BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Π-Σ-Κ-Δ, Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ

Go down 
+2
suspect
Hammer
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Π-Σ-Κ-Δ, Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ   Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 08, 2010 12:49 pm

Μαριε δεν καταλαβες καποια πραγματα και ισως γι αυτο φταιω εγω.
Ουτε μαθηματα εκανα ποτε σεκανεναν ουτε προκειται, την αποψη μου λεω.
και για να γινω πιο συγκεκριμενος. επειδη εισαι λιγος, να ξες πως και να εχανε ο ηρακλης παλι θ ακραζα και ξες οτι δεν εχω κανενα ζορι να πω οτι ειπα μαλακια και να ζητησω και συγγνωμη για κατι.
Μου λες οτι ανεφερες ενα σεναριο. Το σεναριο το αναφερεις και λες οτι εχασε ο αστερας για να περασει σημερα ο γαυρος. αρα λες πως συμφωνα με το σεναριο το αστερας-ηρα ηταν αβαβα. παιζεις στοιχημα, ασχολεισαι με την μπαλα και νγαινεις και λες οτι παιχνιδι 0-4 ηταν φτιαχτο;;;; παρτα παρτα
καθε μαλακας μπορει να βγει και να πει οτι μαλακια του σηκωθει. εσυ φιλτραρεις και υιοθετεις αυτα που στεκουν κατα την αποψη σου. και 0-5 να κερδιζαες χθες τα ιδια θα λεγα γιατι παλι μαλακια σεναριο θα ειχες αναφερει. και αυτα ταπεριμενες κατι και ξερω μην τα λες σε μενα, αυτα σε κανενα γατι.βαρεθηκα να απαντησω και δεν απαντησα και μετα τελειωνοντας το παιχνιδι επειδη γουσταρα που βγαλα μεγαλη αποδοδση μπηκα να κραξω.δεν καταλαβα δηλαδη.
για ρομαντισμο μιλησα εγω και μιλησα για ρομανισμο στον αθλητισμο. και ναι εγω ετσι γουσταρω να τα βλεπω κι οχι να βλεπω παντου υποπτους και στημενους και και και ..γιατι βλεπω μπαλα και παιζω στοιχημα για διασκεδαση και στη διασκεδαση θελω να τα βλεπω ολα ρομαντικα.κι ας χανω, που δε χανω, 5 φραγκα. αλλος παει ψαρευει και χανει 50 ευρω αλλος παει παιζεισκουος και χανει 50 ευρω ε εγω παιζω στοιχημα. σιγα μην κατσω να σκασω και να αρρωστησω προσπαθωντας να δω αν ειναι δοσμενο η οι ενα παιχχνιδι. και ο λογος που δεν εχω φανατιστει με καμια ομαδα ειναι αυτος, γιατι μετα αρρωσταινεις και χανεις την ουσια που ενι η ψυχαγωγια και η διασκεδαση.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Π-Σ-Κ-Δ, Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ   Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 08, 2010 1:02 pm

ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΦΤΙΑΧΤΟ? ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ?
ΕΝΑ ΣΕΝΑΡΙΟ ΑΝΕΦΕΡΑ, ΑΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΑΙΞΕΙ ΓΑΥΡΟ.
ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΙΣΧΥΕ.
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΟΥΜΕ ΜΗ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ.
ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΑ?
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΣΤΑΣΗ ΜΟΥ.
ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΡΙΝΑ ΣΚΟΠΙΜΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ.
ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΜΠΗΚΕΣ ΣΟΥ ΒΓΗΚΕ, ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΠΑΛΑ.
ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΠΤ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΛΕΩ ΚΑΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑΝΑ ΤΡΩΩ ΤΕΤΟΙΟ ΠΕΣΙΜΟΠΕΡΙ ΣΩΣΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΚΛΠ ΠΟΥ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΓΕΝΙΚΑ ΒΕΡΕΣΕ.
ΑΥΤΑ.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Π-Σ-Κ-Δ, Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ   Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 08, 2010 1:10 pm

Ρε γαυρε να σε πει κανενας, οταν αναφερεις κατι σημαινει οτι το ενστερνιζεσαι. Και πες οτι δεν ισχυει αυτο. Σου ξαναλεω το 0-4 δες σου δειχνει αμεσως οτι ειναι μαλακια αυτο το σεναριο πουβγαλανε;;;
και δεν εχει σου ξαναλεω να κανει με το αν βγηκε η οχι το σημειο.σιγα τωρα το πραμα, βγαλαμε ενα σημειο και;;
απλα λεω οτι βγαινουν σεναρια τα οποια δε στεκουν βαση λογικης.
και σου ειπα εξαρχης οτι καποια πραγματα τα λεω με αφορμη εσενα ελλα με αιτιες παρα πολλες. δεν αναφερονται ολα σε σενα, απλα εκαναν ενα γενικοτερο σχολιο γιατι ειδικα αυτη τη βδομαδα μου χανε βγαλει ολα τα παιχνιδια της ελλαδας στημενα.
και μια ακομη ενσταση γι αυτο που εγραψες οτι δε θες να γραφουμε για σχεσεις μαδων κλπ. Εγω χθες προτεινα Φεγενορντ, αλλα δεν εκανα σεναριο. ητανμια πραγματικοτητα οτι την εσωσε την ροντα η φεγε. θα μπορουσε παλι να μη βγει αλλα ηταν ενα χειροπιαστο συμβαν και οχι ιστορια τυπου θα κερδισει ο πας την τριπολη επειδη προπονητης σστον πας ειναι ο αναστο και η τριολη ειναι μαγαζι του οσφπ αρα θα δωσει ο οσφπ το ματς στο αναστο και αρα ασσος. αυτο ειναι επιστημονικη φαντασια.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Π-Σ-Κ-Δ, Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ   Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 08, 2010 1:18 pm

ΜΑ ΤΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ.
ΚΑΙ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΝΤΑΙ Η ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
ΚΑΙ Η ΡΟΝΤΑ 4 ΕΦΑΓΕ ΡΕ ΜΛΚ, ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΚΑΙ Η ΣΙΕΝΑ ΒΑΣΗ ΣΕΝΑΡΙΟΥ ΘΑ ΚΕΡΔΙΖΕ ΜΟΝΟ ΧΤΕΣ. ΗΤΑΝ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΦΘΛΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΛΠ.
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕΝΑΡΙΑ.
ΔΙΑΛΕΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ.
ΑΠΛΑ ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΕΤΣΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.
ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ ΡΟΜΑΝΤΙΣΜΟΥ ΟΚ, ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ ΤΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Π-Σ-Κ-Δ, Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ   Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 08, 2010 1:21 pm

pontiak wrote:

αλλος παει ψαρευει και χανει 50 ευρω αλλος παει παιζεισκουος και χανει 50 ευρω ε εγω παιζω στοιχημα. σιγα μην κατσω να σκασω και να αρρωστησω προσπαθωντας να δω αν ειναι δοσμενο η οι ενα παιχχνιδι. και ο λογος που δεν εχω φανατιστει με καμια ομαδα ειναι αυτος, γιατι μετα αρρωσταινεις και χανεις την ουσια που ενι η ψυχαγωγια και η διασκεδαση.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΠΟΝΤΙΟΣ.
ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΒΛΕΠΩ Κ ΓΩ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΛΕΟΝ.
ΣΑΝ ΧΟΜΠΙ. ΟΥΤΕ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΛΟΥΣΙΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΥΤΕ ΤΠΤ.
ΑΛΛΟΣ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ, ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ. ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.
ΘΑ ΠΑΙΞΩ Κ ΣΟΒΑΡΑ, ΘΑ ΠΟΝΤΑΡΩ Κ ΔΥΝΑΤΑ. ΑΛΛΑ ΣΠΑΝΙΑ. ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ. ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕΧΡΙ Κ ΧΘΕΣ, ΕΧΩ ΠΟΝΤΑΡΕΙ ΔΥΝΑΤΑ ΟΛΟ Κ ΟΛΟ 4 ΦΟΡΕΣ. Κ ΤΙΣ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Κ ΠΟΙΕΣ ΗΤΑΝ.
ΕΚΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ. ΣΟΥ ΚΟΥ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ, ΑΠΛΑ ΒΓΑΖΩ ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΛΙΓΑ. ΠΑΙΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΟΜΠΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ.
Κ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΠΛΕΟΝ ΕΤΣΙ, ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝΟΝΤΑΙ ΜΑΤΣ.
ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΙΕΣ ΞΑΝΑΛΕΩ. ΔΕΝ ΤΟ ΡΙΧΝΩ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΠΟΥΚ. Κ ΑΥΤΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΗΣΟΥΝ ΜΑΤΣ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΗΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ.

ΤΩΡΑ, ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ.
Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΣΤΑ 3 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΗΣ ΜΑΤΣ, ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ ΠΕΣΜΕΝΗ.
ΜΕ ΤΗ ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΚΗ.
ΜΕ ΤΗ ΜΑΛΑΓΑ ΕΝΤΟΣ ΚΕΡΔΙΣΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ.
ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΜΕΡΙΑ ΕΦΕΡΕ 2-2 Κ 2 ΦΟΡΕΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΚΟΡ.
Κ ΓΩ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΑΤΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΒΑΛΕΝΘΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΟΟΥ ΚΑΜΠ, ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΗ ΑΠΟ ΧΕΡΙ. ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΙΚΡΗ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ, ΟΚ, ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΩ.
ΑΝ Κ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ. ΜΠΑΛΑ ΕΙΝΑΙ.
ΕΧΕΙ ΛΟΓΙΚΗ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ Κ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΑΤΣ. ΟΛΟΙ ΤΟ ΚΟΙΤΑΜΕ. Κ ΓΩ ΦΥΣΙΚΑ.
ΑΠΛΑ Η ΒΑΛΕΝΘΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΟΜΑΔΑ. ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ Η ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΙΣΜΟ ΤΟΥ Suspect .
ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ Κ ΣΕ ΚΑΚΟ ΦΕΓΓΑΡΙ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΔΗΛ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΡΙΟ.
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΡΕ ΤΑΓΑΡΙ, ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΤΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΟΛΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΖΑΝΙ Κ ΒΓΑΖΕΙΣ ΕΝΑ ΠΟΡΙΣΜΑ.
1ον, ΦΙΛΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΟΜΑΔΩΝ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. ΑΥΤΟ ΤΙ ΛΕΕΙ ΟΜΩΣ ? ΟΤΙ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΗΝ 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ? Κ ΕΝΩ ΜΕΝΟΥΝ ΑΛΛΕΣ 14 ?
ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΙΑ ΔΑΝΕΙΣΕ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ 2 ΠΑΙΧΤΕΣ, ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ Κ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ?
ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ, Κ ΑΛΛΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥΣ. ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΝΤΩΣ ΔΟΡΥΦΟΡΟΙ. ΒΛΕΠΕ ΠΧ ΠΑΛΙΑ ΠΑΟ ΜΕ ΟΦΗ Η΄ ΜΕ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ.
ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΩ. ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΜΑΤΣ, Κ ΚΑΛΑ ΕΠΕΙΔΗ 2 ΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΦΙΛΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ. ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ.
Κ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ 20ΗΜΕΡΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ.

2ον, ΕΓΩ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ, ΒΓΗΚΕ ΠΡΙΝ ΤΑ ΜΑΤΣ, Κ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΛΑΘΟΣ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ ΣΕ ΛΥΩΝ Κ ΜΑΛΑΓΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ. ΟΠΩΣ Κ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1,57 ΣΕ ΜΑΤΣ ΤΖΕΝΟΑ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ. ΑΣΧΕΤΩΣ ΑΝ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ Κ ΣΤΑ 3 ΜΑΤΣ, ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ, ΠΑΛΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ.
ΞΑΝΑΛΕΩ, ΠΡΙΝ ΠΑΙΞΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΙΛΗΣΑ. ΟΧΙ ΜΕΤΑ.
ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΔΟΣΗ Κ ΜΕΤΑ ΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ. ΕΓΩ ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΩΤΣΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΠΟΥΚ.
ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ. ΣΤΟ ΦΙΟΡΕ - ΓΙΟΥΒΕ. ΕΒΛΕΠΑ ΦΙΟΡΕ, ΕΓΡΑΨΑ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑ 99% ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΩ. ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΡΙΞΑ, ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΨΑ, ΗΤΑΝ Η ΑΠΟΔΟΣΗ. ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΤΟ ΑΦΗΣΑ.

3ον. ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΑΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΕΡΔΟΣ. ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ. ΚΑΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΧΕΙΣ ΚΕΡΔΟΣ ΟΜΩΣ ΒΛΑΚΟΥΛΗ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ Κ ΣΩΣΤΑ.
ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΩΣΤΑ, ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ, ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΕΡΔΟΣ.
Κ ΕΝΑΣ ΒΑΣΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΤΟΥ ΣΩΣΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ, ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ.

4ον Κ ΚΛΕΙΝΩ. ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΟΥΡΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ.
ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΑΝΤΑΛΛΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΡΑΧΑΝΑ.
ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΠΟΝΤΑΡΕΣ ΣΕ ΜΑΝΟΥΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ koubas ΔΙΑΣΤΗΚΕΣ.

lol!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Π-Σ-Κ-Δ, Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ   Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 08, 2010 1:32 pm

KAISARAS wrote:
ΓΙΑ ΝΑ ΧΕΙΣ ΚΕΡΔΟΣ ΟΜΩΣ ΒΛΑΚΟΥΛΗ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ Κ ΣΩΣΤΑ.
ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΩΣΤΑ, ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ, ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΕΡΔΟΣ.
Κ ΕΝΑΣ ΒΑΣΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΤΟΥ ΣΩΣΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ, ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ.
ΕΔΩ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΤΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΦΥΛΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΤΙΠΣΤΕΡΑΔΕΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΕΡΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΑΛΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.
ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΝΤΟΛΕΣ.
ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ. ΕΙΝΑΙ ΜΑΤΣ ΜΕ ΜΑΤΣ, ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ Laughing ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΙΣΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ.
ΟΚ, ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΜΗ ΛΕΜΕ ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ, ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΦΟΡΕΣ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Π-Σ-Κ-Δ, Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ   Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 08, 2010 1:35 pm

Τέσσερις Κινέζοι διαιτητές ποδοσφαίρου συνελήφθησαν από τις τοπικές αρχές, με την κατηγορία της συμμετοχής τους σε κύκλωμα που "έστηνε" παιχνίδια.

Ο επικεφαλής της Επιτροπής Διαιτησίας της ασιατικής χώρας δήλωσε πως: "Δεν είναι έκπληξη που συμμετέχουν στο κύκλωμα διαιτητές".

Πρόκειται για τους Λιου Χουν, Χουάνγκ Γιουνγιέ, Σεν Χουανγκίνγκ και Ζου Γεϊξίν. Ο πρώτος είχε σφυρίξει αγώνες για το Παγκόσμιο Κύπελλο του 2002, ενώ ο Γιουνγιέ ήταν διεθνής από το 1998.

Μετά την αποκάλυψη για το σκάνδαλο με τα "στημένα" ματς, δύο ομάδες της πρώτης κατηγορίας, η Γκουανγκζού και η Τσενγκτού γνώρισαν τον υποβιβασμό, ενώ η Τσινγκ Τάο που αγωνιζόταν στην δεύτερη, αποκλείστηκε από τα επαγγελματικά πρωταθλήματα.

ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΠΟ CONTRA.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Π-Σ-Κ-Δ, Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ   Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 08, 2010 1:37 pm

Απο αυτο και μονο το ποστ καταλαβαινω γιατι εχεις παρατησει το στοιχημα οπως λες... ΟΚ τωρα εξηγουνται πολλα... Εσυ μπορει να λες παραμυθι το οτι το στοιχημα ειναι μακροχρονιο παιχνιδι εγω το θεωρω ΚΑΝΟΝΑ... και οχι μονο εγω αλλα το 99% των παιχτων... αλλα οκ εσυ εισαι ο Hammer... ο μεγας παντογνωστης.... Πανε εσυ να κερδισεις τον μπουκ μερα με την μερα και σε καθε στραβη ψαχνε την επομενη μερα για να ρεφαρεις τα χθεσινα αλλα και να βγαλεις κερδος απο τα σημερινα... ΘΑ ΠΡΟΚΟΨΕΙΣ....
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Π-Σ-Κ-Δ, Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ   Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 08, 2010 1:45 pm

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΙΧΑΛΗ, ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΤΑΓΑΡΟΚΑΙΣΑΡΑΣ.
ΠΑΙΖΩ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΧΩ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΖΑ ΟΠΩΣ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ.
ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΠΡΟΚΟΒΩ ΑΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΜΗ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ.
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΗΝ ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ Η ΝΑ ΧΑΝΕΙ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΕΓΩ ΔΙΝΩ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΕΝΩ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΝΟΝΑ ΚΑΙ ΑΛΑΘΗΤΟ ΤΟΥ ΠΑΠΑ.
ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ. ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ.
ΑΣΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟ 1% ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ.
ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΑ.
ΣΩΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ. ΘΕΣ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΕΣΥ? ΟΚ. ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΙ ΕΓΩ.
ΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ 5 ΧΡΟΝΙΑ. Razz
ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΛΙΣΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ.
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΒΑΙΝΩ ΤΙ ΚΟΛΛΗΜΑ ΕΧΕΤΕ ΦΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΡΙΒΟΗΤΟ ΣΩΣΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΑΙΞΙΜΑΤΟΣ.
ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ? ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ. ΑΛΛΟΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΛΛΙΩΣ..ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΚΡΙΝΕΙΣ?
ΕΛΕΟΣ
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Π-Σ-Κ-Δ, Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ   Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 08, 2010 1:52 pm

Δεν κρινω βρε τραχανοπλαγια.... Γιατι ΠΑΝΤΑ πρεπει να διαστρεβλωνεις τα λογια του αλλου?? Εισαι στο 1%?? χαλαλι σου και μαγκια σου αν το θελεις... αλλα μην "κατηγορεις" το 99% ρε μλκ... δλδ δεν το καταλαβαινεις οτι ειναι φυση αδυνατον να εχει δικιο το 1% κοντρα στο 99%??? ΤΟΣΟ ΤΡΑΧΑΝΑΣ εισαι πια???

και τις παπαριες του στυλ "ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΠΑΙΖΩ" , "ΠΑΙΖΩ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ" πες τες αλλου... πες οτι ξυπνησες και πλεον δεν κυνηγας ολα τα φαντασματα της βρωμοιταλιας οπως εκανες πριν λιγο καιρο και παιζεις μονο παιχνιδια "καθαρα με αγωνιστικα κριτηρια"... Δεν λεω οτι εκοψες τα "μιλημενα , στημενα , βολικα , αβαβα" ή οπως αλλιως θελεις πες τα γιατι η τατανα το μαμησι δεν το κοβει... απλα τα ελλατωσες

EDIT :

ΣΩΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ. ΘΕΣ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΕΣΥ? ΟΚ. ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΙ ΕΓΩ.
ΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ 5 ΧΡΟΝΙΑ.

Να πουμε οτι θελεις σε 5 χρονια..αλλα πρωτα καλυψε την περσινη σου χασουρα απο την καβα που ειχες στο site και μετα ελα ΤΑΓΑΡΟΒΛΑΧΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Very Happy Razz Very Happy Razz Very Happy

EDIT 2 :

Αντε δωσε κανα οβερ/αντερ να τα κονομησουμε παλι σημερα και ασε τα χαζα σου τωρα Very Happy
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Π-Σ-Κ-Δ, Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ   Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 08, 2010 6:17 pm

ΑΧ, ΓΛΥΚΕ ΜΟΥ..
ΕΛΕΟΣ...
1. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟ 99%?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΠΛΑΚΑ ΕΚΑΝΑ ΡΕ ΜΛΚ, ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΣ?Ο ΚΟΣΜΑΚΗΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ Η ΛΑΙΛΑΠΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ Α ΣΑΣ ΣΗΚΩΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ''ΣΩΣΤΟ'' ΤΡΟΠΟ...
ΣΗΚΩΝΩ ΤΟ ΛΑΒΑΡΟ ΤΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΟΝ ΛΩΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙΣΑΡΑ. Shocked
2. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΟ ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΤΟ ΕΞΗΣ...ΕΓΩ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΠΙΑΝΩ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ 30.000 ΕΥΡΩ ΣΕ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ. ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΕΤΗΣΙΩΣ ΚΥΜΑΙΝΟΝΤΑΙ ΣΕ 500 ΕΤΗΣΙΩΣ.
ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΕΙΜΑΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΣ?
ΑΠΑΝΤΗΣΗ:
ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΗΣ ΑΝ ΕΠΙΑΣΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ.
ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΙ ΜΕΤΡΑΕΙ? ΤΟ ΜΠΙΚΙΚΙΝΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ Η ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΤΟΥ ΠΡΑΜΑΤΤΟΣ?
ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΠΩ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΚΛΠ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ.
3. ΑΣΕ ΤΗΝ ΚΑΖΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΒΑ ΦΕΤΟΣ Rolling Eyes Razz Razz Razz
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Π-Σ-Κ-Δ, Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ   Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 08, 2010 8:43 pm

1. χωρις σχολιο

2. αυτες ειναι οι γνωστες @@ριες του Hammer a.k.a Με λενε ριζο και οπως θελω τα γυριζω

3. Τραχανοπλαγια η δικια μου η καβα να πεσει στο 10% της αρχικης δεν υπαρχει περιπτωση... Τι ειμαι εγω? Χαμερ να προσπαθω καθε κυριακη να σωσω την Λετσε??? Τραγελαφε
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Π-Σ-Κ-Δ, Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ   Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 EmptyMon Mar 08, 2010 11:53 pm

ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ 0-0.
ΑΝ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ, ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΡΑΣΙΝΓΚ. ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ 4-5 ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ.
ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕ ΒΓΗΚΕ Η ΜΛΚΙΑ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Π-Σ-Κ-Δ, Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ   Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 EmptyTue Mar 09, 2010 9:15 am

filologos wrote:
1. χωρις σχολιο

2. αυτες ειναι οι γνωστες @@ριες του Hammer a.k.a Με λενε ριζο και οπως θελω τα γυριζω

3. Τραχανοπλαγια η δικια μου η καβα να πεσει στο 10% της αρχικης δεν υπαρχει περιπτωση... Τι ειμαι εγω? Χαμερ να προσπαθω καθε κυριακη να σωσω την Λετσε??? Τραγελαφε
ΤΟ ΟΤΙ ΔΕ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΕ ΤΠΤ ΔΕ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΦΥΣΙΚΑ.
ΚΑΛΑ ΑΣΤΟ ΜΗ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ.
Η ΚΑΒΑ ΕΚΛΕΙΣΕ ΣΤΟ 1303 ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ=65% ΤΩΝ 2000 ΔΗΛΑΔΗ
ΤΕΣΠΑ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ, ΕΣΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕΣ.
ΣΤΑ ΤΩΝ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΩΝ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΠΩΣ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΚΙ ΕΓΩ Ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ. Rolling Eyes ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΜΑΙΚ ΝΑ ΠΟΥΜΕ.
Back to top Go down
Sponsored content





Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Π-Σ-Κ-Δ, Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ   Π-Σ-Κ-Δ,  Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Π-Σ-Κ-Δ, Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Π-Σ-Κ-Δ Δ' Χαιρετισμών
» ΠΟΥ-ΣΟΥ-ΚΟΥ B' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΩΝ/ 2010

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: