BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ 28-12-2008

Go down 
2 posters
AuthorMessage
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

ΚΥΡΙΑΚΗ 28-12-2008 Empty
PostSubject: ΚΥΡΙΑΚΗ 28-12-2008   ΚΥΡΙΑΚΗ 28-12-2008 EmptySun Dec 28, 2008 12:18 pm

ΠΙΘΑΝΑ ΛΑΘΗ……


Γλυκόπικρη ήταν η γεύση που μου έμεινε την Παρασκευή καθώς ΡΕΝΤΙΝΓΚ και ΚΑΡΝΤΙΦ έμειναν στο1-1 στερώντας μας το 4/4.Σημερα έχω ξεχωρίσει κάποια ματς αλλά περισσότερο μου αρέσουν τέσσερα παιχνίδια που νομίζω ότι οι αποδόσεις είναι λάθος…….



ΜΠΟΛΤΟΝ - ΓΟΥΙΓΚΑΝ


Με τους πέντε από τους έξι τελευταίους αγώνες να έχουν λήξει οβερ για την ΜΠΟΛΤΟΝ και τους τέσσερις από τους έξι για την ΓΟΥΙΓΚΑΝ το 2.10 που έχω στο οβερ θεωρώ ότι είναι καλό για το παιχνίδι μου.ΟΒΕΡ 2.5



ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ – ΜΠΕΡΝΛΙ


Η γηπεδούχος δεν έχει και πολύ εύκολο το γκολ αλλά η φιλοξενούμενη εχει 5/6 και 7/8 τελευταία οβερ, με 2,15 απόδοση το βάζω κι αυτό στην ακρη.ΟΒΕΡ 2.5


ΣΤΟΚΠΟΡΤ – ΛΙΝΤΣ


Η ΣΤΟΚΠΟΡΤ δεν πήγε καλά την Παρασκευή αλλά έχει 4/5 τελευταία οβερ ,από την άλλη η ΛΙΝΤΣ έχει 4/6 και 8/10 , η απόδοση είναι 1.95.ΟΒΕΡ 2.5



ΚΠΡ – ΓΟΥΟΝΤΦΟΡΝΤ


Η ΚΠΡ δείχνει να παίρνει μπρος και αρχίζει να σκοράρει ,η φιλοξενούμενη προέρχεται από 5/6 οβερ έχοντας σκοράρει στα εννιά από τα δέκα τελευταία .ΟΒΕΡ 2.5 σε απόδοση 1.95.


Από τα υπόλοιπα αρκετές πιθανότητες για να μπουν πολλά γκολ είναι το ΜΚ ΝΤΟΝΣ-ΣΑΟΥΘΕΝΤ,και από την πρεμιερ ληγκ ίσως το ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ- ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ.



Καλή επιτυχία ότι κι αν επιλέξετε
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΚΥΡΙΑΚΗ 28-12-2008 Empty
PostSubject: Και οι Άγγλοι παίζουν μπάλα...   ΚΥΡΙΑΚΗ 28-12-2008 EmptySun Dec 28, 2008 3:07 pm

Καλημέρα και χρόνια
πολλά...
Μέρες γιορτινές και ξεκούρασης
αλλά οι Άγγλοι δεν σταματάνε ποτέ... Ήδξ
τώρα που γράφω παίζουν δύο ματσάκια που
ελπίζω να έρθουν 2πλα... Μιλάω για την
Λίβερπουλ( μόλις άνοιξε το σκορ) και την
Λιντς που κόντρα στην φόρμα την
στήριξα...

Γενικά πάντως μέρες που
είναι δεν πρόκειται να ανοιχτώ πολύ...
Πιο πολύ για να μην χάσουμε την επαφή...Αν
και σήμερα 2η μέρα των συνεχόμενων αγώνων
των Άγγλων κάτι μπορεί να βγει απο
σημεία...

Έχω κρατήσει λοιπόν τα
ματσάκια που έχουν ξεκινήσει...(0-2
Λιβερπουλ γρήγορα γρήγορα)
Απο δω και
πέρα...

Απο Πρέμιερ λέω να φυλαχτώ
γενικά... Θα αποφύγω πχ να παίξω Τότεναμ...
Με προβληματίζουν τα αποτελέσματα της
τελευταία...Και γενικά η μπάλα που
παίζει... Εννοείται οτι δεν ασχολούμαι με Άρσεναλ πχ...Όπως ούτε με Τσέλσι... Η Φούλαμ είναι πολύ σφιχτή πίσω, με το ζόρι το τρώει... Ένα ματσάκι λέω να κρατήσω και αυτό είναι η Γουίγκαν... Με μια ήττα εδώ και πόσο καιρο, νομίζω οτι μπορεί να φύγει με το τρίποντο απο το Ριμποκ... Η Μπόλτον απο την αρχή της χρονιάς δεν με έπειθε... Την στήριξα όμως όταν είδα να κάνει ένα ξέσπασμα... Είναι όμως ώρα να την ξανακοντράρω... Το 2πλο πληρώνει καλά...



Απο Τσάμπιονσιπ θα κρατήσω μόνο την Νοριτς... Χάλι μαύρο η Νότιγχαμ... Τώρα και χώρις προπονητή στον πάγκο...


Προσπερνάω Λιγκ 1, αφού δεν με ενθουσιάζει κάτι για το παιχνίδι μου έτσι όπως θέλω να παίξω σήμερα...


Τέλος Λιγκ 2, το καλύτερο σημείο νομίζω οτι είναι η Ροτσντεηλ... Καλή νίκη την Παρασκευή... Και η Πορτ Βεηλ δεν μου λέει τπτ σαν ομάδα... Δεύτερο σημείο ένα μεγάλο... Η Μπέρι... Καλή η Σριούσμπερι αλλά τελευταία παραπατάει... Λέω να ρίξω την μπόμπα μου εδώ...


Πάνω κάτω αυτά απο Αγγλία...Φυσικά υπάρχουν κι άλλα σημεία, αλλά κράτησα μόνο αυτά τα λίγα...Είπαμε οτι δεν θέλω να ανοιχτώ πολύ...

Σε αυτά προσθέστε και άλλο ένα απο Όλλανδια... Μεγάλου ρίσκου, που βγαίνει πιο πολύ απο τις ειδήσεις... Στην Ουτρέχτη έχει γίνει χαμός... Απολύθηκε ο προπονητής, δηλώσεις επι δηλώσεων, οι παίχτες στήριζουν τον προπονητή κλπ κλπ... Χαμός απλά... Ετσι λοιπόν θα πάω με το 2πλο σαν Φαν μπετ όμως αφου δεν στηρίζομαι σε κάτι ουσιαστικό...


Αυτά όλα... Η Χημεία στους χημικούς... Καλές γιορτές και πάλι να έχουμε... cheers
Back to top Go down
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 28-12-2008
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ΚΥΡΙΑΚΗ 30-11-2008
» kenny κυριακη 21/12/08
» Κυριακη 21/12/08...
» ΚΥΡΙΑΚΗ 15-3-09
» Παρασκευη-Σαββατο-Κυριακη 29/30/31-10-2010

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: