BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!

Go down 
+7
filologos
suspect
Ernesto
pontiak
KAISARAS
Apostolis
Hammer
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next
AuthorMessage
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyTue May 18, 2010 1:26 pm

Με λίγα λόγια ένα τοκογλυφικό με προκρίσεις

Brazil , Spain , Netherlands , Ιtaly , England , Germany , Argentina δεν χαλάει ούτε με δυναμίτη πιστεύω. Τώρα πόσο μπορεί να δίνει αυτό??
2,13 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyTue May 18, 2010 1:31 pm

ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ ΣΕ ΒΟΥΝΑ, ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ.
ΝΑ ΡΙΞΩ 2-3 OUTSIDER ΣΕ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ.
ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΑΣ ΤΑ ΠΑΚΕΤΑΡΕΙ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 885 Ο ΜΑΡΙΟΣ.

ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ, ΠΕΡΑ ΑΠΟ 1ο ΣΚΟΡΕΡ, ΝΙΚΗΤΗ, ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ, ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ Η 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ.
ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΙ.
Η 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΙΚΗ, ΣΤΗ 2η ΚΑΤΙ ΡΙΧΝΕΙΣ, Κ ΣΤΗΝ 3η ΧΤΥΠΑΣ.
ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΔΗΛ.
Κ ΜΕΤΑ ΣΤΑ ΝΟΚ ΑΟΥΤ, ΧΑΖΟΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΡΙΧΝΩ.
ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΑΣΗ Κ ΠΕΝΑΛΤΙ, ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ.

Κ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΕΝΑ ΒΑΣΙΚΟ ΚΑΝΟΝΑ ΤΕΤΟΙΩΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ.
ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ, ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΜΑΤΣ.
ΑΚΟΜΑ Κ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ.
ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyTue May 18, 2010 1:39 pm

Μιχαλη να σου πω την αληθεια στα χαρτια μου εχω την Ελλαδα να περναει, απλα επειδη ειπα πως θα με κοροιδευατε αν την εβαζα, γι αυτο εγρψα Νιγηρια. Κι εγω πιστευω πως μπορουμε να περασουμ εκαι το καλο για μας ειναι πως εχουμε τελευταια αγωνιστικη τους Αργεντινους που πολυ πιθανο να ειναι αδιαφοροι.

Για τηναργεντινη ηθελα να κανω ενα σχολιο. Ειδα πολλα ματς των προκριματικων της Αμερικης και ειδικα την Αργεντινη οποτε μπορουσα την παρακολουθουσα.Καταρχην δεν υπαρχει αξιολογος τερματοφυλακας στην ομαδα. Οχι καλος, αξιολογος. Ειδια ο ρομερο που επαιζε στην αλκμααρ, ειναι ακαταλληλος για καρδιακους. Μιλαμε σε καθε σουτ προς την εστια μπορει να φαει γκολ. Από κει περα και η αμυνα της Αργεντινης ειναι κακιστη και μου κανε πολυ μεγαλη εντυπωση που δεν κληθηκε ο Μιλιτο. Για να μην πολυλογω αμυντικα η Αργεντινη, στα προκριματικα τουλαχιστον, ηταν παιδικη χαρα.
Στοκεντρο λογικα θα δουμε βερον-μασερανο. Ο μασερανο κυριως ειναι αυτος που μαρκαρει κι ο βερον προσπαθει να φτιαξει παιχνίδι. Μπορει μπροστα να υπαρχει ταλεντο τεραστιο, ομως οσο τους παρακοουθουσα δεν εκαναν απολυτως τιποτα, κι αυτο γιατι δεν υπηρχε καποιο αγωνιτικο πλανο στο πως να επιτηθεται η ομαδα. Κατι αντιστοιχο της Ατλετικο θα μπορουσε να χαρακτηριστει η Αργεντινη. Θυμαμαι χαρακτηριστικοτατα το παιχνιδι με τη Βραζιλια που ηταν ζωης και θανατου για τον Ντιεγκο εκει που εχασε με 0-3. Πως εχασε; Επαιζε στο μισο γηπεδο τη Βραζιλια, χωρις πλανο ομως δεν μπορουσε να απειλησει ιδιαιτερα. Οι βραζιλιανοι στις αντεπιθεσεις επαιρναν φαουλ και αν δεν κανω τραγικο λαθος, εβαλαν τρια γκολ αο τρεις στημενες φασεις (αυτο που λεγαμε για την αστεια αμυνα της Αργεντινης)

Απο κει και περα η Αμερικη πιστευω πως θα περασει. Αν θυμαστε στο Confedaratrion's εδειξε πολυ καλα στοιχεια και μαλιστα ειχε κερδισει και την ισπανια προκαλωντας μεγαλη εκπληξη σε ολους. εχει καλη ομαδα αλλα λογικα θα πεσει πανω στους Γερμανους. Οι οποιοι Γερμανοι, εμενα ανεκαθεν μου καθονταν στο στομαχι. Αλλα σε καθε περιπτωση ειναι ομαδα που παντα προχωρα αθορυβα και εχω την εντυπωση πως τσου-τσουκου μπορει να φτασειμεχρι τα ημιτελικα.

Οι ιταλοι οπως ξαναειπα δε λενε πολλα απο ροστερ. Τους πορτογαλους τους εχω ξεγραμμενεους προσωικα, δε μου λενε τιποτα. Ταλεντο εχει αλλα μεχρι εκει.Ομαδα δεν ηταν και δεν ειναι.Οταν με το ζορι περνας απο τον Τοργκελε...

Για μενα μεγαλο ερωτηματικο ειναι η Ολλανδια.Οπως και να χει ειναι μια παραδοσιακη δυναμη στο ευρωπαικο ποδοσφαιρο με επιθετικες κυριως αρετες, ομως παντα κατι της λειπει...
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyTue May 18, 2010 1:59 pm

Κάτι έχω στο μυαλό μου σε σχέση με αυτό που έιπε ο Kaisaras για προκρίσεις... Για καλές αποδόσεις... Θα το ψάξω λίγο και μαζί με το στάδιο αποκλεισμού θα επανέλθω...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyTue May 18, 2010 5:33 pm

pontiak wrote:
Μιχαλη να σου πω την αληθεια στα χαρτια μου εχω την Ελλαδα να περναει, απλα επειδη ειπα πως θα με κοροιδευατε αν την εβαζα, γι αυτο εγρψα Νιγηρια.

εσυ ρε μλκ χρηστο τι δουλεια εχεις εδω μεσα με τοσα λαμογια μαζεμενα? :xaxaxa:
η συμπεριφορα σου ειναι νηπιαγωγειου φιλε, ακου θα σε κοροιδευαμε...
εμ, τι θα σε καναμε ρε? :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
μαμαααααααααα
μαμααααααααααααααααααα
ο καισαρας με κοροιδεψε, μου εβγαλε τη γλωσσαααααααααααα
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 535122 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 535122
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyTue May 18, 2010 5:55 pm

Εσυ αμα δε γαμησεις ενα τοπικ δεν μπορεις ε; :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyTue May 18, 2010 5:57 pm

ΑΦΟΥ ΔΕ ΓΑΜΑΕΙ ΝΙΑΜΟΥ, ΓΑΜΑΕΙ ΤΟΠΙΚ.
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 885
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyTue May 18, 2010 6:19 pm

Σαν μια 1η αναφορά για το Παγκόσμιο Κύπελλο, εγώ θα ασχοληθώ με το μισό ταμπλό για αρχή. Του πρώτους 4 ομίλους δηλαδή. Στον 1ο όμιλο δε νομίζω ότι υπάρχει κάποια ομάδα η οποία θα προχωρήσει πολύ στη διοργάνωση. Εντάξει ο Ντομενέκ το έκανε μια φορά το 2006. Δε θα το ξανακάνει ακριβώς για το λόγο ότι τα θαύματα δε γίνονται 2 φορές και ειδικά σερί. Δεν ξέρω αν φταίνε οι παίκτες που δεν μπορούν να συνεννοηθούν ή αυτός, αλλά δεν μπορώ να θεωρήσω ως ένα από τα φαβορί της διοργάνωσης μια ομάδα που τα τελευταία 6-7 χρόνια για να βάλει 2 γκολ θα πρέπει να έχει αντίπαλο τα Νησιά Φερόε ή το Λιχτενστάιν. Στο κέντρο καλοί οι παίκτες μεν, αλλά αναρωτηθείτε λίγο αν είναι έστω και ένας από αυτούς προσωπικότητα σαν τον Μακελελέ, τον Βιειρά, τον Ζιντάν κτλ κτλ.
Η γηπεδούχος όσο σπρώξιμο και να φάει, άντε να προκριθεί από τον όμιλο. Ως εκεί. Η Ουρουγουάη θα παλέψει και αυτή ισάξια με το Μεξικό για τη 2η θέση αλλά επίσης θεωρώ πως είναι ως εκεί. Ούτε η μια ομάδα ούτε η άλλη είναι κάτι το ιδιαίτερο.
Στον 2ο όμιλο έχουμε και την εθνική μας. Καταρχήν δε δίνω καμία τύχη στους Νοτιοκορεάτες. Ένας Παρκ είναι και μετά το χάος. ΟΚ τρέξιμο που λέει και ο Μιχάλης αλλά δε φτάνει μόνο αυτό. Άσε που μετά τα εκατομμύρια των κατάρων που έχουν φάει από το 2002 από όλους του υγιείς ποδοσφαιρόφιλους ανά τον πλανήτη, πιστεύω και ελπίζω πως σε 40 χρόνια θα σηκώσουν ξανά κεφάλι αυτοί. Η Νιγηρία παρουσιάζεται από τους μπουκ ως το 2ο φαβορί του ομίλου. Κοιτώντας το ρόστερ τους δε με πιάνει και κανένα τρέμουλο. Ο μόνος πραγματικά υψηλού επιπέδου είναι ο Μίκελ. Μπορεί να έχει αρκετού παίκτες σε καλές ευρωπαϊκές ομάδες, αλλά όχι κάτι το φοβερό και τρομερό. Συνεχίζω με την Αργεντινή. Μια εθνική που είναι η αγαπημένη μου στα Μουντιάλ αλλά θα πάει ξανά καλά μόνο όταν γίνει κάτι που δυστυχώς δε βλέπω να έρχεται σύντομα. Να ξεφύγουν από το φάντασμα του Ντιέγκο. 20 χρόνια βαφτίσανε τη μισή Αργεντινή «νέος Ντιέγκο». Όλοι απέτυχαν όχι επειδή δεν ήταν καλοί παίκτες, αλλά επειδή το βάρος είναι τεράστιο. Τώρα έκαναν κάτι ακόμα χειρότερο. Έβαλαν τον ίδιο τον Ντιέγκο προπονητή τους. Η γελοιότητα σε όλο της το μεγαλείο. Και σε Μουντιάλ δε θυμάμαι ποτέ γελοία ομάδα να κάνει κάτι της προκοπής. Ο Βερόν ακόμα βασικός, ο Μασεράνο αντί του Καμπιάσο επίσης βασικός, ο ίδιος ο Καμπιάσο σπίτι του, ο μόνος αριστερός μπακ σπίτι του (ο αιώνια έφηβος Ζανέτι), 4 στόπερ στην αμυντική τετράδα. Κυρίως όμως, κανένα μα κανένα σύστημα ή αυτοματισμός για να «κεντάνε» οι μπροστινοί. Αναρωτιούνται στη χώρα γιατί ο Μέσι δεν παίζει στην εθνική όπως στην ομάδα του. Ε αφού βάζουν προπονητή τον Μαραντόνα, το μόνο που τους μένει είναι 2 πράγματα. Ή να κάνουν μεταγραφή τον Ινιέστα με τον Τσάβι ή να δέσουν μια πέτρα και να πάνε να πέσουν από κανένα βράχο. Η 3η και καλύτερη εκδοχή, να μην είχαν τον Μαραντόνα αλλά κάποιον προπονητή διαγράφεται ως μειοδοτική για το έθνος. Very Happy Very Happy Εν κατακλείδι σε καμία περίπτωση δε θεωρώ φόβητρο τη συγκεκριμένη ομάδα.
Πάμε και στην εθνική μας. θέλω να πιστεύω ένα και μοναδικό πράγμα. Ότι ο Ρεχάγκελ έμαθε από τα λάθη της Αυστρίας. Το έκτρωμα που παρουσίασε εκεί δε νομίζω να το παρουσιάσει και πάλι 2 χρόνια από τότε. Τότε που μας γιούχαρε όλη η Ευρώπη (και εμείς οι ίδιοι που ήμασταν στο γήπεδο) γιατί στο 1ο ματς με τη Σουηδία θεωρούσαμε κατοχή της μπάλας το να αλλάζουν 26 πάσες μεταξύ τους τα σέντερ μπακ. Έκτοτε η εθνική έχει ψιλό-αλλάξει στιλ όσο και να μη θέλουμε να το παραδεχτούμε. Δεν είμαστε πλέον τόσο πολύ ομάδα του under. Όπως αναφέρατε και εσείς δυστυχώς δεν έχουμε το κέντρο του 2004. θα αφήσω το «ελπίζω» και θα πω το «πιστεύω». Γιάννη μου άμα δεις εσύ τον Νίνη βασικό σε κανένα ματς να μου τρυπήσεις τη μύτη. Μακάρι να βγω ψεύτης. Οι 3 του κέντρου λογικά θα είναι οι Κατσουράνης, Καραγκούνης και Τζιώλης. Εδώ στον 3ο θα σταθώ λίγο. Η υπόθεση του είναι μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα. Αν βάλει τον Τοροσίδη εκεί έχει καλώς για το κέντρο γιατί δε θα δούμε τον Τζιώλη, αλλά τσουπ θα ξεπεταχτεί μπροστά μας ο Σπυρόπουλος στο αριστερό άκρο. Ο οποίος ούτε στο νυχάκι του δε φτάνει τους καλούς Φύσσα και Βενετίδη. Άχρηστος γεννήθηκε, άχρηστος θα πεθάνει. (Δε θέλω από τους Παναθηναϊκούς του σάιτ κουβέντα διότι είναι προσωπική και ………αδιαπραγμάτευτη άποψη Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ). Βέβαια μπορεί ο Ότο να χρησιμοποιήσει και το 3-4-3, σύστημα που το έχουμε δει ουκ ολίγες φορές. Δεξιά ας βάλει όποιον ποδοσφαιριστή θέλει. Αρκεί να είναι ποδοσφαιριστής, κάτι που ΔΕΝ είναι ο Σεϊταρίδης. Μπροστά δε βλέπω να σπάει η τριάδα Σαλπιγγίδη Σαμαρά Γκέκα, εκτός αν βάλει τον Χαριστέα αντί του 1ου. Πιστεύω πάντως πως με το πρόγραμμα που έχουμε, το μυαλό του Ότο και τη δυναμική των αντιπάλων μας, πως μπορούμε να περάσουμε στην επόμενη φάση …..τουλάχιστον.
Στον 3ο όμιλο έχουμε την Αγγλία. Προσωπικά πιστεύω πως δεν έχει το ταλέντο της ομάδας του 2002 αλλά σίγουρα έχει κάτι που διαφέρει από όλα τα προηγούμενα 150 χρόνια της υπαρξής της. ΕΧΕΙ προπονητή. Βέβαια και αυτός μάλλον έκανε μια πατάτα στις επιλογές του. Πήρε μόνο ένα δεξί μπακ και αυτό κουτσό. Τον Γκλεν Τζονσον της Λιβερπουλ. Αν διανοηθώ πως θα χρειαστεί σε κάποιο κρίσιμο ματς νοκ άουτ να χρησιμοποιηθεί δεξιά ο Κάραχερ, τότε θα κάνω τον σταυρό μου με τα 2 χέρια και με μια φανέλα της δοξασμένης αρμάδας του λιμανιού θα φωνάζω «we all dream of a team of Carraghers” που τραγουδούν και τα παλιόπαιδα του Κοπ, μπας και του δώσω δύναμη και σε μας …….κανένα φράγκο άμα είναι σε ματς που θα τους έχουμε ποντάρει Very Happy . Ευτυχώς πάντως βρήκανε πλάγιους χαφ και δε χρειάζεται λογικά να ταλαιπωρούν εκεί είτε τον Μπάρι είτε τον Τζέραρντ. Ο οποίος φέτος ήταν ένα σκουπίδι ποδοσφαιρικά και έχει να κάνει καλό ματς με την εθνική του γύρω στα 8 χρόνια. Πάντως θα βγουν στον όμιλο 1οι περίπατο και μετά …..θα σας πω παρακάτω.
Οι υπόλοιπες 3 ομάδες του ομίλου πιστεύω θα μας αφήσουν παγερά αδιάφορους ως ποδοσφαιρόφιλους.
Στον 4ο όμιλο είναι η Γερμανοί και οι άλλοι. Μόνο που αυτοί οι άλλοι δεν είναι τόσο μπάζα όπως του 3ου ομίλου. Απεναντίας. Πιστεύω πάντως πως 2η θα βγει η Γκάνα. Πείτε το διαίσθηση, πείτε το λόγω του ότι γίνεται στην Αφρική, πείτε το επειδή έχουν καλή ομάδα και σύνολο, πράγμα σπάνιο για Αφρικανική ομάδα, πάντως βλέπω αυτούς 2ους. Για τη Γερμανία πάντως να πω και εγώ πως δε σκοτίστηκα και πολύ που θα λεέιπει ο Μπάλακ. Πάντως δεν τους βλέπω ως ημιτελικά σ'αυτή τη διοργάνωση. Πιο χαμηλά, πιο χαμηλά, πιο χαμηλά, που λέει και το λαικό άσμα. Very Happy
Στους 16 ο 1ος διασταυρώνεται με τον 2ο όμιλο και ο 3ος με τον 4ο. από τον 1ο ας προκριθεί όποιος θέλει και με όποια σειρά θέλει. Από τον 2ο άντε να πω πως 1η θα βγει η Αργεντινή. Στην εθνική μας δίνω αρκετές ελπίδες να περάσει και πιστεύω πως ακόμα μια φορά θα μας εκπλήξει και θα το κάνει. Άρα θα παίξουμε στους 16 με τον 1ο του 1ου ομίλου Όποιος και να είναι αυτός δε με φοβίζει. Και ειδικά στα νοκ άουτ τον εμπιστεύομαι ακόμα πιο πολύ τον Γερμανό. Πιστεύω δηλαδή πως θα περάσουμε και από εκεί και θα πάμε στα προημιτελικά. (όποιος γέλασε να του κοπεί το γέλιο και να μην τολμήσει να μου δώσει συγχαρητήρια για την πρόβλεψη όταν θα γίνει.) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙΑ ΕΔΩ lol!
Η Αγγλία θα παίξει με τον 2ο του 4ου και μετά στους 8 θα αντιμετωπίσει τον νικητή του αγώνα μεταξύ του 1ου του 1ου ομίλου και του 2ου του 2ου ομίλου. Είτε παίξει με Σερβία είτε με Γκάνα εγώ λέω πως θα τις περάσει. Οπότε τι βγάζουν οι διασταυρώσεις οεο? Βγάζουν έναν προημιτελικό Ελλάδα-Αγγλία κυρίες και κύριοι. Και επειδή το ποστ είναι σοβαρό και όχι αστείο (μπουαχαχαχαχα) εδώ θα πω πως θα περάσει η Αγγλία. Η οποία Αγγλία αν κοιτάξετε τις διασταυρώσεις, σε αυτόν τον ημιτελικό που θα παίξει θα αναμετρηθεί με τον 1ο του 7ου ομίλου που σύμφωνα με όλες τις ενδείξεις (αυτό θα το εξηγήσω στο επόμενο ποστ) θα είναι η Βραζιλία.
Τελειώνοντας θέλω να πω το εξής. Βρίσκω την Ελλάδα σε απόδοση 8,50 να αποκλειστεί στα προημιτελικά της διοργάνωσης και την Αγγλία στο 5 να αποκλειστεί στους 4. Για αρχή θα πονταριστούν και τα 2 και όσο θα περνούν οι μέρες και θα κυλάνε τα πράγματα όπως θέλω, πουλάμε κιόλας.
Αύριο επανέρχομαι με τους άλλους ομίλους και τις διασταυρώσεις που προκύπτουν.


Last edited by vasilis on Tue May 18, 2010 6:37 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyTue May 18, 2010 6:35 pm

vasilis wrote:

Η Αγγλία θα παίξει με τον 2ο του 4ου και μετά στους 8 θα αντιμετωπίσει τον νικητή του αγώνα μεταξύ του 1ου του 1ου ομίλου και του 2ου του 2ου ομίλου. Είτε παίξει με Σερβία είτε με Γκάνα εγώ λέω πως θα τις περάσει. Οπότε τι βγάζουν οι διασταυρώσεις οεο? Βγάζουν έναν προημιτελικό Ελλάδα-Αγγλία κυρίες και κύριοι. Και επειδή το ποστ είναι σοβαρό και όχι αστείο (μπουαχαχαχαχα) εδώ θα πω πως θα περάσει η Αγγλία. Η οποία Αγγλία αν κοιτάξετε τις διασταυρώσεις, σε αυτόν τον ημιτελικό που θα παίξει θα αναμετρηθεί με τον 1ο του 7ου ομίλου που σύμφωνα με όλες τις ενδείξεις (αυτό θα το εξηγήσω στο επόμενο ποστ) θα είναι η Βραζιλία.

ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΕΧΕΤΕ ΠΕΣΕΙ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ :xaxaxa:
ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΤΑ ΧΩ ΔΕΙ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΑ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ, ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΤΙΟ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟ ΜΣΝ ΓΙΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ.
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ, Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΛΑΘΕΙ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΤΟΥ Κ ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ.

ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ Κ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΑ.
ΑΣ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΕΡΝΑ ΣΤΟΥΣ 16.
ΕΚΕΙ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΤΑΙΡΙΑΣΜΑ ΜΕ ΤΟΝ 1ο ΤΟΥ 1ου ΟΜΙΛΟΥ. Η ΛΟΓΙΚΗ ΛΕΕΙ ΓΑΛΛΙΑ. ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΕΣΥ ΕΙΤΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗ ΓΑΛΛΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΑ, ΕΙΤΕ ΤΗ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑ ΩΣ 2η, ΕΙΤΕ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΣΤΟΥΣ 16 ΤΗ ΓΑΛΛΙΑ.
Η ΑΓΓΛΙΑ ΛΟΓΙΚΑ ΟΝΤΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΟΥΣ 8, ΕΓΩ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΜΕ ΒΡΑΖΙΛΙΑ.
ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΥΣ 16 (ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΒΛΕΠΩ ΝΙΓΗΡΙΑ) Κ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΠΑΕΙ Κ ΣΤΟΥΣ 8.
ΑΛΛΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΙΠΑΜΕ, ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΤΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyTue May 18, 2010 6:46 pm

Αλέξη εύκολο δε θεωρώ απολύτως τίποτα. Προς θεού δλδ μιλάμε για Μουντιάλ. Και θα ξαναπώ πως εγώ στοιχηματισμό σε ματς ομίλων πααααρα πολύ δύσκολα κάνω. Οπότε με στοιχήματα διαρκείας μπορεί να πορευτώ. Και όπως τα βλέπω τα πράγματα χωρίς να ξανοιχτώ. Βέβαια και αυτό δεν είναι σίγουρο. Μπορεί να βρω κάτι στην πορεία που να με κάνει να αλλάξω γνώμη.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyTue May 18, 2010 6:57 pm

ΝΑΙ ΡΕ ΣΥ, ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΕΙΠΑ ΑΛΛΩΣΤΕ, Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΛΑΘΕΙ ΣΕΝΑΡΙΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΛΟΓΙΚΗ.
ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΕ 2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΕΛΙΚΟΥ.
Κ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΛΑΚ, ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΕΣ.
ΒΑΣΙΚΗ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ, ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΝ ΣΤΟΥΣ 16 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ.
ΔΗΛ ΝΑ ΒΓΟΥΝ Κ ΟΙ 2 ΠΡΩΤΟΙ ΣΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΟΥΣ.
ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Ο ΕΝΑΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ.
Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΤΙ Η ΙΣΠΑΝΙΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΕΛΙΚΟ.
Κ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΓΙΑ ΝΙΚΗΤΗ ΣΕ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΜΕΤΑΞΥ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ - ΑΓΓΛΙΑΣ, ΚΡΑΤΩ Ως ΤΑ 2 ΠΙΘΑΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΕΛΙΚΟΥ
ΑΓΓΛΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ Κ ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyWed May 19, 2010 1:42 am

Μπιλ συμφωνώ σε πολλά από αυτά που γράφεις... Για τον Νίνη φυσικά και ούτε και εγώ περιμένω να τον δω 11αδα... Μην τρελαθούμε... Έκανε αλλαγές ο Γερμανός αλλά όχι τόσες ώστε να τον βάλει να παίξει κιόλας... Δεν ξέρω αν δίνουν για στοιχηματισμό το να μην παίξει ούτε ένα λεπτό... Very Happy Για μένα συγκεντρώνει πολλές πιθανότητες... Από κει και πέρα εγώ θέλω να δω παίχτες στις θέσεις τους... Δηλαδή οκ ο Τζιόλης είναι αυτός που είναι... Αλλά δεν παύει να είναι αμυντικό χαφ... Δεν έχουμε άλλους, αυτούς έχουμε με αυτούς να παίξουμε... Ο Τοροσίδης πάλι, δεν είναι αριστερό μπακ... Θέλει μισή ώρα να αλλάξει πόδι για να σεντράρει όταν έρχεται η ώρα... Για τον Σπυρόπουλο διαφωνώ, αλλά οκ γνώμες είναι αυτές δεν θα σταθώ εκεί... Προτιμώ πάντως να δω Τζαβέλα αριστερά παρά Τοροσίδη... Βάλτον δεξιά ρε παιδί μου...
Πάει αυτό...

Τώρα για τον αν θα περάσουμε και εγώ μας δίνω πιθανότητες αρκετές... Κλειδί είναι το 2ο ματς... Κι ας λένε όλοι το πρώτο... Την Κορέα ούτε εγώ την υπολογίζω και πολύ... Οποτε ακόμα και αν δεν κερδίσεις στο πρώτο ματς, με την λογική οτι η Αργεντινή το καθαρίζει στην πρεμιέρα, παίζεις στην 2η με την Νιγηρία την πιθανότητα πρόκρισης... Τώρα αν φτάσεις να χάσεις στην πρεμιέρα, δεν είσαι για παρακάτω, οκ...

Για τα αλλα θα γράψω όταν έχω χρόνο... Δηλαδή προς Κυριακή...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyWed May 19, 2010 9:51 am

ΕΓΩ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ΤΑ ΚΟΙΤΑΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΑ ΚΟΙΤΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ, ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΔΟΣΗ ΔΩΡΟ ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ ΝΑ ΠΟΥΜΕ.
ΛΑΘΗ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΑΝΕ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙΚΑΤΙ ΜΕ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΒΑΛ ΚΑΝΑ ΓΕΝΝΑΙΟ ΠΟΣΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ.
ΑΥΤΗ Η ΑΓΓΛΙΑ ΔΙΝΕΙ 7+.
ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗΚΑΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΣΤΗΝ ΜΠΙΦΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΛΑΥΤΕΡΗ ΑΦΡΙΚΑΝΚΗ ΟΜΔΑ.
Η ΓΚΑΝΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5 ΦΡΑΓΚΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΤΥΧΕΣ, ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑΚΙ.
ΤΕΣΠΑ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyWed May 19, 2010 10:02 am

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΕΝΑ ΔΩΡΑΚΙ.
ΕΧΕΙ Η ΒΦ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ 1η 4ΑΔΑ ΣΚΟΡΕΡ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ.
ΑΝ ΠΑΣ ΕΚΕΙ, Ο ΦΑΜΠΙΑΝΟ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΔΙΝΕΙ 4,7.
ΑΝ ΠΑΙΞΕΙ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΦΑΜΠΙΑΝΟ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Κ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΗΣ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ 4 ΠΡΩΤΟΥΣ ΣΚΟΡΕΡ ?
ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΧΙ.
ΓΕΝΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ, ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ Κ ΜΕ ΑΥΤΟ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyWed May 19, 2010 10:06 am

δε σκοπευω να απλωσω τα στοιχηματα μου σε 10 μετωπα αλεξ. αμα παιξω αυτο θα παιξω κι αλλα μετα και γαμησε τα.
ενα-δυο το πολυ θα χωσω μακροχρονια αλλα δυνατα.
καλο αυτο που λες παντως.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyWed May 19, 2010 10:20 am

Ενδιαφέρον και με αξιόλογη απόδοση παρουσιάζει το στοίχημα στην BF "Team Scoring Most Goals"

Έριξα μια ματιά στα προκριματικά που έδωσαν οι ομάδες. Εκεί είδα το εξής :

1. Αγγλία 34 γκολ σε 10 αγώνες
2. Βραζιλία 33 γκολ σε 18 αγώνες
3. Χιλή 32 γκολ σε 18 αγώνες
4. Ακτή 19 γκολ σε 6 αγώνες

Είναι οι ομάδες που πέτυχαν τα περισσότερα γκολ... Την Αγγλία δεν την υπολογίζω γιατί είχε στον όμιλο Ανζόρα και Καζακστάν.

Η Ακτή είναι στον ίδιο όμιλο με Βραζιλία και Πορτογαλία οπότε δύσκολα τα πολλά γκολ.

Η Βραζιλία δεν έχει σοβαρή απόδοση (5,7)

Και πάμε στην Χιλή... Ομάδα όσα πάνε και όσα έρθουν. Παίζει με ένα σχηματισμό 3-3-1-3 (στην ουσία 3-4-3). Είχε τον πρώτο σκόρερ στα προκριματικά της Ν. Αμερικής (Σοάζο με 10). Στον όμιλο είναι με Ισπανία , Ονδούρα και Ελβετία και θεωρώ περνάει σαν 2η. Επίσης θεωρώ πως τόσο η Ονδούρα όσο και η Ελβετία είναι χειρότερες από αυτές που αντιμετώπισε στα προκριματικά. Ο προπονητής είτε παίζει με την Βραζιλία είτε με το Αζερμπαιτζάν παίζει φουλ επίθεση. Η ομάδα πιέζει σε όλο το γήπεδο και εξαντλεί τους αντιπάλους. Βέβαια όποιος δει τι έχει κάνει η Χιλή σε προηγούμενα μουντιάλ θα κλάψει αφού πήγαν το 66 , 74 , 82 και 98 χωρίς να έχουν κερδίσει ούτε ένα ματς. Τα πράγματα όμως τώρα είναι διαφορετικά. Πέρασαν άνετα σαν δεύτεροι και έχουν καλή και αξιόλογη ομάδα που μπορεί να κάνει την έκπληξη και να προχωρήσει.

Εγώ πάντως τίμησα την Χιλή στο συγκεκριμένο bet με απόδοση 80
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyWed May 19, 2010 8:16 pm

η 23αδα της Αργεντινής:

Τερματοφύλακες: Σέρχιο Ρομέρο (Άλκμααρ), Μαριάνο Αντούχαρ (Κατάνια), Ντιέγκο Πότσο (Κολόν Σάντα Φε).

Αμυντικοί: Νίκολας Μπουρντίσο (Ρόμα), Αριέλ Γκάρσε (Κολόν Σάντα Φε), Μαρτίν Ντεμικέλις (Μπάγερν Μονάχου), Γκαμπριέλ Χάιντσε (Μαρσέιγ), Νικολάς Οταμένδι (Βελέζ), Κλεμέντε Ροντρίγκες (Εστουντιάντες), Βάλτερ Σάμουελ (Ίντερ).

Μέσοι: Μάριο Μπολάτι (Φιορεντίνα), Άνχελ Ντι Μαρία (Μπενφίκα), Γιόνας Γκουτιέρες (Νιούκαστλ), Χαβιέρ Μασεράνο (Λίβερπουλ), Χαβιέρ Παστόρε (Παλέρμο), Μάξι Ροντρίγκες (Λίβερπουλ), Χουάν Σεμπαστιάν Βερόν (Εστουντιάντες).

Επιθετικοί: Γκονσάλο Ιγκουαΐν (Ρεάλ Μαδρίτης), Λιονέλ Μέσι (Μπαρτσελόνα), Ντιέγκο Μιλίτο (Ίντερ), Μάρτιν Παλέρμο (Μπόκα Τζούνιορς), Κάρλος Τέβες (Μάντσεστερ Σίτι), Σέρχιο Αγκουέρο (Ατλέτικο Μαδρίτης).
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyThu May 20, 2010 1:32 am

Δεν πήρε τον Ντάτολο? Μα γιατί?
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyThu May 20, 2010 7:30 am

filologos wrote:
Με λίγα λόγια ένα τοκογλυφικό με προκρίσεις

Brazil , Spain , Netherlands , Ιtaly , England , Germany , Argentina δεν χαλάει ούτε με δυναμίτη πιστεύω. Τώρα πόσο μπορεί να δίνει αυτό??
2,13 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα


ΩΡΑΙΟ ΚΟΡΔΟΝΑΚΙ Wink
2,20 ΣΤΗΝ ΦΕΑΡ.
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΑΤΣΑΚΙΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΤΟ ΚΑΣΕΡΙ lefta
ΚΑΛΗ ΣΚΕΨΗ okay
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyThu May 20, 2010 6:37 pm

Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptySun May 23, 2010 11:39 am

Ο Φέργκιουσον, βέβαια, ρωτήθηκε και για τις προβλέψεις του αναφορικά στο επερχόμενο Μουντιάλ. «Αγγλία, Βραζιλία, Ισπανία», ανέφερε ως τα φαβορί της διοργάνωσης.

ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ.
ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ BETMINDS Laughing

XΘΕΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ Ο ΛΑΣΑΝΑ ΝΤΙΑΡΑ, ΛΟΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ Η΄ ΕΝΤΕΡΟ.
Ο ΝΤΙΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ ΤΗΣ ΡΕΑΛ. ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptySun May 23, 2010 12:18 pm

Σήμερα που κάθομαι μετά από μέρες, ελπίζω να προλάβω να κάτσω να δω λίγο καλύτερα τις ομάδες τα γκρουπ και τα σταυρώματα... Πάντως με πρώτη ματιά οκ τα φαβορί ξεχωρίζουν, ενώ σαν ομάδα έκπληξη και ειδικά αφρικανική θα επαναλάβω αυτήν που έγραψα και σε προηγούμενο ποστ... Η Ακτή ίσως να μπορεί να κάνει την έκπληξη και να πετάξει έξω τους Πορτογάλλους... Θέλω όμως να δω το πρόγραμμα... Πως είναι οι αγώνες μιας και παίζει τεράστιο ρόλο το με ποια σειρά θα παίξουν για να σιγουρευτώ αν θα ρίξω κάτι... Όποιος ξέρει που θα βρω το πρόγραμμα των αγώνων ας πει...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptySun May 23, 2010 3:18 pm

Οιαγωνες οπως τους εχω βαλει εδω ειναι με τη χρονολογικη τους σειρα Γιαννη
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyThu May 27, 2010 11:19 am

Η ΕΡΤ ανακοίνωσε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων του Μουντιάλ μέχρι τις 17 Ιουνίου αλλά και το ποιοι θα είναι στην περιγραφή των αγώνων. Τους αγώνες της Εθνικής ομάδας, θα περιγράψει ο Παύλος Παπαδημητρίου.



Παρασκευή 11 Ιουνίου

16.00-17.00 Εκπομπή

17.00 Ν. Αφρική-Μεξικό (Βλάχος-Θεοφιλόπουλος)

19.00-20.00 Εκπομπή

20.00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων

21.00-21.30 Εκπομπή

21.30 Ουρουγουάη-Γαλλία (Κωσταβάρας)

23.30 Κεντρική εκπομπή



Σάββατο 12 Ιουνίου



13.00-14.30 Εκπομπή

14.30 Κορέα-Ελλάδα (Παπαδημητρίου)

16.30-17.00 Εκπομπή

17.00 Αργεντινή-Νιγηρία (Βλάχος-Θεοφιλόπουλος)

19.00-20.00 Εκπομπή

20.00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων

21.00 -21.30 Εκπομπή

21.30 Αγγλία-ΗΠΑ (Λιαλιάτσης)

23.30 Kεντρική εκπομπή



Κυριακή 13 Ιουνίου

13.00 Εκπομπή

14.30 Αλγερία-Σλοβενία (Δημητριάδης)

16.30 -17.00 Εκπομπή

17.00 Σερβία-Γκάνα (Βλάχος-Θεοφιλόπουλος)

19.00-20.00 Εκπομπή

20.00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων

21.00-21.30 Εκπομπή

21.30 Γερμανία-Αυστραλία (Χαϊκάλης)

23.30 Κεντρική εκπομπή

Δευτερα 14 Ιουνίου



13.00-14.30 Εκπομπή

14.30 Ολλανδία-Δανία (Βλάχος-Θεοφιλόπουλος)

16.30-17.00 Εκπομπή

17.00 Ιαπωνία-Καμερούν (Νικολάου)

19.00-20.00 Εκπομπή

20.00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων

21.00-21.30 Εκπομπή

21.30 Ιταλία-Παραγουάη (Κωσταβάρας)

23.30 Κεντρική εκπομπή



Τρίτη 15 Ιουνίου



13.00-14.30 Εκπομπή

14.30 Ν. Ζηλανδία-Σλοβακία (Λιαλιάτσης)

16.30-17.00 Εκπομπή

17.00 Ακτή Ελεφαντοστού-Πορτογαλία (Δημητριάδης)

19.00 -20.00 Εκπομπή

20.00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων

21.00-21.30 Εκπομπή

21.30 Βραζιλία-Β. Κορέα (Βλάχος-Θεοφιλόπουλος)

23.30 Κεντρική εκπομπή



Τετάρτη 16 Ιουνίου



13.00-14.30 Εκπομπή

14.30 Ονδούρα-Χιλή (Χαϊκάλης)

16.30-17.00 Εκπομπή

17.00 Ισπανία-Ελβετία (Νικολάου)

19.00-20.00 Εκπομπή

20.00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων

21.00-21.30 Εκπομπή

21.30 Ν. Αφρική-Ουρουγουάη (Κωσταβάρας)

23.30 Κεντρική εκπομπή



Πέμπτη 17 Ιουνίου



13.00-14.30 Εκπομπή

14.30 Αργεντινή-Κορέα (Βλάχος-Θεοφιλόπουλος)

16.30-17.00 Εκπομπή

17.00 Ελλάδα-Νιγηρία (Παπαδημητρίου)

19.00-20.00 Εκπομπή

20.00-21.00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων

21.30 Γαλλία-Μεξικό (Κατσαρός)

23.30 Κεντρική εκπομπή



http://www.aek365.gr/article.php?id=61480
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 EmptyFri May 28, 2010 1:02 pm

Ο σκάουτερ, Τορ Κρίστιαν Κάρλσεν ξεχώρισε για λογαριασμό νορβηγικής ιστοσελίδας 10 σκληροτράχηλους ποδοσφαιριστές που ενδέχεται να αποβληθούν!

Αναμέσα τους και ο Αβραάμ Παπαδόπουλος. Για τον άσο του Ολυμπιακού και της εθνικής ομάδας τονίζει χαρακτηριστικά: "Του αρέσει να προκαλεί τους αντιπάλους του, με το σκληρό παιχνίδι του και τη γλώσσα που χρησιμοποιεί. Είναι ένας παίκτης πoυ ασφαλώς μισούν οι οπαδοί του Παναθηναϊκού και της ΑΕΚ".

Αναλυτικά οι 10 παίκτες που θα "φλερτάρουν" με την κόκκινη κάρτα στο Μουντιάλ της Νοτίου Αφρικής.

1. Αβραάμ Παπαδόπουλος Ελλάδα
2.Ενρίκε Βέρα Παραγουάη
3. Αρτούρο Βιδάλ Χιλή
4. Γκάρι Μέντελ Χιλή
5. Ντάνι Σίτου Νιγηρία
6. Τζόρτζιο Κιελίνι Ιταλία
7. Τιμ Κέιχιλ Αυστραλία
8. Ματζίντ Μπουγκέρα Αλγερία
9. Βάλτερ Σάμουελ Αργεντινή
10. Ντιέγκο Λουγκάνο Ουρουγουάη
Back to top Go down
Sponsored content





ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!
Back to top 
Page 4 of 24Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...
» 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
» ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ξένα Πρωταθλήματα-
Jump to: