BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010

Go down 
+7
filologos
Apostolis
vasilis
pontiak
Ernesto
Hammer
KAISARAS
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AuthorMessage
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptyTue Jul 06, 2010 10:14 am

Μιχαλη αυτο που γραφεις πρεπει να ισχυει μονο στο top4. Εκει οταν πας και πονταρεις κατι βλεπεις οτι παιζεις μονο τον παικτη που πονταρες. Δλδ το πονταρισμα σου δεν το βγαζει ως ΜΕΙΟΝ στους αλλους. Ενω στον 1ο σκορερ, ειναι καθαρα αγορα ανταλλακτηριου. Με τη λογικη της μπετφερ δε μου φαινεται λογικο να σου παρει το μισο πονταρισμα αν ειναι 2 παικτες 1οι σκορερ. ΠΑιζεις εναντιον αλλων παικτων. Δεν πληρωνει τπτ η εταιρεια.
Πως θα γινει δλδ εγω να πονταρω πχ 100 ευρω στον κλοζε, καποιος να τα κοντραρει, μετα να βγει μαζι 1ος με Βιγια και να μου παρει το μισο πονταρισμα η μπετφερ. Δλδ τι εκαναν? Πηραν την προμηθεια, πηραν και αλλο 50% προμηθεια? Γιατι στην ουσια αυτο θα εχει γινει.
Δεν ειναι κανονικη εταιρεια που ειναι λογικο να μην πληρωσει 2 πονταρισματα για το ιδιο στοιχημα (ΚΑΙ Βιγια δλδ ΚΑΙ Κλοζε). Παιρνει την προμηθεια της και σηκωνεται φευγει.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptyTue Jul 06, 2010 10:25 am

Απλά φίλε θεωρούν το μισό στοίχημα πιασμένο αφού και αυτοί που κόντραραν Βίγια (έστω ότι Βίγια και Κλόζε οι 2 πρώτοι) και αυτοί που κόντραραν κλόζε παίρνουν μερίδιο από τα κέρδη αφού δεν έχουν βγει πρώτοι σκόρερ αλλά μοιράζονται την πρώτη θέση... Και το λέει καθαρά εδω : A dead heat is calculated by dividing the stake proportionally between the number of winners in the event. So, in a two-way dead heat (2 winners) for example, your return will be half of what it could have been. This can be referred to as half-face value of the bet, or a bet for half the original stake.

Απλά μετά λέει και την περίπτωση που 3 ή περισσότεροι είναι στην ίδια θέση και χρησημοποιεί την αγορά του Top-4... Το θέμα είναι ότι αν δεις στους όρους του πρώτου σκόρερ το λέει καθαρα : For the avoidance of doubt this market will be settled solely on the player who scores the most goals in the tournament. In the event of a tie dead heat rules will apply

Και το dead heat σημαίνει πως η απόδοση πληρώνεται στην μέση...Και το ποντάρισμα δεν στο παίρνει η BF απλά κερδίζει και αυτός που κόντραρε τον Κλόζε (ή τον Βίγια) για πρώτο σκόρερ...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptyTue Jul 06, 2010 10:28 am

vasilis wrote:
Μιχαλη αυτο που γραφεις πρεπει να ισχυει μονο στο top4. Εκει οταν πας και πονταρεις κατι βλεπεις οτι παιζεις μονο τον παικτη που πονταρες. Δλδ το πονταρισμα σου δεν το βγαζει ως ΜΕΙΟΝ στους αλλους. Ενω στον 1ο σκορερ, ειναι καθαρα αγορα ανταλλακτηριου. Με τη λογικη της μπετφερ δε μου φαινεται λογικο να σου παρει το μισο πονταρισμα αν ειναι 2 παικτες 1οι σκορερ. ΠΑιζεις εναντιον αλλων παικτων. Δεν πληρωνει τπτ η εταιρεια.
Πως θα γινει δλδ εγω να πονταρω πχ 100 ευρω στον κλοζε, καποιος να τα κοντραρει, μετα να βγει μαζι 1ος με Βιγια και να μου παρει το μισο πονταρισμα η μπετφερ. Δλδ τι εκαναν? Πηραν την προμηθεια, πηραν και αλλο 50% προμηθεια? Γιατι στην ουσια αυτο θα εχει γινει.
Δεν ειναι κανονικη εταιρεια που ειναι λογικο να μην πληρωσει 2 πονταρισματα για το ιδιο στοιχημα (ΚΑΙ Βιγια δλδ ΚΑΙ Κλοζε). Παιρνει την προμηθεια της και σηκωνεται φευγει.
Αν είναι έτσι δε σημαίνει ότι θα χαθεί και το πάρει η βφ, μπορεί να μοιράζονται όλα και να παίρνει (ή να χάνει τα μισά) ο άλλος παίκτης που σε κόντραρε.
Back to top Go down
chris1983

chris1983


Number of posts : 71
Age : 41
Registration date : 2008-11-07

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptyTue Jul 06, 2010 4:14 pm

Επιστρέψαμε από τις ολιγοήμερες διακοπές...
Και τι να δω... Ο Κλόζες έκανε το θαύμα του...
Τελικά η αγορά του πριν το ματς που δεν έπαιζε, σε απόδοση 60 αποδείχθηκε, χρυσή ευκαρία!
κι έτσι παρά την Ήττα που φάγαμε στα ματς που διεξήχθησαν στους 8...
Μπορεί να βγούμε και τρελά κερδισμένοι αν ο Πολωνός συνεχίσει τον χαβά του....

Βρε λες να ισχύει τελικά το 3964?
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptyWed Jul 07, 2010 10:58 am

Βίγια , Κλόζε , Σνάιντερ.... Οι 3 πιθανοί πρώτοι σκόρερ του Μουντιάλ... Οποιοσδήποτε άλλος θα είναι τεράστια έκπληξη... Και στους 3 παίρνω 3ψηφιο καλούτσικο νούμερο... Πιστεύω πως το συγκεκριμένο στοίχημα έχει λήξει για μένα...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptySat Jul 10, 2010 11:14 am

ΚΑΛΗΕΡΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΑΝ Η ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ, ΑΥΤΟ ΤΟ 7,2 ΤΟΥ ΚΛΟΖΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΙΑ ΚΑΙ ΜΕ 4 γκολ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ. Wink
ΘΑ ΠΑΡΩ ΛΙΓΑ...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptySat Jul 10, 2010 12:08 pm

Εγώ δεν τον βλέπω... Αφού δεν το έβαλε την προηγούμενη αγωνιστική τώρα δύσκολα... Εξάλου δεν βλέπω να νικάει η Γερμανία, οπότε περιορίζονται στην λογική μου και τα γκολ που θα βάλει...
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptySat Jul 10, 2010 10:58 pm

Η ΦΕΑΡ ΜΟΥ ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΟΝ ΚΛΟΖΕ ΣΤΗΝ ΤΕΤΡΑΔΑ ΤΩΝ 4 ΣΚΟΡΕΡ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΜΕ 4 ΓΚΟΛ. Ο ΡΟΜΠΕΝ ΔΛΔ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 2 ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΥΡΙΟ, ΑΝ ΒΑΛΕΙ 2 ΑΚΟΜΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ 4. ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟ 55,00 ????? cyclops cyclops
Back to top Go down
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptySun Jul 11, 2010 10:50 am

θελω να ακουσω γνωμες για την μη συμμετοχη κλοζε στο χθεσινο παιχνιδι με δεδομενο οτι τραυματιας η τιμωρημενος δεν ηταν ,ενω διεκδικει την θεση του πρωτου σκορερ και επαιρνε κανονικα στοιχηματα μεχρι πριν την ανακοινωση της ενδεκαδας ,αλλα και κατα την διαρκεια του αγωνα πριν γινουν οι αλλαγες.
Σαν κλεψια μου φαινετε.
Back to top Go down
chris1983

chris1983


Number of posts : 71
Age : 41
Registration date : 2008-11-07

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptySun Jul 11, 2010 11:09 am

Είχε αναφερθεί ότι αντιμετωπίζει πρόβλημα στην μέση από το παιχνίδι με την Ισπανία και στις τελευταίες προπονήσεις, δεν συμμετήχε στην ομαδική προπόνηση.

Ωστόσο ο ίδιος είχε δηλώσει πως θέλει να παίξει, για να κυνηγήσει το ρεκόρ, αλλά τελικά....
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptySun Jul 11, 2010 11:27 am

seirios wrote:
θελω να ακουσω γνωμες για την μη συμμετοχη κλοζε στο χθεσινο παιχνιδι με δεδομενο οτι τραυματιας η τιμωρημενος δεν ηταν ,ενω διεκδικει την θεση του πρωτου σκορερ και επαιρνε κανονικα στοιχηματα μεχρι πριν την ανακοινωση της ενδεκαδας ,αλλα και κατα την διαρκεια του αγωνα πριν γινουν οι αλλαγες.
Σαν κλεψια μου φαινετε.

Ελεος με τη καχυποψια. Απο την Πεμπτη ειχε ακουστει οτι εχει προβλημα και μαλλον δε θα παιξει. Και το ξερω γιατι το εψαξα εκεινη τη μερα για να τον πονταρω για anytime scorer. Απλως δεν ηταν σιγουρο οτι δε θα παιξει, οπως δεν ηταν σιγουρο για το αν μπρεοι να μπει εστω και ως αλλαγη. Το οτι δε θα ξεκινουσε βγηκε 2 ωρες πριν το ματς. Δεν κανει κακο να διαβαζετε και κανενα ξενο σαιτ καμια φορα.
Απορω κιολας με παρα πολλους αρθρογραφους του στοιχηματος που τον προτεινανε σε σαββατιατικες στηλες για σκορερ χωρις καν να αναφερουν το ενδεχομενο να μην παιξει.
Back to top Go down
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptySun Jul 11, 2010 11:48 am

συγνωμη ρε βασιλη αλλα στην τελικη ποσοι παιχτες του στοιχηματος μπορουν για διαφορους λογους να εχουν προσβαση σε ξενα σαιτ?
δεν λεω οτι "στηθηκε "να μην παιξει .....
προχθες βρηκα-επαιξα ενα παιχνιδι της ντεμπρετσεν στο 1.8 ,και μετα την ληξη του ματς μου στελνουν μεηλ οτι και καλα ηταν λαθος η αποδοση.
στα @@@ μου αν εκαναν λαθος και το ανακαλυψαν μετα ,η επιλογη η δικη μου ηταν στο 1,8 που ειδα κι οχι στο 1.33 που εδωσαν μετα ,αν ηταν τοσο χαμηλη δεν αξιζε το ρισκο,δες τα.....

Ώρα στοιχήματος:
03/07/2010 19:11:53
Ημερομηνία
Αγωνίσματος
ΑγώνισμαΕπιλογέςΑποδόσειςΌροι eachwayΑποτέλεσμα
103/07/2010Ντέμπρετσεν v Gaz Metan
Medias
(Σύνολο Γκολ)
Over 2.51.33ΚανέναΚερδισμένο


να και η απαντηση ...

άββατο, 3 Ιουλίου 2010 9:24 μμ Σας Πληροφορούμε Για Αλλαγές Στο Στοίχημά Σας
Επικοινωνούμε μαζί σας αναφορικά με το στοίχημα AF07378562F το οποίο
τοποθετήθηκε σε αποδόσεις 1.80, (Over 2.5 - Σύνολο Γκολ - Ντέμπρετσεν v Gaz
Metan Medias). Έχουμε εξακριβώσει ότι αυτή η επιλογή παίχθηκε σε λάθος αποδόσεις
και γι' αυτό, σύμφωνα με τους κανόνες μας, θα διευθετηθεί στις σωστές αποδόσεις
του 1.33.


μονα ζυγα με το μερος τους ειναι ,σε αυτο αναφερθηκα και στην περιπτωση κλοζε
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptySun Jul 11, 2010 12:11 pm

Καλα αλλο αυτο. Αυτο ειναι τεραστια μαλακια την οποια ποτε μου δεν την καταλαβα. Τι παει να πει λαθος αποδοση? Κολλησε το σαιτ στο 1,80 ενω αυτοι νομιζαν οτι ειναι 1,33? Απειρου καλλους πουστια. Στο κατω κατω καλυτερα πληρωσε τη μαλακια σου, σιγα τα λεφτα δλδ.
Οταν καποτε πρωτοειχα κανει λογαριασμο στον Χιλ ειχα κανει την εξης μαλακια. Σε ενα συστημα 2-3 που ηθελα να παιξω αντι να βαλω στις δυαδες και τις τριαδες το ποσο που ηθελα να πονταρω δια 4 (που ειναι οι στηλες), εβαλα το πσο ολοκληρο στο καθενα οποτε το στοιχημα μου βγηκε επι 4 αυτο που ηθελα να πονταρω. ΟΚ μετα βγηκαν τα 2 και δεν εχασα αλλα αν δεν εβγαιναν τη μαλακια μου δε θα την πληρωνα? Σαφως και ναι. Γιατι αν τους εστελνα μειλ πριν αρχισουν τα ματς οτι εγινε λαθος και θελω να ακυρωθει το πονταρισμα θα μου λεγανε παρε τα 3 μας. Ενω αυτοι το λαθος τους δεν το πληρωνουν. Οπως εγραψες. Μονα ζυγα δικα τους.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptySun Jul 11, 2010 3:21 pm

Έλα ένα γκολ Σνάιντερ λέμε και να λήξει η σεμνή τελετή... Very Happy
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptySun Jul 11, 2010 7:46 pm

vasilis wrote:
.
Οταν καποτε πρωτοειχα κανει λογαριασμο στον Χιλ ειχα κανει την εξης μαλακια. Σε ενα συστημα 2-3 που ηθελα να παιξω αντι να βαλω στις δυαδες και τις τριαδες το ποσο που ηθελα να πονταρω δια 4 (που ειναι οι στηλες), εβαλα το πσο ολοκληρο στο καθενα οποτε το στοιχημα μου βγηκε επι 4 αυτο που ηθελα να πονταρω. ΟΚ μετα βγηκαν τα 2 και δεν εχασα αλλα αν δεν εβγαιναν τη μαλακια μου δε θα την πληρωνα? Σαφως και ναι. Γιατι αν τους εστελνα μειλ πριν αρχισουν τα ματς οτι εγινε λαθος και θελω να ακυρωθει το πονταρισμα θα μου λεγανε παρε τα 3 μας. Ενω αυτοι το λαθος τους δεν το πληρωνουν. Οπως εγραψες. Μονα ζυγα δικα τους.

Πάνω σε αυτό αλλάκαι σε αυτό που λέει ο μητσος έχω άποψη γιατί μου έτυχαν και τα δύο. Και μάλιστα εμένα το μύνημα ήρθε μετά το τέλος του αγώνα για την αλλαγή απόδοσης... Σε αυτό που λέει ο Βασίλης τώρα... Μου έχει τύχει και μένα... Πήρα τηλ πριν ξεκινήσουν τα παιχνίδια και μου το ακύρωσαν... Η μαλακία είναι ότι είχε βγει όλο το σύστημα και θα τους έπαιρνα τα σώβρακα Razz Razz Razz Razz
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptySun Jul 11, 2010 10:30 pm

ΡΕ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΩΡΑ Η ΦΕΑΡ ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ ΤΑ ΓΚΟΛ ? scratch ΑΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 4 ΠΡΩΤΟΥΣ
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptySun Jul 11, 2010 10:32 pm

Who will be the top goalscorer at the 2010 World Cup?

Goals scored in the qualifying stages do not count. At the start of this tournament all unmatched bets will be cancelled and the market reopened. The market will be settled at the end of the tournament once the winner(s) are known. Dead heat and competition rules apply. Other players available on request.

For the avoidance of doubt this market will be settled solely on the player who scores the most goals in the tournament. In the event of a tie dead heat rules will apply. Competition Rules only apply in so far as in the event of any dispute as to who has scored any goal we will follow the decision made by FIFA.

Βασικός Λογαριασμός

This market applies to 90 minutes and any injury time. Extra Time is

included. Penalty shoot-outs DO NOT count.

scratch scratch scratch
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptySun Jul 11, 2010 11:58 pm

Apostolis wrote:
Who will be the top goalscorer at the 2010 World Cup?

Goals scored in the qualifying stages do not count. At the start of this tournament all unmatched bets will be cancelled and the market reopened. The market will be settled at the end of the tournament once the winner(s) are known. Dead heat and competition rules apply. Other players available on request.

For the avoidance of doubt this market will be settled solely on the player who scores the most goals in the tournament. In the event of a tie dead heat rules will apply. Competition Rules only apply in so far as in the event of any dispute as to who has scored any goal we will follow the decision made by FIFA.

Βασικός Λογαριασμός

This market applies to 90 minutes and any injury time. Extra Time is

included.
Penalty shoot-outs DO NOT count.

scratch scratch scratch

Τι ακριβώς δεν καταλαβαίνεις? Χαχαχαχα...

Πρώτος σκόρερ πάντως με βάση την Fifa, κάτι που βέβαια δεν μετράει για τις στοιχηματικές εταιρείες, ανακηρύχθηκε ο Μιούλερ... Στην ισοβαθμία των 4, δεν τους βγάζουν όλους πρώτους σκόρερ, αλλά υπολογίζουν δεύτερο κριτήριο... Και ποιο είναι αυτό? Οι ασσίστ... Έτσι λοιπόν το χρυσό παπούτσι το πήρε ο Γερμανός...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 EmptyMon Jul 12, 2010 12:07 am

Επίσης αυτό που τουλάχιστον δώθηκε δίκαια ήταν η χρυσή μπάλα... Αυτή κατέλειξε στα χέρια του όντως πιο πολύτιμου παίχτη του μουντιάλ που δεν είναι άλλος από τον Φορλάν... Ο Μιούλερ εκτός από 1ος σκόρερ εκ παρεδρομής, ανακηρύχθηκε και καλύτερος νέος παίχτης...
Back to top Go down
Sponsored content





1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 6 Empty

Back to top Go down
 
1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010
Back to top 
Page 6 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
» Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...
» ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010
» ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ -ΦΑΣΗ "16"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ξένα Πρωταθλήματα-
Jump to: