BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 KOYΠΟΝΙ 9-11-2008

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 Empty
PostSubject: KOYΠΟΝΙ 9-11-2008   KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 EmptySun Nov 09, 2008 5:15 am

Καλημερα σε ολους.. Very Happy Very Happy Very Happy
ανοιγω το τοπικ σημερα γιατι ο χτεσινος χειροτερα δε μπορουσε να παει… lol!
ισοφαριστηκαμε στη ρομα στο 92’ και με αυτογκολ μαλιστα… Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Δυο λογια για την Α’ Ιταλιας..
1. Lazio-Siena…περιεργο παιχνιδακι…πολλοι θα προτιμησουνε τη λατσιο…ας εχουνε υποψιν τους ομως οτι προκειται για ομαδα που ειναι δυσκολη στο γκολ απεναντι σε κλειστες αμυνες…και μια τετοια ακριβως θα βρει μπροστα της σημερα η λατσιο…προσωπικα δεν ακουμπαω…θα ηθελα πολυ ομως ενα ξεσπασμα της λατσιο(που μπορει να το κανει) ωστε να παρει τα επανω της για τα καλα και να την κοντραρω την καταλληλη στιγμη,αφου προκειται για ομαδα που δε μου εμπνεει καμια εμπιστοσυνη…
2. Catania-Cagliari…η κατανια μεχρι στιγμης φαινεται σκληροτραχηλη και ειναι δυνατη στην εδρα της…οτι μπορει κανει..κλασικο ιταλικο παιχνιδι…ποτε δε θα πει οχι σε μια βολικη ισοπαλια εαν δει οτι δε της βγαινει το απτελεσμα…απο την αλλη το καλιαρι ξεκινησε πολυ ασχημα,ομως τελευταια δειχνει αξιομαχο και συνδυαζει θεαμα και ουσια…προσωπικα κατι τετοιες ομαδες δε μου αρεσου ν στην ιταλια…αργα η γρηγορα θα το πληρωσουν αυτο…παω με τον ασσο και πολυ κοντα το χ σε περιπτωση που προηγηθει το καλιαρι…το φρεσκο νερο ειναι σε μεγαλα κεφια…
3. Inter Milan-Udinese…παιζουνε οι δυο δευτεροι μεταξυ τους….κανονικα εαν δεν υπηρχαν φανελες θα επροκειτο για μεγαλο ντερμπι το οποιο βεβαια δεν αντικατοπτριζεται στις αποδοσεις….ξεκαθαρα πραγματα…οποιος εχει κακαλα ας κοντραρει την ιντερ και πολυ καλα θα κανει….εγω τον μουρινιο αυτη τη στιγμη δεν τον κοντραρω…δε μπλεκω με τους τρελους…λεφτα παιζουμε…οχι χαμογελα….προιστορια τελευταιων ετων λεει χ…
4. Genoa-Reggina….η τζενοα παει τρενο…η ρετζινα ειναι μπαζο κυριολεκτικα…φανταζει στα ματια μου ο ιδανικος ασσος….εχουμε εδρα τρομερη…η ρετζινα εκτος παραπεει….τι αλλο θελει καποιος για να παιξε ασσο…εγω προσωπικα θελω τον ασσο στο 1.70 και ανω….τζενοα-ρετζινα παιζουνε…και η ρετζινα δε μασαει απλα να παει εκει και να ταμπουρωθει…και οτι ηθελε προκυψει..μη ξεχνατε οτι απο εδω και περα παιζει το κεφαλι της σε καθε παιχνιδι και μεχρι να το παρουν αποφαση οτι πεσανε..κοντραρω τη τζενοα σαυτην την αποδοση κιας εκτεθω…
5. Chievo-Juventus…..δε βγαζω ακρη…πολυ θα ηθελα να κοντραρω τη γιουβε αλλα το οτι το εχει πελατη το κιεβο δε μου το επιτρεπει…ας κανουν οτι νομιζουν…απλα πιστευω οτι το παιχνιδι ειναι under
6. Fiorentina-Atalanta…..μοιαζει με το παιχνιδι της λατσιο παραπανω…δε βλεπω κατι που να χαλαει τον ασσο…ισως η κουραση της φιορεντινα…δεν είναι ομαδα που μπορει να ανταπεξελθει σε δυο ταμπλο…μεχρι να αποκλειστει από το ch.l….δεν μπορω να την εμπιστευτω σε τοσο μικρες αποδοσεις…καλο ασσακι είναι…οποιος θελει και είναι για τα γουστα του ας ακολουθησει την φιορε…
7. Napoli-Sampdoria…….η ναπολι πηγαινει τρενο….παιζει στο σαο παολο….ειναι κοντα στην κορυφη…ομαδα καλη εχει επιθετικα…πισω είναι κακη…από την άλλη η σαμπ πηγαινει τρενο αλλα αναποδα…κερδισε απλα τα μπαζα…εδιωξε από το μυαλο της κάθε κακη ιδεα και φαντασιωση και πλεον νομιζω θα αγωνιζεται χωρις αγχος παντου….μεχρι νεοτερας βεβαια….αυτο κανει πολύ επικυνδυνη την επιθετικη της γραμμη…παντα στα ιταλικα παιχνιδια παιζει σημαντικο ρολο το εάν μια ομαδα μπορει να γυρισει ένα ματς…και η ναπολι μπορει…αν παιξει μπαλα φυσικα…ασσος είναι εκτος κιαν δουμε τιποτε μαγικα…εναλλακτικη το οβερ….
8. Lecce-AC Milan….τελευταιο και καλυτερο το παιχνιδι του λετσε….θα τα πω συντομα…η συμπαθεια μου προς το λετσε δεν ξερω αν είναι γνωστη αλλα ας γινει σημερα…λοιπον…ερχεται η μιλαν με τις βεντετες στο καυτο και παθιασμενο ελληνοφωνο λετσε….στον αδικημενο νοτο…το βια ντελ μαρε καταμεστο…η μιλαν δε με πειθει…..προιστορια υπερ μου εχω…τι άλλο θελω να την κοντραρω?προσωπικα τιποτε και θα παω με το λετσε στις τεραστιες αποδοσεις που προσφερεται…. για τους πιο συντηρητικους….

καλη επιτυχια παιδια...ελπιζω να μη σας μπερδεψα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 Empty
PostSubject: Re: KOYΠΟΝΙ 9-11-2008   KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 EmptySun Nov 09, 2008 1:00 pm

Καλημερα λογω καποιων εκτακτων περιστατικων δεν εχω γραψει ακομα για σημερα βλεπω ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ-ΕΣΠΑΝΙΟΛ 1 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΑΡΗΣ 2 και δευτερα σημεια την ΜΠΟΚΑ καιΧΙΟΥΣΤΟΝ. Αυτα ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΑΝΑΛΥΩ ΚΑΙ ΤΟΥς ΑΓΩΝΕΣ!!Με ευχες για ενα σαιτ πρωτοποριακο και τυχερο!!!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 Empty
PostSubject: Re: KOYΠΟΝΙ 9-11-2008   KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 EmptySun Nov 09, 2008 1:42 pm

οι τελικες μου επιλογες ειναι οι εξης:
-ΦΕΓΕΝΟΡΤ-ΗΡΑΚΛΗ...ΑΠΟΔΟΣΗ 3.06
-ΑΡΗ-ΝΑΠΟΛΙ ...ΑΠΟΔΟΣΗ 4.64
-ΣΥΣΤΗΜΑ 2/3/4 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΖΕΝΟΑ Χ(4.1)-ΑΡΗ 2(2.5)-ΛΕΤΣΕ 1Χ(2.47)-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ 2(2.1)
οσο σκεφτομαι ισχυροποιω σαν ιδεα την κοντρα της τζενοα και της μιλαν... Very Happy Very Happy
καλη επιτυχια σε ολους.. Very Happy
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 Empty
PostSubject: Με τα μάτια στραμένα στο ΟΑΚΑ   KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 EmptySun Nov 09, 2008 1:54 pm

[b][i] Καλημέρα σε όλους...

Δεν μας πήγε καλά η χτεσινή μέρα αλλά το οτι είχα διαλέξει να παίξω χαλαρά με έκανε να μην είμαι χαμένος παρά ελάχιστα...
Με μια γρήγορα ματιά στα χτεσινά με πόνεσε μόνο η ήττα της Χαλ... Ήταν το μόνο που είχα παίξει λίγο πιο δυνατά. Αλλά δεν με πείραξε μόνο για αυτό. Απλά με πείραξε που πάνε να αναστήσουν μια ομάδα που είναι τραγική...
Απο κει και πέρα τι να πω? Οτι ο Οφη έκανε την πρώτη του νίκη μετά απο τόσο καιρό με δύο γκολ σε δύο λεπτά?
Η Ντόρτμουντ το έφαγε νωρίς, πάλεψε όσο πάλεψε αλλά δεν τα κατάφερε, ενώ και ο Πανιώνιος δεν μασ δικαίωσε αφού εντέλει ίσως όντως να επηρέασε περισσότερο απο όσο περίμενα το σκηνικό με το Χούτο την προηγούμενη...
Και να πω την αλήθεια έπαιξα και Μάλαγα κάποια στιγμή χτες 2πλο ημίχρονο και dnb μαλαγα... Αλλά το πέναλτυ στο 39 μασ χάλασε ένα πλούσιο ταμείο... Τεσ πα πάει το χτες...

Κάπως παρόμοια θα κινηθώ και σήμερα αφού δεν με ενθουσιάζει το κουπόνι... Λίιιγο πιο δυνατά απο χτες αλλά οχι κατι το σοβαρό...Εξάλλου θα παίξω και μετά θα ανηφορίσω στο ΟΑΚΑ να δω το ντέρμπι του ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ με τον ΟΣΦΠ.

Να ξεκινήσω λοιπόν απο τα ελληνικά ματσάκια...

Δέχομαι να παίξω Αρη στις αποδόσεις που κυκλοφορεί... Σημαντική νίκη με Ολυμπιακό και ισοπαλία με Λάρισσα στο τελευταίο ματσάκι. Ο Βούλης μην τρελαθούμε κιόλας έκανε το κουλό με την ΑΕΚ αλλά δεν έγινε ποτέ ομάδα, για αυτό και η ήττα στα καπάκια απο την Θράκη. Πρόβλημα για τον Άρη η εκτός έδρας παρουσία του, αλλά έχει παίξει σε δύσκολες έδρες. Βρίσκω όμως δίκαιες τις αποδόσεις.

Γελοίς οι αποδόσεις στο ματς του Ήρακλη και προσπερνάω όπως και τα ματς του Αστέρα και της Λάρισας, που απλά το πρώτο σημείο που βλέπω είναι η ισοπαλία.

Τέλος απο Ελλάδα το μεγάλο ντέρμπι. Εννοείται πάντα πως τέτοια ματς ξεκινάνε απο την ισοπαλία. Αλλά σε αντίθεση με το γενικό κλίμα που διακρίνω, οτι θα δούμε άλλη μια σούπα κλπ, θεωρώ οτι σήμερα θα γίνει ωραίο ματς. Έχουν την δυνατότητα οι ομάδες να το κάνουν. Μην ξεχνάτε τα περισινά ματσάκια που ήταν αρκετά όμορφα. Σε αυτό το ματς θα διαλέξω να πάω λοιπόν με τον άσο... Και εξηγούμαι για ποιον λόγο το κάνω. Πρώτον ο Ολυμπιακός ακόμα δεν έχει δείξει κάτι καλό και ειδικά εκτός εδρας. Τα περισσότερα δύσκολα ματς φέτος τα έχασε, Ανόρθωση, Γαλατά, Άρη και χ με τον Όφη. Επίσης η απουσία του Άντζα θεωρώ οτι είναι σημαντική. Ο Στολτίδης μόλις γύρισε. Ο Τζόλε το ίδιο. Βάλτε και το πρόβλημα που δείχνει σε αυτά τα ματς να σκοράρει και οτι κάποιοι παίχτες του δείχνουν να μην ξέρουν σε ποια ομάδα παίζουν ( Λέτο πχ ). Από την άλλη ο ΠΑΟ, οχι οτι μαγεύει αλλά δείχνει ένα κλικ καλύτερος αυτή τη στιγμή. Σε όλα τα κρίσιμα ματς έπαιξε καλά. Σκοράρει εύκολα, ενώ στα τελευταία δυο ματς έχει δείξει και ποιο σφιχτός πίσω. Τέλος το θεωρώ οτι το θέλει και πιο πολύ. Είναι στο -5, αν χάσει χάνεται. Και κάτι ακόμα. Το λέω τώρα πριν το ματς. Αίσθηση μου είναι οτι ο ΠΑΟ θα πάρει και τα κουκούτσια απο τη διαιτησία αν χρειαστεί. Μέχρι τώρα του έχουν δώσει πολλά ανάποδα σφυρίγματα, αλλά δεν νομίζω οτι θα δυσκολευτούν να του ταδώσουν σήμερα, να κλείσουν τα στόματα και άμα χρειαστεί θα του τα πάρουν απο αλλού. Μπορεί να μην υπάρχει αυτό που λέω. Απλά είναι μια αίσθηση που έχω και για αυτό τη λέω.

Εκτός Ελλάδας τώρα πολύ συνοπτικά... Τοτεναμ 2... Ελπίζω οτι είναι στο σωστό ταϊμινγκ η ομάδα. Σε καλή κατάσταση, σκοράρει εύκολα και παει να παίξει με την Σίτυ που δεν πατάει καλά. Στην έδρα της δε κόλωσε ποτέ αφου ανεξαιρέσουμε την περισινή ήττα, πριν την άλωνε εύκολα. 2πλο λοιπόν και πιθανό over.
Επόμενο ματς η έκπληξη της Γερμανίας. Χοφενχάϊμ. Η Χέρτα δεν με πείθει γενικά. Μια του ύψους και μια του βάθους. Απέναντι της όμως η πολύ σοβαρή φέτος Χοφενχάϊμ που δείχνει να μην κολώνει πουθενά 2πλο και εδώ

Απο Ισπανία δυο 2πλα... Πρώτον η Ατλέτικο, που φαίνεται να μην είναι καλά τελευταία αλλάδεν συμφωνώ απόλυτα. Επέστρεψε στις νίκες με την Μαγιόρκα, πριν χ με Βιγιαρεάλ ενώ έπαιζε με λιγότερο παίχτη για πολύ ώρα και πριν οι φυσιολογικές ήττες απο Ρεαλ και Μπάρτσα. Απόψε απέναντι στην ανύπαρκτη Οσασούνα θα κάνει αλλη μια νίκη.

Το δεύτερο είναι η Χιχόν. Σούπερ φόρμα με 4 συνεχόμενες νίκες απέναντι στην προβληματική Σαταντέρ. Μας πλήρωσε την προηγούμενη εβδομάδα θα μας πληρώσει και σήμερα.

Συνοπτικα λοιπόν τα σημεία : Αρη 2, ΠΑΟ 1, Τοτεναμ 2, Χοφενχάϊμ 2, Ατλετικο Μαδρίτης 2, Σπόρτινγκ Χιχον 2.

Η χημεία δικιά σας... Καλη τύχη καινα δούμε έναωραίο ντέρμπι.

cheers
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 Empty
PostSubject: Re: KOYΠΟΝΙ 9-11-2008   KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 EmptySun Nov 09, 2008 3:07 pm

Καλησπερα σε ολους. Θα συμφωνησω με τον Alter οσο αφορα την Χαλ... Οντως πόνεσε αρκετά η ήττα. Anyway κοιταμε μπροστα. Και επειδη δεν εχω πολυ χρονο σας αναφερω απλα μια τριαδα που εχω ριξει.

Ναπολι - Σαμπντορια 1 @1,80
Α. Βιλλα - Μιντλεσμπρο 1 @1,70
ΑΖ - Τβεντε 1 @1,80

Χρονο για αναλυση δεν εχω. Ελπιζω να τα παμε καλα σημερα.
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
logistis

logistis


Number of posts : 2
Age : 42
Registration date : 2008-11-08

KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 Empty
PostSubject: Re: KOYΠΟΝΙ 9-11-2008   KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 EmptySun Nov 09, 2008 3:17 pm

Μάγκες καλημέρα.Είμαι ο logistis σας...Θα δίνω σημεία μικρά και φορτωμένα.Όποιος θέλει ακολουθεί...
Για σήμερα και χωρίς πολλά λόγια οι προτάσεις μου είναι οι ακόλουθες:

Παναθηναικός - 1
Νάπολι - 1
Βασιλεία - 2
Παλμέιρας - 1
Σεβίλη - 1



Μια 5αδα με απόδοση 12,5 στον ΟΠΑΠ... Smile

Καλή μας αρχή και καλή επιτυχεία στο forum...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 Empty
PostSubject: Re: KOYΠΟΝΙ 9-11-2008   KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 EmptySun Nov 09, 2008 6:01 pm

-HAMMER- wrote:
Καλημερα σε ολους.. Very Happy Very Happy Very Happy
ανοιγω το τοπικ σημερα γιατι ο χτεσινος χειροτερα δε μπορουσε να παει… lol!
ισοφαριστηκαμε στη ρομα στο 92’ και με αυτογκολ μαλιστα… Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Δυο λογια για την Α’ Ιταλιας..
1. Lazio-Siena…περιεργο παιχνιδακι…πολλοι θα προτιμησουνε τη λατσιο…ας εχουνε υποψιν τους ομως οτι προκειται για ομαδα που ειναι δυσκολη στο γκολ απεναντι σε κλειστες αμυνες…και μια τετοια ακριβως θα βρει μπροστα της σημερα η λατσιο…προσωπικα δεν ακουμπαω…θα ηθελα πολυ ομως ενα ξεσπασμα της λατσιο(που μπορει να το κανει) ωστε να παρει τα επανω της για τα καλα και να την κοντραρω την καταλληλη στιγμη,αφου προκειται για ομαδα που δε μου εμπνεει καμια εμπιστοσυνη…
2. Catania-Cagliari…η κατανια μεχρι στιγμης φαινεται σκληροτραχηλη και ειναι δυνατη στην εδρα της…οτι μπορει κανει..κλασικο ιταλικο παιχνιδι…ποτε δε θα πει οχι σε μια βολικη ισοπαλια εαν δει οτι δε της βγαινει το απτελεσμα…απο την αλλη το καλιαρι ξεκινησε πολυ ασχημα,ομως τελευταια δειχνει αξιομαχο και συνδυαζει θεαμα και ουσια…προσωπικα κατι τετοιες ομαδες δε μου αρεσου ν στην ιταλια…αργα η γρηγορα θα το πληρωσουν αυτο…παω με τον ασσο και πολυ κοντα το χ σε περιπτωση που προηγηθει το καλιαρι…το φρεσκο νερο ειναι σε μεγαλα κεφια…
3. Inter Milan-Udinese…παιζουνε οι δυο δευτεροι μεταξυ τους….κανονικα εαν δεν υπηρχαν φανελες θα επροκειτο για μεγαλο ντερμπι το οποιο βεβαια δεν αντικατοπτριζεται στις αποδοσεις….ξεκαθαρα πραγματα…οποιος εχει κακαλα ας κοντραρει την ιντερ και πολυ καλα θα κανει….εγω τον μουρινιο αυτη τη στιγμη δεν τον κοντραρω…δε μπλεκω με τους τρελους…λεφτα παιζουμε…οχι χαμογελα….προιστορια τελευταιων ετων λεει χ…
4. Genoa-Reggina….η τζενοα παει τρενο…η ρετζινα ειναι μπαζο κυριολεκτικα…φανταζει στα ματια μου ο ιδανικος ασσος….εχουμε εδρα τρομερη…η ρετζινα εκτος παραπεει….τι αλλο θελει καποιος για να παιξε ασσο…εγω προσωπικα θελω τον ασσο στο 1.70 και ανω….τζενοα-ρετζινα παιζουνε…και η ρετζινα δε μασαει απλα να παει εκει και να ταμπουρωθει…και οτι ηθελε προκυψει..μη ξεχνατε οτι απο εδω και περα παιζει το κεφαλι της σε καθε παιχνιδι και μεχρι να το παρουν αποφαση οτι πεσανε..κοντραρω τη τζενοα σαυτην την αποδοση κιας εκτεθω…
5. Chievo-Juventus…..δε βγαζω ακρη…πολυ θα ηθελα να κοντραρω τη γιουβε αλλα το οτι το εχει πελατη το κιεβο δε μου το επιτρεπει…ας κανουν οτι νομιζουν…απλα πιστευω οτι το παιχνιδι ειναι under
6. Fiorentina-Atalanta…..μοιαζει με το παιχνιδι της λατσιο παραπανω…δε βλεπω κατι που να χαλαει τον ασσο…ισως η κουραση της φιορεντινα…δεν είναι ομαδα που μπορει να ανταπεξελθει σε δυο ταμπλο…μεχρι να αποκλειστει από το ch.l….δεν μπορω να την εμπιστευτω σε τοσο μικρες αποδοσεις…καλο ασσακι είναι…οποιος θελει και είναι για τα γουστα του ας ακολουθησει την φιορε…
7. Napoli-Sampdoria…….η ναπολι πηγαινει τρενο….παιζει στο σαο παολο….ειναι κοντα στην κορυφη…ομαδα καλη εχει επιθετικα…πισω είναι κακη…από την άλλη η σαμπ πηγαινει τρενο αλλα αναποδα…κερδισε απλα τα μπαζα…εδιωξε από το μυαλο της κάθε κακη ιδεα και φαντασιωση και πλεον νομιζω θα αγωνιζεται χωρις αγχος παντου….μεχρι νεοτερας βεβαια….αυτο κανει πολύ επικυνδυνη την επιθετικη της γραμμη…παντα στα ιταλικα παιχνιδια παιζει σημαντικο ρολο το εάν μια ομαδα μπορει να γυρισει ένα ματς…και η ναπολι μπορει…αν παιξει μπαλα φυσικα…ασσος είναι εκτος κιαν δουμε τιποτε μαγικα…εναλλακτικη το οβερ….
8. Lecce-AC Milan….τελευταιο και καλυτερο το παιχνιδι του λετσε….θα τα πω συντομα…η συμπαθεια μου προς το λετσε δεν ξερω αν είναι γνωστη αλλα ας γινει σημερα…λοιπον…ερχεται η μιλαν με τις βεντετες στο καυτο και παθιασμενο ελληνοφωνο λετσε….στον αδικημενο νοτο…το βια ντελ μαρε καταμεστο…η μιλαν δε με πειθει…..προιστορια υπερ μου εχω…τι άλλο θελω να την κοντραρω?προσωπικα τιποτε και θα παω με το λετσε στις τεραστιες αποδοσεις που προσφερεται…. για τους πιο συντηρητικους….

καλη επιτυχια παιδια...ελπιζω να μη σας μπερδεψα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

πολυ καλα πηγανε οι ιταλιανοι....μονο η ρετζινα με πικρανε καπως αλλα τα δικαιολογω τα παιδια...με 10 παιζανε... Very Happy Very Happy Very Happy πετρισσοτερο βεβαια στεκομαι στην αναλυση των αγωνων που κυλησαν οπως τους περιμενα..παρα στα αποτελεσματα... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 Empty
PostSubject: Re: KOYΠΟΝΙ 9-11-2008   KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 EmptySun Nov 09, 2008 9:12 pm

barboua wrote:
Καλημερα λογω καποιων εκτακτων περιστατικων δεν εχω γραψει ακομα για σημερα βλεπω ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ-ΕΣΠΑΝΙΟΛ 1 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΑΡΗΣ 2 και δευτερα σημεια την ΜΠΟΚΑ καιΧΙΟΥΣΤΟΝ. Αυτα ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΑΝΑΛΥΩ ΚΑΙ ΤΟΥς ΑΓΩΝΕΣ!!Με ευχες για ενα σαιτ πρωτοποριακο και τυχερο!!!
ωραιος ο barboua... lol! lol! lol!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 Empty
PostSubject: Re: KOYΠΟΝΙ 9-11-2008   KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 EmptySun Nov 09, 2008 9:19 pm

-HAMMER- wrote:
οι τελικες μου επιλογες ειναι οι εξης:
-ΦΕΓΕΝΟΡΤ-ΗΡΑΚΛΗ...ΑΠΟΔΟΣΗ 3.06
-ΑΡΗ-ΝΑΠΟΛΙ ...ΑΠΟΔΟΣΗ 4.64
-ΣΥΣΤΗΜΑ 2/3/4 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΖΕΝΟΑ Χ(4.1)-ΑΡΗ 2(2.5)-ΛΕΤΣΕ 1Χ(2.47)-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ 2(2.1)
οσο σκεφτομαι ισχυροποιω σαν ιδεα την κοντρα της τζενοα και της μιλαν... Very Happy Very Happy
καλη επιτυχια σε ολους.. Very Happy

ωραιος και ο hammer ομως ε???αντε βρε λετσεεεεεεεεεεεεεεεε Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 Empty
PostSubject: Re: KOYΠΟΝΙ 9-11-2008   KOYΠΟΝΙ 9-11-2008 Empty

Back to top Go down
 
KOYΠΟΝΙ 9-11-2008
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» KOYΠΟΝΙ 19/11
» ΔΕΥΤΕΡΑ 24-11-2008
» ΒΕΤ ΣΑΒΒΑΤΟ 29-11-2008...
» Α1 16/11/2008
» ΚΥΡΙΑΚΗ 30-11-2008

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: