BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ

Go down 
4 posters
AuthorMessage
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ Empty
PostSubject: ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ   ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ EmptyMon May 25, 2009 12:20 pm

Άνοιξα αυτό το τόπικ για να γραφουμε εδώ τυχόν προβλήματα του φόρουμ:

(lipton έγραψε:
Ο τελευταίος χορός......

Εμεις θα μαστε παλι στην θέση μας.

Σολντ αουτ μάγκες .....



Εμεις μαζι για μια ζωή αιτε αιτε δικέφαλε...
κι ασε τον μπαρμπουδιάρη να μας ζαλίζει τα ουμπαλα με τα copy-paste αποφθέγματά του. )

(Λοιπον μαγκακο,προσεξε λιγο.
Δεν υπαρχει περιπτωση ποτε να σου κανεις κριτικη για το τι θα γραψεις για την ομαδα σου,η ακομη και αν εχεις μια οπαδικη κοντρα με καποιον αλλον.Γι αυτο το λογο αλλωστε υπαρχει αυτο το σαιτ,για αθλητικες συζητησεις.
Παρακολουθω το συγκεκριμενο τοπικ και βλεπω περα απο τα οπαδικα σου,να προσβαλεις διαρκως και να μιλας ασχημα σε εναν ανθρωπο(τον οποιο δεν εχω γνωρισει,δεν ξερω καν τη φατσα του)που εκτος του οτι σε οσα σαιτ εχει τυχει να συνυπαρξουμε,οχι μονο δεν εχει δωσει κανενα δικαιωμα ,αλλα ειναι παντα γλυκομιλητος και ευχαριστος και εκτος αυτου θα μπορουσε να ειναι πατερας σου.
Καποια στιγμη καλο ειναι εμεις οι νεοτεροι να μαθουμε να μιλαμε και να συμπεριφερομστε.
Το να διαφωνεις σε κατι ειναι δικαιωμα σου,το να χρησιμοποιεις ομως τετοιους ειδους λεξιλογιο απεναντι σε εναν τετοιο ανθρωπο ειναι τουλαχιστον αηδια.
Μακαρι απο αυτα που κανει copy-paste ο barboua να ειχες τι δυνατοτητα να καταλαβεις εστω κι ενα,αλλα δε νομιζω οτι μπορεις
pontiak....).




Φιλε Χρήστο ευχαριστώ πολύ για την ευγένεια που σε διαπρέπει απέναντι σε μένα και στη λογική.Αλλά νομίζω λερώθηκες και εσύ από αυτή τη συναναστροφή.Εκεί δε ξαναγράφω πάντως φίλε...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ Empty
PostSubject: Re: ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ   ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ EmptyFri May 29, 2009 10:10 pm

Νικολα μπορει να ειμαι μικρος,χαζος δεν ειμαι.Εχω μαθει απο την οικογενεια μου να σεβομαι ανθρωπους που με τη συμπεριφοαρα τους εμπνεουν σεβασμο,ανεξαρτητα απο το αν εχω τις ιδιες αποψεις μαζι τους η οχι.
Ας μην τα υπολοιπα που εχω στο μυαλο,ελπιζω καταλαβαινεις
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ Empty
PostSubject: Re: ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ   ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ EmptyFri May 29, 2009 11:26 pm

Τώρα τα είδα..άλλο πάλι και τούτο.Μπρε δεν πάμε καλά ,καθολου καλά ναουμ
Δεν πάει καλά ο κοσμάκις ,καθόλου καλά...
Εχετε πολύ πλάκα .....
Μονο αυτό έχω να πω...

Καλαμπούρι σας κάνουμε κι εσείς τα λαμβάνετε όλα τις μετρητοίς.

Τι να πει κανείς εξάλλου με εσάς τους σοβαρούς και εσάς του ηθικούς!!!!

Τοσο ο μπαρμπούα όσο και ο πόντιος που δεν με γνωρίζουν άρχισαν να μιλάνε περί σωστής συμπεριφοράς και περι φραστικών επιθέσεων κοκ κοκ κοκ....και μπλα και μπλα μπλα και μπλα μπλα...και ξύσε τα αρχίδια με γκασμά και θεωρίες οτι έχω μάθει να σέβομαι τον άλλον και κλασσικές παπαρίες που λένε όλοι και όλες.

Κρατήστε ρε μάγκες την ποιότητα για άλλες πτυχές της ζωής σας...κι οχι στα τοπικ τα ποδοσφαιρικά..(διότι ό,τι έγινε δεν έλαβε χώρα στις στοιχηματικές ενότητες του σαιτ ,αλλά στο ελληνικό ποδόσφαιρό ) .Και ξέρετε όλοι και όλες τι ετσι ελληνικό ποδόσφαιρο.
Ενα μπουρδελάκι και μισό ειναι με αρχ@@@τανίτσα την ΑΕΚ44(αχαχαχαχα )

Αυτά .......copypastάκιδες και ηθικολόγοι.
Φιλιά .
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ Empty
PostSubject: Re: ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ   ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ EmptyFri May 29, 2009 11:51 pm

Ψευτομαγκακο οι χαρακτηρισμοι σου δεν αφορουσαν το ποδοσφαιρο.Αν αφορουσαν το ποδοσφαιρο στα αρχιδια μου πραγματικα.Αν δεν το καταλβες εχεις αποκαλεσει ηλιθιο εναν ανθρωπο που εχει σχεδον τα διπλασια χρονια απο σενα
Και εγω δεχομαι οτι κανεις πλακα αλλα οταν βλεπεις οτι ενοχλει τον αλλον το κοβεις.
Εγω δεν εχω κανενα προβλημα να βριζομαστε για ομαδες και τετοια χαζα,ειναι λογικο και εχει και την πλακα του,αλλωστε για υτο ειναι το φορουμ.Αλλα μην ξεφευγουμε απο κει.Ειπαμε να μαστε παρεα εδω μεσα,οχι οπως αυτα που κοροιδευουμε,και αν η πλακα σου ενοχλει καποιον αλλον τοτε υπαρχει προβλημα.
Ακομη και τωρα οι εκφρασεις σου ειναιο προσβλητικες ρε φιλε,και δεν αφορουν τις ποδοσφαιορκες αποψεις καποιου.
Το οτι ειμαστε στοιχηματικο σαιτ δε σημαινει οτι θα τα γαμαμε ολα.
εμενα εκει ειναι η ενσταση μου,πουθενα αλλου.
και επειδη σε ξερω,αν θυμασαι εχει τυχει να μιλησουμε στο τηλεφωνο, πιστευα οτι θα καταλαβαινες κατευθειαν τι ειπα.

Και τελειωνονταςς.Για μπαλα στοιχημα κλπ,πες οτι θες,λες αλλωστε,αλλα μην το κανεις προσωπικο,γιατι ισως αθελα σου προσωπικο το χεις κανει το θεμα.
Οσο για την ΑΕΚ που ειναι η πουτανα οπως ειπες,αυτη η πουτανα σε κανε τσατσα στα δυο τελευταια ματσακια.Τριμπαλο εφαγες απο την πουτανα,οποτε να μην πωψ τι ειναι το ΠΑΟκακι afro afro
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ Empty
PostSubject: Re: ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ   ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ EmptySat May 30, 2009 12:50 pm

ΚΑΛΑ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ'ΧΑΜΕ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΞΑΝΑΡΧΙΣΑΤΕ ΝΑΠΟΥΜΕ?
ΔΕ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ...
ΚΑΝΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΤΕ, ΞΕΡΩ ΚΙΕΓΩ.
ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΣΕ ΠΜ.
ΑΥΤΑ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.
ΤΕΛΟΣ
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ Empty
PostSubject: Re: ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ   ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ EmptyWed Aug 26, 2009 3:50 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΡΑ.Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΑΠΑΙΞΕ ΕΙΝΑΙ ΟΦ!!!!!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ Smile ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ..... Smile ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ cheers lol!
Back to top Go down
Sponsored content





ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ Empty
PostSubject: Re: ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ   ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ Empty

Back to top Go down
 
ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ Η ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: ΓΕΝΙΚΑ :: Χαλαρή κουβέντα-
Jump to: