BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

Go down 
3 posters
AuthorMessage
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ Empty
PostSubject: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ   ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ EmptyTue Dec 02, 2008 4:05 pm

-Εδω μιλαμε για την ελληνικη μουσικη,μπορειτε να λετε τη γνωμη σας για οτιδηποτε σας κινει η κινεισαι το ενδιαφερον σας! cheers
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ   ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ EmptyTue Dec 02, 2008 4:53 pm

Ωραίος ο Νίκος...Καλό θέμα για να ξεφεύγει κάποιος απο το στοιχηματικό έθεσες... Ελπίζω λοιπόν εκτός απο το να μοιραστώ και εγώ τις απόψεις μου περί μουσικής σε λίγο καιρό να μπορώ να σας στείλω και ένα πρώτο δείγμα από την πρώτη δισκογραφική δουλειά του σχήματος μου... Αν κάποιος ακούσει λοιπόν ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΕΣ ΧΡΟΝΟΥ ας κάνει τον κόπο να μας ακούσει... Να κάνω και λίγο διαφήμιση...χαχαχα
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ   ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ EmptyTue Dec 02, 2008 4:57 pm

Ernesto wrote:
Ωραίος ο Νίκος...Καλό θέμα για να ξεφεύγει κάποιος απο το στοιχηματικό έθεσες... Ελπίζω λοιπόν εκτός απο το να μοιραστώ και εγώ τις απόψεις μου περί μουσικής σε λίγο καιρό να μπορώ να σας στείλω και ένα πρώτο δείγμα από την πρώτη δισκογραφική δουλειά του σχήματος μου... Αν κάποιος ακούσει λοιπόν ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΕΣ ΧΡΟΝΟΥ ας κάνει τον κόπο να μας ακούσει... Να κάνω και λίγο διαφήμιση...χαχαχα
Φιλε γιαννη με χτυπησες στο αδυνατο σημειο μου..εχεις γκρουπ ..θελω περισσοτερα στοιχεια ..
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ   ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ EmptyWed May 20, 2009 2:24 am



Ελα παμεεεεεεεεεε,τερμα τα ηχειααααααααααααα !!!!

Ολοι τέρμα τα ηχεια λεμεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!
Back to top Go down
Sponsored content





ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ   ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ Empty

Back to top Go down
 
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ΞΕΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
» ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: ΓΕΝΙΚΑ :: Χαλαρή κουβέντα-
Jump to: