζί του θεωρώντας ότι είναι αόρατος. Προσπαθεί να βρίσκει τη δύναμη και το κουράγιο όπως τόσος κόσμος κάνει που γυρίζει στο σπίτι του κουρασμένος και αηδιασμένος από το θέαμα που βλέπει κάθε Κυριακή.

Κι όμως. Η προσπάθεια που γίνεται ώστε να μην τσαλακωθεί το προφίλ του αποτυχημένου είναι εντυπωσιακή. Πότε με παρεμβάσεις του φίλου του πρώην προέδρου, πότε με δηλώσεις του ξενιτεμένου Αμερικάνου, πότε με αφιερώματα σε εφημερίδες και ραδιόφωνα και πότε με επισκέψεις στους Θρακομακεδόνες για να «φοβηθούν» οι ξένοι αφού έχουν προηγηθεί συλλαλητήρια για πάρτη τους ώστε να αποφευχθεί μια ενδεχόμενη πώλησή τους.

Όλοι κρίνονται. Και ο αποτυχημένος κρίθηκε όταν ο μισός ΠΑΟΚ γλεντούσε στα μπουζούκια και ο άλλος μισός βρισκόταν στο αεροπλάνο παίρνοντας τη 2η θέση και κάνοντας πλάκα στην Α.Ε.Κ. Όλοι και όλα κρίθηκαν στην Τούμπα.

Η δική μας ανοχή δεν ήταν ποτέ αποδοχή. Κάτι που οι σημερινοί μέτοχοι Παππάς και Νοτιάς δεν σεβάστηκαν και αποφάσισαν ότι το έργο του αποτυχημένου κρίνεται επιτυχημένο. Κρίμα !!!

Ραντεβού στο ΟΑΚΑ για να γιορτάσουμε την μεγάλη νίκη και την οριστική απόλυση.

ΟΥΣΤ αποτυχημένε !!!
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyWed May 19, 2010 1:23 am

KAISARAS wrote:
ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ.
:xaxaxa: :xaxaxa:
ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ, ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΔΙΑ Ο ΤΥΠΟΣ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑΣ ΜΛΚΣ.
ΕΒΓΑΛΕ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟ ΤΣΟΓΛΑΝΑΚΙ, Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΑ, ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΑΛΛΑ ΝΤ΄ ΑΛΛΩΝ.
ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΛΟΓΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕ ΜΑΡΙΟ, ΓΡΑΦΩ ΕΓΩ ΚΑΤΙ Κ Ο ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΕ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ.
ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΕ Κ ΤΟ ΤΣΟΓΛΑΝΑΚΙ ΑΥΤΟ.
Κ ΓΥΡΙΣΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ Κ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ
Αμεση ήταν η αντίδραση του προέδρου των "πράσινων" Νικόλα Πατέρα στην τοποθέτηση του Δημήτρη Γιαννακόπουλου.

"Ας μάθει πρώτα συντακτικό και ελληνικά. Κι ας πάψει να κρύβεται πίσω από τον πάτερα του" ήταν το σχόλιο του προέδρου της "πράσινης" ΠΑΕ εννοώντας πως στη δική του ανακοίνωση το μεσημέρι της Τρίτης, δεν υπήρχε καμία αναφορά στο όνομα του Παύλου Γιαννακόπουλου.


ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ.

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΝΤΙΝΟ ΡΑΤΖΑ ?
ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΜΑΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟΝ ΤΣΟΓΛΑΝΑΚΟ, ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΟΠΟ.

Δυστηχώς είμαι τόσο κομμάτια από την δουλειά που δεν την παλεύω να γράψω... Αλλά πάλι καλά γιατί θα έβριζα πάρα πολύ το μαλακισμένο... Δεν με νοιάζει ο Πατέρας, δεν συντάσομαι ποτέ και με κανέναν πρόεδρο, κρίνω όλους αναλόγως το τι κάνουν κάθε στιγμή... Αλλά αυτό το πουστρόπαιδο είναι για πολλές μάπες... Τολμάει και ανοίγει το στόμα του πάλι μετά από την ξεφτιλισμένη επίθεση ενάντια στους παίχτες του μπάσκετ αντί να ντρέπεται και να πάει διακοπές διαρκείας στην Χαβάι... Στα παπάρια μου δηλαδή αλλά να μην ακούγεται...

Υ.Γ. Φάουλ του Πατέρα για μένα το οτι έβαλε στο ίδιο καζάνι Πρασινη και Ντέρμπι... Καμιά δεν διαβάζω, αλλά έχουν μια βασική διαφορά... Όσο μαλάκας και να είναι ο Γκότζος, δεν έχει κάνει επίθεση ποτέ σε κανέναν.. Όταν η Πράσινη έβγαινε και χτυπούσε Τζίγκερ και ποδοσφαιρικό ΠΑΟ, όταν αναλόγως με το κλίμα κάνει επίθεση σε όποιον την βολεύει, το Ντέρμπι κρατάει μια σταθερή θέση... Τουλάχιστον μέσα από τα πρωτοσέλιδα του.. Γιατί μετά ο καθένας μπορεί να γράψει οτι θέλει μέσα...
ΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΙΣΕΣ.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyWed May 19, 2010 8:36 am

pontiak wrote:
lipton wrote:
Αυτος μια μερα θα την φάει την ροχάλα...
Γράφει ο μπινές

Ο ΠΑΟΚ έρχεται δεμένος και σχεδόν έτοιομος. Ο ΠΑΟ δεν θα ξοδέψει περισσότερα από 4-5 εκατ ευρώ στις μεταγραφές, έχει χάσει ήδη το Σαλπιγγίδη, ετοιμάζεται να αλλάξει πρόεδρο και θα έχει και το βάρος της υποχρέωσης στο τσάμπιονς λιγκ. Ο Ολυμπιακός πρέπει να ξεκινήσει από την αρχή: ουδείς ξέρει τι του ξημερώνει. Η ΑΕΚ θα αλλάξει τον Μπάγεβιτς κι αυτό θα ναι αιτία έντασης. Επίσης θα χάσει τον Σκόκο και τον Τζεμπούρ και θα πρέπει να στηριχθεί σε νέους πρωταγωνιστές – δεν είναι το ευκολότερο πράγμα του κόσμου. Σε σχέση με αυτούς ο ΠΑΟΚ ξεκινά με πίστη, γνώση της κατάστασης, τα χρέη κάτω από το χαλί και την Τούμπα καμίνι:

Εαν ρε καραγκιόζη τα χρέη του ΠΑΟΚ ειναι κάτω απο το χαλί τα χρέη της αεκούλας που στο φούτσο ειναι ρε???

Ο μαλάκας πριν λιγο καιρό έγραφε οτι θα ειναι τεράστια επιτυχια αν ο ΠΑΟΚ παρει το πρωτάθλημα και τώρα εγινε χαμένη ευκαιρια του ΠΑΟΚ να παρει το πρωτάθλημα.

Όσο κι αν δεν το θες, θα σε αναγκάζει ο ΠΑΟΚ να ασχολείσαι με τις επιτυχίες του.Αποτυχημένε φοιτητή οπου οι γνωσεις σου στο ποδοσφαιρο ειναι αμφιλεγομενες οσο και ο ανδρισμος σου,παλιοπουσταρά. Πάρε και το άλλον τον χοντρό και φαλακρό παρτάλι και κάντε καμιά κρατικοδίαιτη εκπομπή για το μουντιάλ γιατί για παραπάνω δεν είσαι.Σκουπίδι.Τελειωμένε.Σίχαμα..

Α ρε Καισαρα με άναψες τα λαμπάκια πάλι ,μόλις ήρθα.

Ρε Ορεστη με τι ασχολησε κι εσυ τωρα ρε. Να σχολιαζουμε κατι που να εχει πει καποιος νορμαλ ανθρωπος να πω οκ. Μην ασχολουμαστε τοσο πολυ με μαλακες μωρε που δεν εχουν και τιποτα ν πουν στο φιναλε

Εδω ασχολουμαστε με τους αρειανούς μπρε...δεν θα ασχολουμαστε με τον Καρπετόπουλο!!!
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyWed May 19, 2010 1:02 pm

KAISARAS wrote:
ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ.
:xaxaxa: :xaxaxa:
ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ, ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΔΙΑ Ο ΤΥΠΟΣ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑΣ ΜΛΚΣ.
ΕΒΓΑΛΕ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟ ΤΣΟΓΛΑΝΑΚΙ, Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΑ, ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΑΛΛΑ ΝΤ΄ ΑΛΛΩΝ.
ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΛΟΓΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕ ΜΑΡΙΟ, ΓΡΑΦΩ ΕΓΩ ΚΑΤΙ Κ Ο ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΕ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ.
ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΕ Κ ΤΟ ΤΣΟΓΛΑΝΑΚΙ ΑΥΤΟ.
Κ ΓΥΡΙΣΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ Κ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ
Αμεση ήταν η αντίδραση του προέδρου των "πράσινων" Νικόλα Πατέρα στην τοποθέτηση του Δημήτρη Γιαννακόπουλου.

"Ας μάθει πρώτα συντακτικό και ελληνικά. Κι ας πάψει να κρύβεται πίσω από τον πάτερα του" ήταν το σχόλιο του προέδρου της "πράσινης" ΠΑΕ εννοώντας πως στη δική του ανακοίνωση το μεσημέρι της Τρίτης, δεν υπήρχε καμία αναφορά στο όνομα του Παύλου Γιαννακόπουλου.


ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ.

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΝΤΙΝΟ ΡΑΤΖΑ ?
ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΜΑΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟΝ ΤΣΟΓΛΑΝΑΚΟ, ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΟΠΟ.
ΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΙΣΕΣ.

Το οτι το βάζω παράθεση δεν είναι γιατί είναι κάτι λάθος. αλλά για να ξέρουμε σε τι αναφερόμαστε... Ότι η απάντηση του Πατέρα ήταν κορυφαία, ήταν φυσικά! Smile

Γνώμη για την όλη φάση (και τις προηγούμενες ανάλογες φάσεις)
Τα θηρία βρυχώνται πάντα πριν απ'τις κρίσιμες συναντήσεις (η χαρά των δημοσιογράφων...), για τους λόγους τους, πολύ φυσιολογικά, για να δείχνουν ότι δε μασάνε και δε θα τους καπελώσουν οι άλλοι. Στο κρίσιμο σημείο, οι προηγούμενοι βρυχηθμοί έχουν λειτουργήσει, γίνονται οι απαραίτητοι συμβιβασμοί γιατί θηρία είναι, αλλά μαλάκες δεν είναι, και πάμε παρακάτω (όπως σε όλες τις εταιρίες με ισχυρούς μετόχους). Όπως γινόταν κάθε φορά ως τώρα, και όπως μάλλον θα γίνει και τώρα.
Η φασαρία Τζίγκερ - Πατέρα πχ τόσο καιρό, δε μου έλεγε το παραμικρό...
Αυτή η τωρινή συγκεκριμένη κόντρα όμως επειδή η Πράσινη το παίζει πολύ καιρό αυτό το παιχνίδι, βρωμάει λίγο περισσότερο... δύο πράγματα:
Ή ότι ο Παύλος ενώ έλεγε ότι δε θέλει να γίνει Πρόεδρος (και παράλληλα είχε πει κι ότι έχει κουραστεί ακόμα και με το μπάσκετ) ήλπιζε να τον παρακαλέσουν ως μόνο Σωτήρα, και να βγει ο Ένας ο Μέγας και Ασύγκριτος Αιώνιος ΥπερΠαναθηναϊκός...
Ή/Και, ότι δε θέλει να μπει σε αύξηση κεφαλαίου, και βολεύει μια "καλή" αφορμή για τα μάτια...


Last edited by suspect on Wed May 19, 2010 1:24 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyWed May 19, 2010 1:11 pm

Και το κουτόχορτο...
"
Βασίλης Παπανικολάου (Εξέδρα)
Κοίτα τους, Σωκράτη και πράξε το σωστό

19/05/10

Επιτέλους και κάποια ευχάριστα νέα για τον Ολυμπιακό! Ποια; Μα ο σκοτωμός που γίνεται στον «πολυμετωπικό» Παναθηναϊκό που αποδεικνύει ότι με μια σωστή στρατηγική ο Ολυμπιακός μπορεί αύριο κιόλας να επιστρέψει στην κορυφή του ελληνικού ποδοσφαίρου.

Αυτούς έχει να αντιμετωπίσει ο Σωκράτης Κόκκαλης από αύριο που τελειώνουν τα πλέι οφ: Μια ομάδα επιχειρηματιών που δεν μπορούν να συνυπάρξουν ούτε στα καλά, που δεν πρόκειται να ξαναβάλουν σοβαρά λεφτά για μεταγραφές και που ο ένας περιμένει τον άλλο στην γωνία. Ενα ηγετικό σχήμα όπου όλοι βρίσκονται σε μόνιμη επιφυλακή για να αποκρούσουν την επόμενη επίθεση που θα δεχτούν εκ των έσω.

Είναι δυνατόν να φοβάται ο σοβαρός Κόκκαλης έναν τέτοιο Παναθηναϊκό; Γίνεται να μη βλέπει ότι με μόνα όπλα την ομόνοια και τη σύμπνοια στην «ερυθρόλευκη» οικογένεια μπορεί να ξανακάνει την ομάδα πρώτη στο άψε-σβήσε; Αυτά είναι τα ευχάριστα, τα οποία πρέπει και θα λάβει σοβαρά υπ' όψιν ενόψει του αυριανού Δ.Σ. και των όποιων αποφάσεων πάρει. Αυτά πρέπει να σκέφτεται και τον τρόπο που θα ξανακάνει τον Ολυμπιακό κανονική ομάδα.

Προσωπικά υποστήριξα και εξακολουθώ να υποστηρίζω ότι δεν χρειάζονται πολλά λεφτά για να ξαναπάρουν οι Ερυθρόλευκοι άμεσα τα πρωτεία. Εμπιστοσύνη σε ανθρώπους που ξέρουν από ποδόσφαιρο πρέπει να δείξει ο Σωκράτης και να ανοίξει λιγάκι τις πόρτες της ΠΑΕ που όλα αυτά τα χρόνια ανοίγουν μόνο σε πρόσωπα του πολύ στενού κύκλου. Οσο για το σημερινό ματς με την ΑΕΚ, δεν πιστεύω ότι μπορεί να έχουμε εκπλήξεις. Θα το παλέψει ο Μπάντοβιτς στο κύκνειο άσμα του στον πάγκο, όπως πιστεύω ότι θα το παλέψουν και οι παίκτες που ξέρουν ότι σήμερα θα φορέσουν για τελευταία φορά τη φανέλα.

Αν καταφέρουν κάτι θα το δούμε. Είναι τόσο πολλές οι απουσίες που αν όλοι οι τραυματίες και οι τιμωρημένοι πήγαιναν στο ΟΑΚΑ θα υπήρχε κανονική μετακίνηση οπαδών. Πάντως δεν είμαι από εκείνους που φέρνουν την καταστροφή αν ο Ολυμπιακός χρειαστεί να παίξει από τα μέσα Ιουλίου. Για «φιλικά» με ψαράδες και καφενεία μιλάμε, παιχνίδια που θα σπάσουν και τη μονοτονία της προετοιμασίας. Ασε που θα ξεχρεώσει και τις δύο «κεκλεισμένων των θυρών» αγωνιστικές από την UEFA. Πέρα από την καζούρα, άλλο ιδιαίτερο πρόβλημα δεν βλέπω.
"

Άντε ρε Σωκράτη... δείξτους επιτέλους! με 2-3 εκατομμυριάκια τους έσκισες τους μαλωμένους...! (Ο Νταρμπισάιρ ως γνωστόν κάνει για δυο Σισέ για να παραφράζουμε προηγούμενα κουτόχορτα άλλων..)
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 970182

(κουτόχορτο είπα; λάθος... γιατί, κυρίως βιόχορτο είναι... με το "βιο" απ'τη βία, όχι απ'το βιολογικό... στείλτους μεγάλε να πλακώνουν τους ποδοσφαιριστές, γιατί τον κόκκαλη και να θέλουν δε θα μπορέσουν...)
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyWed May 19, 2010 10:58 pm

Χίλια συγγνώμη για τις πρόωρες και άδικες σημειώσεις μου νωρίτερα στον από πάνω Προφήτη...

Πριν προλάβω να τα κοροϊδέψω καλά καλά, ο τύπος με τάπωσε και δικαιώθηκε πλήρως: Η ομάδα αύριο κιόλας, θα είναι η πρώτη (που θα παίζει στην Ευρώπη) χωρίς να χρειάζονται λεφτά...

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyThu May 20, 2010 8:51 am

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 94930201

Uploaded with ImageShack.us


ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 907572 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 907572 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 907572 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 907572 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 907572 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 907572
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 539689 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 539689 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 539689 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 539689 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 539689 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 539689 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 539689 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 539689


Απο τα καλυτερα πρωτοσελιδα καζουρας... Respect...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyThu May 20, 2010 8:52 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ :xaxaxa: Embarassed :xaxaxa: Embarassed
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyThu May 20, 2010 9:44 am

:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
3ΗΜΕΡΟ ΡΕΠΟ Κ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ ΤΗΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ?
affraid affraid affraid
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΠΟΥ ΣΑΙ ΜΑΡΙΕ ???????????????/
ΣΓΟΥΨΕ ΣΕ ΛΕΩ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278587
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 501850
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyThu May 20, 2010 1:18 pm

Αφιερωμενο από τη θύρα 7 στον Σωκρατη...




ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 324943 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 324943
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyThu May 20, 2010 5:43 pm

Αφιερωμένο απ'το Σωκράτη στη Θύρα 7


και μη πει κανείς ότι αυτό το "φεύγω, κι αφήνω πίσω μου συντρίμμια... αρρωστημένους και αγρίμια..." δεν είναι όλα τα λεφτά...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyFri May 21, 2010 10:20 am



Ετσι ρε μουνι, να παιζεις στα κωλοχωρια της Αρμενιας γαμω το κωλοπαιδι σου γαμω
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty

Back to top Go down
 
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
Back to top 
Page 12 of 39Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 39  Next
 Similar topics
-
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: