BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009...

Go down 
+4
pontiak
suspect
KAISARAS
Hammer
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009...   ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009... - Page 4 EmptyWed Jun 03, 2009 10:26 am

Μάριε
Το ποστ είναι νέο, δεν είναι καζούρας, ούτε σύγκρισης, ούτε είναι απάντηση στις φοβερές σου ερωτήσεις... είναι αυτόνομο... απλώς επισημαίνω μερικά πράγματα που προφανώς καταλαβαίνεις ότι ούτε ιδιαίτερα οπαδικά είναι...
Δεν μειώνω τα άλλα αθλήματα... (Το ποδόσφαιρο δηλαδή, διότι για μένα μόνο ποδόσφαιρο και μπάσκετ υπάρχουν στον κόσμο)... Δεν μειώνω το μέγεθος του Ολυμπιακού, δεν λέω ότι πρέπει να σταματήσει η πλάκα και η καζούρα (αλίμονο αν γινόταν αυτό...), ούτε ότι οι ολυμπιακοί πρέπει να μην ξαναμιλήσουν και να εξαφανιστούν... ούτε ότι δε με χαλάει να μη γίνεται τίποτα στο ποδόσφαιρο...

Επισημαίνω απλώς ότι πλέον αυτή η ομάδα έχει ξεφύγει από κάθε συνηθισμένο μας μέτρο.

Ψάχνεις κόντρα του ποιος θα την πει σε ποιον (την έχεις με τον Καίσαρα, δε μπορώ κάθε λίγο να κάθομαι να ψάχνω να στη λέω κι εγώ... μια χαρά την πάτε την κουβέντα, διασκεδαστικότατη είναι... Smile ) Είναι αστείο όμως να νομίζεις ότι έκατσα να γράψω όλο αυτό για να τριπλάρω τη συγκλονιστική σου ερώτηση "αν έχει τα κόζα..." Προσγειώσου...

Στο προηγούμενο, σου απάντησα στο γιατί υπάρχει ο αντι-ολυμπιακισμός, όχι για τα "κόζα"... συμφωνείς, διαφωνείς, δικό σου θέμα..
Και για να σου λήξω το θέμα των "κόζων", όπως έγραφα κιόλας, ο Παναθηναϊκός έχει τη στήριξη του καλύτερου και κυρίαρχου... Δεν ξέρω αν στήνει διαιτητές, ούτε έχω δει εξώφθαλμες σφαγές, όπως στο ποδόσφαιρο... Ως εκεί ξέρω, ως εκεί λέω. Είπα ότι ο Ολυμπιακός στο ποδόσφαιρο δεν είχε απ'τους άλλους τη χαώδη διαφορά που έχει ο Παναθηναϊκός στο μπάσκετ ώστε να δικαιολογούνται νούμερα τύπου 11/12... Και προφανώς σ'αυτό συμφωνούν κι άλλοι, που δεν είναι τρελλοί ώστε να τους ενοχλεί να σφάζονται από κόκκινο μαχαίρι, αλλά από πράσινο το δέχονται...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009...   ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009... - Page 4 EmptyWed Jun 03, 2009 11:49 am

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΑΥΤΑ Very Happy
ΘΑ ΑΡΑΞΩ ΛΙΓΟ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΧΑΖΕΨΩ. Very Happy
ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΣΑΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ Very Happy

ΥΓ
ΕΙΣΑΙ ΒΡΩΜΙΑΡΗΣ ΒΑΖΕΛΟΣ, ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΠΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΑΝΤΩΣ lol!
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009...   ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009... - Page 4 EmptyWed Jun 03, 2009 12:08 pm

Τσιμπούκοβα παίζει αύριο!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009...   ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009... - Page 4 EmptyWed Jun 03, 2009 12:19 pm

ΕΣΚΑΣΕΣ ΜΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΟΥΚΟΒΑ ΕΣΥ Very Happy
ΚΑΙΣΑΡΑ ΜΠΕΣ ΜΣΝ ΡΕ ΤΑΓΑΡΙ Very Happy
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009...   ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009... - Page 4 EmptyWed Jun 03, 2009 5:05 pm

εντελώς άσχετο με καβγάδες και καζούρες, έτσι για να γουστάρω...

Είχαμε ένα τυπάκι στο σχολείο... Λύκειο εμείς, Γυμνάσιο αυτός... Παίζαμε μπάσκετ και ερχόταν και παρακάλαγε να παίξει μαζί μας... "Άσε ρε μικρέ... άντε με τους συμμαθητές σου να παίξεις" λέγανε οι δικοί μου οι συμμαθητές - παικταράδες, παρότι ο μικρός και ψηλός ήταν και κάτι γνώριζε και καλό παιδί ήταν, δεν ήταν κανα βλαμμένο... Έτυχε το πιτσιρίκι να το ξέρω και λίγο παραπάνω, γιατί ήταν και κολλητός του αδερφού ενός δικού μου κολλητού, και γείτονας, και για χρόνια γυρνάγαμε απ'το σχολείο όλοι μαζί καθημερινά...

Από τότε μέχρι και τώρα το τι γέλιο έχουμε ρίξει με τους φίλους τους παικταράδες δεν περιγράφεται...




γιατί ο Φραγκούλης (Αλβέρτης), το είχε το άθλημα τελικά...
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009...   ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009... - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009...
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009......................
» ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10
» Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ '10-'11 ΚΑΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΣΑ ΤΣΟΝΤΑ...
» A1 ΜΠΑΣΚΕΤ 2010-2011 και Γιαννάκη παραιτήσου...
» A1 Ελλαδος

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Μπάσκετ-
Jump to: