BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyWed Jul 22, 2009 2:23 pm

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΤΟΠΙΚ... Very Happy
ΕΔΩ ΘΑ ΚΗΔΕΥΟΥΜΕ ΟΜΑΔΕΣ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ-ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΕΣ(ΕΤΙΟΜΑΣΟΥ ΚΑΙΣΑΡΑΚΟ)...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΧΟΡΟ ΠΡΩΤΟΣ.... lol!
ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΤΗ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΕΙΜΑΙ Cool
ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Wink
ΠΧ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΤΕΡΜΠΙΣΑΙΡ, ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ ΣΤΗΝ ΑΕΚ...ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ ΣΤΟΝ ΠΑΟ...ΚΗΔΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΜΠΑΣΚΕΤ..ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΜΠΑΛΑ...ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ Very Happy
ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.... lol!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyWed Jul 22, 2009 2:36 pm

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΚΗΔΕΙΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΘΑ ΑΡΚΕΣΤΩ ΣΕ 2 ΜΟΝΟ.

ΚΗΔΕΙΑ Νο 1
ΙΑΤΡΙΚΟ ΤΙΜ ΠΑΕ ΠΑΡΑΓΚΑΣ.
ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ.
Η ΕΓΓΛΕΖΑ ΕΞΩ ΜΕ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΣΤΟΥΣ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ.
ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΣΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Κ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΤΟΥ ΣΕΝΤΟΝΙΟΥ ?
ΑΠΑΝΤΑΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ. Κ ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΡΕ ΜΛΚ ΚΑΙΣΑΡΑ ΕΣΕΝΑ, Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ ?
ΕΠΙΣΗΣ, ΤΟΡΟΣΙΔΗΣ Κ ΑΥΤΟΣ ΧΑΝΕΙ ΤΟΝ 1ο ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ. 2ος ΦΥΣΙΚΑ ΔΕ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ, ΕΝΑΣ Κ ΦΑΡΜΑΚΕΡΟΣ.
ΜΑΡΕΣΚΑ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΕΧΕΙ. ΓΚΑΛΕΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.
ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΦΕΤΟΣ.

ΚΗΔΕΙΑ Νο 2
ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.
ΚΑΛΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝΕ ΤΑ ΣΚΗΠΤΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΤΑΛΤΟΝ ?
ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΕΦΥΓΕ.
ΟΙ ΕΡΤΣΕΓΚ, ΤΕΟΝΤΟΣΙΤΣ, ΣΟΦΟ, ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ, ΜΙΛΟΣΕΒΙΤΣ, ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ, ΜΙΑ ΦΕΥΓΟΥΝ, ΜΙΑ ΜΕΝΟΥΝ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΩΣ ΑΝΕΚΔΟΤΟ.
ΠΗΡΕ ΟΛΟ Κ ΟΛΟ ΤΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΛΑΓΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ 1ης ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΠΑΙΧΤΗΣ.
ΠΑΛΕΥΕΙ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΗΠΩΣ Κ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΜΑΚ ΙΝΤΑΪΡ ΑΠΟ ΤΗ ΣΙΕΝΑ.
ΕΛΕΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΙ ΝΤΑΛΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ (Ο ΧΑΤΖΗΒΡΕΤΤΑΣ ΣΑΦΩΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΩΛΕΙΑ) Κ ΜΑΖΕΥΟΥΝ Κ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΦΡΟΚΡΕΜΑ ΤΗΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΡΙΑΣ.
ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΜΑΗ ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΕΚ ΝΕΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΝΤΑΛΤΟΝ ΣΤΟ ΕΓΧΩΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyFri Jul 24, 2009 7:22 am

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΑΗΤΤΗΤΟ ΕΠΙ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΜΟΝΙΜΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΕΛΛΑΔΟΣ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΙΣΛΑΝΔΙΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟ. ΦΕΝΕΤΑΙ, ΚΑΛΑ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΟΣ, ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΗΤΑΝ ΟΙ "ΟΡΑΝΙΕ" ΤΟΥ ΦΑΝ ΜΠΑΣΤΕΝ........ παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα

ΥΓ:ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΤΡΙΠΟΤΣΕΡΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ. ΑΝΤΕ ΦΑΕ ΚΑΝΑ ΓΚΟΥΝΤΑ......
ΥΓ2:ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΜΩΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ........
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyFri Jul 24, 2009 5:41 pm

Ίσα με δυο βδομάδες έχουν που μας έχουν ζαλίσει τ'@@ από εφημερίδες μέχρι ειδήσεις κάθε λίγο για το πόσο θέλει να έρθει στον Ολυμπιακό ο Μπομπος και τι νούμερα κάνει για να τα καταφέρει...

Πάρτο ρε μπάρμπα το κορίτσι, πάρτο μην το παιδεύεις!

Πάρτο πριν πέσει από κανα μπαλκόνι ή στα ναρκωτικά... του'χεις βγάλει τον καρκίνο πια! Κι αν έρθει ούτε να συρθεί δε θα μπορεί έτσι που το βασανίζεις!
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptySat Jul 25, 2009 11:17 am

ΧΟΥΝΕΡΙ ΘΕΛΕΤΕ????ΧΟΥΝΕΡΙΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΑΣ ΓΕΙΤΟΝΕΣ

http://lipton4.blogspot.com/

Ουρές...ουρές, ουρές....αμάν πια με αυτές τις ουρές…Ξυπνούσαν και κοιμόντουσαν οι ρεπόρτερ του Αρη και για ουρές φιλάθλων του Αρη στο Χαριλάου μας μιλούσαν για να εξασφαλίσουν ένα «μαγικό χαρτάκι» του αγώνα με την Μπόκα.
Και ήταν μάλιστα πραγματικά «μαγικό» αυτό το χαρτάκι αφού 30 μέρες τώρα που βγήκε στην κυκλοφορία , δεν λέει να εξαντληθεί…
Αλλά οι ρεπόρτερ και εκπρόσωποι Σ3 για καθημερινές ουρές μιλούσαν έξω από το Βικελάνθης .

Με τόσες καθημερινές ουρές που λέγανε ότι υπήρχαν, κανονικά και το Μαρακανά θα γέμιζαν και θα υπήρχαν και άλλοι 100.000 απ’έξω να στριμώχνονται για να μπουν. Η πλάκα είναι ότι αν περνούσε κανείς απ’έξω θα διαπίστωνε ότι υπήρχαν ουρές στην στάση του 10, ουρές στο 157 απέναντι αλλά αρειανοί ούτε κατά διάνοια….
Εκτός φυσικά από 3-4 αρειανόφατσες, που καθημερινά συνωστίζονταν στην ίδια ουρα, στην ίδια διάταξη παριστάνοντας τους φιλάθλους που ήθελαν εισιτήριο.
Σαν τους συνταξιούχους στο ΙΚΑ ένα πράγμα. Οι ίδιες φυσιογνωμίες καθημερινά που ενώ δεν έχουν τίποτα απλά πηγαίνουν και στήνονται έξω από τα γραφεία των γιατρων για να πιάνουν κουβέντα με τους άλλους αργόσχολους εκεί γύρω….
Και αφού πέρασαν 30 μέρες, και αφού ανάγκασαν τον κάθε αρειανο να πάρει από 2 εισιτήρια μπας και φέρει και κανένα γνωστό του-συγγενή του για να γεμίσουν το γήπεδο, και αφού αφαίρεσαν και καμια 5.000 καρεκλάκια λόγω εργασιων και καλά, τελικά τα κατάφεραν σχεδόν και έτσι ίσως να έχουμε το πρώτο (και τελευταίο) Sold out της ιστορίας τους…

Έτσι είναι φίλοι μου. Το όνειρο κάθε αρειανού ίσως στο ματς αυτό γίνει πραγματικότητα. Οι απαγορευμένες λέξεις ίσως ειπωθούν έστω και για μία φορά…Sold out…
Επηρεασμένος λοιπόν και εγώ από το τρελό μεθύσι των φίλων μου αρειανών αποφάσισα τιμής ένεκεν να κάνω μια έρευνα για το πότε ήταν το τελευταίο Sold out στο Χαριλάου….

Και πήγα πίσω στον χρόνο, και έψαξα βαθιά σε γνωστά και απόκρυφα βιβλία αθλητικής ιστορίας, και πήγα σε υπνωτιστές να με γυρίσουν πίσω στον χρόνο και λίγο έλειψε τελικά να χαθώ σε αυτόν…

Και με πήγαν πίσω τότε που ο Λευκός Πύργος ήταν ακόμα γιαπί και sold-out δεν βρήκα, και πήγα ακόμα πιο πίσω και βρήκα την Θεσσαλονίκη την αδερφή του Μ.Αλέξανδρου μικρό ψαράκι, πρίν κάν βγάλει λέπια ακόμα, και την ρώτησα... «γοργόνα μου καλή μήπως στα χρόνια σου έχει κάνει sold-out ο Αρης» και εκείνη με πιτσίλισε με την ουρά της και χασκογελώντας μου απάντησε «Τι είναι αυτά που με λές τώρα και ξέρω γω , ξερώ γω και εντάξει να πουμε»

Και αναγκάστηκα να γυρίσω στα έγκατα του χρόνου τότε που οι ήπειροι ήταν ακομα ενωμένοι η γη συρρικνωμένη τόσο που και το χαριλάου συνόρευε με την Ν.Ζηλανδία, αλλά sold-out δεν υπήρξε μου είπαν οι ιθαγενείς...και όλο γύριζα πίσω και πιο πίσω όταν ακόμα δεν είχε εμφανιστεί ο πρώτος άνθρωπος στον πλανήτη και έψαξα πολύ, στον λόγο μου, αλλά τίποτα δεν βρήκα ανάλογο..

Και έψαχνα, έψαχνα…και πήγα σε εποχές απίστευτες, πριν καν την εποχή των παγετώνων, όταν αυτοί οι παγετωνες ήταν ακόμα νιφάδες του χιονιού, και πιο παλιά ακόμα όταν η γη ήταν ένας κόκκος άμμου και το σύμπαν απλά μια φυσαλίδα αέρα ..και ρωτούσα, έψαχνα και τίποτα ακόμα.

Και τελικά έφτασα στο τέρμα του χρόνου...τόσο παλιά στον χρόνο που συνάντησα τον Θεό (Τον Πατέρα, όχι τον γιό) όταν ήταν ακόμα παιδάκι και πήγαινε με κοντό παντελονάκι στο σχολείο και σχεδίαζε στο τετράδιο του τον κόσμο σε 7 ημέρες. Και τον ρώτησα.. «θεέ μου μήπως έχει κάνει στα χρόνια σου ή εδώ κοντά τελοσπάντων, κανένα sold-out ο αρης?» και εκείνος έκπληκτος μου απάντησε «πλάκα με ΜΕ κάνεις αδερφέ?», και τότε κατάλαβα ότι ποτέ δεν υπήρξε κάτι ανάλογο στην ιστορία του Αρη…

Και στενοχωρήθηκα , πικράθηκα, τους λυπήθηκα , και πάνω στον καημό μου είπα να κάνω κάτι να τους βοηθήσω και να μην πάει χαμένο το ταξίδι μου στον χρόνο. Και πήρα το θάρρος και ρώτησα τον θεό.. "Θεέ μου , αν και είσαι μικρός ακόμα, μήπως μπορείς κάποια στιγμή τώρα που είναι ακόμα αρχή του κόσμου, ή έστω στο μέλλον, να βάλεις το χεράκι σου να γίνει ένα sold-out στο Χαριλάου?»

Και εκείνος άστραψε και βρόντηξε και οργισμένος μου είπε … «καλά ρε μαλέα, για πόσο Παντοδύναμο με έχεις? Είπαμε θεός είμαι αλλά έχω και εγώ τα όρια μου»…και συνέχισε.. «Πρώτα θα πεθάνω εγώ που είμαι ΑΠΕΘΑΝΤΟΣ και μετά θα κάνει ο Αρης sold-out»

Αυτό ήταν ,έξαφνα γύρισα πάλι στην πραγματικότητα του 2009. Και σαστισμένος ακόμα από το ταξίδι στον χρόνο και βλέποντας ότι μπορεί έστω και τώρα , κάτι πολλάκις δισεκατομύρια χρόνια μετά να δούν επιτέλους τα αρειανά ένα sold-out στο βικελάνθης, ένα έχω να σας πω…

…τον χάνουμε τον Θεό πατριώτες!!!
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Ο Βιτόλο... πληρώνει τον Αμπρέου   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyTue Jul 28, 2009 6:30 pm

Τώρα εξηγείται η κωλυσιεργία της Ρασίνγκ Σανταντέρ στην υπόθεση του Βίκτορ Βιτόλο και οι λόγοι για τους οποίους ο ισπανικός σύλλογος προσπάθησε να αποτρέψει την μεταγραφή του ισπανού μέσου στον ΠΑΟΚ. Για την ακρίβεια, μέσα από αυτή τη μεταγραφή θα κερδίσει ακόμη και ο Αρης, καθώς ένας όρος στη συνεργασία των κίτρινων με την Ρασίνγκ Σανταντέρ προβλέπει να εισπράξει ο Αρης το ποσό των 750.000 ευρώ!

Αυτό επιβεβαίωσε και ο εκτελεστικός διευθυντής της ΠΑΕ, Γιάννης Κόντης, με δηλώσεις του στον ραδιοφωνικό σταθμό "Αθλητικό Μετρόπολις".

"Επειδή το τελευταίο διάστημα ακούω πολλά από διάφορους ηλίθιους. Καταρχήν, εμείς δεν προσπαθήσαμε ώστε να μην πάει ο Βιτόλο σε άλλη ομάδα. Είχαμε συμφωνήσει εξάλλου με την Σανταντέρ ότι σε περίπτωση που πάει σε άλλη ελληνική ομάδα, η Ρασίνγκ θα μας αποζημιώσει με το ποσό των 750.000 ευρώ. Αυτός είναι ο λόγος που δεν τον αποδέσμευε ως τώρα. Μάλιστα περίμενε να εισπράξει χρήματα από την πώληση ενός παίκτη", είπε αρχικά ο Γιάννης Κόντης και διέψευσε τις πληροφορίες ότι προσπάθησε να εμποδίσει την μεταγραφή του Βίκτορ Βιτόλο στον ΠΑΟΚ.

"Αντιθέτως, εμείς θέλαμε να εισπράξουμε αυτό το ποσό, από τη στιγμή που δεν θέλαμε τον Βιτόλο. Του είχαμε καταθέσει πρόταση, δεν μας απάντησε και από εκείνη τη στιγμή για μας είχε τελειώσει. Ο άνθρωπος που προσπάθησε να μπλοκάρει τη μεταγραφή ήταν ο πρόεδρος της Σανταντέρ, ούτως ώστε να μην πληρώσει το ποσό των 750.000 ευρώ σε μας. Μιλήσαμε ήδη με τον ισπανικό σύλλογο και πλέον κανονίζουμε τον τρόπο με τον οποίο θα εισπράξουμε τα χρήματα".


http://www.sport.gr/default.asp?pid=4&aid=43806




ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΖΗΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα


ΤΑ ΦΡΓΑΓΚΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΛΥΤΟΙ
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyWed Jul 29, 2009 11:26 am

Hammer wrote:
ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΤΟΠΙΚ... Very Happy
ΕΔΩ ΘΑ ΚΗΔΕΥΟΥΜΕ ΟΜΑΔΕΣ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ-ΠΑΙΚΤΕΣ...............

Και ομάδα και προπονητή και παίκτες μαζί, στο φερετράκι τους απ'την Πράγα...
Πελάτισσα η Σπάρτα ε; Πάμε ταξιδάκι αναψυχής για ένα ακόμα εύκολο βραδάκι; Θα κερδίσει η φανέλα μόνη της αφού είναι και καινούργια ε; Πήγαμε και σε κανα στριπτιζάδικο ή τό'χαμε κρατήσει για μετά τη νίκη;

Τώρα θα μας ζαλίσουν όλοι οι ειδικοί για Τεν Κάτε, για σύστημα, για Βύντρα και Καντέ...

Τρίχες κατσαρές είναι όλα αυτά! Όταν πας να παίξεις με το μυαλό στα σύννεφα, γυρνάς στον κουβά με τα σκατά! Στοιχειώδη πράγματα, συνεχώς αποδεικνυόμενα...

Να χαίρονται οι γαύροι που εκτός που χάσαμε, ξυπνήσαμε και την ομάδα τους που θα πάει πλέον σοβαρά υποψιασμένη...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyWed Jul 29, 2009 12:26 pm

ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΝΑΣ ΕΙΔΙΚΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΚΙΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΤΕΝ ΚΑΤΕ.
ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΧΘΕΣ.
Κ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΔΙΚΟ ΟΣΟΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΞΕΣΚΙΣΟΥΝ.

ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΩΣ, ΟΡΙΖΟΝΤΙΩΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΓΩΝΙΩΣ ΣΤΟ ΟΤΙ ΕΦΤΑΙΞΕ ΑΠΛΑ Κ ΜΟΝΟ ΟΤΙ Ο ΠΑΟ ΠΗΓΕ ΑΦ΄ ΥΨΗΛΟΥ.
ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕ Ο ΠΑΟ ΤΗ ΣΠΑΡΤΑ (ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ), ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟ.
Ο ΠΑΟ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΥΧΕΙ ΠΑΤΑΓΩΔΩΣ ΣΤΟ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΟ ΤΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ.
ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΥΦΛΟΣ, ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΟΠΑΔΟΣ.
ΕΧΕΙ ΚΕΝΑ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΘΕΣΕΙΣ, ΚΕΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ, ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΛΥΨΕΙ.
ΒΛΕΠΕΙΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΠΡΟΤΙΜΑ ΝΑ ΚΛΕΒΕΙ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΡΩΤΙΣΤΑ. ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙ ΣΤΟ ΘΕΙΟ, ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΕΞΥΠΝΟΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΚΛΕΙΣΑΝΕ ΟΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΑ ΠΑΙΧΤΗ Κ Ο ΓΑΒΡΟΣ.
ΑΣΤΕΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ, ΑΣΤΕΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ. ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ, ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ Κ ΠΕΡΥΣΙ, ΕΤΣΙ Κ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΑΞΙΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΣΩΣΤΑ. Κ ΑΝ ΠΕΡΥΣΙ ΥΠΗΡΧΕ Η ΟΡΘΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΑΡΓΗΣΑΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΟΙ ΠΟΛΥΜΕΤΩΠΙΚΟΙ, ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΛΗΝ ΤΗΣ ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ.
ΑΣ ΠΑΡΕΙ Κ ΚΑΛΑ ΤΟ ΛΕΤΟ, ΑΣ ΚΛΕΙΣΕΙ Κ ΤΟ ΣΙΣΕ (ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ΑΛΛΑ ΔΟΘΗΚΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ), Κ ΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ, ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΠΕΡ ΒΡΑΧΟ, ΧΩΡΙΣ ΔΕΞΙ ΧΑΦ.
Ο ΝΕΟΠΛΟΥΤΙΣΜΟΣ, Η ΜΕΓΑΛΟΜΑΝΙΑ Κ Η ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΛΟΙ ΟΔΗΓΟΙ.


ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΙΖΕΙ Κ Η ΠΑΕ ΠΑΡΑΓΚΑ.
ΑΛΛΗ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΦΤΥΛΛΙΣΤΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΧΑΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ.
ΟΣΟ ΑΚΟΜΑ Ο ΘΕΙΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ, ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΘΕΛΩ ΤΟ ΔΙΑΣΥΡΜΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΠΑΡΑΓΚΑΣ.
ΠΕΡΥΣΙ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΥΠΟΤΙΜΗΣΕ ΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ Κ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ. ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΤΟΥΝΤΟΥ Κ ΝΤΙΟΓΚΟ ΚΑΙ ΑΡΠΑΞΕ 3 ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΥΠΡΙΟΥΣ.
ΡΩΤΑΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ. Η ΦΕΤΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ?
Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ, ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΨΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΖΑ (ΜΕ ΤΟΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ) Κ ΤΟ ΚΕΝΟ ΤΟΥ ΠΑΤΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΝΤΕΣΜΑ.
ΟΜΩΣ, ΑΝΤΙ ΤΗΣ ΜΟΝΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΜΑΡΕΣΚΑ (ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟΣ ΜΕΝ Ο ΙΤΑΛΟΣ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΤΟΙΜΟΣ 100%).
ΑΝΤΙ ΤΟΥ ΛΕΤΟ Η ΤΟΥ ΤΖΟΛΕ, ΟΥΔΕΙΣ. Η΄ΜΑΛΛΟΝ Ο ΖΑΙΡΙ, ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΑΠΑΝΤΕΣ ΚΡΑΖΟΥΝ ΜΕ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΩΣ ΤΩΡΑ.
Ο ΓΚΑΛΕΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΙΖΕΙ, ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΩΝ.
Ο ΤΟΡΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.
Κ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΠΛΗΝ ΒΕΒΑΙΩΣ ΤΟΥ ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ.
ΛΕΙΠΕΙ Κ Η ΕΓΓΛΕΖΑ.
ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ?
ΕΝΑ ΓΑΒΡΟ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΚΕΝΑ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΧΟΡΤΑΡΙ Κ ΝΑ ΑΡΠΑΞΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΜΙΑ 3ΑΡΑ ΞΕΓΥΡΙΣΜΕΝΗ, ΣΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΑΡΠΑΞΕ ΧΘΕΣ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ Κ ΣΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΑΡΠΑΞΕ ΠΕΡΥΣΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΥΠΡΙΟΥΣ.

ΓΕΝΙΚΟ ΣΧΟΛΙΟ. ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 4 ΜΕΓΑΛΟΥΣ.
ΠΛΗΝ ΤΟΥ ΠΑΟΚ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΟΝΤΩΣ ΚΑΛΥΨΕ ΤΑ ΚΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ (ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΚΕΝΑ ΣΕ ΘΕΣΕΙΣ, ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΝ ΠΗΡΕ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ Η ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ, ΠΗΡΕ ΟΜΩΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΕ ΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΟΝΟΥΣΕ), ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ.
ΑΚΟΜΑ Κ Η ΑΕΚ.
ΠΟΥ ΠΟΝΟΥΣΕ ΠΕΡΥΣΙ ?
ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΚΑΙ ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ ΧΑΦ Κ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟ ΧΑΦ, ΠΑΙΧΤΗ ΔΗΛ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΞΟΝΑ.
ΤΙ ΠΗΡΕ ΣΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ?
ΛΟΥΚΑΤΣ ΓΙΑ 2ο ΤΕΡΜΑΤΑ.
ΜΑΝΩΛΑ ΓΙΑ ΣΤΟΠΕΡ ΑΛΛΑ ΩΣ ΕΠΕΝΔΥΣΗ.
ΜΑΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΜΕΣΗ ΑΝΑΓΚΗ, ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΠΟΛΛΟΙ, ΑΠΛΑ ΛΟΓΩ ΣΥΓΚΥΡΙΩΝ ΒΓΗΚΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ Κ ΑΠΟΧΤΗΘΗΚΕ. ΚΑΛΩΣ ΑΠΟΧΤΗΘΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ Κ ΕΞΕΛΙΞΙΜΟΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΠΟΝΑ Η ΟΜΑΔΑ.
ΙΟΡΝΤΑΚΕ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΕ ΚΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΚΑΙΓΟΤΑΝ.
ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ, Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΑΠΟΧΤΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΟΝΤΩΣ ΚΕΝΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Η ΟΧΙ, ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ. ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ, ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΠΟΧΤΗΘΕΙ.


ΤΟΥΤΕΣΤΙΝ, ΤΑ ΚΕΝΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 3 ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΦΤΕΙ.
ΧΡΟΝΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ, ΠΟΥ ΤΟ 1ο ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΡΓΕΙ ΑΚΟΜΑ.
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΑΟ Κ ΓΑΒΡΟ ΙΣΩΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΞΕΙ.
ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ, Η ΖΗΜΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ. Κ ΣΕ ΓΟΗΤΡΟ, Κ ΣΕ ΧΡΗΜΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΙΣ 2 ΟΜΑΔΕΣ.
ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΕ ΠΑΡΑΓΚΑ, 2η ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΤΟΣ ΣΕΝΤΟΝΙΟΥ, ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyWed Jul 29, 2009 1:18 pm

Το ξέσκισμα στον Τεν Κάτε θα γίνει δίκαια, αλλά με κριτήριο το ιδανικό παιχνίδι, το ιδανικό "τάδε" σύστημα... μιας έτοιμης ομάδας που περιμένεις να παίξει τη μπάλα που θες. Τώρα όμως είναι Ιούλιος, και τα ματς αυτά, ειδικά απ'τον Παναθηναϊκό, ξέρεις πώς περιμένεις να τα πάρει... Με πνιγμό σε άμυνα και κέντρο, κι ότι βγει μπροστά, που θα βγει γιατί είσαι καλύτερος... Ε. όταν δεν τρέχουν, δεν κυνηγάνε, δεν κλείνουν, δεν, δεν, δεν... χαλάει το γλυκό, και δε φταίει αν λείπει το ιδανικό αριστερό χαφ του 4-4-2. Αυτός θα έλειπε αν απαιτούσες παιχνίδι πρωτοβουλίας και επιβολής. Αν οι χαφ αφήνουν την άμυνα εκτεθειμένη, το λάθος θα το κάνει κι ο Βύντρα κι ο Καντέ, κι ο οποιοσδήποτε. Παίζουν κι οι επιθετικοί, δεν παίζουν μόνοι τους. Και μετά αρχίζει το γιατί αυτός και οχι ο άλλος... Γιατί ο Ζιλμπέρτο ο απροετοίμαστος και οχι ο Κατσουράνης (ο προετοιμασμένος;;; )
Ναι, ο Μπιάρσμιρ δεν είναι δεξί μπακ.. ε και; Ζήτησε κανείς χτες ένα κλασικό δεξί μπακ να παίζει όλη τη γραμμή και να γίνεται και εξτρέμ; Καθαρό αμυντικό δεξί μπακ έβαλε. Θα πεις αφού είναι στόπερ ο άνθρωπος και μάλλον βαρύς. Πρώτος ή τελευταίος στόπερ που πάει σε άκρο είναι; Είναι σε φουλ φυσική κατάσταση, στη μέση της σεζόν του όμως, δεν έρχεται βαρύς από προετοιμασία. Μήπως υπήρξε κανένα αριστερό εξτρέμ που να τον έκανε άλογο; Τίποτα τέτοιο δεν υπήρχε... Συμπτωματικά γκολ σε εκτεθειμένη άμυνα μπήκαν από ανύπαρκτη συνολική αμυντική λειτουργία.
Με δυο φάσεις ανάποδα, τώρα θα μιλάγαμε για τη συνήθη "επαγγελματική" εμφάνιση και αποτέλεσμα.
Νομίζω ότι ήταν καθαρά αποτέλεσμα υποτίμησης και σιγουριάς και όλα τα υπόλοιπα είναι της πλάκας για να γίνεται κουβέντα παντογνωστών, κι απ'έξω...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyWed Jul 29, 2009 1:49 pm

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ Κ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΠΛΑΚΑΤΖΙΔΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ, ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΤΑ ΕΞΗΣ.

ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΠΗΓΕ Ο ΠΑΟ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΥΠΟΤΙΜΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ, ΠΑΛΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ.
ΑΥΤΟΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΕΙ, ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΙΜΑ Κ ΤΟ ΑΝ Η ΟΜΑΔΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΣΟΒΑΡΑ Η ΟΧΙ ΕΝΑΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ.
ΟΠΟΤΕ Κ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ, ΠΑΛΙ ΑΥΤΟΣ ΦΤΑΙΕΙ.

ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΔΑΣΟΣ Κ ΟΧΙ ΕΝΑ ΔΕΝΤΡΑΚΙ, Ο ΠΑΟ ΕΧΕΙ 3 ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΕΝΑ ΣΕ 3 ΘΕΣΕΙΣ ΤΗΣ 11ΑΔΑΣ ΤΟΥ.
ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ ΠΛΗΝ ΤΟΥ ΜΟΥΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.
ΔΕΞΙ ΧΑΦ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Ο ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Κ Ο ΝΙΝΗΣ. ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΜΑΚΑΡΙ Ο ΝΙΝΗΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΜΑΤΙΑ ΦΕΤΟΣ, ΤΟ ΘΕΛΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ. ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ 2 ΔΕΝ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ.
ΚΑΤΙ ΓΙΑ HUMMER ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ, ΧΘΕΣ ΕΙΔΑΜΕ KANTET. OΠΕΛ ΚΑΝΤΕΤ ΝΑ ΟΔΗΓΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΟΔΗΓΑΣ HUMMER. ΦΩΝΑΖΑΝΕ ΟΛΟΙ ΟΤΙ Ο ΠΑΟ ΘΕΛΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΣΤΟΠΕΡ, ΠΗΡΑΝΕ ΠΑΙΧΤΗ ΝΑ ΤΡΑΚΕΡΝΕΙ ΣΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΜΑΤΑ. ΕΛΕΟΣ. Κ ΟΤΑΝ ΕΚΛΕΙΣΕ Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΣΤΟΧΟΣ (ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ) ΣΤΟ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΔΕΟΣ, ΤΟΤΕ ΒΓΗΚΑΝΕ ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟΣ, ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ, ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΑΠΟΡΡΙΨΑΜΕ, ΧΙΛΙΕΣ 2 ΜΛΚΙΕΣ ΚΟΙΝΩΣ. ΜΠΟΡΕΙ Ο ΜΠΙΕΡΜΣΙΡ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΧΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΑΡΙΕΡΑ. ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ, Ο ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ ΘΕΛΕΙ 10 ΜΠΙΕΡΜΣΙΡ Κ 30 ΚΑΝΤΕΤ.
ΜΕ 10 ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΧΑΦ Η ΟΜΑΔΑ, ΠΗΓΑΝΕ ΠΗΡΑΝΕ ΤΟΝ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ. ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΝΕ Κ ΤΟΝ ΠΗΡΑΝΕ, ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ, ΑΛΛΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΚ ΤΩΝ ΣΙΛΒΑ (ΚΥΡΙΩΣ ΑΥΤΟΝ) Η ΣΙΜΑΟ Η ΜΑΤΟΣ.
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΥΧΕΙ Ο ΠΑΟ ΣΤΟ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΟ ΤΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ. ΚΑΛΑ ΠΑΕΙ. ΑΛΛΑ ΕΦΑΓΕ 3 ΑΠΟ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ.
ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΡΩΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ 3 ΓΚΟΛ, ΤΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ. ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΔΗΛΩΣΕ ΧΘΕΣ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΩΝ ΤΣΕΧΩΝ [[Ο κ. Τεν Κάτε μπορεί να βλέπει ότι είμαστε χειρότεροι σε σχέση με πέρυσι. Ο Παναθηναϊκός αλλές χρόνιες νίκησε. Φέτος όμως έχασε]]

ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΟ 4-4-2 Κ ΕΣΥ ΠΑΡΑΤΑΣΣΕΙΣ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΥΤΟ Κ ΧΩΡΙΣ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΑΦ, ΟΧΙ ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ, ΦΤΑΙΕΙ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΠΗΓΕ ΑΦ΄ ΥΨΗΛΟΥ.
ΟΤΑΝ ΒΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΔΕΞΙ ΧΑΦ ΤΟΝ ΒΑΡΥ ΣΟΥΗΔΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΑΥΤΗ, ΟΧΙ ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ, Η ΟΜΑΔΑ ΠΗΓΕ ΑΦ΄ ΥΨΗΛΟΥ.
ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΤΕΝ ΚΑΤΕ ΧΘΕΣ, Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ, ΕΙΝΑΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΟΦΕΙΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΗ.
Κ ΝΑΙ ΜΕΝ ΤΟ ΜΑΤΣ ΕΓΙΝΕ ΙΟΥΛΗ ΜΗΝΑ, ΑΛΛΑ ΣΤΙΣ 28 ΤΟΥ ΙΟΥΛΗ. Κ ΗΞΕΡΑΝ ΑΠΑΝΤΕΣ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΣΤΙΣ 28 ΙΟΥΛΗ ΠΑΙΖΕΙ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ.
ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΑΥΤΟ, Ε Λ Ε Ο Σ ΔΗΛΑΔΗ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyWed Jul 29, 2009 2:01 pm

ΚΛΑΨΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ.....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑ
Ο ΠΑΟ Ε? ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ παρτα
Ο ΠΑΤΕΡΑΣ Ε?ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ παρτα
Ο ΣΙΣΕ Ε?ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ παρτα
Η ΠΑΡΑΓΚΑ Ε?ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ παρτα
ΚΡΙΜΑ Ο ΠΑΟ Ε ΚΑΙΣΑΡΑΚΟ?ΠΑΡΤΑ ΚΙΕΣΥ...ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ παρτα
ΚΑΙΣΑΡΑΚΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ Ε ΦΙΛΕ?ΠΟΝΕΣΕΣ? παρτα
ΕΙΔΙΚΑ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΟΚΩΛΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΖΕΛΑΚΟ ΑΛΛΑ ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΙΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΕ ΚΟΥΝΕΛΙ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ lol!

ΚΑΙΣΑΡΑΚΟ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ...ΓΡΑΦΤΟ ΡΟΜΠΑ....
ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ 2 ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΑΚΟΜΑ...ΞΥΠΝΑ...
ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΤΙ Ο ΤΕΝ ΚΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΠΑΣΧΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΑΠΟ ΑΜΠΑΛΙΑΣΗ...ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙ...ΩΡΑΙΟΣ, ΕΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΕΙ..... Very Happy

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΙ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΕΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ lol!
ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΧΤΥΠΑΕΙ ΑΝΕΛΕΗΤΑ lol!

Α, ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΑΙΔΕΣ...ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΙΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ Ε... lol!
ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΕΚΑΚΙ ΣΤΟ ΧΟΡΕΥΤΙΚΟ ΣΑΣ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΜΠΑΛΑΡΙΝΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ lol!
ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ lol!






υγ
κατι στοιχηματικο...ο γαυρος ασιατες τρωει μια κοντρα τη στιγμη που μιλαμε... Rolling Eyes
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyWed Jul 29, 2009 3:33 pm

Τον αντίπαλο δεν τον υποτιμάς με εντολή, ούτε συνειδητά. Τον υποτιμάς ασυνείδητα ακόμα κι όταν δεν το θέλεις, και ας σου πει όποιος θέλει, ό,τι νά'ναι. Σε ό,τι άθλημα/παιχνίδι έχεις παίξει κι εσύ ο ίδιος, θα το έχεις ζήσει. Εγώ ξέρω απ'τον εαυτό μου πότε υποτιμούσα κάποιον, ακόμα κι όταν ήξερα πάρα πολύ καλά και μου φώναζα από μόνος μου ότι κάνω τεράστιο λάθος... Smile Παρ'όλα αυτά, συνέβαινε.

Για τα υπόλοιπα, τα πολύ τεχνικά, όσα απλά ξέρω τα είπα ως απ'έξω και άσχετος. Πιο αναλυτικά ίσως απαντήσω όταν γίνω προπονητής και ξέρω από μέσα.

Να ξαναρωτήσω αν είδες κανένα εξτρέμ να ξεφτιλίζει αυτόν τον "βαρύ Σουηδό που δεν είχε παίξει αυτή τη θέση ποτέ του", και να βγάζει τίποτα έτοιμα γκολ, ώστε να φταίει αυτό; Αν τον βάλεις και στον πιάσει ο "τάδε", στον κάνει άλογο, και φας δυο γκολ απο'κει, τότε ναι, να πω γκέλαρες άσχημα μεγάλε εκεί και είσαι κόπανος... Ούτε τέτοιο πράγμα έγινε όμως ούτε ότι δεν υπήρχε κλασικό αριστερό χαφ του 4-4-2 φταίει που δεν υπήρχε γενικά αμυντική λειτουργία, ούτε τρέξιμο, ούτε τίποτα... Το ότι χάζευαν και μαλακίζονταν φταίει, τόσο απλά! Και λίγη ατυχία θα μπορούσε να βάλει κάποιος, αν ήθελε να είναι πιο επιεικής, γιατί αυτό το ματς και 1-1 θα μπορούσε να έχει τελειώσει χωρίς να είναι κανείς αδικημένος, και τότε δε θα έλεγε κανείς παπαριές για εγκλήματα. Τα άψογα ετοιμασμένα συστήματα είναι για όταν θες να παίξεις μπάλα, όχι όταν θες απλώς να πάρεις αποτέλεσμα από μια χειρότερη ομάδα στο πρώτο σου ματς το καλοκαίρι. Σ'αυτό δε χρειάζονται ούτε τέλεια συστήματα ούτε Χάμερ, όπως δε χρειάστηκαν και δεν υπήρχαν τα προηγούμενα χρόνια.
Όπως δε χρειάζεται ούτε ο γαύρος σήμερα κανένα άψογο παιχνίδι, ούτε παίκτες του λείπουν (για σήμερα). Διάθεση χρειάζεται να γίνει η δουλειά.

Οι παντογνώστες δημοσιογράφοι και κριτές δουλειά τους κάνουν... Οι κρίσεις, με κριτήριο πάντα τα ιδανικά, είναι η δουλειά τους... Αν πάει κάποιος και κοπανήσει στον τοίχο στην ευθεία, θα έχω δίκιο ότι είχε φθαρμένο δεξί λάστιχο, αλλά δε σημαίνει ότι γι'αυτό κοπάνησε... Μπορεί απλώς να μαλακίστηκε.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyWed Jul 29, 2009 3:39 pm

ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΦΙΛΕ Suspect
ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟ. ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΘΑΡΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, ΑΠΕΧΟΥΝ ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.
Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ.
ΣΟΥ ΣΥΝΙΣΤΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ.
Κ ΑΦΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ. ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΑΛΑ, ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΡΙΤΙΚΗ.
ΜΟΝΟ ΟΙ ΤΥΦΛΟΙ Κ ΟΙ ΑΝΟΗΤΟΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΡΙΤΙΚΗ.
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΡΙΝΕΙΣ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyWed Jul 29, 2009 3:45 pm

Πρόσεχε Χαμεράκο, γιατί συνήθως όταν κάνει ο Παναθηναϊκός μια γκέλα εκεί στα ξένα, ο Ολυμπιακός κάνει πολύ σύντομα μεγαλύτερη...

Πρόσεχε...

Μέχρι κι ο δικός σου ο Νικολακόπουλος τρέμει...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyWed Jul 29, 2009 4:40 pm

KAISARAS wrote:
ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΦΙΛΕ Suspect
ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟ. ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΘΑΡΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ, ΑΠΕΧΟΥΝ ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.
Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ.
ΣΟΥ ΣΥΝΙΣΤΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ.
Κ ΑΦΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ. ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΑΛΑ, ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΡΙΤΙΚΗ.
ΜΟΝΟ ΟΙ ΤΥΦΛΟΙ Κ ΟΙ ΑΝΟΗΤΟΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΡΙΤΙΚΗ.
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΡΙΝΕΙΣ.

Προπονητής δε θα γίνω, μην ανησυχείς... Παρ΄όλα αυτά, δυο πολύ μικρά και απλά πράγματα αγωνιστικά είπα... Μπορεί να απέχουν έτη φωτός, αλλά αφού απέχουν έτη φωτός, θα ήταν πιο πρακτικό να μου πεις κάτι απ'την πραγματικότητα όπως πχ "καλά, μαλάκας είσαι; ο τάδε της Σπάρτα δεν τον έκανε άλογο τον στόπερ που έπαιζε δεξί μπακ;" Να πω, ναι ρε φίλε, δεν το είδα καλά το ματς, στραβώθηκα...
Συγγνώμη, αλλά μπορούμε και να διαφωνούμε, και εγώ πιστεύω ότι 3 γκολ σε 4 φάσεις από πολύ χειρότερη ομάδα, τρως ΜΟΝΟ αν μαλακίζεσαι, και όχι άν παίζεις σωστά ή όχι 4-4-2 ή ότι άλλο.

Σαφώς και δικαιούμαστε όλοι να κάνουμε κριτική. Απλώς είναι απ'έξω και από πάνω.

Και επιπλέον δικαιούμασε να κάνουμε κριτική όλων... Και των κρινόντων...
Χωρίς αυτό να κολλάει καθόλου στο συγκεκριμένο ματς ή στον συγκεκριμένο προπονητή, έτσι γενικά για τους κριτές:
Θα ήθελα πχ όταν ένας προπονητής κάνει κάτι ανορθόδοξο, του βγαίνει, και κερδίζει, να δω ΕΝΑΝ κριτικό να γράφει "Έκανε έγκλημα" αντί για "Έκανε ματ"...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyWed Jul 29, 2009 7:48 pm

Να κηδέψουμε με εικόνες του πεθαμένου:
1ο γκολ:
ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... 1ogoal
και να έκοβε ο καημένος ο Βύντρα, ξέφραγο αμπέλι είναι εκεί στο πέναλτυ και πίσω...
2ο γκολ:
ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... 2ogoal
ξανά ξέφραγο αμπέλι... ο άλλος είναι μόνος στο πέναλτυ όπως θα ήταν και στο πρώτο γκολ άλλωστε... οι τρεις δεξιά στο τριγωνάκι προσέχουν μη μπει κανείς ανάμεσά τους και τους πάρει το κοκτέιλ... τα αμυντικά χαφ έρχονται περπατώντας

Το περιβόλι του ουρανού... τα αμυντικά χαφ που έπρεπε να είναι εκεί και τα άλλα παιδιά έρχονται σε λίγο απ'το διπλανό γήπεδο να βοηθήσουν (μόλις τελειώσει το στριπτιζ η τσέχα που ονειρεύονται...) μη βιάζεστε παιδιά, με την ησυχία σας... δεν υπάρχει λόγος... ήρεμα... χαλαρά... θα φτάσετε... στη ρεβάνς... καλό δρόμο, και τοίχο τοίχο ε;...
Και φταίει ότι είναι ο Βύντρα και όχι ο Λούσιο, το δεξί μπακ που κανονικά είναι στόπερ, και ότι δεν παίζει ο Λέτο αριστερά... Όχι ότι όλη η ομάδα περπατάει...
Σε άλλα ματς είναι εκεί ακόμα κι ο Σαλπιγγίδης...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyWed Jul 29, 2009 10:34 pm

ΤΟ ΑΠΟΨΙΝΟ ΜΑΤΣ ΣΑΦΩΣ Κ ΔΕ ΣΗΚΩΝΕΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ.
ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ, ΟΤΑΝ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΓΕΡΟΝΤΙΑ ΣΤΑ ΛΟΥΤΡΑ ΤΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΤΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ ???
ΑΚΟΜΑ Κ Η ΛΕΞΗ ΧΩΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΗ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΕΚΤΡΩΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΛΟΒΑΚΙΑ.
ΑΛΗΘΕΙΑ, Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ 3 ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΛΟΒΑΚΟΥΣ, ΠΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ ?
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyThu Jul 30, 2009 1:29 pm

KAISARAS wrote:
ΤΟ ΑΠΟΨΙΝΟ ΜΑΤΣ ΣΑΦΩΣ Κ ΔΕ ΣΗΚΩΝΕΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ.
ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ, ΟΤΑΝ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΓΕΡΟΝΤΙΑ ΣΤΑ ΛΟΥΤΡΑ ΤΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΤΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ ???
ΑΚΟΜΑ Κ Η ΛΕΞΗ ΧΩΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΗ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΕΚΤΡΩΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΛΟΒΑΚΙΑ.
ΑΛΗΘΕΙΑ, Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ 3 ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΛΟΒΑΚΟΥΣ, ΠΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ ?
παρτα
εμ βεβαια ρομπινιο...οταν χανει ο γαυρος ειναι αχρηστος..οταν κερδιζει παιζει με καφενεια....
δε λεω οτι δεν ητανε καφενειο αλλα μαζεψου και λιγο.... Wink
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyThu Jul 30, 2009 1:31 pm

KAISARAS wrote:


ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΙΖΕΙ Κ Η ΠΑΕ ΠΑΡΑΓΚΑ.
ΑΛΛΗ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΦΤΥΛΛΙΣΤΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΧΑΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ.
ΟΣΟ ΑΚΟΜΑ Ο ΘΕΙΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ, ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΘΕΛΩ ΤΟ ΔΙΑΣΥΡΜΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΠΑΡΑΓΚΑΣ.
ΠΕΡΥΣΙ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΥΠΟΤΙΜΗΣΕ ΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ Κ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ. ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΤΟΥΝΤΟΥ Κ ΝΤΙΟΓΚΟ ΚΑΙ ΑΡΠΑΞΕ 3 ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΥΠΡΙΟΥΣ.
ΡΩΤΑΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ. Η ΦΕΤΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ?
Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ, ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΨΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΖΑ (ΜΕ ΤΟΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ) Κ ΤΟ ΚΕΝΟ ΤΟΥ ΠΑΤΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΝΤΕΣΜΑ.
ΟΜΩΣ, ΑΝΤΙ ΤΗΣ ΜΟΝΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΜΑΡΕΣΚΑ (ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟΣ ΜΕΝ Ο ΙΤΑΛΟΣ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΤΟΙΜΟΣ 100%).
ΑΝΤΙ ΤΟΥ ΛΕΤΟ Η ΤΟΥ ΤΖΟΛΕ, ΟΥΔΕΙΣ. Η΄ΜΑΛΛΟΝ Ο ΖΑΙΡΙ, ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΑΠΑΝΤΕΣ ΚΡΑΖΟΥΝ ΜΕ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΩΣ ΤΩΡΑ.
Ο ΓΚΑΛΕΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΙΖΕΙ, ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΩΝ.
Ο ΤΟΡΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.
Κ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΠΛΗΝ ΒΕΒΑΙΩΣ ΤΟΥ ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ.
ΛΕΙΠΕΙ Κ Η ΕΓΓΛΕΖΑ.
ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ?
ΕΝΑ ΓΑΒΡΟ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΚΕΝΑ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΧΟΡΤΑΡΙ Κ ΝΑ ΑΡΠΑΞΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΜΙΑ 3ΑΡΑ ΞΕΓΥΡΙΣΜΕΝΗ, ΣΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΑΡΠΑΞΕ ΧΘΕΣ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ Κ ΣΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΑΡΠΑΞΕ ΠΕΡΥΣΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΥΠΡΙΟΥΣ.


ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΕ ΠΑΡΑΓΚΑ, 2η ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΤΟΣ ΣΕΝΤΟΝΙΟΥ, ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.

παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα

γεια σου ειδημονα μου εσυ...χαχαχαχαχαχαχαχαχα παρτα lol!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyThu Jul 30, 2009 2:45 pm

ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΑΡΙΕ,

ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΚΑΣ, ΣΤΟ ΧΩ ΠΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.

ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΕΞΗΣ

1. ΕΣΥ ΠΕΣ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΣ ΧΘΕΣ, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΛΙΜΟ ΠΟΥ ΝΤΡΟΠΙΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.
ΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ, ΑΝ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΙΟΥΛΗ ΜΗΝΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΚΤΡΩΜΑΤΑ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΕΣΙΕ ΠΛΑΤΙΝΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ.
ΑΣΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΝΕ Κ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ.
ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ Η ΟΥΕΦΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΧΟΡΗΓΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ Η ΤΟΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΖΙΡΟ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ.
ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΣΕ ΣΤΗΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ ΕΝΩ ΑΜΥΝΕΤΑΙ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ, Κ ΑΣ ΒΛΕΠΩ ΜΠΑΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ.
ΕΣΥ ΠΕΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ.
ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕ ΣΕ ΕΧΩ ΙΚΑΝΟ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕ ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ ΝΑ ΞΕΦΤΥΛΛΙΖΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ.

2. ΔΕΝ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥ ΧΘΕΣΙΝΟΥ ΑΓΩΝΑ.
ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΛΛΕΙΨΕΙΣ ΣΕ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ Η ΠΑΕ ΠΑΡΑΓΚΑ.
ΕΣΥ ΠΕΣ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΜΛΚΙΕΣ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΕΠΙΘΥΜΙΑ.
ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΗΣ ΕΠΙΘΥΜΙΑΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΘΑ ΛΗΞΕΙ ΤΟΣΟ ?
ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ Κ ΑΥΤΟ.
Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΤΙ ΘΕΛΩ, ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.
ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΝ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΨΗ, ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΚΤΕΘΗΚΑ ΒΛΑΚΟΥΛΗ ΠΟΤΕ.
ΕΓΡΑΨΑ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ.
ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΔΗΛ ΒΛΑΚΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ

ΤΩΡΑ ΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΞΙΟΘΡΗΝΗΤΟ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ?
ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΘΑ ΤΟ ΚΕΡΔΙΖΕ Κ ΤΟ ΚΑΠΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ, ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ.
ΕΣΥ ΠΕΣ ΟΤΙ ΕΠΑΙΞΕΣ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyThu Jul 30, 2009 6:11 pm

θα σου'ρθει η ωρα Wink
pappas kidia
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyThu Jul 30, 2009 6:20 pm

Το δημοσιογραφικό λιντσάρισμα του Τεν Κάτε

SportDay / Καρπετόπουλος Αντώνης

30/07/2009, 15:45 | Διαβάστηκε 7480 φορές Αποστολή

Πριν από λίγους μήνες, στις 25 Μαρτίου, μέρα παρελάσεων, είχα γράψει ότι ο ΠΑΟ το καλύτερο που έχει να κάνει είναι να χωρίσει με τον Χενκ Τεν Κάτε φιλικά, γιατί έτσι κι αλλιώς με τις συνθήκες που είχαν δημιουργηθεί θα ήταν αδύνατη η στήριξή του.

Ομολογώ πως και η διοίκηση του Παναθηναϊκού και ο ίδιος ο Ολλανδός με κατέπληξαν, καθώς έδειξαν απρόσμενες -για μένα- αντοχές. Αλλά η χθεσινή ομοβροντία εναντίον του κόουτς, έπειτα από ένα ματς στο οποίο έγινε ένα φεστιβάλ λαθών από παίκτες που έμοιαζαν ανίκανοι να κάνουν τα στοιχειώδη, κατέδειξε για μία ακόμα φορά το πρόβλημα: η ετυμηγορία έχει βγει, ο Τεν Κάτε φταίει γιατί υπάρχει.

Ο Τεν Κάτε είναι ένας βολικός φταίχτης. Γουστάρει ένα ποδόσφαιρο που στην Ελλάδα πολλοί δεν καταλαβαίνουν – ο Τζίγκερ είπε κάποτε στον Πεσέιρο να του φτιάξει μια ομάδα που να κερδίζει 1-0. Αν το 'λεγε στον Ολλανδό, αυτός θα πέθαινε στα γέλια, όσοι το άκουσαν θεώρησαν την απαίτηση λογική. Ο άνθρωπος δεν χτίζει φιλίες με τις εφημερίδες ώστε να ζητεί προστασίες.

Τις παίρνει στα σοβαρά, θυμώνει, εκνευρίζεται, αλλά δεν έχει παιδιά κι αποπαίδια και δεν μοιράζει αποκλειστικά σε κολλητούς του. Για τον Ολλανδό μπορεί να γράψεις οτιδήποτε, ποντάροντας στη θλίψη που προκαλεί μια ήττα στον κόσμο και στο θυμικό των αποτυχιών. Οταν, π.χ., κάνεις κριτική στον Ολυμπιακό και τον προπονητή του σκέφτεσαι ότι μπορεί να το ξαναπάρει το πρωτάθλημα και κρατάς μια πισινή – με τον ΠΑΟ είναι ευκολότερο να ποντάρεις στην αγανάκτηση του κόσμου ώστε να τύχεις προσοχής. Ο κόσμος αγανακτεί ευκολότερα όταν του δίνεις έναν ένοχο.

Χειρότερα

Ο ΠΑΟ έκανε ένα κακό ματς στην Πράγα –ένα από τα χειρότερά του-, όμως η ανάλυση της ήττας του είχε αποκλειστικά και μόνο ένα στόχο, τον προπονητή του. Ως εκ τούτου, ήταν μια ανάλυση μεροληπτική και άδικη – ελπίζω η διοίκηση του ΠΑΟ να μην τη λάβει στα υπόψη κυρίως γιατί βασίστηκε σε μια σειρά από κατηγορίες σχεδόν αστήρικτες. Γράφτηκε, π.χ., ότι παρατάχθηκε μια μεσαία γραμμή χωρίς αριστερό χαφ και ότι η ομάδα έπαιξε με ένα σχήμα που δεν έχει δοκιμαστεί στην προετοιμασία.

Μα γιατί να δοκιμαστεί; Αφού είναι ακριβώς το ίδιο που χρησιμοποιήθηκε πέρυσι στα play off! Τι να δοκιμάσει δηλαδή ο Τεν Κάτε; Κάτι που ξέρει; Ή μήπως είναι ψέματα ότι πέρυσι στα play off, και μάλιστα στα καλύτερα παιγνίδια της ομάδας (με ΠΑΟΚ και ΑΕΚ), τη μεσαία γραμμή αποτελούσαν ο Σιμάο, ο Ζιλμπέρτο, ο «Κάρα» και ο Γκάμπριελ, που ξεκίνησαν στην Πράγα; Ποιος τα προσέχει αυτά; Κανείς. Το να τα κοιτάς αυτές τις λεπτομέρειες σημαίνει ότι προβληματίζεσαι και ψάχνεις: εδώ αμφιβάλλω κι αν κοιτάμε τα ματς. Διάβασα, π.χ., ότι ο Μπιέρσμιρ ήταν μια λάθος επιλογή στα δεξιά. Ας πούμε ότι είναι έτσι.

Μόνο που τα ρήγματα έγιναν όλα από την άλλη πλευρά και αν κάπου φταίει ο Σουηδός, είναι στη φάση του τρίτου γκολ, όταν δεν ενήργησε σωστά ως στόπερ με αντίπαλο ένα φορ 1,80! Θέλουμε να πούμε ότι είναι κακός παίκτης; Να το πούμε. Δεν θα 'ναι η πρώτη φορά που θα 'χουμε βγάλει βιαστικά συμπεράσματα: εδώ κάποτε βαφτίσαμε τον Ουαντού Νοβοσέλατς και τον Σανμαρτεάν Σαν-Πλατινί!


Σχήμα

Δεν ήταν το σχήμα το πρόβλημα στην Πράγα. Ο Τεν Κάτε στη συνέντευξη Τύπου (για όποιον την άκουσε) εξήγησε ότι ο βαρύς αυτό τον καιρό Ζιλμπέρτο δεν έκλεινε ως όφειλε στα αριστερά και ότι ο Γκάμπριελ δεν πήρε επιθετικές πρωτοβουλίες όπως του είχε ζητήσει. Μίλησε επίσης για ασυνεννοησία στην άμυνα κι αυτό είναι κάτι που μάλλον έπρεπε να περιμένει.

Μόνο που, είτε έτσι είτε αλλιώς, η άμυνα που θα παρουσίαζε θα ήταν καινούργια: ακόμα κι αν έβαζε τον Βύντρα στα δεξιά, πάλι κάποιος από τους Καντέ – Μπιέρσμιρ έπρεπε να παίξει δίπλα στον Σαριέγκι! Ισως η λογική λύση θα ήταν να γίνει ό,τι και πέρυσι με την Ντιναμό Τιφλίδας, δηλαδή να μην παίξει κανείς από τους ανέτοιμους νεοφερμένους και να παίξει η περσινή άμυνα, με τον Μελίσση π.χ. δεξί μπακ.

Βλέποντας ωστόσο τα κατορθώματα του Βύντρα και του Σαριέγκι, δεν ξέρω πόσο διαφορετική τύχη θα είχε ο ΠΑΟ, από τη στιγμή που αποφάσισε να παίξει το ματς ανοιχτά. Αυτό ήταν στην πραγματικότητα το πιο μεγάλο λάθος του Ολλανδού: αντί να παίξει όπως πέρυσι στην Πράγα, συντηρητικά, κλειστά, στριφνά και με τρεις κόφτες, πίστεψε ότι η ομάδα του τέτοια εποχή μπορεί να τρέξει και να πιέσει. Το ρίσκο αποδείχτηκε λανθασμένο.

Λάθος

Ο Τεν Κάτε είχε ένα ατυχές κοουτσάρισμα γιατί προσέγγισε λανθασμένα το ματς: μπέρδεψε τη δυσκολία του αντιπάλου με τη δυσκολία της διαδικασίας. Ο αντίπαλος είναι όντως εύκολος, αλλά ο προκριματικός Ιούλιο μήνα δύσκολη ιστορία. Το λάθος του είναι μεγάλο γιατί τρία χρόνια πριν, με τον Αγιαξ στην ίδια πόλη, την είχε ξαναπατήσει – αλλά αυτό με τα δεκάδες πράγματα που γράφτηκαν χθες ελάχιστη σχέση έχει.

Η μεροληψία άγγιξε τα όρια του δημοσιογραφικού λιντσαρίσματος: τα κείμενα των κατηγοριών σε περίπτωση ήττας έμοιαζαν γραμμένα από πριν. Αν ο Τεν Κάτε άφηνε εκτός τον Ζιλμπέρτο, για παράδειγμα, κι έχανε, θα του έγραφαν ότι μείωσε τον αρχηγό της «σελεσάο»! Αν έβαζε δεξί μπακ τον Βύντρα, θα του χτυπούσαν ότι αυτός έλεγε πως ο Λουκάς είναι ο καλύτερος κεντρικός αμυντικός. Αν ξεκινούσε τον Λέτο, κάποιος θα θυμόταν τον Γκάμπριελ ή και τον Νίνη! Οταν ύστερα από τέτοια εμφάνιση των αμυντικών εστιάζεις στον προπονητή, ο προπονητής δεν γλιτώνει.

Εμπιστοσύνη

Δεν λέω να μην του κάνουμε κριτική: να του κάνουμε. Νομίζω του κάνω τη σκληρότερη. Πριν από μια εβδομάδα έγραφα για τα μυστήρια των επιλογών του, πριν από δέκα μέρες καλούσα τον Πατέρα να παραβλέψει τις εισηγήσεις του και να του πάρει ακόμα δύο παίκτες, πριν από το ματς του θύμιζα τι έκανε πέρυσι, επισημαίνοντας ότι κακώς το ξέχασε. Αλλά άλλο είναι η κριτική κι άλλο να σταυρώσουμε έναν προπονητή γιατί έκανε το λάθος (?) να δείξει υπερβολική εμπιστοσύνη στους παίκτες του…
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyThu Jul 30, 2009 8:27 pm

ΜΕΡΙΚΟΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΑΚΑ.

ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΩΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ ΤΟΝ ΚΑΡΠΕΤ ΚΥΡΙΕ Suspect , ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, Κ ΔΙΑΒΑΖΕΙ Κ ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΑΡΠΕΤ.
ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ Κ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΑΡΠΕΤ.
ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ ΤΥΓΧΑΝΟΥΝ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
Ο ΔΕ ΧΑΜΜΕΡ ΝΑ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ ΤΟΥ ΤΙΣ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΚΟ, Κ ΣΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΩΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΚΑΡΠΕΤ.
ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ, ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΤΙ ΘΕΩΡΕΙΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΠΤ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΤΟΝ ΚΑΡΠΕΤ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΟ.
ΤΟΝ ΚΑΡΠΕΤ ΤΟΝ ΔΙΑΒΑΖΩ Κ ΓΩ Κ ΤΟΝ ΕΧΩ Κ ΣΕ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ.
ΑΛΛΟ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ, Κ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΒΑΣΙΖΟΜΕΝΟΣ ΑΠΛΑ Κ ΜΟΝΟ ΣΕ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΚΑΡΠΕΤ.

ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΕΣ ΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΤΟ 1 ΠΟΔΙ ΤΗΣ ΜΟΝΙΚΑ ΜΠΕΛΟΥΤΣΙ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ 7,5 ΧΑΡΤΙΑ, ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΙΣΟ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ.
ΜΑΛΙΣΤΑ, ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΣΚΕΨΗ, ΔΕ ΛΕΩ, ΕΙΧΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΕΝ ΜΕΡΕΙ.
ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΟΤΕ, ΤΟ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΝΩ - ΚΑΤΩ Κ Ο ΚΑΘ΄ ΟΛΑ ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΚΑΡΠΕΤ.
ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ?
ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ.
ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ Κ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΕΔΩ Κ ΝΑ ΠΕΤΑΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΩΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ, ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΤΙ.

ΕΡΧΕΣΑΙ ΤΩΡΑ Κ ΜΑΣ ΠΕΤΑΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΚΑΡΠΕΤ.
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΨΗ.
ΕΠΕΙΔΗ ΤΥΓΧΑΝΕΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΣΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΧΘΕΣ, ΜΑΣ ΤΟΝ ΚΟΤΣΑΡΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΤΑΞΩ ΑΡΘΡΑ 100 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ, ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ, ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΤΟΥ ΠΑΟ, ΠΟΥ ΞΕΣΚΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΟΛΛΑΝΔΟ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ ΟΛΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΟΥ.
ΓΙΑΤΙ ΔΗΛ. ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΩΝ 2 (ΚΑΡΠΕΤ Κ ΔΙΚΗ ΣΟΥ) Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΟΛΩΝ ΜΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ?
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑΝ ΛΟΓΟ.
ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΟΧΙ ΣΕ ΟΤΙ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΑΞΙΟΤΙΜΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΡΠΕΤ.
Ο ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΡΠΕΤ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ. ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΑΠΟΨΗ ?
ΟΤΙ Ο ΤΕΝ ΚΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ.

ΤΟ ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΤΩΝ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΤΕΝ ΚΑΤΕ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΚΙΣΤΟ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΟ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ ΤΟΥ ΟΛΛΑΝΔΟΥ.
ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΟΛΛΑΝΔΟΣ ΠΕΡΥΣΙ ΕΚΑΝΕ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ.
ΒΡΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ 3 ΣΕΡΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ 11ΑΔΑ. ΞΕΧΝΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ Κ ΤΙΜΩΡΙΕΣ. ΑΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΙΔΙΑ 11ΑΔΑ ΒΓΑΖΟΝΤΑΣ ΠΙΘΑΝΟΥΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΕΣ Η ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΟΥΣ.
ΔΕ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ.
ΘΕΩΡΩ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΜΗ ΒΡΕΙΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ 2 ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.

Ο ΚΥΡΙΟΣ ΤΕΝ ΚΑΤΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ.
ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ 2 ΣΕΡΙ ΧΡΟΝΙΕΣ ΚΑΤΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΝΑ ΚΟΟΥΤΣΑΡΕΙ ΤΟΝ ΑΓΙΑΞ, Κ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙ Κ ΤΙΣ 2 ΧΡΟΝΙΕΣ ΕΚΤΟΣ ΣΕΝΤΟΝΙΟΥ.
ΜΆΛΙΣΤΑ ΤΗ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΑΥΤΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ, ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ.
ΜΕ ΤΟ Ιο ΜΑΤΣ ΝΑ ΛΗΓΕΙ ΜΕ 0-1 ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΑΓΙΑΞ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΔΑΝΙΑ, Κ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ ΧΑΝΟΝΤΑΣ ΜΕ 0-2.

ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΩΣ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΤΟΥ ΚΑΡΙΕΡΑ Ο ΟΛΛΑΝΔΟΣ ?
ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ.
ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΑΝΕ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ ΩΣ ΒΟΗΘΟΣ ΤΟΥ ΡΑΪΚΑΡΝΤ, ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΑΥΤΟΣ ΚΑΝΕΙ ΟΛΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΑΥΤΟΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΑ.
ΜΑΛΙΣΤΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΓΑΝΕ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ.
ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΑΣΗΜΑΝΤΗ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ.
Ο ΤΕΝ ΚΑΤΕ ΩΣ 1ος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΑΓΙΑΞ ΕΚΤΟΣ ΣΕΝΤΟΝΙΟΥ Κ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΤΩΤΕΡΕΣ ΤΟΥ ΑΙΑΝΤΑ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΟΤΑΝ Ο ΡΑΪΚΑΡΝΤ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΟΝ ΤΕΝ ΚΑΤΕ ΒΟΗΘΟ ΤΟΥ, ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΗΓΚ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ.
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Ο ΟΛΛΑΝΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ.


Υ.Γ. ΤΟ ΔΕΞΙ Η΄ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΠΑΚ ΧΑΦ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΔΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΜΟΝΑΧΑ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΦΤΙΑΧΝΕΙ Κ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ Κ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ.
ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΑΠΟ ΤΑ ΑΚΡΑ ΤΗΣ, Η ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΓΙΟΜΕΣ, Η ΘΑ ΑΝΑΠΤΥΣΣΕΤΑΙ ΜΟΝΟΔΙΑΣΤΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΞΟΝΑ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΝ ΤΗΣ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΑ ΦΡΑΚΑΡΕΙ Κ ΝΑ ΠΝΙΓΕΙ.
ΕΠΙΣΗΣ Ο ΣΟΥΗΔΟΣ ΧΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΣΤΗΝ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΑΟΥΤ ΣΤΟ 3ο ΓΚΟΛ.
ΟΧΙ, ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΠΗΡΕΑΣΕ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Ο ΠΑΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ ΧΑΦ.
ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ Ο ΣΤΟΠΕΡ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΡΑΙΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ, ΤΟΤΕ ΘΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΜΟΝΟ ΣΤΟΠΕΡ ΩΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΙ.
ΔΕ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΡΟΜΠΕΡΤΟ ΚΑΡΛΟΣ, ΝΤΑΝΙ ΑΛΒΕΣ, ΕΒΡΑ Κ ΑΛΛΟΥΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΚΡΑ.

Υ.Γ.1. ΟΤΑΝ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΤΟ 4-4-2 Κ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟΝ ΜΠΑΚ ΧΑΦ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΖΩΡΙΣ ΚΑΛΥΨΗ ΓΙΑΤΙ Π.Χ. ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΝΑ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ, ΣΥΓΚΛΙΝΩΝΤΑΣ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ, ΕΧΕΙ ΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΣΟΥ ΜΠΑΚ ΧΑΦ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ 3 ΚΟΥΒΑΔΕΣ ΜΕ ΕΜΜΕΤΟ.
ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΟ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΒΑΣΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΣΟΥ, ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΑΛΩΝΙΖΟΥΝ Κ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ. ΠΑΝΤΑ ΟΙ 2 ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΕΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ.
ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΟΥΣ 3 ΚΟΥΒΑΔΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΜΜΕΤΟ, ΑΛΛΑ Κ ΕΝΑ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΣΟΥ 3-1 ΣΚΟΡ.

Υ.Γ.2. ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΗΓΕΤΗ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΕΥΘΥΝΕΙ Κ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ.
ΚΑΤΕΥΘΥΝΩ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ 3 ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΝΑ ΜΑΡΚΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΩΡΟ, ΕΝΩ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΦΟΡ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΜΟΝΑΧΟΣ ΣΤΟ ΠΕΝΑΛΤΙ, ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΜΕ ΞΕΚΩΛΙΑΣΕΙ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΤΟΝ ΚΑΝΤΕΤ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΚΟΛΩΝΑ, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΝΑ ΤΡΕΜΩ ΜΗΠΩΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΞΟΔΟ ΤΟΥ ΤΕΡΜΑΤΑ ΜΟΥ, Ο ΚΑΝΤΕΤ ΠΑΙΖΕΙ ΣΥΓΚΡΟΥΟΜΕΝΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

ΑΥΤΑ Κ ΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΝΕΙΔΕΙΝ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyFri Jul 31, 2009 1:12 am

KAISARAS wrote:
ΜΕΡΙΚΟΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΑΚΑ.

....


ΑΥΤΑ Κ ΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΝΕΙΔΕΙΝ.

Βεβαίως μερικοί έχουν μεγάλη πλάκα...
Ειδικά οι πανέξυπνοι ξερόλες που τα ξέρουν όλα από μόνοι τους...
Και ακόμα περισσότερο αν κάθονται να γράψουν ολόκληρο κείμενο για να προσβάλλουν όποιον άλλον γράφει, και εμένα συγκεκριμένα ως φερέφωνο του Καρπετόπουλου! 30 πράγματα έχω γράψει κατά καιρούς κύριε ξύπνιε... Βρήκες ότι κάποια ήταν του Καρπετ; Μπράβο ρε! Τα υπόλοιπα ήταν άλλων, το λέω μόνος μου! Τι εξηγείς με το κειμενάκι σου; ότι εσύ είσαι μάγκας και ότι γράφεις τα βρίσκεις μόνος σου ενώ οι άλλοι οι μαλάκες τα διαβάζουν αλλού... ΟΚ, δεκτό...
Απολογούμαι λοιπόν: (ειρωνικά το λέω το απολογούμαι, μην το πάρεις πάνω σου ε; )
Φυσικά διαβάζω και τον Κάρπετ και πολλούς άλλους και ακούω και πολλούς άλλους... Και συμφωνώ με όποια άποψη γουστάρω και μου κάνει, όποτε μου κάνει... κατά την κρίση ΜΟΥ. Κάποτε ενός, άλλοτε του άλλου, άλλοτε του παρακάτω... Δεν παράστησα ποτέ τον συγγραφέα νέων θεωριών... Κι αν είσαι εξίσου παρατηρητικός, θα δεις και άλλα που τα έχουν γράψει άλλοι...
Άλλωστε κύριε ξερόλα, χτες έγραψα πρώτα άλλο... ότι ο Παναθηναϊκός έχασε επειδή περπάταγε... Αυτό το έγραψε κανένας Κάρπετ;;; Όχι... Άλλο έγραψε! Και αυτά που έγραψε ο Κάρπετ που τα είδα σήμερα τα έβαλα επειδή συνέπεσαν με τα άλλα... τα "συστηματικά" και τα θεωρητικά... και κυρίως το ξέσκισμα από τους "μάγκες", τους οποίους ξεφτίλισε στα ίσα, βγάζοντάς τους ψυχρά καραγκιόζηδες, και έχει δίκιο... και το έχει ξανακάνει.
Όλους αυτούς που λύσσαξαν, τους ξεφτίλισε στα ίσα και τους ξεμπρόστιασε με μια απλή υπενθύμιση μιας πραγματικότητας που "ξέχασαν".
Και ναι, επειδή συμφωνούσα, τα έβαλα αυτούσια να τα δεις (όχι μόνο εσύ, όλοι... είναι φόρουμ εδώ και μπορούμε να γράφουμε διάφορα, να παραθέτουμε διάφορα, ότι γουστάρουμε)...
Δε γουστάρεις; Δεν πειράζει! Τα βρίσκεις αδιάφορα; ΟΚ! Δε γουστάρεις την κρίση μου; Δεν πειράζει! Δεν τη γουστάρεις επειδή την διαμόρφωσα από άλλους; Πάλι δεν πειράζει!
Αντίστοιχα διαβάζω πολιτικούς και οικονομικούς και εκεί επίσης συμφωνώ με όποια άποψη γουστάρω και μου κάνει και διαφωνώ με όποια δε μου κάνει... Μήπως δεν πρέπει να το πω, επειδή το έγραψε ο τάδε;

Αν σου πω ότι αν πετάξεις ένα τούβλο κατακόρυφα θα σου πέσει στο κεφάλι, πες με φερέφωνο του Νεύτωνα...

Εσύ που είσαι αυτόφωτος και όλα τα ξέρεις ή τα ανακαλύπτεις μόνος σου, χρέωνέ μας για συμβουλές ή ακόμα καλύτερα στείλε μας μια εικονίτσα να σε προσκυνάμε!
Αλλά δε χρειάζεται να μας κοροϊδεύεις εμάς τους πτωχούς τω πνεύματι, Μέγα Παντογνώστη

Ένα θα σχολιάσω ακόμα, για να δεις τη μαγκιά σου:
KAISARAS wrote:

Υ.Γ. ΤΟ ΔΕΞΙ Η΄ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΠΑΚ ΧΑΦ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΔΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΜΟΝΑΧΑ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΦΤΙΑΧΝΕΙ Κ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ Κ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ.
ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΑΠΟ ΤΑ ΑΚΡΑ ΤΗΣ, Η ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΓΙΟΜΕΣ, Η ΘΑ ΑΝΑΠΤΥΣΣΕΤΑΙ ΜΟΝΟΔΙΑΣΤΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΞΟΝΑ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΝ ΤΗΣ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΑ ΦΡΑΚΑΡΕΙ Κ ΝΑ ΠΝΙΓΕΙ.
ΕΠΙΣΗΣ Ο ΣΟΥΗΔΟΣ ΧΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΣΤΗΝ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΑΟΥΤ ΣΤΟ 3ο ΓΚΟΛ.
ΟΧΙ, ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΠΗΡΕΑΣΕ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Ο ΠΑΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ ΧΑΦ.
ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ Ο ΣΤΟΠΕΡ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΡΑΙΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ, ΤΟΤΕ ΘΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΜΟΝΟ ΣΤΟΠΕΡ ΩΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΙ.
ΔΕ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΡΟΜΠΕΡΤΟ ΚΑΡΛΟΣ, ΝΤΑΝΙ ΑΛΒΕΣ, ΕΒΡΑ Κ ΑΛΛΟΥΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΚΡΑ.
Εγώ έγραφα:
"
Το ξέσκισμα στον Τεν Κάτε θα γίνει δίκαια, αλλά με κριτήριο το ιδανικό παιχνίδι, το ιδανικό "τάδε" σύστημα... μιας έτοιμης ομάδας που περιμένεις να παίξει τη μπάλα που θες. Τώρα όμως είναι Ιούλιος, και τα ματς αυτά, ειδικά απ'τον Παναθηναϊκό, ξέρεις πώς περιμένεις να τα πάρει...
...
Ναι, ο Μπιάρσμιρ δεν είναι δεξί μπακ.. ε και; Ζήτησε κανείς χτες ένα κλασικό δεξί μπακ να παίζει όλη τη γραμμή και να γίνεται και εξτρέμ; Καθαρό αμυντικό δεξί μπακ έβαλε.
"
Ειδικά για τώρα, γράφει... για τις συνθήκες, για το συγκεκριμένο ματς; οκ; ναι; ε;
Ξέρουμε τι σημαίνει σωστό δεξί μπακ ρε φίλε...! Ξέρουμε... Δε χρειάζεται να χάνεις το χρόνο σου με τα απλά... Πήγαινε να ετοιμάσεις τη Μπαρτσελόνα να παίξει... Μη στην πιάσουν απροετοίμαστη
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... EmptyFri Jul 31, 2009 2:10 am

ΠΟΥ ΣΑΙ ΚΥΡΙΕ Suspect Question
ΜΗ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΣΟΥ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ.
ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΟ, ΔΕΣ ΛΙΓΟ ΤΟ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΣΟΥ ΜΕ ΤΙ ΟΜΟΡΦΟ Κ ΧΑΛΑΡΟ ΤΡΟΠΟ ΠΙΠΙΛΑ ΤΟ ΓΛΕΙΦΙΤΖΟΥΡΙ ΤΟΥ.
ΚΟΥΛΑΡΕ ΛΙΓΟ, ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΦΟΡΤΩΝΕΙΣ.
ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΕΞΩ, ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΥΠΝΙΑ ΛΟΓΩ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗΣ.
ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΑΝ ΠΟΥΛΑΚΙ.
ΕΣΥ, Ο ΟΛΛΑΝΔΟΣ ΣΟΥ Κ ΟΙ ΣΥΝ ΑΥΤΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΜΑΤΙ.

ΑΥΤΑ Κ ΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΝΕΙΔΕΙΝ Κ ΠΑΛΙ.
Back to top Go down
Sponsored content





ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty
PostSubject: Re: ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...   ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ... Empty

Back to top Go down
 
ΚΗΔΕΙΕΣ-ΧΟΥΝΕΡΙΑ...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: