BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009

Go down 
+4
pontiak
Ernesto
filologos
KAISARAS
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptyFri Sep 11, 2009 8:49 pm

ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙ Question Question Question
ΠΟΥ ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ, ΤΟ 18 ΣΕ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΣ ΛΙΓΟ Η΄ ΠΟΛΥ Question

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ. ΟΤΑΝ ΣΤΗ ΧΑΣΟΥΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΚΡΙΤΙΚΗ, ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΤΡΕΛΙΤΣΑ ΣΤΗ ΝΙΚΗ.
ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΜΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΝΙΚΗ, ΣΕ ΝΙΚΗ ΓΕΡΟΥ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑΤΟΣ.
ΓΑΤΑΚΙ

lol! lol! lol!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptyFri Sep 11, 2009 8:54 pm

ΚΑΛΑ ΣΤΙΣ ΘΡΙΑΜΒΟΛΟΓΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΘΕΣ. ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΜΟΥ, ΤΕΣΠΑ. ΕΙΣΑΙ ΕΜΕΤΟΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ Very Happy
ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΝ ΕΣΥ ΛΕΣ ΟΤ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ 18 Η ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΠΩ...
ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΤΣ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ? ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΜΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΡΙΧΝΕ 20 ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ?
ΑΠΛΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΖΛΑΣ ΚΑΙ ΞΕΚΟΛΩΘΗΚΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ.
ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΚ ΧΙΛΙΑ ΔΙΚΙΑ ΕΙΧΕΣ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΙΚΗ ΡΕ ΦΙΛΕ....ΜΗ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΩΝΕΙΣ ΟΛΑ...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptyFri Sep 11, 2009 9:00 pm

ΤΟ ΜΑΜΟΥΝΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΗΡΘΕ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΤΑ ΒΑΖΕ ΟΛΑ.
ΔΕΣ ΟΜΩΣ ΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ Ο ΓΙΑΓΚΛΑ ΣΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΑΤΣ Κ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΣΗΜΕΡΑ.
ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΧΑΡΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΑΒΗΞΕΙ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ.
ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΡΩΣ ΠΡΟΛΟΓΟ, Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΟΥΛΗΣ.

Σ ΑΦΗΝΩ, ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΓΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΑΦ.
ΓΑΤΑΚΙ
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptyFri Sep 11, 2009 9:04 pm

ΤΕΣΠΑ, ΑΝΑΨΕ ΤΟΥ ΜΙΑ ΛΑΜΠΑΔΑ ΚΙΑΣΕ ΜΕ ΕΜΕΝΑ Very Happy
ΠΡΟΠΕΤΗ,ΧΑΧΑΧΑ lol!
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptyFri Sep 11, 2009 9:20 pm

Έλα, ωραίος ήσουν, σου έκατσε μια χαρά, αλλά μην ζητάς και τα ρέστα... Smile Στο όριό της έφτασε η Γερμανία και με το ζόρι το κράτησε εκεί που το κράτησε...
Κι η διαφορά είδες: 11 στο 1:30 εκτός απ'τις προηγούμενες φορές... Εκεί είσαι στο κορώνα - γράμματα. Έβαλε κι άλλο τρελοσούτ ο κωλόφαρδος, κέρδισες...

(Άλλο να έρθει κάποιος απ'το πουθενά, άλλο 23 πόντοι χωρίς άστοχο σουτ και με δύσκολα σουτ, την ώρα που σου ξεφεύγει το παιχνίδι. Πιες ποτάκι στην υγειά του παιδιού, και μη λες για νίκες κιόλας)
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptyFri Sep 11, 2009 9:30 pm

μαγκες η γαλλια λαιβ μαμαει και δερνει...
παρτε ματι...
France vs FYR Macedonia
(1st Quarter - Handicap) France -3.5 1.83

και
France vs FYR Macedonia
(2nd Quarter - Race To 15 Points) France 1.74

μονα αποδεκτα για ρεφα τελος αυτα.
θα συνεχισω κιαλλο..τα σκοπια ειναι σε αλλο γηπεδο. παρτε και βαλτε Rolling Eyes

να φτασει πρωτη η γαλλια στους 15 ποντους στο 3ο δεκαλεπτο 1,83 αγοραστηκε Very Happy
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptyFri Sep 11, 2009 9:32 pm

2ο ημιχρονο κουρσα για τουσ 25 ποντους γαλλια 1,74 κιαυτο Very Happy
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptyFri Sep 11, 2009 9:42 pm

2ρο ημιχρονοκουρσα για τους 30 γαλλια στο 1,71.μεσα κιαυτο να τρεχει geek
αν βγουνε ολα αυτα ειμαστε κομπλε. jocolor
και τα ξεκινησα με ενα 20αρικο,χαχαχχαχαχα
αρκει να βαλει λιγο στην αρχη βασικους ο λαλακας ο γαλλος
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptyFri Sep 11, 2009 10:08 pm

Hammer wrote:


να φτασει πρωτη η γαλλια στους 15 ποντους στο 3ο δεκαλεπτο 1,83 αγοραστηκε Very Happy

μεσααααα
με το σκατο στον κωλο Very Happy
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptyFri Sep 11, 2009 10:10 pm

Hammer wrote:


να φτασει πρωτη η γαλλια στους 15 ποντους στο 3ο δεκαλεπτο 1,83 αγοραστηκε Very Happy
Εδώ πρέπει να το λέρωσες το βρακάκι, ε;

edit... (Πότε πρόλαβες και τό'γραψες πρώτος ρεεεεε;;;;;; )
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptyFri Sep 11, 2009 10:24 pm

το λερωσα πολυ οχι λιγο...χαχαχα
χασαμε την 25αρα γμτ
πηραμε ομως και την 30αραααααα Very Happy κιαυτην μετο σκατο.. pale
τεσπα τα παιρνω και φευγω δεν αντεχω αλλο, κουραστηκα Very Happy
ναναι καλα τα γαλλακια, καλο βραδυ Very Happy
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptySat Sep 12, 2009 12:24 pm

Πολωνία - Σερβία
Στοίχημα νίκης
πρόβλεψη: Σερβία 1.55


Τουρκία - Ισπανία
Χάντικαπ
πρόβλεψη: Spain -6,5 1.90


ΠΓΔΜ - Γερμανία
Χάντικαπ
πρόβλεψη: Γερμανία -5,5 1.90


Ελλάδα - Ρωσία
Χάντικαπ
πρόβλεψη: Ελλάδα -7,5 1.85


Κροατία - Γαλλία
Χάντικαπ
πρόβλεψη: Γαλλία -5,5 1.90


19.67 ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ

ΧΑΡΑΜΙΖΩ ΕΝΑ 10ΡΙΚΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΥΝ 20 10ΡΙΚΑ.
ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΜΩΣ.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptySat Sep 12, 2009 12:33 pm

Αλεξ χωρις να ειμαι και ειδικος, η τουρκια μηπως ειναι καλη ομαδα ομως?
εννοω οτι η ισπανια προς στιγμην δε δειχνει καλα ενω η τουρκοι φαινεται να ειναι αρκετα δυνατοι

Εντωμεταξυ η κατακτηση απο ισπανια εχει φτασει στο 2!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptySat Sep 12, 2009 12:38 pm

ΧΡΗΣΤΑΚΟ, ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΙΚΟΣ, ΟΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ.
ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΦΕΤΟΣ Η ΤΟΥΡΚΙΑ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΙΣΠΑΝΙΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.
ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΟΥ ΛΕΓΕΣ ΠΑΡΕ ΙΣΠΑΝΟ Η΄ ΤΟΥΡΚΟ, ΘΑ ΠΑΙΡΝΑ ΙΣΠΑΝΟ.
ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΜΠΡΟΣ Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΩΝ ΙΣΠΑΝΩΝ.
ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ''ΧΑΡΑΜΙΖΩ ΕΝΑ 10ΡΙΚΟ''
ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΡΙΧΝΩ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΤΣΕΙ.
ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΕΙΜΕΝΟ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ, ΟΤΑΝ ΜΠΕΙ Ο ΑΝΤΜΙΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΣΤΟ ΣΑΪΤ. ΚΑΙ ΚΕΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΟΥ-ΚΟΥ.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptySat Sep 12, 2009 12:41 pm

οκ φιλε περιμενω!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptySat Sep 12, 2009 12:53 pm

ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΡΚΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΟΒΕΡ.
ΑΠΛΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑΛΑΙΒ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΩ ΧΑΜΗΛΑ.
ΤΩΡΑ ΤΟ ΔΙΝΕΙ 154,5.
ΑΝ ΣΦΙΞΟΥΝ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΩ ΤΙ ΘΑ ΠΑΙΞΩ.
ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΜΤ...ΠΟΣΑ ΜΕΤΩΠΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ?
ΦΥΣΙΚΑ ΑΝ ΞΕΦΥΓΕΙ ΚΑΝΑ ΜΑΤΣ-ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ- ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΣΤΑ ΛΑΙΒ ΟΠΩΣ ΧΤΕΣ ΜΕ ΓΑΛΛΙΑ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ. ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΙ ΓΟΥΣΤΑ ΣΗΜΕΡΑ. Very Happy

ΥΓ
ΡΕ ΚΑΙΣΑΡΑ ΠΕΡΝΑ ΚΙΕΔΩ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΡΕ ΤΑΓΑΡΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΣΚΕΨΗ Razz
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptySat Sep 12, 2009 12:54 pm

Aνεβασε το εδω ρε καισαρα...
αντε σβέλτα θα φύγω σε λιγο !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptySat Sep 12, 2009 12:58 pm

Την καλησπέρα μου σε όλους του φίλους του betminds. Μετά από μία εξαιρετική χθεσινή μέρα, πάμε να δούμε τι έχουμε σήμερα και αύριο στο Ευρωμπάσκετ. Έγραψα και χθες ότι η σημερινή μέρα δε μου λέει και πολλά, αλλά για όποιον έχει υπομονή, μια δυαδούλα προκύπτει στα δικά μου μάτια. 1 ματσάκι σήμερα και 1 αύριο θα με απασχολήσουν προσωπικά.
Αφού τονίσω ότι οι αποδόσεις είναι από τη UNIBET, πάμε να δούμε τα παιχνίδια. Ξεκινάμε με τα παιχνίδια του ΣΤ΄ Ομίλου, πρώτα παιχνίδια του ομίλου αυτού για τη 2η φάση του τουρνουά.

Τουρκία (+6) - Ισπανία 1,95 - 1,95
Κάνω copy – paste από τη χθεσινή στήλη:
Μεγάλο ματς αυτό. Ο Τούρκος με έχει εντυπωσιάσει ως τώρα, αλλά κακά τα ψέματα, δεν έχει δώσει ακόμα κάποιο ματς απέναντι σε πολύ καλή ομάδα και θα κληθεί να δώσει 3 μαζεμένα στη 2η φάση. Ο Ισπανός αν παρουσιάσει την εικόνα της 1ης φάσης, ίσα που χάνει κιόλας. Δεν μπορώ να ξέρω όμως πως θα παρουσιαστεί. Η διαφορά των 6 πόντων, αν ο Ισπανός παίξει αυτό που μπορεί, καλύπτεται. Αλλά δεν μπορώ να ξέρω πως θα παρουσιαστούν οι Ισπανοί. Οπότε απλά θα δω το ματσάκι στην τηλεόραση, και τίποτα παραπάνω.
Πάντως, για να προσθέσω κάτι καινούριο σήμερα, αν μου βάζανε το πιστόλι στον κρόταφο και μου λέγανε διάλεξε σημείο, θα πήγαινα με τον Ισπανό. Αλλά λεφτά σε αυτό το ζευγάρι πάλι δε θα βαζα.

Πολωνία - Σερβία 2,40 - 1,65
Πολωνία (+3) - Σερβία 1,95 - 1,95
Έγραψα χθες για το ζευγάρι αυτό:
Ματς φωτιά είναι αυτό. Όσο νωρίς και αν είναι, ο χαμένος λογικά μένει εκτός συνέχειας. Ο Πολωνός είναι γηπεδούχος, αν χάσει μένει πολύ πίσω και δεν ξέρω αν προλαβαίνει μετά να σώσει την κατάσταση. Δεν έπρεπε να χάσει από την Τουρκία η Πολωνία, ήταν παιχνίδι κλειδί γι αυτήν. Ο Σέρβος είναι σαφώς καλύτερος, η διαφορά είναι μικρή, θεωρώ ότι ο Σέρβος θα κερδίσει και θα καλύψει και τη διαφορά
Προσθέτω σήμερα τα παρακάτω:
Καταρχήν να πω ότι δεν πρέπει κανείς να παρασυρθεί από την ήττα των Πολωνών από τους Τούρκους με 69-87, γιατί στο παιχνίδι εκείνο δεν τράβηξαν καθόλου 2 παίχτες βαρόμετρα των Πολωνών, οι Λόγκαν και Ιγνιέρσκι.
Πέρα από αυτό, το ματς είναι φωτιά. Οι Σέρβοι είναι άπειρη ομάδα, αλλά έχουν το μεγάλο πλεονέκτημα στον πάγκο που λέγεται Ντούσαν Ίβκοβιτς. Χωρίς να τρελαίνομαι κιόλας, θεωρώ ότι οι Σέρβοι έχουν ένα μικρό προβάδισμα στο σημερινό παιχνίδι. Το πλεονέκτημα επίσης δεν είναι μεγάλο, 4 πόντους θέλουμε για να πάμε ταμείο. Θεωρώ ότι θα πέσουν κορμιά, αλλά αν μία ομάδα μπορεί να ξεφύγει στο σκορ, αυτή είναι σίγουρα η Σερβία.
Πάω λοιπόν με το Σέρβο και πιστεύω ότι θα καλύψει και τους 3 πόντους που δίνει ο μπουκ. Προβληματίζομαι πάντως για το αν θα ποντάρω καθαρή νίκη των Σέρβων ή νίκη με πάνω από 3 πόντους.

Λιθουανία (+6) - Σλοβενία 1,90 - 2,00
Έγραψα χθες:
Με βάση την εικόνα των 2 ομάδων στην 1η φάση, η Σλοβενία κερδίζει και παίρνει και τη διαφορά. Έλα όμως που τη Σλοβενία δεν την εμπιστεύομαι. Η Λιθουανία αν θέλει να ελπίζει, πρέπει να κερδίσει αύριο. Αν χάσει, τα επόμενα 2 παιχνίδια θα είναι διαδικαστικού χαρακτήρα. Ο,τι σας φωτίσει ο Θεός μάγκες, δε βγάζω άκρη με αυτές τις 2 ομάδες.
Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο σε σχέση με χθες.

Πάμε να δούμε και τα αυριανά παιχνίδια για τον Ε΄ Όμιλο.
Σκοπια - Γερμανια 3,10 - 1,42
Σκοπια (+5,5) - Γερμανια 1,90 - 1,90
Έχω βαρεθεί να το λέω. Ομάδα Σκόπια δεν υπάρχει πουθενά σε κανέναν πλανήτη. Χθες οι Γάλλοι τους ξεπάτωσαν, τους είχαν 49-18 στο ημίχρονο. Λίγο ακόμα και θα τους είχαν triple score. Ακόμα δεν έχω καταλάβει πως ο Σερφ έχασε από αυτά τα κρέατα και μας στέρησε το ταμείο τότε.
Ο Γερμανός για όσους είδαν χθες πρώτη φορά τη νέα Γερμανία, δεν είναι κακός. Έχει σκληροτράχηλη ομάδα, έχει ψηλή ομάδα, δε θα πέσει ποτέ σχεδόν κάτω από αυτό που μπορεί να παίξει. Και φυσικά έχει και έναν πολύ καλό προπονητή (μου άρεσε πολύ το ντύσιμο του Μπάουερμαν χθες, σαν να πήγαινε για καφέ στη Λεωφόρο Νίκης ήταν το αλάνι). Τα Σκόπια αν δεν τα επιτρέψεις να σου πάρουν επιθετικά ριμπάουντ, δεν έχουν καμία τύχη να είναι κοντά στο σκορ, γιατί χάνουν πολλά σουτ. Οι Γερμανοί είπαμε έχουν πολλά ψηλά παιδιά και θεωρώ ότι θα ελέγξουν την εναέρια κυκλοφορία.
Οπότε θα πάρω Γερμανό και πιστεύω ότι θα κερδίσει με πάνω από 6 πόντους. Τον ίδιο προβληματισμό πάντως που είχα με το Σέρβο, έχω και εδώ, αν δηλαδή θα πάω με καθαρή νίκη ή με νίκη με κάλυψη και των 5,5 πόντων.

Ελλάδα - Ρωσία (+8,5) 1,90 - 1,90
Δύσκολο ματς αυτό. Καλύτερη ομάδα σαφώς και είμαστε από τους Ρώσους. Οι Ρώσοι έχουν φτωχό υλικό, καλούς σουτέρ έξω από το τρίποντο όλως παραδόξως δεν έχουν. Έχουν όμως καλό προπονητή, ο οποίος ξέροντας ότι η ομάδα του είναι φτωχή σε παίχτες, παίζει σε αργό τέμπο και χαμηλό σκορ. Καλύτερος παίχτης των Ρώσων μακράν ο σέντερ τους ύψους 2,15 Μοζγκόφ. Καλοί ρολίστες ο βασικός άσος τους Μπίκοφ και ο καλός αμυντικός Μόνια. Γενικά όμως δεν είναι κάτι ιδιαίτερο ως ομάδα.
Η εθνική μας έχει σίγουρα το πάνω χέρι στο αυριανό παιχνίδι και έχει τους παίχτες να σταματήσουν το Μοζγκόφ. Αν μπορέσουμε να ανοίξουμε το ρυθμό, θα καλύψουμε τη διαφορά. Αν όχι, θα κερδίσουμε αλλά με 5-6 πόντους. Με Γιαννάκη στον πάγκο θα πήγαινα σίγουρα με το μαξιλαράκι των Ρώσων, με Καζλάουσκας απλά θα δω το ματσάκι στην τηλεόραση, χωρίς να έχω ποντάρει κάτι.

Κροατία (+5,5) - Γαλλία 1,90 - 1,90
Η λατρεμένη μου Κροατία (ειρωνικά το λέω φυσικά) απέναντι στο Γάλλο. Η Κροατία είναι μια μετριότατη ομάδα, το χω πει πάρα πολλές φορές. Αν εξαιρέσεις τον Πλάνινιτς, που και αυτός ακόμα είναι σε πτωτική πορεία, δεν έχει κάποιον πολύ καλό παίχτη. Έχει αυτό που λέμε καλά παιχτάκια, κανείς όμως δεν μπορεί να κάνει τη διαφορά.
Ο Γάλλος έχει καλή ομάδα, αθλητικά κορμιά και φυσικά τον Πάρκερ στον άσο. Δεν τρώω πρόλογο από την εμφάνιση απέναντι στα Σκόπια, για να πέσω με τα μούτρα στο Γάλλο, για τον απλούστατο λόγο ότι ομάδα Σκόπια δεν υπάρχει.
Ξέρω ότι ο Γάλλος γενικά παίζει κοντρολαρισμένο μπάσκετ και δε σκοτώνει τον αντίπαλο. Από την άλλη ο Κροάτης μετά την ήττα από το Ρώσο έχει μπλέξει και θέλει νίκη με τη Γαλλία. Οι 5,5 πόντοι είναι πονηρή διαφορά. Και θα με κρατήσουν μακριά από το να ποντάρω κάτι σε αυτό το ζευγάρι.

Προβληματίζομαι πολύ για τη σημερινή πρόταση για το αν θα πάρω καθαρές νίκες ή θα πάω με πλεονεκτήματα. Για να μια ειλικρινής και γω ο ίδιος δεν έχω ποντάρει ακόμα τίποτα. Σίγουρα όμως θα ασχοληθώ με τα 2 παιχνίδια που είπα, τη Σερβία και τη Γερμανία. Και σίγουρα δε θα χτυπήσω δυνατά, όπως έκανα χθες, κάτι που είχα τονίσει κιόλας.
2 προτάσεις.
Πρόταση Νο 1(φυλάμε τον κώλο μας)
Καθαρές νίκες για Σερβία και Γερμανία. Απόδοση 2,34
Πρόταση Νο 2 (με πλεονεκτήματα)
Σερβία νίκη πάνω από 3 πόντους
Γερμανία νίκη πάνω από 5,5 πόντους. Απόδοση 3,7.

Εννοείται ότι μία από τις 2 θα πονταριστεί, όχι και οι 2.

Το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων για σήμερα, είναι το παρακάτω:
16:45 ET-1 ΤΟΥΡΚΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ
19:15 Sport+ ΠΟΛΩΝΙΑ – ΣΕΡΒΙΑ
Από ότι βλέπω το βραδινό ματσάκι της Σλοβενίας με τη Λιθουανία δεν το δείχνει η τι-βι. Για να μαι ειλικρινής, δεν είχα σκοπό να το δω ούτως ή άλλως. Τα άλλα 2 όμως δε χάνονται με τπτ.
Καλή τύχη στα δελτία μας.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptySat Sep 12, 2009 1:00 pm

ΔΕ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΑΓΚΕΣ. Κ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗ ΣΕΡΒΙΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΟ +4,5 ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ +3, ΕΡΙΞΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΘΑΡΕΣ ΝΙΚΕΣ ΩΣ ΣΟΒΑΡΟ ΜΠΕΤ ΣΕΡΒΩΝ ΚΑΙ ΓΕΡΜΑΝΩΝ.
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΚΑΝΑ ΓΕΡΟ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ, ΑΥΤΑ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.
ΕΝΑ ΑΠΛΑ ΚΑΛΟ ΒΕΤ.

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΠΡΙΝ.

ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ


Last edited by KAISARAS on Sat Sep 12, 2009 11:26 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptySat Sep 12, 2009 1:01 pm

Οκ καισαρα
Δεν παιζω τιποτα απο μπάσκετάκι απόψε...αλλη φορά !!!!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptySat Sep 12, 2009 1:03 pm

ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΘΑ ΒΓΟΥΝΕ ΑΕΡΑΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ.
ΕΙΔΙΚΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΧΑΝΤΙΚΑΠ.ΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΜΕ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΚΛΗΡΗ ΑΜΥΝΑ-ΒΛΕΠΕ ΕΛΛΑΔΑ, ΓΑΛΛΙΑ-ΧΑΝΟΥΝΕ ΤΟ ΤΟΠΙ.
ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptySat Sep 12, 2009 1:09 pm

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΜΑΡΙΕ ΟΛΑ, ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΠΤ.
ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΕΙ 5 ΠΑΡΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΣΑΚΙΑ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptySat Sep 12, 2009 1:13 pm

ΕΝΝΟΩ ΣΕΡΒΟ ΚΑΙ ΓΕΡΜΑΝΟ Ε, ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΜΑΣΤΕ. ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΕΤΕ. Wink
ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΕΝΑ ΔΕΚΑΡΙΚΟ 2,50 ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptySat Sep 12, 2009 2:28 pm

Αφού μου έσπασε τα νεύρα η on telecom είπε μετά από 3 μέρες να μου ξανασυνδέσει το τηλ και να έχω και internet... Πολύ γρήγορα, μπράβο Άλεξ για τα χθεσινά... Με βρήκανε απόλυτα σύμφωνο, τα έριξα και πλερώθηκα και εγώ όπως ελπίζω και άλλοι... Σήμερα απλά λόγω χρόνου να πω οτι λέω να στηρίξω Τούρκο, Σέρβο και Σλοβένο... Έτσι για τον χαβαλέ αφού όντως η δύσκολια τους είναι μεγάλη... Ειδικά στο πρώτο ματς που το περιμένω και πολύ καλό... Σε όλα θα πάω με τα χάντικαπ που δίνονται... Μια τριαδούλα έτσι χαλαρά να περάσει η μέρα...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 EmptySat Sep 12, 2009 5:40 pm

H 5AΔΑ ΠΗΓΕ ΑΚΛΑΦΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΤΣ.
ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ, 1 ΠΟΤΑΚΙ ΧΑΡΑΜΙΣΑ, ΤΟ ΡΙΞΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ.
Ο ΤΟΥΡΚΟΣ ΕΚΑΝΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ, ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ, ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΛΙΟ. ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΑΔΙΣΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ ΟΜΙΛΟ.
Ο ΙΣΠΑΝΟΣ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΚΑΛΟΓΥΑΛΙΣΜΕΝΗ ΦΕΡΑΡΙ, ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΥΣΙΜΟ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΜΕ ΤΠΤ. ΑΝ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΟΤΙ Ο ΙΣΠΑΝΟΣ ΣΕ 4 ΜΑΤΣ ΘΑ ΕΧΑΝΕ ΑΠΟ ΣΕΡΒΟ ΚΑΙ ΤΟΥΡΚΟ, ΘΑ ΝΙΚΟΥΣΕ ΤΟ ΣΛΟΒΕΝΟ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΝΤΕΡΜΠΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΓΛΟ, ΑΠΛΑ ΘΑ ΓΕΛΟΥΣΑ.
Κ ΟΜΩΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΩΣ ΤΩΡΑ.
ΠΑΝΤΩΣ Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΓΙΑ ΝΙΚΗΤΗΣ. ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ Κ ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΤΣΙΜΠΗΣΟΥΜΕ.
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΠΟΝΤΑΡΕΙ ΙΣΠΑΝΟ ΓΙΑ ΝΙΚΗΤΗ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 2. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΟΥΝ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ Laughing Laughing Laughing

Ο ΣΕΡΒΟΣ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΝΙΚΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΠΟΝΤΟΥΣ, ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΤΗΛΗ.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΟΝΤΑΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΚΑΘΑΡΕΣ ΝΙΚΕΣ ΣΕΡΒΟΥ ΚΑΙ ΓΕΡΜΑΝΟΥ.

ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΙ Η ΕΤ1. ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΔΩ, ΑΠΛΑ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

lol! lol! lol!
Back to top Go down
Sponsored content





ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009   ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009 - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΛΩΝΙΑΣ 2009
Back to top 
Page 5 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» 8-2-2009
» 13-3-2009
» 20-4-2009
» 14-3-2009
» 25-4-2009

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Μπάσκετ-
Jump to: