BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΡΙΤΗ 13-01-2009

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Iannis

Iannis


Number of posts : 57
Age : 52
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-14

ΤΡΙΤΗ 13-01-2009 Empty
PostSubject: ΤΡΙΤΗ 13-01-2009   ΤΡΙΤΗ 13-01-2009 EmptyTue Jan 13, 2009 12:16 pm

ΟΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟΙ ΑΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΝ ...

Να μαι και πάλι εδώ !!!
Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων δεν υπήρχε δική μου στήλη για σχεδόν μία εβδομάδα. Ζητώ την κατανόησή σας !!!
Πάμε αμέσως να δούμε τι έχουμε για σήμερα Τρίτη και 13 ... με μερικά από τα αναβληθέντα παιχνίδια να είναι και πάλι στις επιλογές μου.
Απλά μια συμβουλή ... οι προληπτικοί μην ασχολήστε καθόλου (χαχαχα).


Yeovil - Scunthorpe (2)
Αναμέτρηση που αναβλήθηκε για την League One με δύο ομάδες που στα τελευταία 10 παιχνίδια έχουν την ίδια ακριβώς φόρμα ... 3-3-4.
Απλά εδώ θα πάω με την καλύτερη κατά την γνώμη μου ομάδα που είναι η Scunthorpe. Διπλό λοιπόν.

Chester – Luton (2)Μου αρκεί και μόνο το γεγονός ότι η Luton πολεμάει κάθε παιχνίδι ξεχωριστά βγάζοντας συγχρόνως ένα πάθος στο γήπεδο, οπότε ποντάρω στο διπλό σε μια έδρα που δεν τρομάζει.

Leyton – Sheffield United (2)
Σαφώς καλύτερη ομάδα η Sheffield και αν αναλογιστούμε ότι το κύπελλο κατά πάσα πιθανότητα περνά σε δεύτερη μοίρα για την Leyton. Διπλό !!!

Histon – Swansea (1)Επανέρχεται στις πολύ καλές εμφανίσεις η Histon. Έχoντας αποκλείσει ήδη swindon και leeds αξίζει πιστεύω τουλάχιστον να την προσέξουμε!!! Εγώ όχι μόνο θα προσέξω αλλά θα την στηρίξω κιόλλας. Άσσος για την Histon .

Peterborough - West Bromwich (1)Επαναληπτικός αγώνας για το Αγγλικό κύπελλο και εδώ θα πω ότι και στον πρώτο αγώνα που έληξε 1-1!!! Θα στηρίξω την νεανική , φιλόδοξη και με μπόλικο ταλέντο Peterborough. Άσσος.

Bristol city - Portsmouth (1)Ισχύει ακριβώς ότι είπα και για την προηγούμενη αναμέτρηση ...
Στον πρώτο αγώνα είχα ποντάρει στο χ2 , γιατί να μην ποντάρω τώρα στον άσσο , για μία φορμαρισμένη και με καλή ψυχολογία Bristol. Άσσος κι εδώ.

Αυτά για σήμερα ...
Να έχετε μια καλή μέρα και καλή τύχη στους μη προληπτικούς !!!
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

ΤΡΙΤΗ 13-01-2009 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ 13-01-2009   ΤΡΙΤΗ 13-01-2009 EmptyTue Jan 13, 2009 5:51 pm

ΚΥΠΕΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ……


Κύπελλα και κάποιοι αναβληθεντες αγώνες πρωταθλημάτων απαρτίζουν το μεσοβδομαδο κουπονι,κι εξακολουθώ να είμαι επιφυλακτικός για την εικόνα που θα παρουσιάσουν οι ομάδες .Την Κυριακή η Νουμανθια κόλλησε στο 2-0 κι έτσι μας στέρησε το απόλυτο.
Το ίδιο χαλαρά συνεχίζω και σήμερα με τα οβερακια κι ελπίζω σήμερα να πάμε καλύτερα.




ΜΠΕΡΝΛΙ – ΚΠΡ

Με 5/6 οβερ τελευταία η ΜΠΕΡΝΛΙ έρχεται από ήττα εντός με την ΣΟΥΟΝΣΙ με 2-0.Ηταν και το μοναδικό από τα έξι τελευταία παιχνίδια που δεν σκόραρε και έμεινε αντερ, ελπίζω απόψε να μην δούμε το ίδιο εργο.ΟΒΕΡ 2.5


ΧΙΣΤΟΝ – ΣΟΥΟΝΣΙ

Μετά από τέσσερις ισοπαλίες ΣΟΥΟΝΣΙ κέρδισε το Σάββατο με 2-0 εκτός εδρας,δειχνει να φορμάρετε κι απόψε με αντίπαλο την ΧΙΣΤΟΝ που έχει σκοράρει και στα έξι τελευταία πιστεύω –αν και ο καιρός το επιτρέψει-να μας χαρίσουν ένα μεγάλο σκορ.ΟΒΕΡ 2.5


ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ – ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΓΟΥΙΤΣ


Με 5/6 οβερ είναι η ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ απέναντι σε μια ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜΓΟΥΙΤΣ που δείχνει να έχει μεγάλα κενά και είναι η πλέον αδύνατη ομάδα της ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΗΓΚ,κοιταζα κατά την μεριά του άσσου αλλά τελικά προτίμησα το ΟΒΕΡ 2.5


Με αυτά τα τρία ματσάκια θα πορευτώ σήμερα αν και κοιτάω κι ένα δελτίο διήμερου προσθετωτας και από τα αυριανά ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ και ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ σε συστηματακι 4-5 με χαμηλή μίζα.
Καλό απόγευμα.
Back to top Go down
kimparis19

kimparis19


Number of posts : 38
Age : 35
Registration date : 2008-11-07

ΤΡΙΤΗ 13-01-2009 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ 13-01-2009   ΤΡΙΤΗ 13-01-2009 EmptyTue Jan 13, 2009 9:44 pm

kai gw 2 lepta prin ksekinisoun lew ti epaiksa..kontrara west brom..pontara scunthorp...kai apo gallia pontara van..ante k o 8eos voi8os.kali tyxi
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΡΙΤΗ 13-01-2009 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ 13-01-2009   ΤΡΙΤΗ 13-01-2009 Empty

Back to top Go down
 
ΤΡΙΤΗ 13-01-2009
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ΤΡΙΤΗ 06-01-2009
» ΤΡΙΤΗ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 8-9-10/09/2009
» Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (1-2-3 Δεκεμβριου 2009 )
» Τριτη-Τεταρτη-Πέμπτη (3-4-5 Νοεμβριου 2009)
» Τριτη-Τετάρτη-Πέμπτη 10-11-12 Νοεμβρίου 2009

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: